Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kas ma olen piisavalt peidus?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Nathaniel Holt
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathaniel Holt


Postituste arv : 43
Join date : 08/06/2015

Kas ma olen piisavalt peidus? Empty
PostitaminePealkiri: Kas ma olen piisavalt peidus?   Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyLaup Juun 20 2015, 12:32

Käes oli varajane hommik. Hommikusöök oli juba söödud ning tunnid käisid, aga Nate oli see, kes väljaspool koolimaja hetkel ringi tatsas. Välja jõudis noormees järveni ning kõndis esmalt veepiirini, et käsi järve pista ja vee soojust katsuda. Soe see kohe kindlasti ei olnud, pigem külma võitu. Ujuda seal küll ei kõlvanud. Soojad suveilmad olid praktiliselt nurga taga, seega polnud enam kaua oodata vaja. Nathaniel jalutas ühe suurema tamme varju, potsatas selle alla istuma ning tõmbas tagi taskust välja metallist suitsupaki moodi asjanduse, milles olid juba valmis keeratud kanepijoindid ning välgumihkel. Huvitav, kas ta oli piisavalt peidus, et teda sealt ei avastataks? Nate süütas joindi põlema ning tõmbas sellest esimese mahvi, puhudes suitse enda üles õhku.

OT: Vaba teema, ootan kedagi liituma (:
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Kas ma olen piisavalt peidus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma olen piisavalt peidus?   Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyLaup Juun 20 2015, 13:06

OT: ma liitun siis, kui võib Very Happy

Keitlyn tuli õue jalutama, oli ju üsna ilus ilm, mis sest, et väga soe polnud. Päike oli küll väljas ja see tekitas kohe rõõmsa tunde. Tüdruk jõudis oma jalutuskäiguga juba järve äärde ning kui ta puude vahelt tossu tõusmas nägi, otustas ta asja uurima minna. Keitlyn sörkis suitsu poole ja leidis sealt oma majakaaslase Nate'i. "Vaata kes siin veel on, tere," naeratas tüdruk ning viis oma pilgu jondile Nate'i käes. "On sul neid veel?"
Tagasi üles Go down
Nathaniel Holt
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathaniel Holt


Postituste arv : 43
Join date : 08/06/2015

Kas ma olen piisavalt peidus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma olen piisavalt peidus?   Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyPüh Juun 21 2015, 11:33

Nate tõmbas ühe mahvi, puhus suitsu välja ja seejärel ka teise. Tüüp ei märganudki algul, et keegi on eemalt tulemas, aga kui lõpuks samme oma läheduses kuulis, oli liiga hilja, et joint ära peita. Õnneks oli see tema majakaaslane. "Tsau. Miks sa tundides pole?" uuris Nate. Tema puhul oli asi lihtne - ta ei viitsinud tundidesse minna. "On. See on kanep. Kindel, et ikka tahad?" küsis Nate ja otsis välja juba metallist karbi, mille sees olid joindid ja välgumihkel.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Kas ma olen piisavalt peidus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma olen piisavalt peidus?   Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyPüh Juun 21 2015, 21:42

OT: suvi on muidu aga noh Very Happy

Keitlyn hakkas naerma. "Oled vist juba pilves, suvel pole tunde." Tüdruk muigas, kui poiss temalt üle küsis, kas ta ikka tahab. "Loomulikult ma tahan, ma pole mingi good girl or something," pööritas tüdruk silmi ning jälgis poissi.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Holt
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathaniel Holt


Postituste arv : 43
Join date : 08/06/2015

Kas ma olen piisavalt peidus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma olen piisavalt peidus?   Kas ma olen piisavalt peidus? EmptyReede Juun 26 2015, 17:50

OT: Haha, mul unus ära. Very Happy Very Happy

Nate turtsatas hetkeks naerma. "Jah, õigus. Sul pole tunde. Mul on. Teen mõnda asja järgi, et ilusamad tulemused oleks," vastas kutt seepeale, aga otsustas needki tunnid üle lasta. Eks temast kui võlurist väga asja ei saa. Kui aus olla, olidki poisil teised huvid. "Tõesti? Sest su välimus reedab," muigas nooruk. Keitlyn nägi välja kui good girl, elu sees ei arvaks, et tegu on pättuste korraldajaga. Nate ulatas tüdrukule välgumihkli ning valmis keeratud joindi, "aga palun."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas ma olen piisavalt peidus? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma olen piisavalt peidus?   Kas ma olen piisavalt peidus? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas ma olen piisavalt peidus?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pimeduses on nii mõnigi peidus
» ''Hullu koera'' trahteri, kaktusviina pudelis, on peidus,mälestused...
» Ma tean,ma olen hot!
» Ma olen nii õnnelik.
» Muhaha, ma siin olen niisama...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Järv-
Hüppa: