Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Järve ääres - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Järve ääres - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Järve ääres - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Järve ääres - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Järve ääres - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Järve ääres - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Järve ääres - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Järve ääres - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Järve ääres - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Järve ääres

Go down 
+6
Lily Collins
Jack Adams
Isis Nigra Nox
Emilia Myers
Andromeda Parker
Prof. McGonagall
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 15:59

"Jaja, räägi nüüd," lausus Jack järjekordselt lonksu võttes. Ilmselt tüdrukule lihtsalt meeldis ta jakk nii väga, et tahtis seda ära varastada. Tegelikult meeldis Jack'ile ka see jakk ning ta ei tahtnud, et Isis selle ära varastaks. Ühel hetkel hakkas poiss oma ette itsitama. "Külm on," lausus ta lõpuks ning sirutas käe välja, et oma jakk kätte saada. Ta tõmbas selle endale tekiks peale ning hoidis seda kinni, et tema kõrvale istunud tüdruk seda kuidagimoodi varastada ei saaks. "Ei saa," lausus Jack irvega ning hoidis veinipudelit kõvemini kinni, et Cathy seda kätte ei saaks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:01

"Ei noh." ütles Isis uskumatult pead raputades "Maga enast parema kaineks ja ära rohkem joo, või siis külm vesi on ka käpärast kuigi ma ei taha seda kasutada." teatas Isis naerdes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:01

Ka Cathy hoidis veinipudelist kramplikult kinni, vähemasti ei saa Jack sealt siis juua. Siis kommenteeris ta: "Tead, ilus jakk sul. Ma arvan et ma varastan selle." Samas hakkas ta omaette vaikselt itsitama. Vaevalt Jack naljast aru saab.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:03

"Kes oled?" küsis Jack end oma kõrval istuva tüdruku poole pöörates, nagu näeks ta neiut esimest korda. "Ma tean, et sulle meeldib, mulle ka," lausus Jack siis Cathy poole pöördudes, veinipudelit sikutades.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:05

Isis itsitas "Kuule saa tõega kaineks." ütles ta võlukepiga pudeli poole osutades nii, et selle sees olev vein veeks muutus. Isis ohkas rõõmsalt see lolits ei tunud alati nii hästi välja. "Vabantust!" teatas ta siis Jack'ile.


Viimati muutis seda Isis N. Nox (Esm Apr 18 2011, 16:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:05

"Ta on ikka täiega purjus" jõudis Cathy lõpuks selgusele. "Ta ei tunne mind ära" naeris ta seejärel. "Ma olen Catherine, sinu parim sõber. Mäletad?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:06

Isis naeris kägaras võlukepp käes kõikumas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:07

Jack lasi ühel hetkel pudeli lahti. Tal oli mõni pudel veel varuks, seega võttiski ta nüüd uue võiõllepudeli. Õlu maitseski talle rohkem. Ta tegi pudeli lahti ning kallas pool selle sisu enda kõrist alla, enne kui kumbki tüdrukutest teda takistada oleks suutnud. "Mitte sina, sina," lausus poiss end Isis'e poole pöörates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:10

"Segane" oli Cathy kindel. Ta võttis Jacki poolt lahti lastud veinipudeli ja viskas selle järve. Seejärel hakkas ta uut pudelit kinni hoidma. "Tead, ma päris muretsen su pärast. Sinuga oli kuradima lahe toidusõda pidada." ütles tüdruk siis.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:11

"Oi tead ma olen so suurim austaja Angeliina saa oled kuulus rokstaarist mugu." teatas Isis irvitades aga halastas siis "Ma olen Isis Nigra Nox sinu sõber me jõime ennast minu sünnipäeval täis, aga ma sain kaineks." teatas Isis ohkega suunates võlukeppi ülejäänud pudelitele ja siis võlukeppi Jack'i näole piserdades talle külma vett näkku.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:13

Cathy kutsus Isise eemale, et talle ühte plaani rääkida. Ta sosistas: " Me peaksime tema ka järve saama. Sinu kainestumise puhul see aitas."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:17

"Ma ei tahaks taga tülli minna..." ütles Isis mõtlikult ja osutas siis võlukepiga Jack'i poole "Reducto!" hüüdis Isis ja karjus siis "VABANDUST!" kui Jack läbi õhu lendas ja järve maandus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:23

Catherine aga hakkas valjusti naerma. "Sinuga? Sinuga ei lähe ta küll tülli, see oli minu mõte." ütles ta Isisele.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:24

"Aga mina teosatasin selle." ütles Isis natuke kahetsevalt naerdes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:35

"Jah muidugi. Ta siis ikkagi ju meeldib sulle eks? Millal pulmad tulevad?" edvistas Cathy.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:37

Isis läks näost sarlak punaseks ja pööras pilgu metsa ja küsis siis oma põlvedelt "Ja mis siis kui meeldibki?" tüdruk püüdis iga hinna eest normaalset naha värvi tagasi saad ja vaatas siis Jack'i poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:40

Cathy tundis piinlikkust. Äkki oli ta Isist solvanud?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:41

Isis vaatas ükskõikselt ringi ning märkas oma selja taga suurt puud. Tüdruk ronis vaikselt selle latva ja teatas piisavalt valjust et Cathy teda kinglasti kuuleks "JAH ta meeldib mulle!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:43

"Jeeeeeee!!" hüüdis Cathy valjult ja õnnelikult. Seejärel ta vaibus ning sosistas: "Mulle ka."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:48

Isis irvitas puu ladvas kuigi ta ei teadnud kas Caty seda nägi, sest puu oksad olid tihedad. Isis viiputas mõtlikult võlukeppiga vaatates järve sügavusse midagi nägemata.
"Oih!" ütles Isis ehmunult kui ta võlukepist taeva poole punased ja rohelised sädemed sööstsid peegeldades täpselt ta mõtet kui ned südama kujuliseks kaardusid "Kuidas ma selle sealt ära saan." halises Isis tavasse vaadates. Vaate pilt oli imeline aga Isis soovis seda meeletult ära kaotada lausudes igasugu loitse mis ükski ei aidanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:51

Cathy hakkas vaikselt naerma. Ta pööras pea ära ja jäi ikka veel järvevees passivat Jacki vaatama.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:53

Isis halises peast kinni hoides "mida paganat saa tegid see mõtte on liiga arusaadav Isis Nigra Nox... oh!" kui ta oli lausunud oma perekonnanime mis oli ka 'Lumos'i' vastu loits ja tähendas ladina keeles ööd, süda kadus.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 16:59

Jack tuikus veest välja. Tal ei olnud kavaski midagi vastu teha, kuna ükski hea loits ei meenunud talle. Veest tilkudes astus ta kaldale. Siiski võttis ta puu alt järele jäänud pudelid võiõlut. Neil olid korgid kinni, seega ei olnud nad märjaks saanud. Ta avas ühe, seda juues ning vaatas siis taevasse. "Ilutulestik," ütles ta rõõmsalt, kuid just sel hetkel see kadus.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 17:02

OT: Isis muutis tegelt ka võiõlu veeks.

"Oled kainem?" küsis Isis rõõmsalt puuotsast alla hüpates. "Tõesti väga vabandust et ma sind vette lennutasin ilma ette hojatamata." lisa ta siira kahetsusega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 EmptyEsm Apr 18 2011, 17:04

"Isis, kas on olemas mingi loits millega saab pudeleid purustada?" küsis Catherine hajameelselt, vaadates kuidas Jack järjekordsest pudelist jooma hakkas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Järve ääres - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Järve ääres
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Järve ääres
» Järve ääres jalutamas
» Väikese järve ääres
» Järve ääres
» Järve ääres

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: