Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Isis N. Nox - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Isis N. Nox - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Isis N. Nox - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Isis N. Nox - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Isis N. Nox - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Isis N. Nox - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Isis N. Nox - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Isis N. Nox - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Isis N. Nox - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Isis N. Nox

Go down 
+16
Jeremy Grey
Sara Rue
Mike Harry Dughsa
Debby Sinistra
Mary Kate Red
Sam Thomas Pray
Catherine Matheria
Vanessa Rosaly Elencia
Jane Macie Elencia
Wandere Breacky
Athena Z. Demir
Lily Collins
Megan Gomez
Kira Donovan
Andromeda Parker
Isis Nigra Nox
20 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyPüh Aug 21 2011, 11:07

*Non intelligo quid* või *ничего не понимаю* sest ma hetkel tõesti aru ei saa.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyPüh Aug 21 2011, 11:09

Nimi?- Megan A. Breacky
Kes sa olla soovid?- Nagu perekond
Miks? - Kas nüüd saad aru? Vaheta välja, pls.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyPüh Aug 21 2011, 11:10

Ahaa, nüüd jõudis kohale Very Happy Kohe vahetan Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 18:49

Nimi?-Jennifer L. Lason
Kes sa olla soovid?-talumatu
Miks? -ma ei tea miks Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 18:57

Ma ütlen sulle: See on väääääääääääääääääääääga õige otsus Twisted Evil
Kohe lisan.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:10

Nii.... Twisted Evil

Nimi?- Venficae Maxie.
Kes sa olla soovid?- Tüütus.
Miks? - Selleks on mul omad põhjused
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:13

Näh Evil or Very Mad Oleks siis kohe surma vaenlase võinud panna.
Aga lisan.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:14

Olgu, muuda siis kui soovid Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Sam Thomas Pray
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sam Thomas Pray


Postituste arv : 245
Join date : 30/08/2011
Age : 30

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyKolm Aug 31 2011, 09:10

Sam Thomas Pray
Lähedane sõber
Sest see oleks lahe
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyKolm Aug 31 2011, 09:14

Kui sa nii arvad Very Happy Kohe lisan.
Tagasi üles Go down
Mary Kate Red
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mary Kate Red


Postituste arv : 120
Join date : 26/08/2011
Age : 30

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 01 2011, 21:16

Mary Kate Brown
Lahutamatud
Miks mitte
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyLaup Sept 17 2011, 20:36

nagu perekond
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyLaup Sept 17 2011, 20:37

Mul on ANKEET!!! Ja ma ei aksepteeri seda, vali midagi muud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyLaup Sept 17 2011, 20:42

Nimi?Miranda Jennete McCurdie
Kes sa olla soovid?Lahutamatud
Miks? nsm
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyLaup Sept 17 2011, 20:44

Oh, juudas ega see parem pole, aga lisatud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyKolm Sept 21 2011, 21:48

Saad mulle selle code'i anda? Smile
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyKolm Sept 21 2011, 22:46

Seda mõtled?
Kood:

[center][color=lightgreen][b]lapsepõlve sõbrad ;[/b] [i][color=#0000ff]Tean sind peaaegu sünnist saati...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]parimad sõbrad ;[/b] [i][color=#1717ff]Teame teine teisest peaagu kõike.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]head sõbrad ; [/b][i][color=#2c2cff]Meil on omad naljad ja teame teine teist juba kaua.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]lähedased sõbrad [/b];  [i][color=#3f3fff]Me oleme natuke nagu perekond aga siiski sõbrad[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]nagu perekond ;[/b] [i][color=#5050ff]Sa oled mulle perekonna eest[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]lahutamatud ;[/b] [i][color=#6060ff]Keegi ei sa meid lahutada vastu meie tahtmist.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]kuriteo kaaslased ;[/b] [i][color=#6e6eff]I’ll come back[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]sõbra sõber ;[/b] [i][color=#7b7bff]when you call me[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]vaenlasteks pöördunud sõbrad ;[/b] [i][color=#8787ff]no need to say goodbye[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]alles tutvunud ; [/b][i][color=#9292ff]Tean sind natuke aega... oled mulle võõras aga saame hästi läbi[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]tuttavad ;[/b] [i][color=#9c9cff]Aa... Kuskilt tean sind...?[/color][/i][/color]


[color=lightgreen].::Armastus::.[/color]
[color=lightgreen][b]armastaja ; [/b][i][color=#faafbe]anywhere you go anyone you meet[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]tõeline armastus ;[/b] [i][color=#faafba]Sa tõesti meeldid mulle...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]praegune kaaslane ;[/b] [i][color=#f9a7b0]Praegu on kõik veel täiuslik...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]mõlemapoolne armumine ;[/b] [i][color=#f778a1]Ma armastan sind ja sina mind, aga kumbki ei julge seda öelda...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]keelatud ;[/b] [i][color=#c25a7c]I’ve got too much to lose[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]salajane ; [/b][i][color=#c12283]Meie armastus on keelatud :([/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]petmine ;[/b] [i][color=#e3319d]I love ju but...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]toetavad sõbrad ;[/b] [i][color=#d462ff]Aitan sind läbi kõiksest mis ette ka ei tuleks![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]ühepoolne armumine ; [/b][i][color=#893bff]Ma armastan sind aga sina mitte...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]endine ;[/b] [i][color=#7f38ec]Kunagi meeldisid mulle...enam mitte.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]Silma rõõm ;[/b] [i][color=indigo]Üks pilk sulle ja juba ongi korda läinud päev.[/color][/i][/color]


[color=lightgreen].::Viha::.[/color]
[color=lightgreen][b]vaenlased ; [/b][i][color=#003300]Hoia eemale või ma löön![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]tüütus ;[/b] [i][color=#003800]Mingi pinisev putukas mu kõrvas...KAO ÄRA!(või ma toon piitsa)[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]rivaal ;[/b] [i][color=#003c00]Riivalitseme pidevalt...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]kartmine ; [/b][i][color=#004100]I scared of you...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]vaenlasteks pöördunud sõbrad ;[/b] [i][color=#004600]Kuidas sa võisid mulle nii teha?[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]armukadedus ;[/b] [i][color=#004a00]Meile meeldib sama poiss...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]talumatu ; [/b][i][color=#004f00]Me oleme erinevad...Sa käid mulle närvidele![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]kadedus ;[/b] [i][color=#005300]Kadestan sind pidevalt ühe või teise asja pärast.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]heitunud ; [/b][i][color=#005800]look at the sidewalk cracking under[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]usaldamatus ;[/b] [i][color=#005d00]Me ei usalda sind ja ei hakka seda ka kunagi tegema![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]ühepoolne viha ; [/b][i][color=#006100]Ma vihkan sind, aga sa...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]kahepoolne viha ;[/b] [i][color=#006600]Kui kokku saame läheb kohe lahti kas vaidlus, sõnasõda või kaklus.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]nuga selga ; [/b][i][color=#097400]Petsin sind, ja teen seda veel![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]petetud ;[/b] [i][color=#138200]Petsin korra ja sain mis tahtsin, kuid haav jääb su hinge igaveseks.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]pinge ;[/b] [i][color=#1c9000]Sinu läheduses olen nagu elektri laengu alla julgemata sulle midagi öelda või isegi otsa vaatata.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]Mängult vaenlased ; [/b][i][color=#259e00]Teiste juures olekult turtsume nagu kask kõusti kunagi üks teise peale, aga tegelikult oleme sõbrad.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]jälestus ;[/b] [i][color=#2eac00]Kuidas sa saad NII rõve olla?![/color][/i][/color]


[color=lightgreen].::Perekond::.[/color]
[color=lightgreen][b]vend ; [/b][i][color=#ff6600]Oled alati olemas ja pidevalt kakleme aga sa oled siiski mu vend.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]õde ;[/b] [i][color=#ff6f00]Oleme sarnased välimuselt kuid sisemiselt täiesti erinevad inimesed.[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]ema ; [/b][i][color=#ff7900]No palun! Ma tõesti oskan ise ka...MA EI OLE ENAM LAPS![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]isa ;[/b] [i][color=#ff8200]Kurat, paps mul on aeg oma elu elada![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]nõbu [/b]; [i][color=#ff8b00]Vist kuskilt tena sind, Oled sugulane?[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]onu ;[/b] [i][color=#ff9400]Oled tore ja mulle meeldib so nalju kuulata[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]tädi ;[/b] [i][color=#ff9e00]are you beautiful and pale[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]vennatütar/õetütar ; [/b][i][color=#ffa700]Nii emasse...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]vennapoeg/õepoeg ; [/b][i][color=#ffb000]Tõega täpselt nagu isa![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]Vanaema ; [/b][i][color=#ffb900]Mulle tõesti ei meeldi tikkida![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]Vanaisa;[/b] [i][color=#ffc300]Toetun diivanile ja kuulan õhinal sinu lugusid.[/color][/i][/color]


[color=lightgreen].::Muu::.[/color]
[color=lightgreen][b]hea mõju ;[/b] [i][color=#ffc80e]smoke! smoke![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]halb mõju ; [/b][i][color=#ffce1c]Sign of the devil![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]õpetaja ;[/b][i][color=#ffd32a]Käi kanni ma ei viitis![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]klassikaaslane ;[/b] [i][color=#ffd938]Witch, Witch![/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]ähmased mälestused ; [/b][i][color=#ffe453]Sa olid see...noh see tüüp...[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]sa oled mu unustanud ; [/b][i][color=#ffe961]Kuidas sa võisid?[/color][/i][/color]
[color=lightgreen][b]pole kunagi kohtunud, kuid kuulnud küll ;[/b] [i][color=#ffef6f]Kes sa veel oled? Kas see...[/color][/i][/color]


[b][color=olive]Kui tahad, täida -[/color][/b]
[b][color=cyan]Nimi?-[/color][/b]
[b][color=cyan]Kes sa olla soovid?-[/color][/b]
[b][color=cyan]Miks? -[/color][/b]
[color=green]__________________________________________[/color]
[/center]

Seda saab muidu quotega ka..
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 22 2011, 14:36

Mis värk see on?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 22 2011, 14:37

HTML Kood.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 22 2011, 14:39

ee....ja mis sellega teha saab? Smile
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 22 2011, 14:46

Seda saab koppida näiteks Very Happy HTML koodiga, võin ma teksti muuta selliseks. Või siis selliseks. Nüüd saad aru, mis see on?
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 22 2011, 14:49

Umbes küll jah. Smile
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 22 2011, 14:50

Tore Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 22 2011, 18:57

Aitäh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 EmptyNelj Sept 22 2011, 19:08

Palun väga Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Isis N. Nox - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isis N. Nox   Isis N. Nox - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Isis N. Nox
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Isis'e NPC'd.
» Isis Nigra Nox
» Isis'e, Wandere, Rosalye, Isabella, Putelanuse ... Ah ühesõnaga kõigi mu kontode album.
» Isis'e looming
» Isis'e 16. sünna. Tulge, kui julgete.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: Õpilaste Arhiiv-
Hüppa: