Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma tahan magada! EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma tahan magada! EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma tahan magada! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma tahan magada! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma tahan magada! EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma tahan magada! EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma tahan magada! EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma tahan magada! EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma tahan magada! EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 12 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 12 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma tahan magada!

Go down 
5 posters
AutorTeade
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 20:56

Athena kõndis, sellel ilusal päeval, uniselt mööda koridori. Lootis leida enda puhketoa, aga paraku ei. Neiuke on lausa nii unine, et ei keksi lausa. Ta on alati juu nii rõõmsameelne. Zendaya istus aknalauale, hõõrus oma silmi ning vaatas aknast välja. Mm, tore ilm õues. Äkki läheks järve? Saab külma, uni läheb ära. Nüüd neiu haigutas. Normaalne haigutus oli. Puhketuba on paari meetri kaugusel, aga aknalaud oli niigi mõnus ja vaade oli ilus. Haigutaks veel. Kõvemini. Nii, et terve koridor kajab.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 20:58

Alexa kõndis kiirelt mööda koridori. Teel puhketuppa, et õueriided seljast võtta. Nähes Athena't, jäi tüdruk tema juures seisma. "Tere," lausus Lexi naeratuse saatel. Eelmisel korral olid nad kohtunud samamoodi, ainult aknalaual olijaks oli olnud Lexi. Rollid vahetuses.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 20:59

Al juhtus kuidagi koridori. Ta nägi seal kaht tüdrukut, keda ta otseset ei tundnud aga oli näind küll. Renata istus samuti ühele aknalauale.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:00

Athena oli ennast pikutama sättinud, kuid kuulis tuttavat häält. Ta lamas aknalaual silmad kinni. Tehtes silmad lahti nägi tuttavat blondi Alexat, ''Oh hei!'' Neiu tõusis aknalaualt istukile ning jõllitas veel aknast välja. Boh-ring!
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:00

Dragona ja Isis saabusid koridori absoluutselt teisi märkamata. Kaks neidu vaidlesid aktiivselt sel teemal, kas ilusam värv on roheline või lilla. Isis avastas ülejäänud alles siis kui ta Alexa'le sõnaotseses mõttes otsa kõndis.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:02

"Vaata ette!" käratas Lexi, kui keegi talle märkamatult otsa kõndis. No Alexa polnud kedagi tõesti märganud. Kui Lexi isiku tuvastas, ilmus tema näole kerge segaduses ilme. "Meelega tegid seda või?" nende väike vaidlus põhjatornis, polnud unustatud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:04

Jack oli ka mingil hetkel esimesel korrusel kõndimas. "Tervitus," lausus poiss, kui ta tüdrukuid märkas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:05

"Näen ma selle järgi välja või?!" käratas Isis ennast püsti ajades. Enda arust mitte. Kui ta kellegile meelega otsa oleks kõndinud, oleks ta ise ilmselt püsti jäänud. "Ja sinine on ilusam kui lilla!" käratas ta viha hoos ka Drago'le.


Viimati muutis seda Isis Nigra Nox (Reede Dets 16 2011, 21:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:06

''Tere Jack!'' ütles tüdruk rõõmsameelsemalt. Tore oli kamp vana sõpru näha. Uni läheb nende pärast ära. Tore. Loodetavasti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:08

Annie astus koridori, seljas endiselt Slughorni peol kantud kleit ja juuksed vihmast märjad. Ta oli peale pidu korraks õue läinud, veidi metsas rebasena ringi jooksnud. "Tere," ütles ta mornilt, kui teisi oli näinud.

OT: Ma ausalt ei tea mis aeg seal on.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:09

"Oi, mina ei tea!" käratas Lexi Isis'ele. "Võibolla näedki..," tema oleks siis vähemalt ette vaadanud. Alexa pani külmalt käed vaheliti ning toetas ennast õrnalt vastu seina.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:10

"Ma hääletaks lilla poolt," lausus Jack, mis iganes vaidlus see kahel tüdrukul ei käinud siis. Annie'le poiss vaid noogutas. "Mingi kogunemine?" küsis Jack. Rahvas tuli kokku ju.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:10

Nat läks samuti teiste juurde, sest nägi sina kogunevaid tuttavaid inimesi. "Terekest," tervitas Al teisi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:11

"EI NÄE!" käratas Isis. Tüdruk ei karjunud, kuid ta häält võis siiski kaugele kuulda. Tagurdades koperdas ta otsa Jack'ile kelle ilmumist ta märganud ei olnud enne kui poiss ütles, et hääletaks lilla poolt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:13

"Siin toimub tüli?" küsis tüdruk ja raputas pead, Isis ja Alexa said kindlasti märjaks. "Ma pidin teie tähelepanu üksteiselt eemale juhtima," kehitas ta siis õlgu ja judised, kui üle ta selja külmavärin jooksis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:14

"Mis toimub?" küsis Jack. Alexa ja Isis vaidlesid? Huvitav. "Rahu," muigas poiss, kui Isis talle otsa koperdas ning astus sammu tahapoole.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:15

"Näed küll," sisistas Alexa. "Miks sa seda tegid?" hüüdis ta vihaselt Annie'le, kui too ta märjaks pritsis.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:16

''Roheline,'' ütles Athena kihistades. Tüdruk lehvitas ka Anniele. Ja sellele väiksele võõrale tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:17

Isis värises, aga mitte külmast. Vihast ikka. "Lilla on parem." lausus Drago külmalt. Algul oli dorkiga hästi läbi saanud, aga see nähvamine muutis tema meelt. Otsustavalt astus Dragona Nigra'st paar sammu eemale. Vihast punetava näoga tüdruk istus otsustavalt maha. Jack'i ette ja näoga Alexa poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! EmptyReede Dets 16 2011, 21:18

Tüdruk kehitas õlgu, tegelikult oli teda lihtsalt see karjumine ärritanud, tal endal polnud ka parim tuju. Miks pidi tema ainsana vastikult märg olema? "Mulle meeldib pruun," pomises ta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma tahan magada! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tahan magada!   Ma tahan magada! Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma tahan magada!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tahan ja surenki ära.
» Tahan teha midagi keelatut...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: