Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 BANANA CAN DANCE!

Go down 
+7
Luke Lockwood
Benjamin P. Bruce
Trey Jones
Raina Daugherty
Serena C. Escobar
Kyle Coma
Jagger Canaan
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 12:20

"Draama queen? Tõenäoliselt ta polnud kedagi kunagi teistmoodi tapnud ja tahtis kindlama viisi juurde jääda," arvas Jagger viina lonksates ja nägu krimpsutades. Ta oli rohkem hea maitseliste kokteilide tüüpi inimene siiski. Selle peale võttis ta veel ühe suurema lonksu ja toetas siis pudeli maha. No ei tahtnud rohkem lihtsalt hetkel. "Ma arvan, tegelikult, et ta lihtsalt ei mõelnud nende asjade peale vaid keskendus ettekuulutusele ja kõigele sellele," lisas kutt siis tõsiselt. "Ja pärast loitsu lausumist ta poleks ju saanud Harryt aknast välja visata võimidagi. See pöördus tema vastu ju. Võinoh, ma mõtlen, ta varjas end kümme aastat kuskil metsas ja sai tulema alles siis, kui mingi turbaniga vana tal oma kuklale kasvada lubas," jutustas ravenclawlane siis eriti pikalt ja jäi uuesti korraks mõttesse. Hetke pärast ta noogutas oma jutu peale. Mõned faktid olid ebaselged, kuid point jäi ikkagi samaks.
Timothy sättis pisut ühte patja enda seljataga ja muigas tahtmatult, kui ta ühe enda peidetud banaani selle alt leidis. Puuvili nägi veel täitsa viisakas välja, ilmselgelt polnud sellele piisavalt suurt survet padja poolt osutatud.
"Banaani?" pakkus koolivanem kuuendikule oma leidu.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 13:12

''Mul on hea meel, et te lõpuks läbi saate.'' ütles Ben neile naeratades. Raina ja Ben olid väga lähedased sõbrad ju. Ben sai aru küll, kui miski või keegi Raina'le meeldis, aga Ben ei hakanud seda mainima. Ben pani nüüd viina pudeli käest ja võttis endale ühe õlle. Muidugi ei olnud tark juua kõike segamini, aga Ben oli meil vana joodik ju. Ta organism oli selle kõigega harjunud juba.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 13:58

"Nojah, me oleme majakaaslased. Ja meil on ühiseid sõpru, nii et parem on vähemalt üritada läbi saada," kehitas Raina õlgu ning silmitses siis hetke Beni. "Kui sa nii palju ja kõike segamini jood, oled varsti purjus banaan valmis," kommenteeris neidis. See saab kindlasti veider vaatepilt olema. Kuna hetkel neiu vist rohkem alkoholi ei tahtnud, võttis ta veel lonksu oma mahlast, ent pani varsti selle ka kuskile lauale. Seejärel vaatas ta pisut ringi, sest tal oli tahtmine midagi teha... "Kumbki teist piljardit oskab mängida?" uuris Raina. Tema tahtis igatahes proovida. Seepärast sammuski Rain järgmisel hetkel ühe räsitud piljardilaua poole. Ta oli paaril korral mõnes mugude baaris piljardit mänginud, olgugi et väga osav ta selles polnud. Aga kui raske saab ikka olla kepiga pallide auku lükkamine..
Tagasi üles Go down
Trey Jones
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Trey Jones


Postituste arv : 69
Join date : 09/06/2014

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 14:08

"Nojah, sul poleks siis lihtsalt midagi muud üle jäänud," arvas Trey, sest Hufflepuffi värv oli kollane ja ükski õpilane seda just muuta ei saa. Kui Serena uuesti Drew' ja Amberi poole vaatas, ent siis üsna üllatunult tema küsimuse peale omakorda küsimuse esitas, kergitas Ty kulmu. Kui aus olla, oli Serena käitumisest üsna lihtne välja lugeda, et mingi värk neil Drew'ga oli. Pealegi polnud Trey pime ning oli neid paar kuud tagasi koos ka näinud, kui nüüd hästi järele mõelda. "Drew on mu majakaaslane," pidi Trey meelde tuletama, vaadates Serenale otsa pilguga, mis väljendas seda, kui loogiline see lihtsalt oli. Aga noh, kui neiu ei tahtnud, et tüüp seda teaks, siis... "Kuigi, jah, kui nüüd hästi järele mõelda, siis mu mälu pole vist tõesti kõige parem ja võimalik, et mu silmanägemine on ka halvemaks jäänud, nii et võib-olla ajan ma sind lihtsalt kellegagi sassi ja see polnudki sina, keda ma paar kuud tagasi koos Drew'ga aeg-ajalt nägin," lausus Trey, jättes tüdrukule võimaluse sellega nõustuda. Olgugi et tegelikult oli tema mälu ja nägemisega kõik kõige paremas korras.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 14:10

Ben raputas pead ''Pff, ma võin purju jääda, aga oksendama ma ei hakka.'' Ben'ile meeldis olla purjus ning see oli üks põhjustest, miks tal üsna palju ebaõnnestunud suhteid on olnud. ''Ma võin võitja lauas olla.'' sõnas Ben ning jalutas piljardi laua juurde ja istus selle lähedal olevasse tooli.

''Ma olen mänginud, aga see oli väga ammu.'' vastas Kyle Raina küsimusele ja kallas endale viina sisse veel apelsini mahla. ''Võime mängida küll.'' oli Kyle muidu nõus ja naeratas Raina'le. Ta tahtis küll näha Raina piljardi oskust, kuigi ega ta enda omad paremad polnud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 14:19

"Tore, et sa selles nii kindel oled. Oksendav banaan olekski liiga kohutav vaatepilt," märkis Raina, kes ikka veel Beni kostüümist üle ei saanud. "Ma olen kindel, et sa ei oska mängida," lisas Rain, kui Ben piljrdilaua juurde toolile istus. Kui Kyle aga mängima nõustus, vaatas neiu tema poole. "Super. Valmistu kaotamiseks," teatas ta ning võttis endale ühe piljardikepi ja ulatas ühe ka Kyle'ile. "Kas me mängime millegi peale ka? Näiteks et kaotaja peab endale selle banaanikostüümi selga panema?" pakkus Raina, olgugi et tema ei kavatsenud seda teha isegi siis, kui ta kaotaks..
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 14:41

''Raina, me oleme juba pikka aega sõbrad olnud ja sa oled mind mitu sada korda juba täis peaga näinud, aga kordagi pole mind oksendamas näinud onju?'' küsis Ben muiates. Ta sai aru küll, kui oli vaja piiri pidada. ''Mina ja ei oska mängida? London'is koguaeg baarides mängin.'' täis peaga ta muidugi väga hea ei olnud, aga mängida ta oskas küll. Kuuldes, et Raina tahtis selle peale mängida, et kaotaja banaanikostüümi selga pidi panema, naeris Ben ''Jah mängige selle peale!'' oli Ben nõus. Temal vahet polnud, tal oli see kostüüm niikuinii juba seljas.

Kyle võttis kii vastu ning pani pallid valmis ''Miks sa nii kindel oled, et ma kaotan?'' küsis Kyle Raina'lt naeratades. Ta ise ka tegelikult polnud kindel, kas ta kaotab või võidab. ''Teeme nii.'' noogutas Kyle ning võttis oma viina koksist mitu lonksu ''Kumb lahti lööb?'' see küsimus tundus alati piljardi mängu alguses dirty.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 14:41

Drew Williams kirjutas:
Drew naeris ja kehitas õlgu ''Olgu siis.'' ta oli väga meelitatud. ''See, et ma kollases majas olen, ei tähenda, et ma tahaks ka sinna kostüümi pugeda.'' ütles Drew naeratades ja viis oma pilgu Amber'i joogile ''Mis sa jood?'' küsis kutt ja mõtles, et peaks ka midagi juua võtma omale. Joogi janu oli ja ainuke kaine ei tahtnud ta küll siin peol olla.

"Sa sobiksid sinna kostüümi vägagi hästi," lausus neidis mõtlikult ja uuris seda kostüümi. Tegelikult näeks Drew selles vägagi totakas välja. Nagu kõik kes sellese poevad. Tüdruk võttis veel mõned lonksud ja uuris siis enda jooki. "Tegelikult ma ei teagi, ma lihtsalt võtsin esimese ettejuhtuva ning see ei olnud ka väga hull," lausus neidis ja kehitas õlgu. Amber arvaski, et poiss tahab juua ja selle pärast võttis ta diivani kõrvalt ühe pudeli ning ulatas selle poisile. "Pole tänuväärt," lausus tüdruk juba ennem,kui pudel poisi kätte sattus.
Tagasi üles Go down
Drew Williams
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Drew Williams


Postituste arv : 11
Join date : 18/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 14:52

Drew turtsatas selle peale ''Sa ütled seda ainult selleks, et ma selle kostüümi selga paneks. See ei lähe sul läbi.'' sõnas kutt naeratades. Kui Amber talle ka mingisuguse joogi andis, kortsutas Drew kulmu ''Sa ise ka ei tea mis sa jood praegu?'' oli Drew üllatunud. Äkki nende mõlema joogi sees oli mingisugune tablakas sisse pandud vms. Siiski võttis Drew joogi vastu ja võttis sellest lonksu. Tundes selle maitset, oli Drew kindel, et see oli mingi mojito siider. Nüüd pidi ta ainult lootma, et seal tõesti mingit narkot sees polnud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 14:53

Raina pidi Beni küsimuse peale hetke mõtlema. Jah, nad olid juba kaua aega sõbrad olnud ja olid mõlemad palju ühistel pidudel viibinud, kuid Raina polnud vist tõepoolest kutti kunagi täis peaga oksendamas näinud. "Mmm, jah, seda küll," pidi ta seega tunnistama ning muigas ka õrnalt. Täna vist oksendavat banaani ei näe. "Natuke enesekindlust tuleb alati kasuks," arvas Raina, kui Kyle küsis, miks neiu nii kindel selles oli, et Kyle kaotab. "Ja ma ei kavatse seda asjandust endale selga toppida, nii et ma näen ekstra vaeva, et see mäng võita," teatas neiu. Kui Kyle seejärel küsis, kumb alustab, teatas Raina, et tema, ning sättiski ennast valmis, et siis esimene löök teha. Ta küll ei teadnud, kas ta hoidis seda kiid õigesti käes või kas ta üldse midagi õigesti tegi, aga vähemalt sai ta pallidele pihta ning need veeresidki lauale laiali. Ükski auku veel ei läinud.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 14:57

Serena noogutas nõustumise märgiks kollasega harjumise teema osas. Ega kõikide hufflepufflaste lemmikvärv ka kollane ei olnud, aga nad kõik olid sellega harjunud. "Muidugi, see on loogiline. Ega see suhe mingi saladus ei olnudki," lausus tüdruk, kui poiss tõi välja selle, et Drew tema majakaaslane oli. Muidugi oli suur tõenäosus, et ta oli neid koos näinud. Trey järgneva jutu peale hakkas Ser kõva häälega naerma. "Mulle meeldib, kui taktitundeline sa oled, aga ma olen kindel, et su silmanägemise ja mäluga on kõik korras," naeris neiu. "Ära aja jama, muidugi olin see mina," lisas ta lõbustatult ja viskas oma juuksed üle õla. "Kas sul on tüdruksõber?" küsis Serena nagu muuseas. Ta ei arvanud, et see teema kuidagi isiklik oleks või midagi. Kui nad juba sellel teemal rääkisid, siis tahtis tüdruk ka poisi kohta kuulda.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 15:09

Kyle oli üpris üllatunud, sest Raina löök oli päris tugev, kuigi ühtegi palli sisse ei läinud. Kyle vaatas siis, mida oleks tark sisse lüüa ning otsustas triipude kasuks. Need olid jäänud headele kohtadele. Kyle'il oligi hea võimalus lüüa sisse sinine triip ja selle lõigi ta otse nurga auku. Õnneks läks pall ikka sisse. Nüüd mõtles kutt, mida järgmisena lüüa ja ta märkas, et rohelise triibu saab ta lüüa samuti nurgas olevasse auku. Ta sihtis ja lõi, aga kahjuks mööda ''Sinu kord.'' ütles ta Raina'le ja seisis Ben'i kõrvale.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 15:28

Raina jälgis, kuidas Kyle ühe triibulise palli sisse lõi ning kissitas silmi. Tüüp siis ikkagi oskas mängida. Kui tema kord kätte jõudis, asus Raina ühte punast palli sihtima ning järgmisel hetkel suutis ta selle tõega ühte auku lüüa. Raina oli ise üsna üllatunud, ent sai sellest innustust juurde ning asus siis ühte rohelist palli lööma, mis oli ka sellises kohas, et see võis väga vabalt küljel olevasse auku veereda. Mingi ime läbi suutis Raina aga nii tugevalt ja ilmselt valesti lüüa, et see pall lendas üle ääre ning kukkus maha, veeredes otse Beni jalgade ette. Ta oli osav. "Peaaegu," raputas neiu pead, kehitas siis õlgu ning läks pallile järele.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 15:32

''No mis läheb üle, see on sees.'' sõnas Kyle õlgu kehitades. Mina isiklikult olen alati sellise reegliga mänginud, kuigi see on suht imelik reegel. Kyle eeldas, et ikka oli Raina kord. Ta polnud tegelikult eriti kindel, kas nii oligi, nii et ta ootas Raina arvamust.

Ben võpatas, kui pall tema poole lendas ''Kuule! Need ei ole ju mingi ping pongi pallid! Nendega on valus saada!'' hüüatas Ben Raina'le ja tõstis oma jalad ka toolile. Õnneks ta ei saanud pihta.
Tagasi üles Go down
Trey Jones
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Trey Jones


Postituste arv : 69
Join date : 09/06/2014

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 15:37

Trey noogutas Serena sõnade peale, sest kui kutt neid üsna kindlalt varem koos oli näinud, siis ilmselt nad seda suhet väga varjanud polnudki. Kui neiu siis aga tema öeldu peale naerma hakkas, ilmus naeratus ka Ty huulile. Oli temast vist üsna totter sellise asjaga lagedale tulla, kuigi tõsi oli see, et tüüp oli üsna taktitundeline. Ka ei tahtnud ta meelega oma nina teiste asjadesse toppida ning seepärast oli andnud Serenale võimaluse kõike eitada, et ta ei peaks sellest rääkima. "Jah, tegelikult olekski edaspidi üsna tüütu sinu ees hajameelset ja pooleldi pimedat teeselda, et see usutav oleks," mainis kutt. Nii et hea, et Serena sellega kaasa ei läinud. Kui tüdruk järgmisel hetkel aga küsimuse Trey tüdruksõbra olemasolu kohta esitas, oli kutt ehk õige pisut üllatunud, seda aga ainult hetkeks. "Ei ole," lausus Trey üsna lihtsalt ja raputas pead. "Viimati olin suhtes üldse päris kaua aega tagasi," mainis ta. Ja usalt öeldes ei tundnud ta väga suhtes olemisest puudust ka. Ilmselt polnud veel ühtegi piisavalt toredat tüdrukut leidnud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 15:41

"Päriselt? Okei," kehitas Raina õlgu ning suundus uuesti laua juurde, et siis veel üks kollane pall ka sisse lüüa. "Sa ei saanud isegi pihta, Ben," märkis Raina kutile, kui too üle ääre lennanud palli pärast kisa tõstis. Kui neiu siis aga järgmist palli sihtis, lõi ta mööda. Seejärel pöördus ta mõtlikult Kyle'i poole. "Mina olen kolm sisse löönud, sina ühe. Kas me võiks nüüd lõpetada, nii et mina võitsin ja sina kaotasid? Kostüüm ootab sind," pakkus Raina naeratades.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 15:43

"Tal oli siis veel järgijaid ju, miks nemad Harryt tapma ei läinud kui ta ise ei saanud?" lausus Alec mõtlikult. "Ilmselt oli liiga butthurt." leidis ta siis kohe oma enda küsimusele vastuse. Ta rüüpas veel toda banaaniviina, mis tal käes oli. See oli veidi liiga magus poisi jaoks, nii et ta võttis maast viinapudeli ja kallas sinna seda kuhjaga juurde. Viin polnud küll tema lemmik, kuid ajas asja ära. Vahepeal oli tema peast ka läbi käinud mõte, et jook võib spikitud olla, aga kuna Jagger ise jõi seda enne siis ilmselt mitte. "Kui siin mingi narko sees on, siis ma saadan Lilithi öökulli peale sulle," pidas ta siiski vajaduseks lisada. Eriti  tõsiselt seda muidugi võtta ei saanud, sest vaevalt ta teise lindu äppima läheks. Eelmisest korrast talle täiesti piisas. "Ei, aitäh," naeris Alec Jaggeri pakutud banaani peale. "Äkki Serena tahab seda," lisas ta siis kerge muigega.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 15:49

''Mis asja? Me alles alustasime mänguga ju.'' sõnas Kyle üllatunult ning kortsutas kulmu. Tema küll sellise asjaga ei leppinud. Kyle vaatas pallide asukohta ning lõi siis oma kaks palli sisse veel. Kolmanda lõi mööda, mille tagajärjel läks hoopis valge sisse. ''Näe, said käsipalli ka.''

''Peaaegu oleksin saanud!'' ütles Ben ja jõi oma õlle ning vaatas mängu põnevusega ''Raina, lõid pussama või?'' küsis Ben muiates, kui Raina tahtis mängu lõpetada.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 16:05

"Hmh, hea küll, mängime siis edasi," noogutas Raina ning vaatas, kuidas Kyle samuti järjest kaks palli sisse lõi. Nüüd olid nad vist võrdses seisus. Hea meel oli muidugi selle üle, kui Kyle valge palli sisse lõi. Siis võttis Raina valge palli ning mõtles, millist värvilistest pallidest ta sihtida saaks. Kuulnud Beni kommentaari, tõi Rain kuuldavale kerge naeruturtsatuse. "Vaiki, Ben, või muidu saadki palliga!" teatas Raina talle ning näitas oma käes olevat valget palli. Seejärel pani ta selle aga lauale ning sihtis veidi, mille tagajärjel ta sinise palli ka sisse lõi. Seejärel lõi ta mööda. "Must on ilus värv, löö see sisse," soovitas Raina seejärel Kyle'ile.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 16:09

Drew Williams kirjutas:
Drew turtsatas selle peale ''Sa ütled seda ainult selleks, et ma selle kostüümi selga paneks. See ei lähe sul läbi.'' sõnas kutt naeratades. Kui Amber talle ka mingisuguse joogi andis, kortsutas Drew kulmu ''Sa ise ka ei tea mis sa jood praegu?'' oli Drew üllatunud. Äkki nende mõlema joogi sees oli mingisugune tablakas sisse pandud vms. Siiski võttis Drew joogi vastu ja võttis sellest lonksu. Tundes selle maitset, oli Drew kindel, et see oli mingi mojito siider. Nüüd pidi ta ainult lootma, et seal tõesti mingit narkot sees polnud.

"Küll sa hiljem paned, siis kui purjus oled," lausus Amber muigega. Ja see võib neidisel ka läbi minna, kui Drew end täis joob. "Amm.. Ma joon ühte tavalist kanget jooki," lausus neidis ja näitas poisile enda pudelit. Amber ei uskunud, et keegi oleks nende jookide sisse midagi pannud. "Ma ei usu, et keegi tahaks meid ära uinutada ja siis ära vägistada," ütles neidis ka enda mõtte välja. Korraks vaatas ta veel Serena poole, ning tabas tema pilgu. Serena pilk rändas vahepeal Drew'ile. "Sa Serenega oled suhelnud?" päris neidis vaikselt ja lonksas jooki. Ta teadis, et see võib ebameeldiv olla aga siiski tahtis ta teada.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 16:31

Alec Ryder kirjutas:
"Tal oli siis veel järgijaid ju, miks nemad Harryt tapma ei läinud kui ta ise ei saanud?" lausus Alec mõtlikult. "Ilmselt oli liiga butthurt." leidis ta siis kohe oma enda küsimusele vastuse. Ta rüüpas veel toda banaaniviina, mis tal käes oli. See oli veidi liiga magus poisi jaoks, nii et ta võttis maast viinapudeli ja kallas sinna seda kuhjaga juurde. Viin polnud küll tema lemmik, kuid ajas asja ära. Vahepeal oli tema peast ka läbi käinud mõte, et jook võib spikitud olla, aga kuna Jagger ise jõi seda enne siis ilmselt mitte. "Kui siin mingi narko sees on, siis ma saadan Lilithi öökulli peale sulle," pidas ta siiski vajaduseks lisada. Eriti  tõsiselt seda muidugi võtta ei saanud, sest vaevalt ta teise lindu äppima läheks. Eelmisest korrast talle täiesti piisas. "Ei, aitäh," naeris Alec Jaggeri pakutud banaani peale. "Äkki Serena tahab seda," lisas ta siis kerge muigega.

"Talle truud järgijad pandi suht kohe Azkabani ju. Ja ülejäänud kari arvas, et nad on Voldyst nüüd lahti ja olid liiga pussyd, et Harryga hüppama minna," arvas Jagger õlgu kehitades. Miks peaks keegi heast peast seda poissi veel tapma minema, kui ta ajaloo ühe kõige tugevama võluriga juba üksnull tegi? Poleks kuigi tark olnud, ilmselgelt.
"Lilithi öökulli?" kergitas kutt kulmu, saamata aru, millest Alec rääkis. Kõlas nagu ähvardus, vist. Ju oli siis kuri öökull? Ei tea. "Seal ei ole narkot sees. Pole vaja. Sa jääd ju tavalisest alkoholist ka kiiresti täis," sõnas koolivanem süütult ning viibutas võlukeppi, et ruumi teises otsas olev imevidin viimaks ka muusikat mängima hakkas.
"Miks Serena seda tahtma peaks?" uuris Timothy, kes polnud veel sõbrannalt eriti täpset kirjeldust Aleci sebimisest kuulnud. Hetke pärast ta siiski muigas. Kurat, see oli ju siililegi selge, mida ta majakaaslane selle banaaniga saavutada oli üritanud.
"Kas sulle meeldis, mida ta banaaniga tegi?" tögas Jagger veidi liiga lõbusalt. Peaks korraldama võistluse, kes suudab banaani kõige kauem deep throatida võimidagi. Sest see oleks ilmselgelt geniaalne.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 16:43

Tüdruk kindlasti hindas poisi taktitundelisust ja võimalust kõike eitada, aga ta ei tahtnud valetada ning lasta poisil end poolpimedaks või seniilseks tembeldada, kui see tõsi ei olnud. Olgugi, et neiu ebameeldivatest mälestustest hoiduda püüdis, ei olnud nende mainimine talle niivõrd vastumeelne. Poisi sõnade peale tüdruk muigas. "See võiks isegi päris naljakas olla," turtsatas ta. Näha kuidas keegi hajameelset ja pooleldi pimedat teeskleb oleks kindlasti huvitav vaatepilt. "Miks siis nii?" imestas Ser ja kergitas kulme, kui poiss ta oma suhete osas kurssi viis. Tema arvates oli Trey hea välimuse ja iseloomuga noormees. Seega oli üllatav, et ta kaua aega suhtes polnud olnud. Enamik teismelisi otsivad pidevalt armastust ja suhet. Vähesed eelistasid üksikut elu. "Lähme võtame midagi süüa," pakkus tüdruk ja astus snäkilaua poole. Nad olid juba mõnda aega seal kollaste riiete juures seisnud ja neiul hakkas veidi igav. Söögilaua juures seismise plussiks oli veel see, et Amber ja Drew ei olnud sellest väga kaugel, seega lootis tüdruk nende vestlusest midagi kuulda.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 17:19

"Ära mõnita," manitses Alec ja jõi siis kogu allesjäänud joogi, mis oli nüüd 90% viin ja 10% banaanimahl, korraga ära. Way to prove a point, idiot. Kaua ta ikka aeglaste lonksudega joob. Eks see kiiresti purju jäämise värk oli tõsi ka olnud jah, ning nüüd otsustas kutt väikese pausi teha, enne kui ta midagi veel kurgust alla kallab. Alec vaid naeris Jaggeri esimese küsimuse peale, kuna ilmselgelt oli teine juba oma küsimusele vastuse leidnud. Esimene tops hakkas talle juba vaikselt pähe, ilmselt selle kiire kummutamise tõttu. Nii palju siis kaineks jäämisest. "Jaa, väga." itsitas kutt. "Only Harry Styles can pull that off." lisas ta siis veidi tõsisemalt ja asetas oma tühja topsi diivani kõrvale maha. See oli kindel fakt, sest damn this guy and bananas. Banaanivõistlus oleks banaanipeo tipp olnud, really.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 18:08

Jagger kergitas kulmu, kui Alec kogu joogi korraga alla kulistas. Welp, ta jõi ikka päris mehiselt, mis oli nunnu kogu muu komplekti juures. Ta polnud vist täiesti maani täis Alecit veel kordagi näinud. Tõenäoliselt selle tõttu, et poiss hoidis temast siiski eemale võinii. Ja Jaggeril ei olnud kombeks ärgata võõrastes magamistubades ilma teadmata, mida ta eelneval õhtul teinud oli.
"Kui ma temaga kunagi kokku saan, siis ma challengen teda," otsustas Jagger ise uuesti viinapudeli järele sirutudes ning sellest mõned lonksud võttes. Maitse oli katastroofiline, aga see soe tunne mis pärast kurgus oli, oli jumalik, tegelikult. Siiski see ei pannud viina talle rohkem maitsema.
"Kas sulle kikilipsud meeldivad?" uuris koolivanem viimaks, oma lipsu näppides. Ta tahtis kangesti kaaslasele midagi muud selga tõmmata.
Tagasi üles Go down
Trey Jones
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Trey Jones


Postituste arv : 69
Join date : 09/06/2014

BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 20:21

Serena reaktsiooni arvestades oletas Trey isegi, et ilmselt oli Drew' ja neiu lahkuminek inetu olnud. Või siis oli lihtsalt nende vahel juhtunud midagi halba, mida nad meenutada ei tahtnud. Täpsemalt midagi Ty küsima ei hakanud, sest ei tahtnud Serena peotuju täielikult ära rikkda. "Et miks mul tüdrukud pole või?" täpsustas TJ järgmisel hetkel neiu küsimust, kui too selle esitas. Hetke pidi noormees mõtlema. "Ma ei tea, ma saan üksi suurepäraselt hakkama ning ei otsigi eriti kedagi. Kui ma peaks mõne toreda neiuga tutvuma, siis loomulikult mul poleks midagi suhte vastu, aga ütleme nii, et see pole mu eesmärk," kehitas tüüp siis õlgu. Ta oli üksik hunt. "Ma julgen järeldada, et sa ise pole ka vahepeal uude suhtesse astunud? Anna muidugi andeks, kui ma eksin," julges Trey siis pakkuda, seda eelkõige Serena käitumist arvestades. Tundus, nagu poleks tema ja Drew' lahkuminekust just väga kaua aega möödas. "Hea küll, lähme," noogutas kutt siis, kui Serena tahtis snäkilaua juurde minna, ning suunduski neiuga koos selle poole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: BANANA CAN DANCE!   BANANA CAN DANCE! - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
BANANA CAN DANCE!
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Banana drama

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Seitsmes korrus :: Tarvilik Tuba-
Hüppa: