Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Huvitavad inimesed EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Huvitavad inimesed EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Huvitavad inimesed EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Huvitavad inimesed EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Huvitavad inimesed EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Huvitavad inimesed EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Huvitavad inimesed EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Huvitavad inimesed EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Huvitavad inimesed EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 10 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 10 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Huvitavad inimesed

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyReede Juul 10 2015, 13:34

Can oli tõusnud hommikul väga hea tujuga ning oli pannud jalda oma lemmik tanksaapad. Sanadra oli läinud rõõmsalt õue ninge ei märganud lompe maas, esimese asjana astus neiu kohe pori loiku. Nii rikkus see pisike loik Candy tuju.
Halva tujuga tahtis tüdruk kuhugi minna kust leida huvitavaid inimesi. Candy esimene mõte oli keelatud mets kuhu ta ka  suundus, kuna neiu ei leidnud metsast kedagi ning istus siis pettunult maha.

OT:Ben
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyReede Juul 10 2015, 13:50

Ka Ben'il oli väga hea tuju. Ta tahtis selle hea tujuga minna kuskile, kus ta saaks nautida paari suitsu, viskit ja kohvi ning muidugi oli see koht keelatud mets. Seal ei käinud väga kedagi, nii et see oli perfektne koht, kus tarbida ka keelatud asju. Ben võttis koolist termosega kohvi kaasa ning ühte enda seljakotti pani ta Jameson'i viski ja suitsu paki koos zippoga. Lõpuks jõudis ta metsa ning ta otsis siis head kohta, kus istuda ja nautida ilusat hommikut. Kui ta oli jõudnud rohkem metsa sisse, pani ta tähele, et keegi istus maas ja see oli punaste juustega tüdruk, kes meenutas Ben'ile punkarit. Ben jalutas neiu juurde ja istus ta kõrvale maha ''Tervist.'' tervitas Ben tüdrukut, asetas oma termose maha ja võttis kotist välja oma viski ning suitsupaki.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 00:45

Can ehmatas kui keegi tervitas. "Tere" lausus Sandra ja istus maas edasi ning jälgis mida noormees kõrval teeb. Neiu nägi kuidas poiss kotist viski välja võttis. Lonksust viskist küll ära ei ütle. Kuid neiu ei teadnud kas küsida või mitte. "Kas ma saaksin lonksu" küsis siis Can pärast pikka mõtlemist. Sassy polnud eriti jooma tüüpi kuid viski ja suits läksid alati peale. Punkarite asi või nii.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 12:52

Ben vaatas neiule otsa ja naeratas talle, kui too lonksu viskist küsis. Ben'il polnud mitte midagi jagamise vastu ''Muidugi, võta võta.'' noogutas kutt ja ulatas pudeli neiule. Seejärel võttis Ben oma pakist ühe suitsu ja süütas selle ning tõmbas paar mahvi ''Oh vot see on mõnus.'' kui pole terve päev suitsu teinud, siis oli päeva esimene suits alati hea.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 21:44

"Aitäh" lausus Can ja võttis üpris suure lonksu ning ulatas pudeli poisile tagasi. "Mis sind siia tõi?" küsis Sandra kuigi oli üpris arusaadav et poiss tuli siia et juua ja suitsu teha. Kuid ei või iial teada. Sassy libistas ennast pikali ja vaatas taevasse. "Mis klassis sa käid" küsis neiu.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 21:57

''No kooli peal ei saa ju suitsu teha ega viskit juua.'' ütles Ben loogilise põhjuse, miks ta oli keelatud metsa tulnud. Ben võttis nüüd viskist lonksu, kui neiu selle tagasi oli andnud ja jõi kohvit peale. ''Seitsmendas.'' vastas Paul ning naeratas tüdrukule ''Ja sa?'' uuris Ben vastu.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 22:07

"Tõsi" lausus Can poisi vastuse peale. "kuuendas" lausus neiu. Can ajas ennast jälle istuma, sest maas oli kohutavalt vastik lamada, pühkis enal selja puhtaks ning vaatas poisi poole. "Kas ma saaks veel ühe lonksu?" küsis Can. Sandra polnud ammu alkoholi puutunud ja ta ei mõelnud ka eriti sellele kuid hetkel oli see päris hea.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 22:10

Ben muigas ''Siis sa küll ei tohi mingit alkoholi saada!'' ütles Ben, kui oli kuulnud, mis klassis neiu käis. Ta tegi nalja muidugi ''Okei, võid võtta. Ära küsigi!'' sõnas Benjamin naeratades. Talle meeldis natuke kiusata ''Kas sa enda nime ei tahagi mulle öelda?'' küsis siis kutt ja vaatas uudishimulikult tüdrukule otsa ning tõmbas enda suitsu.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 22:16

Can pööritas silmi kui poiss ütles ei. Neiu võttis siis pudeli ja võttis uuesti mõnusa lonksu."sorry aga issi õpetas et võõrastele oma nime ei tohi öelda" muigas Sandra. "Ma olen Candy" naeratas tüdruk siis poisile "teine nimi Sandra aga eelistan esimest. Ja võib kutsuda Can või Sassy" lausus Sassy. "Ja sinu nimi on?" küsis Candy
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 22:29

Ben pidi lihtsalt naerma selle üle, mis neiu issi talle õpetanud oli ''Nii et sa oled siis daddy's girl jah?'' küsis Ben ja kergitas enda kulme flirtlikult. ''Candy.'' kordas Ben mõtlikult ''Kas sa oledki magus nagu komm või sulle ei pandud sellepärast selline nimi?'' pidi Ben uurima. Ta tahtis flirtida Candy'ga, et näha kuidas ta sellele reageerib. ''Ma ütlen ausalt, Candy, mulle meeldib Sandra rohkem.'' sõnas Ben siis. ''Benjamin, aga kutsutakse Ben'iks.'' ütles siis Ben ka oma nime ning võttis oma kohvist lonksu.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 22:38

"pigem jah.. ütleks et mul pole oma emaga kõige paremad suhted" naeratas Can "ma kardan et sa ei saagi seda teada" muigas Sassy kui poiss küsis kas neiu on magus. "noh Ben sa võid mind siis kutsuda Sandraks kui soovid " naeratas Candy. Can võttis siis uuesti lonksu viskist. Sassy võttis ka poisilt käest kohvi ning jõi sealt ka natuke. "Sa ütlesid, et ma ei pea küsima" lausus Sandra põhjuseks miks neiu kohvi ära võttis.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 22:45

''Mm siis on väga hästi ju.'' arvas ta ja naeratas Sandra'le flirtlikult. Ta tõmbas oma suitsu veel ja võttis uuesti kohvist lonksu ''Miks ei saa?'' küsis Ben pettunult. Kui Sandra talt kohvi ära võttis, haaras Ben oma viski pudeli ning jõi sealt paar lonksu ''Sa oled kiire õppija.'' oli Ben uhke, kui neiu märkis, et ta ei pidanud luba küsima.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyLaup Juul 11 2015, 23:28

"võibolla isegi saad" muigas Candy. Sandra jälgis kuidas poiss viskit jõi "noh oli magus või" muigas Sassy. Kui Candy oleks magus peaks ka pudel kust neiu jōi ju magus olema. "Eksole" naeratas Can kui poiss ütles et neiu kiire õppija. "Mis majast sa oled?" Küsis sassy
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyPüh Juul 12 2015, 13:23

Ben naeratas rahulolevalt, kui Candy ütles, et võibolla Ben saab teada, kas Candy on magus. ''Kahjuks sellest ei piisanud. Sa pead muud moodi mulle proovida andma.'' vastas Ben ja tegi Candy'le silma. ''Slytherin ja sa?'' Ben oleks ka eeldanud, et neiu käis Slytherin'is, aga kuna ta polnud kunagi neiut varem näinud, siis oli loogiline, et neiu oli kuskilt muust majast.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyPüh Juul 12 2015, 23:26

Cannaeris poisi soivi peale. "Hufflepuff" lausus Sandra. Kõik olid alati üllatunud kui Sandra seda ütles, kuid neiu ise ei mõistnud miks. Sassy võttis uue lonksu viskist. "Kas ma suitsu saaks" küsis siis Candy kuna ei leidnud kusgilt pakki.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyEsm Juul 13 2015, 21:27

Ben kortsutas kulmu, kui Candy ütles, et ta Huff oli ''Haha, okei päriselt, millises majas sa oled?'' ei uskunud Ben teda. Ta oleks pakkunud Ravenclaw näiteks. Ben võttis oma pakist Sannule ka suitsu ning andis selle talle. Ben jõi viskist paar lonksu ja võttis siis kohvi peale. Hästi sobisid kokku need kaks asja.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyTeis Juul 14 2015, 01:15

Can võttis suitsu vastu ning pani põlema. "Päriselt olen Huff" naeratas Sandra. Neiu vaatas suitsu, tõmbas paar mahvi. "Nüüd ma pole magus vaid suitsune" lausus Sandra. "Mul üks selline küsimus... Miks ma ei või Huff olla?" Küsis neiu. Tõmbas veel paar mahvi ja suits oli otsas. Can oli kiire suitsetaja neiu nautis seda. Candy tuju oli paranenud, sest neiu kohtas huvitavat inimest keda ta otsima oli läinud. Sassy vaatas siis Beni poole ja võttis talt viski ning jõi sealt lonksu ja andis tagasi.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyTeis Juul 14 2015, 09:36

''Joo natuke ja siis oled magus uuesti.'' sõnas Ben ja pilgutas uuesti Sandra'le silma. Ta hakkas juba veits purju jääma. ''Sest sa näed välja selline 'i don't give a Päike' punkar. Sulle ei sobi see rõõmsameelne maja, nagu Hufflepuff.'' vastas Ben neiu küsimusele. Isegi Ben ei sobinud tegelikult Slytherin'i. Ta oli liiga sõbralik selle maja jaoks, kuigi ta Slytherin'i pool tuli ainult siis välja, kui ta väga vihane oli.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyTeis Juul 14 2015, 13:57

Candy jõi natukene ja ulatas pudeli tagasi. "Ma loodan et see oli kompliment" naeratas Sandra "Ainuke asi millest mul pohhui on on see mida inimesed mu välimusest ja muusikamaitsest arvavad." Sassy vaatas Beni ja läks talle lähedamale "Ega sina ka selline ei ole nagu sa Slytherinist tuleks" sosistas Can ja tõukas ennast eemale.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyTeis Juul 14 2015, 23:06

"Oli." noogutas Ben naeratades. Ben kuulas millest Sandral pohhui oli "Sind siis ei huvita see, et minu arust oled sa väga atraktiivne neiu?" küsis Ben üllatunult ning kui neiu talle lähenes, hakkas Ben teda suudlema, aga ei jõudnud jõudnud, kuna ta läks eemale. "Sa Slytherin'i poolt näinud lihtsalt." sõnas Ben ja võttis oma suitsust viimase mahvi ning viskas selle ära.
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyKolm Juul 15 2015, 17:27

"mitte eriti" naeris Neiu. Can oli väga segaduses Beni lausest "Kui ma hästi aus nüüd olen siis ma ei saanud aru mis sa ütlesid" Sanddra vaatas siis poissi "kellegile on vist meie suur sõber viski mõjuma hakanud?" küsis Sassy. Neiule hakkas samuti see mõjuma kuid aga suutis seda mitte välja näidata ning Can võttis veel lonksu viskist.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyKolm Juul 15 2015, 17:50

"Sa pole mu Slytherin'i poolt näinud." parandas Ben ennast ning noogutas "Muidugi läheb keel sõlme sõlme, kui jood." Ben võttis samuti viskist lonksu.

OT: Telos kirjutades juhtuvad sellised vead. Sorri Very Happy
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyKolm Juul 15 2015, 19:47

"ahaaa... noh siis ma loodan et ma seda ka ei näe vist" naeratas Can "Ei noh aga kuidas on siis Slytherinis käia?" küsis Sassy ja võttis uuesti väikse lonksu viskist. "Kas ma saaks veel suitsu" küsis Sandra vaikselt.

OT: Sama Very Happy
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyKolm Juul 15 2015, 21:33

"Kindlasti kunagi näed. Pead ainult lootma, et mu tuju sinu pärast ei muutu." sõnas Ben muiates. Candy küsimuse peale peale, Ben ohkas "Vahest on ikka tõeline põrgu. Paljud ongi sellised kurjad koguaeg ja ülbed." vastas Ben ning võttis ka omale suitsu ning andis Candyle ka ühe "Parasiit oled." ütles Ben talle naeratades. Ben'il polnud jagamise vastu midagi muidugi, ta niisama kiusas "Kas ma midagi vastu ka saan?"
Tagasi üles Go down
Candy Coop
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Candy Coop


Postituste arv : 36
Join date : 03/07/2015

Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed EmptyKolm Juul 15 2015, 22:16

"Naah siis kui ma seda näha peaks saama ma lähen minema" naeratas Sandra. Sassy võttis suitsu kätte ning pani põlema ja tõmbas paar mahvi vaatas siis poisi poole "Ma tean". Can liikus lähemale ning suudles Beni ja liikus siis uuesti eemale. "Rahul" muigas Can.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Huvitavad inimesed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Huvitavad inimesed   Huvitavad inimesed Empty

Tagasi üles Go down
 
Huvitavad inimesed
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Keelatud mets-
Hüppa: