Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 A champagne supernova in the sky

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyTeis Juun 30 2015, 20:37

''Jah võib ka nii öelda.'' vastas ta Raina küsimusele muiates. Kyle kehitas õlgu ja vaatas ringi, kuni märkas mugavat kohta, kus istuda. See oli suur oks, mis oli ühe puu otsast ära kukkunud. ''Lähme istume sinna.'' näitas Kyle ja suundus selle oksa poole. Väga sügavale küll ei tahtnud minna. Pärast eksivad veel ära.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyTeis Juun 30 2015, 21:43

Raina arvas ka, et väga sügavale metsa ei tasunud minna. Pimedas oli lihtne ära eksida. Ja mis seiklust nad ikka sealt metsast nii väga otsivad... Samas oli metsas omamoodi ilus. Puud ja taimed nägid hirmsamad välja kui päeval ja see oli mingit jubedat moodi kena. "Hea küll," noogutas tüdruk ning läks jämeda oksa juurde. "Mis me nüüd teeme?" pöördus Raina Kyle'i poole, ent vaatas siis järgmisel hetkel korraks taeva poole. "Siit polegi eriti tähti näha, puud jäävad ette," lisas neidis mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyKolm Juul 01 2015, 00:15

Kyle arvates oli ka metsas isegi ilus. Ta võttis oksa peal istet ja vaatas siis Raina'le otsa ''Räägiks juttu, aga ma ei kujuta ettegi, mida sa hetkel arutada tahaksid.'' vastas ta Raina küsimusele. Kyle oleks meeleldi tahtnud rääkida sellest mis võimalus oleks, et nad suhtesse läheksid jne, aga ta ei tahtnud Raina't selle teemaga närvi ajada. Pigem ootas, kuni neiu ise seda arutama hakkaks. Kyle vaatas ka nüüd taeva poole ja märkas läbi puude ainult paari tähte ''Jah, see on nõme.'' noogutas ta.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyKolm Juul 01 2015, 17:54

Kui Kyle juttu tahtis ajada, jäi Raina hetkeks mõttesse, püüdes midagi välja mõelda. "Okei... usud sa sellesse, et kui täht alla langeb, peab midagi soovima ja siis läheb see soov täide?" küsis Rain. "Ja sellisel juhul, mida sa sooviksid?" küsis neidis kohe teise küsimuse ka otsa. Tähti polnud praegu küll eriti näha, aga äkki hiljem, kui nad metsast välja lähevad, näevadki mõnd langevat tähte. Need vastused veidi isegi huvitasid Rainat ja seepärast pöördus ta ka Kyle'i poole vaatama.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyKolm Juul 01 2015, 19:30

Kyle mõtles selle küsimuse peale nüüd "Ma ei oska öeldagi kas ma usun sellesse. Ma pole kunagi langevat tähte näinud." vastas Kyle ja vaatas taeva poole, aga vaevalt ta läbi puude langevat tähte nägi. Kyle pööras oma pilgu Raina'le. Ta ei tahtnud oma soovi talle avaldada, nii et ta mõtles kähku midagi välja "Ma arvan, et sooviksin lauljaks saada." valetas ta midagi kokku ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyKolm Juul 01 2015, 22:58

"Mitte kunagi?" imestas Raina ja oli peaaegu valmis püsti hüppama, et metsast välja minna ja mingi lagendik leida, kus nad saaks langevat tähte oodata. Aga järgmisel hetkel torkas pähe, et miks ta ometi seda tegema peaks? Nii et esialgu jäi neidis ikka paigale. "Sa tõesti tahad üle kõige maailmas lauljaks saada?" küsis tüdruk, kui vastust kuulis. "Kirjutad sa ise laule ka?" uuris ta, mõeldes endamisi, mida tema sooviks, kui täht alla langeks.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyNelj Juul 02 2015, 12:10

''Jah mitte kunagi.'' noogutas Kyle ja muigas selle peale, kui imestunud Raina oli. Kui Kyle nüüd järgi mõtles, siis lauljaks saamine oli üks ta soovidest küll, nii et ta ei valetanudki Raina'le ''No see ei ole nii suur soov. See on pigem unistus, mis ei lähe kunagi täide.'' ütles ta nüüd selle soovi tõe välja. Ta lootis, et Raina ei küsinud nüüd seda soovi, millel oleks võimalus täituda ''Olen kirjutanud küll.'' vastas Kyle naeratades. Kahjuks ei olnud tal neid laule kaasas ja need ei olnud tal ka peas.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyNelj Juul 02 2015, 12:48

"Miks sa arvad, et see täide ei lähe?" küsis Raina, hoides oma pilku Kyle'il. Neiu arvas, et kui midagi väga tahta, siis tuleb ise selle nimel vaeva näha ning küll see siis täide läheb. "Aga kui sa arvad, et see täide ei lähe, aga ikkagi seda soovid, kui täht alla langeb, siis raiskad sa lihtsalt oma soovi ju ära," leidis tüdruk, lootes et see nüüd loogiliselt kõlas ka. "Ma tahaks kunagi kuulda, kuidas sa mõnd enda kirjutatud laulu esitad," mainis Rain.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyNelj Juul 02 2015, 13:06

Kyle kehitas õlgu ''Mul pole bändigi ju. See tundub nii võimatu lihtsalt.'' vastas Kyle Raina küsimusele. Tal on niikuinii vaja hetkel koolile keskenduda. Laulude kirjutamine oli pigem nagu hobi. Äkki kooli lõpetades võtab lauljaks saamist tõsisemalt? Kyle muigas ''Seda küll, aga siis ma sooviks, et ma saaks ühe neiuga minna püsisuhtesse.'' ütles Kyle enda soovi nüüd Raina'le välja, aga Raina sai raudselt aru, et Kyle mõtles teda selle neiu all. ''Ainult siis, kui sina ka mulle kunagi laulad.'' sõnas Kyle naeratades. Kui Raina polnud nõus, siis ta pidi lihtsalt ootama, kuni Kyle kuulsaks saab ja internetist tema laule kuulama.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyNelj Juul 02 2015, 13:59

"No aega on ju, me oleme alles nii noored. Küll sa kunagi endale bändi ka leiad," lausus Raina õlgu kehitades. Ei teagi, miks ta Kyle'i praegu nii julgustama kippus, aga noh, loodetavasti võtab kutt teda kuulda ja unistab ikka edasi. Kuulnud aga järgmisel hetkel Kyle'i teist soovi, väljendas Raina nägu hetkeks pisut üllatunud ilmet, enne kui ta oma pilgu ära keeras. Kyle'il oli juba keegi uus silmapiirl? Nojah, peost oli möödas juba paar nädalat ja ka puhketoas aset leidnud vahejuhtum oli juba ilmselt ununenud... Aga veider oli siiski see, et Kyle talle seda nii tunnistas. Raina isegi ei teadnud, mida arvata ja ta ei saanud midagi parata, et ta pahane oli. "Hmh, jah, kunagi võib-olla... Ma arvan, et me peaksime tagasi lossi minema," teatas ta järgmisel hetkel tuimalt ja tõusis püsti.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyNelj Juul 02 2015, 18:28

"Võib olla." kehitas Kyle õlgu. See oli armas Raina'st, et ta Kyle'i julgustas. Kui aga järgmisel hetkel Raina solvunud tundus, kergitas Kyle üllatunult kulme. Ta tõusis ka kohe püsti, kui Raina seda tegi ning võttis ta käsivarrest kinni "Raina, midagi ei ole muutunud. Sina oled ikka veel see, keda ma tahan." ütles Kyle talle ja pani enda käed ümber ta puusade, kuigi ta ei julgenud üldse seda teha eriti. Ta ei tahtnud kõrvakiilu saada, aga eks pidi vaatama, mis Raina teeb selle peale.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyNelj Juul 02 2015, 19:19

Raina kortsutas kulmu, kui Kyle samuti püsti tõusis ja tema käsivarrest kinni võttis. Mis tal nüüd hakkas? Mingu tagasi oma uue silmarõõmu juurde! Järgmisel hetkel kuti sõnu kuulnud, taipas neiu muidugi ära, et oli ise valesti aru saanud... Ja ilmselt oli ta nüüd välja andnud, et Kyle läks talle tegelikult korda küll. Hetkeks oli Raina vait, kusjuures pidi tõdema, et Kyle'i kätevahel oli hea olla ning vaistlikult liikus tüdruku pilk ka korraks tüübi huultele. Seda aga ainult hetkeks. "Miks sa nii teed? Sa ju tead, et ma saan selle peale kurjaks," avas ta siiski järgmisel hetkel suu. Ometi ei lükanud ta Kyle'i eemale ning samuti ei kavatsenud ta tüübile kõrvakiilu anda. Vähemalt mitte veel.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyNelj Juul 02 2015, 21:37

Kyle muigas Raina sõnade peale. Kui ta oleks kurjaks saanud, siis oleks Kyle juba ammu ju Raina'lt kõrvakiilu saanud ''Miks sa siis mind eemale pole lükanud või jaladega munadesse pannud?'' küsis Kyle neiult ja vaatas talle uudishimulikult otsa. Muidugi ta ei tahtnud saada jaladega munadesse ning nüüd ta lootis, et ta ei andnud Raina'le mingit ideed. Kyle ei võtnud veel oma käsi Raina ümbert ära, ainult siis võtab, kui neiu seda tahab.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyNelj Juul 02 2015, 23:11

"Ma ei tea!" pahvatas Raina Kyle'i küsimuste peale ning vaatas etteheitvalt tema poole, sest need küsimused olid liiga keerulised! "Ära ahvatle mind," lausus Raina seejärel hoiatavalt, sest kes teab, äkki tekibki nüüd tahtmine kutti lüüa... "Ja miks sa mind kiusad?!" nõudis tüdruk ja põrnitses pahaselt Kyle'i. Aga kuna tüdruk oli ikkagi uhke ega saanud nõrkushetke välja näidata, vabastas ta siiski ennast järgmisel hetkel Kyle'i kätest ning astus sammu eemale, olgugi et vastumeelselt. "Lähme nüüd?" lisas ta ning oli ise küll juba tuldud teedpidi tagasi minema.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyReede Juul 03 2015, 12:05

''Raina, mis sul on? Ma ju näen, et sul on mingid tunded mu vastu. Miks sa ei või seda tunnistada?'' küsis Kyle juba tüdinenult. Kyle'i arust ta ei kiusanud Raina't, nii et sellele jättis ta vastamata. Kui Raina Kyle'ist eemale läks, kortsutas Kyle kulmu ''Me just jõudsime siia ja juba tahad ära minna.'' Kyle ei tahtnud küll veel kuskile minna.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyLaup Juul 04 2015, 20:48

"Sa kujutad seda endale ette, ma ei tunne sinu vastu midagi," valetas Raina ja pani käed risti rinnale. Siis oli ta hetke vait, et end koguda ja mitte Kyle'i peale vihastada. Karjuma ei tahtnud ta hakata... "Hea küll, kui sa minna ei taha, eks jääme siis siia!" teatas Raina pisut ärritunult ning istus tagasi sellele suurele oksale, mis murdunud oli. Tegelikult ei olnud väljavaade üksi metsast minema minna eriti tore. "Esiteks, me oleme liiga erinevad. Teiseks, sa oled Jaggeri vend. Kui sellest midagi välja ei tule, siis mis sa arvad, kuidas see minu suhetele temaga mõjub?" avas Raina mõne aja pärast suu. Kui nad Kyle'iga lahku peaks minema, siis kes teab, kas ta suudaks Jaggeriga edasi samamoodi suhelda. "Kolmandaks, Sigatüükas on palju tüdrukuid, kes tahaksid sind endale. Kasvõi see Beatrice'gi. Ma ei taha kellegagi sinu pärast võistlema hakata. Neljandaks, ma juba ütlesin sulle, et suhtes olemine ei sobi mulle eriti hästi, kõik mu suhted on kestnud väga lühikest aega... Ja viiendaks, ma ei taha haiget saada!" luges Raina kõik oma põhjused üles, miks ta Kyle'iga suhtesse astuda ei saanud. Neiu isegi õhetas kergelt näost, sest ta oli ärritunud ja samas oli tal häbi, et Kyle teda nii läbi oli näinud ning nüüd kõike teadis.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyLaup Juul 04 2015, 22:28

Kyle istus siis Raina kõrvale, kui neiu oli nõus metsa jääma. Ta kuulas Raina põhjuseid ja kortsutas kulmu ''Jagger jääks sind just toetama, kui me lahku peaks minema.'' sõnas Kyle selle peale. Ta teadis Jagger'it piisavalt hästi ja oli kindel, et Jagger toetaks neid mõlemaid isegi. Kyle oli nõus, et nad Raina'ga erinevad olid, aga see tuli kasuks ka. ''Beatrice on ainuke tüdruk, keda ma tean, kes mind tahtis. Kui keegi mind veel peaks tahtma, siis nad peavad lihtsalt leppima sellega, et ma olen leidnud kellegi palju parema. Sa võid Jagger'ilt küsida, et ma oskan suhteid hoida, ma ei teeks sulle ealeski haiget.'' vaidles Kyle Raina põhjustele vastu. Need olid tühised põhjused Kyle'i arust. Kyle pani tähele seda, et Raina punastas kergelt, aga ta ei öelnud selle kohta midagi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyPüh Juul 05 2015, 18:35

"Jagger näeb välja nagu sinu koopia. Kui me lahku läheks, mis sa arvad, kas ma tahaks teda näha?" esitas Raina küsimuse. Ta ise küll kahtles selles. Naljakas oli muidugi rääkida lahkuminekust, kuigi nad polnud isegi suhtes. Vähemalt veel mitte. Kui Kyle lubas talle mitte haiget teha, vaatas Rain kuti poole, ent ohkas siis ja viis oma pilgu ära. "Sa oskad suhteid hoida? Miks sa siis praegu kellegagi suhtes pole?" päris ta. Siis aga mõtles hetke, enne kui uuesti suu avas. "Üldse, miks sa nii väga suhet tahad? Me võiks lihtsalt niisama ka koos aega veeta," otsustas Raina järgmisel hetkel öelda ning vaatas siis taas Kyle'i poole.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyPüh Juul 05 2015, 20:04

''Okei sellest ma saan aru.'' ütles Kyle selle peale, et nad on Jagger'iga täpselt samasugused ja Raina ei suudaks peale Kyle'iga lahku minekut Jagger'iga enam suhelda. Kyle muigas, kui Raina Kyle'i kunagiste suhete kohta küsis ''Pole õiget tüdrukut leidnud. Ma pole juba kaks aastat kellegiga suhtes olnud.'' vastas Kyle ta küsimusele. Kui on olnud lahkuminek, siis nad on alati tüdrukuga koos olnud nõus lahku minna. Kyle'ile ei meeldi haiget teha kellegile. ''Ma tunnen, et sa oled see õige. Ma ei suudaks sinuga lihtsalt sõpradeks jääda. Mu tunded su vastu on lihtsalt liiga tugevad.'' sõnas ta ja vaatas Raina'le silma.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyPüh Juul 05 2015, 21:04

"Näed siis," lausus Raina võidukalt, kui ta vähemalt ühe tõsiseltvõetava põhjuse suutis tuua. Kyle ja Jagger tõesti nägid ühesugused välja. Kui ta siis aga kuulis, et Kyle polnud juba kaks aastat kellegagi suhtes olnud, oli Rain hetkeks isegi pisut üllatunud. Ta oli varem veendunud olnud selles, et raudselt oli Kyle'il palju tüdrukuid, keda ta sai vahetada nagu sokke. "Me ei olegi ju sõbrad ja ma ei öelnud, et me peaks sõpradeks hakkama," lausus Raina mõtlikult ning sättis ennast nii istuma, et ta jäi rohkem Kyle'i poole. "Ma meeldin sulle, meievaheline tõmme on ilmselge. Aga on siis kohe suhet vaja või?" muigas Raina ja silmitses samuti veidi Kyle'i, enne kui ta kuti poole nõjatus ja siis teda suudles. See toimus üsna kiiresti, aga Raina ei tahtnud lihtsalt aega viita, sest muidu oleks ta ümber mõelnud..
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyEsm Juul 06 2015, 00:26

Kyle turtsatas, kui Raina väitis, et nad ei ole sõbrad. Talle tundus, et nende vaheline suhtlus oli juba sõpradeni jõudnud. ''Mh, kas sa tahad öelda, et sa tahaksid aeglasemalt võtta?'' küsis Kyle Raina kogu jutu peale. Raina polnud väitnud seda, et ta ei tahaks üldse Kyle'iga suhet kunagi. Kui Raina teda järsku suudelda otsustas, oli Kyle väga üllatunult ja sellepärast ta ei jõudnud kohe vastu suudelda. Peale seda väikest pausi, sai Kyle lõpuks aru, et ta ei kujutanud seda ette ja suudles Raina't vastu.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyEsm Juul 06 2015, 12:06

"Võib-olla. Kas sulle ei sobi see?" kehitas Raina õlgu ning vaatas küsivalt Kyle'i poole. Tegelikult polnud neiu päris seda silmas pidanud. Seejärel ta aga suudles kutti ning oli päris kindel, et Kyle ei suuda suudlusele vastu panna ega lükka teda eemale. Õnneks nii ka läks, kuigi väga pikaks Raina sellel suudlusel minna ei lasknud, olgugi et oleks ehk tahtnud. "Ma tahtsin tegelikult öelda, et ma ei taha suhet, aga mul pole midagi sinuga suudlemise vastu," teatas Raina, kui ta eemale tõmbunud oli. Oli see temast väga isekas?
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyEsm Juul 06 2015, 12:12

Kui Raina uuesti Kyle'i suudles, tegi Kyle sama vastu muidugi. Kyle kortsutas kulmu Raina tahtmise peale ''Sa tahadki edaspidi lihtsalt niisama miilustada minuga?'' küsis Kyle. Ta tahtis aru saada täpsemalt, mis nende vahel toimuma hakkas.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyEsm Juul 06 2015, 13:26

Kui Kyle kulmu kortsutas ja oma küsimuse esitas, pidi Raina hetke mõtlema. Oli ta midagi väga valesti öelnud? Kyle'i näoilmest ta vähemalt järeldas seda. "Noh, sa ei saa öelda, nagu ei meeldiks see sulle," mainis Raina, sest Kyle oli teda ju vastu suudelnud, mitte eemale lükanud. Samas polnud Raina enam kindel.. Võib-olla poleks pidanud kutti praegu suudlema, kui see asjad veel keerulisemaks äkki tegi.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 EmptyEsm Juul 06 2015, 14:25

''Muidugi meeldib, aga ma ei tahaks, et ma oleks sulle niisama mingi kutt, kellega vahete vahel armatseda.'' seletas Kyle ja vaatas natuke pettunult Raina'le otsa. See oleks eriti palju Kyle'ile haiget teinud, kui mingil peol Raina kellegi teisega suudles näiteks. Kyle ei saaks midagi teha ka, sest nad ju ei ole suhtes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
A champagne supernova in the sky
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Kaheksas korrus :: Põhjatorn-
Hüppa: