Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Rosalie elu nõiana

Go down 
+7
Mary Kate Red
Vanessa Rosaly Elencia
Alice Brown
Jane Macie Elencia
Albus E. Nox
Isis Nigra Nox
Rosalie Kapelskär
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyTeis Aug 30 2011, 12:02

Selge.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyTeis Aug 30 2011, 12:03

Kas te tahate öelda et draama on läbi saanud?
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyTeis Aug 30 2011, 12:05

Tundub nii. Keegi nagu ei kipu enam Jacki suudlema. Aga võibolla on drama lihtsalt mõneksasjaks vaibunud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyTeis Aug 30 2011, 12:07

Syd võib kippuda.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyTeis Aug 30 2011, 12:08

Ballil näiteks ?
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyTeis Aug 30 2011, 12:09

Koliks chati äkki?
Tagasi üles Go down
Mary Kate Red
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mary Kate Red


Postituste arv : 120
Join date : 26/08/2011
Age : 30

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyTeis Aug 30 2011, 16:15

Kolime jah chati
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyTeis Aug 30 2011, 16:16

Kolisime juba : )
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyPüh Sept 04 2011, 11:04

Igatahes mina kirjutan enda juttu ka nüüd draamat Very Happy .Ilma draamata ei saa mängus,jutus ega päriselus.

,,DIAGONI PÕIKTÄNAV!''Olima jõudnud lekkivasse katlasse.Albus kadus tulede keerises ja siis läksin mina,,DIAGONI PÄIKTÄNAV!''Panin Isise õpetuse järgi silmad kinni ja läksin mingi vana maja kaminast paari minutiga väikse kõrtsi kaminasse.Ma kiirustasin välja ning ootasin Isist.Minuti pärast ta tuligi.,,Kus Albus on?''Vaatasin ringi,,Pole aimugi''Läksime välja.Alnus ootas meid seal.''Rosalie,tule!,,Läksime körtsi taha kus Albus koputas võlukepiga teatud kividele.Otsekohe hakkasid kivid asenduma käiguga mis paistis viiivat mingile tänavale.,,Rosalie,me peame kõigepeaöt gringorttsi minema.Isis on sulle sinna kulda smugeldanud''naeratasin,,Okei

SIGATÜÜKAS 3 AASTAT HILJEM

,,Ma kägistan su ära,syd!Tead mine **********!''Isis ja Syd kaklesid.Jälle,,NOX!SA OLED TÄIESTI SEGI LÄINUD''Jooksin põhjatorni.Paistis et Albus hakkas sooritama enesetappu ja Isis otsustas samuti seda teha,,EEI!''Hüüdsin ma Isisele ja Albusele ja haarasin neil käest.Ja siis see juhtus.Ma tõmbasin Isist aknasöaualt maha,Ta tõukas kogemata Albust ja nad kukkusid alla.Mind haaras paanika,,EII! NÜÜD ON NAD TÕEPOOLEST SURNUD!''Hakkasin iseenda sõnade peale nutma.Jooksin paanikas alla,McGonagali kabineti poole ja koputasin tormiliselt,,Sisse!''ütles McGonagall.Ma astusin värisedes sisse,,Proffesor,Isis ja Albus kukkusid just äsja põhjatornist alla!Ma tean et midagi pole teha aga ikkagi...''Ma vaatasin maha.See oli lihtsalt n i i l a p s i k.,,Rahu,meil võib veel lootust olla''ütles Prof.McGonagall ja läks lossiõue.Järgnmesin talle.Isis ja Albus olid kukkunud otse järve äärde.See vaatepilt oli kohutav.Ma hakkasin taas nutma.,,Rahu.Wingardium leviosa''Laibad tõusid õhku kui proffesor neńde poole osutus...

HAIGLATIIVAS

Nutsin jälle.Ma oli terve päeva{Kui mitte arvestada tunde ja koduste tööde tegemist} haiglatiivas Isise ja Albuse kõrval istunud.Ma ei olnud isegi sööma läinud.Üleüldse ei olnud ma täna hommikust peale mitte midagi söönud ega joonud.Ma olin lihtsalt kogu vaba aja ja söögiajad siin olnud.Lahkusin vaid öösel,tundidesse minekuks ja õppimiseks.Ma olin enamus aega nutnud.Mis siis kui nad tõesti on surnud?Otsustansin ära:Kui nad ongi surnud siis ma suren samuti.Maksku mis maksab!Proua Pomfrey tuli ja paistis et ta üritab selgust saada kas nad on elus või ei.Hetke pärast lausus ta mulle:,,Nad on elus,kuid ülimalt raskete vigastustega''Ma isegi ei naeratanud vaid noogutasin.Kui kelll hakkas südaööle minema käskis Proua Pomfrey mul ära minna.Läksin ilma vastu vaidlemata.Poolel teel nägin laternat.Ma võitlesin sooviga vastassuunda joosta.Ennem kui jõudsin midagi mõelda oleks Proffesor McGonagall äärepealt minuga kokku põrganud,,Preili Kapelskär!Kas te teate ka mis kell on?Ja mis te teete öösel ringi kolades?''Ma nihelesin,,Ma tulen just haiglatiivast.Ja ma just hakkasin minema oma puhketuppa.'',,Hästi.Aga palun jätke meelde et niisama lossis kolamine öösel on rangelt keelatud''Noogutasin ja soovisin Professorile head ööd.Puhketuppa jõudes polnud mul üldse und,Olin terve öö üleval ja suurema osa ajast nutsin.Ma pnin väsimusele vastu.Kell hakkas juba kuus saama.Kell kaheksa ma mitte ei läinud hommikusöögile vaid jäin teistest meelega vestibüüli maha.Ma läksin hoppis haiglatiiba.Olin kogu hommikusöögi seal.Isis oli teadvusele tulnud.Albus veel mitte.Rääkisin Isisele kõik ära.Mida ma olin tundnud,kui hetk hijem arvasin et mina olen süüdi jne.Kui ma pidin esimesse tundi,muundamisse minema tegin kähku minemut ja jõudsin siiski viimasena.Õppisime animaage.Ma tegin seda asja aeglaselt ja ime oli et tunni lõpuks oli mul kõik valmis.Nii see jätkus iga tund.Tegin aeglaselt ja sain napikalt tunni lõpuks valmis.Vahetundidel,vabal ajal ja söögiaegadel.Vaid siis kui vabal ajal õppisin ei olnud ma haiglatiivas.Nii oli see kaks nädalat....
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyPüh Sept 04 2011, 15:48

Kas sa kirjutad veel edasi? Täiega hea jutt on!
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyKolm Sept 07 2011, 21:52

,,ROSALIE,ÄRKA ÜLES!rosalie!R o s a l i e!ROSALIE!ÄRKA ÜLES!ON SUGA KÕIK KORRAS?''Ärkasin.Ma ei talunud seda.Seda,mida ma tundsin.Olin siseõues magama jäänud.Kaks nädalat ilma magamata,söömata ja joomata olnud.Isis oli minu kõrval,,Isis,ma tean et ma olen näost valge aga ma ei...''Isis töstis käe ja lausus:,,Rosalie,mine haiglatiiba.Sa oled ülimalt hullus seisus''Isis istus mu kõrvale,,Rosalie,mine suvel Esme juurde või lastekodusse.Vaheaegadeks ka!''lausus ta kui ma teda vaatasin,,Ma põgenen suvel ja jään vaheaegadeks siia!''Isis avas suu,,üksi!Ma tean et sina ei taha mind samuti,nagu Albus!''Isis kortsutas kulmu,,Sa oled veel väike!Esme nutab ennast segaseks kui tekib sõda ja tead-küll-kes sind tapab!Rosalie,sa oled liiga väike''Ma tõusin püsti,,Teismeline!''Ma jooksin minema ja peatusin tarvilikus toas.Ma olin mõelnud ja jooksnud edasi-tagasi kolm korda.Ma olin nüüd üleni vaipadega kaetud toas.Siin olid mõnusad tugitoolid ja veel märkasin ma laudu millel oli teekan ja veepudel ning kllasid ja tassid.Istusin tooli.Ja siis see juhtus.Ma lihtsalt ei pidanud vastu.Mul hakkas äkitselt halb.Okse kekis minu suhu.See oli kindalsti mingi imelik haigus.Oksendasin vähemalt viis minutit.Kui lõpuks pidama sain vajusin ma tugitooli ja mul läks silme eest mustaks.Ma oli minestanud...
Ärkasin üles.Lootus polnud läinud et olen veel elus.Mul tuikas kõikjalt ja mu juuksed olid sassis.Mu silmist kerkis pisar.Ma ei teadnud miks.Ma läksin oma puhketuppa.Kell oli üle südaöö.Ma ei maganud jälle.Ma tahtsin kedagi.Kedagi,kes oleks mulle toeks.Ma ei olnud kunagi elanud õnneliku elu.Kirjutasin Albusele kirja.Teadsin,et ta ei tee sellest välja aga mõtet oli proovida.Võtsin paberi,sule ja tindi välja ning hakkasin kirjutama.
Albus
Näita kindalsti Isisele seda kirja.Ainult sina võid mu elu muuta.Isis samuti.Kui te mind rahule jätate,olen ma teie võlglaseks kogu elu.Ma olen teie elust{Ja samuti Esme elust} Lahutatud.
Rosalie
PS:Ma kavatsen sooritada astronoomia tornis enesetapu

Ma panin kirja laua peale,voltisin selle ümbrikuks ja kirjutasin peale:
Albus Edward Nox
Mu silmist veeres pisar.Mind oleks nagu hüütud teisel pool vett.Mind oleks see hääl nagu vangi võetud.Ma tahtsin kedagi.Kedagi,kelle õla najal nutta ja kellele rääkida oma muedest.Kedagi,kes oleks mulle olnud toeks.See oli kurb.Isisel oli Albus.Albus,Ta tõi mõtetesse selle,kuidas mulle lastekodu kasvataja oli mulle ühel päeval õelnud:,,Rosalie,keegi on alati olemas.Keegi,kes kuulab.Sinu mõtetes.Sa ei pea selle pärast kannatama,et see kõik niimoodi läks''See oli päev,millal Isis oli kaljult koperdades alla kukkunud.Ma istusin taas teve öö.Hommikul enne teiste ärkamist läksin koridori.Isis pidi varsti välja ilmuma.Ma tahtsin temast eemale saada.Ma otsustasin olla eraldatud.Kõigist.Ma löksin hommikusöögi ajal astronoomia torni.Ma otsustasin viivitada et seda nautida.Kuulsin kuidas tulid paanikalised sammud.Isis ja Albus olid na kindalsti.Aga paistis et keegi kolmas tuleb ka.Kui nad ülesse jõudsid seisid keset torni Albus,Isis ja Proffesor McGonagall.Paistis et ta oli tabanud Isise või Albuse lossi peal kolamast ja proffesorile oldi olukorda selgitanud.,,Palun ärge mind takistage!''hüüdsin mina ja valmistusin hüppeks,,Rosalie!Ära hüppa!''lausus Isis ja tuli minu juurde,,Rosalie!Kui sa hüppad siis võivad vabalt kõik šoki saada!''Ma olen siit maailmast eraldatud!''karjusin mina ja hakkasin hüppama,,Kapelskär!tulge otsekohe sealt alla!''hüüdis Pof.McGonagallMa naeatasin üksnes säravalt ja hüppasin...
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 19:07

Väga lahe jutt Very Happy
9 aastase kohta 5+
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 21:46

Uh,ma ei märganudki et juba kommenteeritud.Ma homme igatahes jätkan kui ei pea topeltposti tegema ja kui õppimise ja kooli kõrvalt aega on
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 21:51

Nõustun Isis'ega, ja jätka! Smile
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 22:30

Ideede uputus tuli nüüd pähe.Ja tragöödia jätkub.Rosalie on küll elus,aga ta võib vabalt mingiaeg surra.Uus osa siis.


Oigasin.,,Rosalie?''Avasin silmad.Isis oli mind vaatama tulnud,,Mis ma ütlesin,Rosalie?Loo moraal oli see et sa ei teeks midagi sellist!Esme on siin!''Oigasin jälle,,Oiei!''Esme jalutas sisse,silmad punased,,Rosalie!Sa oled elus!Palun,miks sa seda tegid?Miks?Kiri Proffesor McGonagalilt!Sa ju tead et sa oled veel väike!''Liigutasin end vaevaliselt,,Esme!Ma olen teismeline!''Ma olin nii vihane,,et oleksin tahtnud tõusta.Proovisin kuid sellel hetkel ilmus välja Pomfrey ja lükkas mind pikali.,,Võta!''lausus Pr.Pomfrey ja ulatas mulle veidi šokolaadi.Neelasin tahvli vaevaliselt alla.Esme hakkas jälle ajama oma jura et ma olen väike jne.Närvi ajas lihtsalt

ÖÖSEL

Esme oli Hufflepuffi puhketoas.Kõik imselt peale minu ja Pr.Pomfrey magasid.Võibolla siiski ka tema.Ma kuulsin aegajalt kuidas patrullivad õpetajad ukse taga kõndisid mööda koridori.Irvakil uksest möödus kuskil südaöö paiku Snape kes paistis minu poole piiluvat.Paistis et talle ei meeldinud otse tema nina alt napsamine Hufflepuffilt päris palju punkte ära võtta.Ma nutsin terve öö.Ma olin üksi,haiglavoodi külge aheldatud ja vähemalt viie murtud luuga.MIKS ma ellu jäin?Ma oleks pidanud ju surema.MIKS nüüd kõik MINU pärast sahmerdasid?Nüüd ju pidid need,kes sahmerdasid vaeva nägema.Haiglane.Ma ei tahtnud seda.Äkitselt kuulsin samme.Kuulatasin.,,Isis,see on idijootne!Mina lähen tagasi!''Kuulsin tümpsatust ja Isise häält,,Albus,ta on sinu öde!Ja ma tahan teda näha!''Isis ja Albus tulid sisse,,Ta kindlasti magab''lausus Isis ja tuli mulle lähemale.,,Rosalie''Sosistas ta ja jälgis mind.Mühatasin,,Jah?''Põõrasin end ringi.Pisarad sätendasid ikka veel mu näol.Ma ei tahtnud mingit vabandust,,Teil pole vaja midagi teha!''kraaksatasin ma ja püüdsin püsti tõusta.Valudega see õnnestus,,Ja nüüd lähme astronoomia torni.Minu laibast ei saa keegi teada.''Isis paljastas hambad,,Ei.Sa oled niigi kannatanud''Ma vaatasin Isist,,Good Bye!Minu End on käes!''Ma komberdasin astronoomia torni.Ma jooksin esimesena trepist alla nii,et ma kukkusin nig seejärel hüppasin nii kõrgelt kui sain alla.Lõpuks olin ma teadvusetult kuskil hunnikus.

NÄDALA PÄRAST

Oigasin jälle.Kus ma olin?Haigaltiivas loomulikult,,Rosalie?Kuidas sa said midagi sellist teha?''küsis minu kõrval olev Albus.,,Sind leiti vestibüülist kokku kukkunult ja hullemate vigstustega kui enne!''Ma oigasin,,Albus!jätke mind lihtsalt rahule eks?Ma tahan olla üksi!''Saabus öö,mida ma olin juba kaua ootanud...
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyNelj Sept 08 2011, 22:34

Päris dramaatiline, aga hästi on seletatud janii.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 13:32

Dramaatiline jah, aga muidu olekski igav Smile
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyReede Sept 09 2011, 19:01

Tikk,takk,tikk,takk PIMM! PIMM! PIMM! PIMM! PIMM! PIMM! PIMM! PIMM! PIMM! PIMM! PIMM! PIMM!.,,Rosalie!kesköö on käes!''.Ma vaatasin valget nägu,mis oli kurjust täis,,Tooge nad siia!''Teised,kes paistsid olevat piinatud tõid Albuse ja Isise minu juurde.,,Nüüd!''Ta tõstis kirve ja raius Isisel ja Albusel pea maha.Karjusin.Lausa kriiskasin.Siis tõstis mees kirve ja hakkas seda langetama.Kirve vihin,mütsatus...
Ärkasin hingeldades.Pr.Pomfrey oli minu juures,,Sa karjusid?''küsis ta murelikult.Mõtlesin,,See oli vaid õudusunenägu.Muud ei midagi''See polnud tõsi.See oli hirmus.Paistis,et mu hingeldamisest on kõike aru saada.Ma tahtsin olla vaba.Ma tahtsin minna kolama.Kui P.Pomfey poole tunni jooksul ära läks mille jooksul ma olin veidi šokolaadi söönud läksin kuidagiviisi välja.Taas algas müramine.Ma ärritasin Snape'i tema juurde hiilides ja seejärel tondi moodi ulgudes.Jooksin viimasel hetkel peitu.Ma hüppasin seekord akendest välja ja ronisin peksja paju otsas.Hüppasin kuidagiviisi vette ja oleksin ääepealt uppunud.Rikkusin reegleid.Ma olin vaba.Lõpuks komberdasin vaevaliselt kööki,kus ma näppasin salaja ppa pudelit likööri ja toitu.Sõin ja jõin ennast täis ning täiesti purjus olles läksin kuuendale korusele.Õnnetuseks otse McGonagali kabineti vastu.Hüppasin kabineti vastasolevast aknast välja ning lõin pea ära.Karjusin{sest oli täiesti täis} lõbust.See oli vaimustav kuidas ma kukkusin.Ma lõpuks maandusin taas hunnikusse...

Kuulsin linnulaulu ja ajasin end püsti.Koidik.Jooksin napikalt jõudes Haiglatiiba.Seal ma jäin peaaegu silmapilkselt vaatamata valudele magama.Ma nägin taas seda unenägu.Ma mängisin musta klaverit kui ilmusid Isis ja Albus.Isis nuttis ja Albus lohutas teda.Siis avastasin ma et ka mina olin kogu selle aja kui ma klaverit mängisin nutnud.Seekord teatas Albus jälle Jessica surma...Tundsin mingit imelikku lõhna.See oli nii hea.Aevastasin.Äkitselt märkasin Isist kes mu kõrval kõndis.,,Rosalie,Kas sa tunned seda mis mina?''

OT:See kus Rosalie seda lõhne tundis oli veel üks unenägu
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyLaup Sept 10 2011, 20:43

Post.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyLaup Sept 10 2011, 20:56

Heh,Mul on järgmine peatükk juba mitu tundi valmis.Siin siis algab teine osa










Eelmises osas:Tikk ,takk ,tikk takk…Ma karjusin ,lausa kriiskasin…See oli vaimustav kuidas ma kukkusin…,,ROSALIE !ÄRKA ÜLES ! Rosalie !R o s a l i e !’’…,,Kas sa tunned sama mis mina?’’

TEINE OSA-SÕDA


,,Jah,Isis.Ma armastan sind’’Me kallistasime Isisega teineteist,,EEMALE!’’Surmasööjad lähenesid meile .Ma karjusin,, AVADA KEDAVRA !’’Surmasööja suunas loitsu Isise pihta,Ma karjusin:,,EEII!’’Ärkasin.,,Rosalie?Sa oled olnud kolm päeva juba teadvuseta’’Isis oli minu kõrval,,Isis,kas sa oled juba Pr.Pomfrey käest küsinud millal ma välja saan?’’Isis vaatas maha,,Nädala pärast on miinimum’’Oigasin ,,Ooei .Mul on juba sellest voodisolemisest kõrini .Öösel on liiga vähe aega sest Pr .Pomfrey on minu juures keskööni ja tuleb hommikul koidikul kontrollima . ’’Isis vaatas mind ,,Rosalie ,sa ei tohi midagi sellist teha .Kogu personal peale Snape’i ja Filchi on mures ja sa oleks võinud surra !’’Kortsutasin Isise poole kulmu,,Ja sulle on vähemalt kümme kirja’’Ta näitas minu öökapil olevate ümbrikute virnale.Avasin esimese kirja
Rosalie

Ma tean,et sa oled elus ja sigatüükas.Esme rääkis mulle et sa oled seal küll hullude vigastustega kuid siiski elus.Me pole juba kolm aastat sind näinud.Ma juhuslikult sattusin mõttele et põgenen aga just sellel päeval Esme lapsendas mind!Mul on kahju et ma sigatüükasse ei saa tulla.Mul on küll võluvõime aga ma olen nakatanud loherõugetesse.Kuidas sinul läinud on?Miks te suvel pole koju tulnud?Kas sa saad ka vaheaegadeks siia tulla?
Jessica


,,Jessica suudab mind tabada kõige olulistematel hetkedel!’’Pshisesin mavihast ja tüusin istuli et Jessicale üks kiri kirjutada

Jessica

Ma teen enesetapu.Poovi mu matustele siis tulla
Rosalie
PS:Ma olen kõikide elust lahutatud!

Kui kiri oli kirjutatud tõusin ma püsti ja läksin pidevalt komistades ja tuikudes ukse poole.Just sel hetkel väljus Pr.Pomfey oma kabineti uksest kes nagu ikka mind kuidagiviisi voodisse lükkas.,,Rosalie!Ma hoiatan sind et sa ei saa siit põgeneda!’’lausus Isis ja vaatas mind,,Vaata päevaprohvetit!’’Isis ulatas mulle päevaproheti.Lugesin:

Tead-küll-kes on taas võimule tulnud

Võlukunsti minissteerium sai eile tõendid,et tead-küll-kes on surmasööjate abiga üles tõusnud.Kadunute niekiri aina pikeneb…

Vaatasin kadunute nimekirja

Albus Theodor Stanley
Lily Street
Molly Taylor
Elizabet Taylor
Issabella Taylor
Trynly Brown
Justin Green
Isis Lily Tyler Taylor
Rosalie Alice Bear
Alica Theodor


,,Häh,ma siiski võin tornist alla hüpata’’Laususin mina põlastades ja läksin ukseni,,ByeBye!’’…
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyPüh Sept 11 2011, 22:09

Post.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyLaup Okt 22 2011, 00:15

Tean et olen teises kasutajas


,,Rosalie!Ei!Tule tagasi!’’Isis sai mu kätte ja tiris mind just õigeks ajaks haiglatiiba.Oigasin.Ma tahtsin vabadust,,Isis,palun ära püüa mind enam kinni’’oigasin mina ja vahtisin lakke

NÄDALA PÄRAST

Ma olin lõpuka haiglatiivast vabaks saanud.Ma kõndisin siseõue kus ma võtsin oma vana kandle välja ja hakkasin seda mängima.Siseõue ilnus Jack.Olin tänu Isisele teda juba näinud,,Kapelskär,sina siin?’’küsis ta hetk irvitavalt ja vahtis mind.Korjasin maast oma vana putukate armee mille ma Jacki poole saatsin.,,Bye’’laususin ma seeejärel ja kõmpisin järve äärde.Seal istusin ma maha ,kuid hetkepärast tõusin püsti ja läksin lossi.Ma olin nii rahutu.Lõpuks suundusin ühte tühja klassi kus ma kannelt mängima hakkasin.See rahustas mind.Viie minuti pärast aga oli Isis siin,,Rosalie ,sinu kannel ajab närvidele juba!’’Mängisin edasi,,Isis,mina olin siin enne!’’mina!,,’’Käi ***** Isis!mina!’’,,Kuidas sa julged!’’Lõin Isist näkku kui ta mulle fakki näitas.Hakkasime kaklema.Lõin Isisel nina veriseks misjärel tema hakkas mind hammustama.,,Juhmista!’’Punase valguse juga ja Isis kukkus kokku.Viisin ta Snape’i kabineti ette,Keetsin kiiresti ühe katlatäie hapet,panin selle vaikselt irvakil ukse peale ja Isise sinna ukse peale kõrvale.Vaid hetke pärast lükkas Snape ukse lahti.Isise kogu kukkus talle otse pähe ja hapet olid nii tema kui ka Isis täis.Enne kui Snape midagi aru sai tõmbasin lesta.Lisaks kallasin ma ka maha paraja loigu hapet.See oli lõbus.Ma tahtsin olla vaba.Seeäel ma läksin järve äärde oma kannelt mängima,,Tere,Rosalie.Ma kuulsin et sa olevat päris pikka aega haiglatiivas’’Vaatasin taha ja mu kannel kukkus vette.Mu taga seisis Hagrid kes oli vähemalt kolm korda suurem kui tavaline inimene,,Pole pobleemi’’lausus ta kui oli mu vees ulpivat kannelt näinud.Hagrid läks ühele kivile kust ta sai kandle hõlpsasti kätte,,Aitäh Hagrid’’laususin ma kui Hagrid kandle mulle ulatas,,Pole tänu väärt.Äkki läeksime minu onni teed jooma?’’Kaalusin seda mõtet,,Täna mitte.Ma tahanksin praegu olla üksi’’Hagrid kehitas õlgu.,,Ma läen siis’’lausus ta ja läks.Ma hakkasin taas kannelt mängima

LAUPÄEVAL

Õues puhus külm tuul.Vihma sadas metsikult ja oli metsik maru.Ma olin külmumas.Olin tulnud metsa ja nüüd olin eksinud.Lossi polnud paista.Ma olin vaid oma kandle ja võlukepi kaasa võtnud.Vaatasin ringi.Äkitselt märkasin lossi torne.Jooksin sinnapoole kuni üpris metsa serval komistasin,käis raksatus,ma kukkusin ja jäin teadvuseta…
Mulle tuli teadvus tagasi.Paistis et mõõdunud oli mõni tund sest oli juba hämaraks läinud ja torm oli veel hullem.Äkitselt märkasin kuidas Hagrid tuli metsa poole.Püüdsin talle käega viibata,aga paistis et ta teadis juba isegi et üks õpilane on kadunud.Hagid tuli minu poole,kuni ta kummardus ja tõstis mind endale sülle nii,et mu jalg mulle võimalikult vähe haiget teeks,,Keegi olevat lossiaknast näinud kuidas sa olevat keelatud metsast välja jooksnud ja komistanud.Muidugi püüdis ta sulle appi tulla aga ta kukkus järve’’lausus Hagrid ja ta läks lossiuksest sisse.Direktrissi ukse juures ootas juba Prof.McGonagall juba ees.Ta paistis midagi arutavat Filchiga.,,Ahaa,Rosalie Kapelskär siis oligi see kes metsa jooksis.’’Krimpsutasin nägu nii valust kui ka sellest mõeldes et mind tabatakse jälle teolt.*
Tahtsin et mul ei juhtuks selliseid asju.Ma tahtsin surra,,..Rubeus,sa peaksid ta haiglatiiba viima.Ta on üsna tõsiselt jalaluu murdnud.’’Ma ei olenud nende juttu tähele pannud.Umbes viie minuti pärast olin ma haiglatiivas ja Pr.Pomfrey parandas mu vägagi tõsist luumurdu,,Nüüd peaks korras olema,kuigi see võib veel valus olla’’Lonkasin minema.Torm oli ikka veel.Nüüd oli hakanud isegi rahet sadama.Ma tahtsin taas õue minna aga äkitselt ma nägin et…
*Rosalie oli ka ükskord teises klassis keelatud metsa hiilimisega vahele jäänud
Tagasi üles Go down
Alice Brown
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alice Brown


Postituste arv : 108
Join date : 29/07/2011

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyReede Nov 11 2011, 23:55

Õues olid mantlitega kogud.Võõrad.Nende juures olid hundid.Ma läksin õue.Süsimusta karvaga hunt tuli minu juurde,,Isis’’sosistasin ma ja vaatasin teda.Isis pääras ümber ja jooksis metsa.Ma tahtsin järele joosta,aga üks hunt tuli mulle poolel teel kallele,,Appi!APPI!VIIGE SEE HUNT MINEMA!APPI!’’kajusin ma kui hunt hakkas mind metsikult purema.Hunt pures veel ohkem.Mu silmis oli pisarad.Nii ma siis suren.Hunt peal,Isis metsas,kui äkki kuulsin jooksusamme.,,APPI!PÄÄSTKE MIND!’’hüüdsin m,,Sind ei tule keegi päästma’’lausus mantli alt Albuse hääl.,,ei.Palun!Ma suren!’’karjusin meeleheitlikult.Isis jooksis hundina minu jurde.Ta urises ja Albus karjus Isisele:,,SA OLED HULL!ROSALIET PÄÄSTMA!EI!SA TEAD MIDA ME OLEME TEMA JAOKS OHVERDANUD TÄIESTI KASUTULT!’’ Isis lõrises.teine mantli all olev kogu naeris,,Miks mitte teda jätta surema?ma olen Albusega nõus.’’ma prrovisin tõusta kuid varisesin valuoigega taas kokku,,Kes sa oled?’’küsisin ma nõrgalt.,,Ei ütle’’kostis võõras.,,See on siis minu elu viimane lause mis ma ütlen’’mõtlesin ma enne selle ütlemis,,Isis,Albus,ma armastan teid’’Sealt kohast kus hunt oli mind purenud,jooksis palju verd.Ma vaatasin kuidas lumel oli juba päris palju verd.Isis rõõgatas,,EI!ROSALIE!ÄRA SURE!SA EI SAA SURRA!EI!EI!EI!ROSALIE!EI!EI!’’Tundsin kuidas ma jäin uimaseks.Laususin oma viimased laused{Need vähemalt pidid olema viimased laused.Sellel hetkel ma mõtlesin nii},,Isis,mul algab muundamise tund kohe.Ühe minuti pärast.Ütle Prof.McGonagalile mu laiba asukoht,ja ütle et ma surin kui hunt mind pures,ja veel et ta ei ehmataks kui lumi on veri…’’Rohkem ma ei suutnud õelda.Ütlesin vaid veel:,,Isis,ma armasstan sind ja Albust’’Ma kaotasin teadvuse.Kuulsin,kuidas Isis mind meeleheitlikult hüüdis,siis kuulsin jooksusamme ja natukese aja pärast sammeja Pof.McGonagali häält,,On ta täiesti surnud?Kas te olete kindel,et tagasiteed enam pole?Ja nagu te ütlesite,siis kas teie õde ikka on kindel selles mida ta teeb?Kui ta mõne päärase loitsuga hakkama saab,võib see preili Kapelskäri täiesti tappa’’Kuulsin kuidas sammud minu lähedal seisatasid,,Preili Kapelskär tuleb kiiremas korras haiglatiiba toimetada.Ta on hädavaevu elus.’’Ma proovisin mingi liigutusega märku anda,et minuga on kõik korras.Proovisinend püsti ajada,kuid ainult üks jala liigutus ja ma vajusin veel sügavamasse lumme ja puretud koht valutas veel rohkem.,,Preili Kapelskär,kuidas te end tunnete?’’Prof.McGonagall kummardus minu kohale ja hetk hiljem,enne kui ma jüudsin vastata,,Mu-l po-le mid-agi…-viga’’tundsin ma et olin kanderaami peal ja siis,natukese aja pärast,haiglatiiva voodil,kus Pr.Pomfrey mulle puretud kohad kinni sidus,,Sa pead veel oma verekaotuse tõttu siin olema umbes paar päeva’’lausus ta.Ma hakkasin juba oma uimasusest virguma.
KOLM PÄEVA HILJEM
Oli talvehommik.Lumi oli maas ja koridoid olid krõbkeülmad.Ma ei tohtinud veel eriti pingutada,kuid olin Haiglatiivast nüüd väljas.Läksin otsekohe õue.Seal tegid parajasti Isis,Albus,ja veel müned Isise sübrad lumesõda.Ma läksin kampa.Sain Isise ja Albusega ühte kampa.Just vahetult enne seda kui ma hakkasin lumepalli viskama,sain suure jääkillu näkku.,,AIA!’’hüüdsin ma ,kui jäätükk mul peaaegu silma torkas.Vsikasin tääiesti suvalises suunas lumepalle ja…
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyReede Dets 16 2011, 23:50

kaotasin enesevalitsuse,,EI,ROSALIE EI!''karjus Isis mulle ja vedas mu lossi,,Ole siin,kuni enesevalitsuse tagasi saad''lausus ta
KAKS NÄDALAT HILJEM
Ma olin saanud animaagiks,süsimustaks hundiks,kes on vaid veidi Isisest väiksem.Oli öö.Mina,Isis ja Albus olime õues.Väga külm oli.Ma olin vaevu teadvusel.Isis oli juba külmunud ja Albus oli täiesti ärkvel.,,Al-bus,Jäta mind...''mus polnud tänu külmale enam jõudu,,surema''Ma olin niikuinii surma piiril,,Ei.Sa oled mu väikseim õde.Ma ei saa''See polnud võimalik,,Isis on tähtsam,ma olen nii palju teistele haiget teinud.Palun,ma tahan surra.''Albus vaatas mind.Minus külmus üha ohkem elu ära.,,ROSALIE!EI!ÄRA SURE!''karjus Albus,ühtäkki muutus ka tema hundiks.Kuulsin ulgu.Lossist süttis üks tuli,seejärel teine,kolmas,neljas,viies,uks läks lahti ja sealt tuli hulk rahvast.Prof.McGonagall kõige ees,tema järel kogu kooli personal.Albus ei teinud sellest väljagi.Ta muutus inimeseks,võttis minu ümber kinni ja hüüdis:,,ROSALIE!EI!ÄRA SURE!''Peale seda varises ta kokku.Mina mundusin inimeseks,Isis oli juba inimene.Ma olin määratud suremisele,kõik läks ähmaseks,pimedaks,ma liikusin hundina valguse poole.Valgus muutus aga üha tuhmimaks,mind tõmmati tagasi,kuulsin taas inimrahva hääli,,Preili Kapelskär,Preili Nox,härra Nox,kas te kuulete mind?''Keegi möötis mu pulssi,,külmunud''tundsin ma ära Prof.Sprouti hääle.Ma ei näinud ei kedagi ega midagi.Ma suutsin vaid suu lahti teha ja vaevaliselt õelda:,,Mi-nuga on kõ...ik kor-as'',,Ma viin nad haiglatiiba''ütles keegi.tundsin kuidas ma kuidagi sain kanderaamile,see kihutas mäkimisväärse kiirusega haiglatiiba.Siin oli nii soe.Tundsin millegi sooja lõhna.Tundsin selles ära kakao.Tundsin,kuidas keegi mind tekkidesse mähkis,,Liig...a pa-lav''kraaksatasin ma.kui mul juba kuum hakkas.Ma sirutasin käe,et vötta kapilt tass,jõin selle ühe sõõmuga ära.See oli nii hea,tundsin,kuidas väsimus mu keha üle võttis,kuid ma ei saanud uinuda,äkitselt valdas mind tuli,tuli,mis kõrvetas mind seestpoolt,tuli,mis tarretas mind,ma hingeldasin.Ma muundusin hundiks.Olin loodud hundiks,igaveseks.Maei polnud enam inimene.Ma hüppasin uksest välja,jooksin mööda PofMcGonagalist,jooksin mööda kõigest.jooksin metsa.Mu kurgust vallandus ulg.Hüvastijätuulg kuu poole,jooksin peale seda londoni poole,jooksin,jooksin,jooksin tunde,päevi,õid kuni jõudsin ongijaama.Oli parajasti öö.jooksin londonis oma vana lastekodu ette.Murdsin ukse maha,jooksin oma vana toa poole,murdsin ukse maha,ja muundusin inimeseks.Oli öö.Kuid Jessica istus voodil,täiesti ärkvel.Ta vaatas seina,Muundusin hundiks,hüppasin teise kahekordse voodi peale ja see lagunes raginaga koos.Jessica tõstis pead ja ma muundusin.,,HURAA!ROSALIE ON TAGASI!''Jessica oli rõõmust lõhkemasTa joooksis koridori,koputas enda sõprade ukstele ja hüüdis,,ROSALIE ON TAGASI!!!''Mulle jooksid vastu kõik lastekodu lapsed.Mulle vajusid peale lärma ja kehad ning siis tõsteti mind õhku.Mind visati õhku ja püüti kinni.,,ROSALIE!''hüüdsid kõik,viskasid mind õhku ja püüdsid kinni.Nii kümme korda.,,R-O-S-A-L-I-E K -A - P-E-L-S-K-Ä-R''hüüdsid kõik lõpsuks ja viskasid mind öhku,ja püüdsid kinni.Niipea kui maha sain,muundusin hundiks.Ma haugatasin kutsuvalt.Kõik teised pakkisid oma asjad võimalikult kiiresti ja tulid minu järel.ma hakkasin üht viisi ulguma ja lapsed laulsid kaasa.Kõik takistused ületasin mina teiste eest,teised järgnesid mulle,nägu naerul ja laulsid kaasa laulu,mida mina ulgusin.Aegajalt hüüdsid kõik korraga:,,ROSALIE KAPELSKÄR!ELAGU ROSALIE KAPELSKÄR!ELAGU!ELAGU ROSALIE!''Lõpuks,kui olime jõudnud päast pikka käimist metsavälule,moodustasid kõik ringi ja laulsid:,,MEIE KUNINGAS ROSALIE,HUNT-TÜDRUK,KES ÜLETAB KÕIK TEED,TA KÕIGIST KÕIGE VÕIMSAM JA TUGEVAM,HEIHOO,HEIHOO,TA KÕIGIST KÕIGE VÕIMSAM JA TUGEVAM!''Minu tähetund.me laulsime ja mängisime tükk aega.Siis hakkasime me taas minema.Paljude majade juures jäi lapsi vähemaks,tänu peekondadele kes lapsi soovisid juurde.Lõpuks olime jäänud vaid mina ja Jessica,,Mine''laususin ma talle.See oli meie viimane kohtumine.Me kallistasime ja Jessica läks viimasesse majja,kus ta kohe vastu võeti.äkitselt sai mulle selgeks mis päev täna on.Jõululaupäev.lund sadas,ma kihutasin kooli poole,kui lõpuks mitme tunni pärast ähkides eisma jäin,ei tundnud ma enam lossi sisse minnes seda äragi.nagu tavaliselt,Läksin ülesse ja nägin et...


edasist saate teada järmises peatükis Smile
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 EmptyKolm Dets 21 2011, 22:12

Isis ja Albus jooksid mulle vastu ja naeratasid säravalt,,Rosalie!Palju õnne sünnipäevaks!Täna on 20. detsember!''hüüdis Isis ja ulatas mulle kittarri moodi paki.Albus naeratas ja lausus:,,Palju õnne,Rosalie''ta ulatas mulle väikese paki.Avasin Albuse paki ja nägin suure kollase kristalliga sõrmust,mille peale oli graveeritud:Palju õnne sünnipäeevaks,kallis Rosalie.Naeratasin ALbusele säravalt.Kui ma Isise paki avasin,oli seal viiul,,Aitäh sullegi''Laususin ma Isisele naeratades.Panin sõrmuse sõrme ja hakkasin kitarri mängima.Mulle meenus mugude lugu ''turvamees''.Hakkasin seda mängima,,ooei!''lausus Isis,,palun ära hakka täna ka kurbasi laule mängima ja laulma''lausus Albus kui ma hakkasin ka laulma seda laulu,,Tulge,lähme tarvilikku tuppa!''laususin mina.Tarvilikus toas oli silt:,,PALJU ÕNNE 14. SÜNNIPÄAEVAKS,KALLIS ROSALIE!!!''Seal oli ka grammofon,mis mängis seda saa turvamehe lugu.mängisin seda kittaril kaasa.toa seinad olid kollased ning pärand ja lagi punased.keskel oli sääki ja jooki täis laud mille ääres olid toolid.Lisaks oli ka toa ühes kõljes plats tantsimiseks...


veits lõhike tuli,ma tean,aga mõtteid polnud
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana   Rosalie elu nõiana - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Rosalie elu nõiana
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Rosalie suhted
» Rosalie kapelskäri album
» luuaga lendamas-Isise ja Rosalie erateema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: