Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Elu üle järele mõtlemas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Elu üle järele mõtlemas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Elu üle järele mõtlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Elu üle järele mõtlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Elu üle järele mõtlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Elu üle järele mõtlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Elu üle järele mõtlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Elu üle järele mõtlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Elu üle järele mõtlemas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 12 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 12 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Elu üle järele mõtlemas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 19:18

Annie oli laotanud maha oma musta värvi kilejope ja istus nüüd selle peal. Tüdrukul oli seljas punane kokteilikleit ja kõrged mustad platvormid. Tüdruk oli just ülevalt peolt tulnud. Sigatüülas korraldati viimasel ajal meeletult palju pidusid, varem ei olnud tüdruk midagi sellist kogenud. Neid võttis enda kõrvalt maast rummi, mis tõrvikuvalguses merekollane paistis ja tõstis pudeli huultele.



OT: See on siis Annie tegevused peale pidu. Ühineda võivad: SYdney, Cathy, Megan, Isis, Tyler ja Jack


Viimati muutis seda Annie Fox (Esm Aug 01 2011, 21:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 19:22

OT: Isis siis ühineb Smile aga ei jõua kohe veel sinna.

Isis oli unustanud oma kavatsuse õue minna kõndedes täiesti ajameelselt välisuksest mööda otse maa alla, nendesse koridoridesse mis talle alati kurbusega seostusid. Tüdrukul polnud külm kuna must koolirüü oli üpris paks. Ta jõudis mipeagi vangikoobasteni lõi neid suvaliselt lahti ja virutas uuesti pauguga kinni.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 19:28

Ot: Okei.

Annie tundis õrna tuuletõmmet, mis ta tumedaid juukseid sasis.Keegi oli all koridorides ukses käinud ja selle suure jõuga kinni virutanud. Annie tõusis püsti ja pidi pea peaaegu vatu lage ära lööma, platvormkontsad tegid tüdruku väga pikaks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 19:29

Isis kuulis kuidas keegi püsti tõusis ja lõi ukse mille ta just kinni oli virutanud uuesti määratu jõuga lahti "Tere!" teatas ta kohe tüdrukut nägemata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 19:35

"Isis?" oletas Annie tervitaja hääletoonist. "Annie siin, mis põhjustel sa veel siia sattusid?" küsis tüdruk.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 19:38

Isis kortsutas kulmu, ta ei olnud kindel kas see ikka on Annie võib-olla tulenes see pudelist viskist mis ta enne käigupealt köögist näppanud oli ja hingealla pannud oli. "Mis mõttes?" küsis Isis kelle aju hetkel ei võtnud, mida tüdruk oma küsimusega mõtles?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 20:54

"Annie Fox, Slytherin, 5 klass. istun koridoris ja joon alkoholi!" karjus Annie Isisele.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 20:56

"Ma kuulen siis ka kui sa normaalselt räägid!" röökis Isis täiesti süüdimatult Annie'le kõrva "Alkokoli?" küsis ta siis normaalse häälega innukalt, unustades et Annie on ta vaenlane.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 20:58

"Nõus, kuule sorry. Alkohol hakkab pähe noh," pomises Annie ja ulatas Isisele rummipudeli.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:00

Isis naeratas säravalt ja krahmas rummipudeli Annie käest ning võttist sellest lonksu ise lapsikult rõõmus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:05

"Tead, ma ei ole alkohooliik vms, aga alko teeb tuju nii heaks. Mõnus on olla, siis olen sõbralikum ka teistega kuidagi. Nii vaba on olla." itsitas Anni ja võttis omal kingad jalast, nii vaba, et kontsad on liiga kitsad mu jalgadele.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:07

Isis ainult kehitas õlgu rummi juues. Ta ei saanud eriti aru mida teine rääkis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:09

OT: Sorry, ma logisin Miaga sisse.

"Ma olen liiga purjus, mulle tundus, et Cathy vihastas täna minu peale...." Annie vaatas Isist ja sõnas: "Kuidas sul eluke kulgeb siis?" päris ta.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:12

OT: Elab üle Razz

Isis lõppetas hetkeks rummi joomise, see oli jälk. Ta võttis veel ühe lonksu. Tüdrukule jõudis äkki kohale, et Annie on taga juba pikkematt aega rääkinud "Ära tee Cathy'st välja ta käitub Jack'i läheduses sama lollisti nagu ma." arvas ta tuimalt ning vastas siis küsimusele "Nii ja naa." ning kulistas veel rummi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:15

"Mis teha, kõik on temasse armunud. Mulle meeldib ta, kui sõbrana, aga ma pole kindel kas ta mulle ka nagu selles mõttes meeldib," Annie naeratas ja võttis ka ise ühe lonksu rummi.
"Ma ei tea kas ma enam joon... Muidu homme pohmell ja tunnid on ka. Peaks mahla või mi9dagi jooma," lisas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:17

Isis ei saanud aru kui tüdruk nii paikalt rääkis "Annied?" küsis ta siis kuna ta nägi kõike kahekortselt. "Tere." ütles ta parempoolsele ja rapputas siis pead. Pilt läks jälle normaalseks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:19

"Isis, lõpeta. Saa saad alkoholimürgituse veel nii. Peaks sulle midagi juua otsima ja mulle ka." Nähes Isise naerul ilmet lisas Annie: "Alkoholivaba."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:21

"Ole nüüd ma olen rohkem ka joonud." teatas ta siis ja tegi rummile lõppu peale. "Ma joon kõik laua alla!" teatas ta siis uhkelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:23

"Okei, aga joome midagi paremat. Teeme omale kokteile, Bloody Mary, Mohjitot jne. Meil tuleb vinge õhtu siis," Annie naeratas metsikult, pani oma kontsad uuesti jalga, võttis oma kilejope ja käekoti.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:26

Isis'e kulm tõmbus kipra ta polnud tüdruku juttust ühtegi sõna aru saanud "Hичего не понял!" ütles ta siis tuhmilt.


Viimati muutis seda Isis Nigra Nox (Esm Aug 01 2011, 21:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:28

"Kui sa ei saa aru võid sa ennast ka Inglisekeeles väljendada," ka Annie tõstis kulme.
"Sina, mina, hea, jook, naiste, pidu." Selgitas ta purjus Isisele, kuigi ega ta ise ka väga parem ei olnud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:30

"Для того и нужны очень хорошо, прежде чем я не мог понять что-нибудь!" teatas siis rõõmsalt ja meenutas, et Anne oli midagi inglise keele kohta öelnud "That's What a very nice, before I could not understand anything!" teatas ta siis sama asja inglise keeles ning naeratas leebelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:34

"Рад, что вы двигаетесь" Annie näitas Isisele keelt.
"Come now!" irvitas tüdruk.


OT: Ma ei viitsi suvel mõelda, kasutan Googlet tulgu vastus nii vigane, kui tuleb :d
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:38

OT: Veidi vigane aga elab üle Razz Üks kord see tõlkis mull kolmepeaga koera kolmeotsaga koeraks XD

"Я очень рад, что движется!!" hüüatas Isis ja jätis rummipudeli kus seda ja teist ning tormas vangikoopa ukse juurde.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas EmptyEsm Aug 01 2011, 21:42

OT: Päris hea, mina loll mõtlesin kohe tagumisele otsale Very Happy

"Läheme siis, Köök siit me tuleme!" Naeris Annie oma helisevat neru ja kõndis Isise järel vangikoobastest välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Elu üle järele mõtlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu üle järele mõtlemas   Elu üle järele mõtlemas Empty

Tagasi üles Go down
 
Elu üle järele mõtlemas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pohmel hakkab järele andma? - ehk järjekordne jooming on tulekul.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: