Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Vihmane ilm ja tujukas öökull

Go down 
2 posters
AutorTeade
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyReede Juun 12 2015, 17:17

Oli aeg saata ära oma iga-nädalane kiri õele. Väljas sadas vihma, nii et Serena sammus öökullimajja nii kiiresti kui suutis ja üritas oma kirja mantlihõlma alla peita, et see märjaks ei saaks. Neiu astus majja sisse ja märkas, et see oli tühi, kui öökullid muidugi välja arvata. Neid oli palju ja seega pidi tüdruk üpris kaua otsima, enne kui oma mannetu halli öökulli ühest nurgast üles leidis. Ahastusega märkas Serena, et too magas. Neiu öökull oli nimelt väga tujukas. Oleks olnud raske sundida teda ainuüksi vihmase ilmaga lendama minema. Kui Serena öökulli nüüd veel üles ajaks, ei teeks too tüdrukust enam üldse välja, rääkimata vihmase ilmaga kirja kohale toimetamisest. Tüdruku taskus olid öökullimaiustused, millega ta oli lootnud oma öökulli ära osta, aga ta ei olnud kindel, kas see nüüd enam mõjuks. Serena kaalus ka mõne kooli öökulli kasutamist, aga nad kõik nägid kahtlased välja ja neiu ei usaldanud neid. Ta kaalus ka hiljem tagasi tulemist, aga siis veaks ta ehk oma õde alt, sest Serena saadab igal nädalal kirja samal ajal. Tüdruk seisis keset öökullimaja ja kaalus oma valikuid.

OT: Ükskõik kes. Very Happy
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Juun 13 2015, 22:27

Ei no tore küll, täna sada vihma nagu oa varrest ning punapea tahtis just täna kirja ära saata. Loodame, et tema öökull on sellega nõus. Punapea haaras enda voodipealt vihmamantli ning suundus koridori. Samalajal kui ta kõndis, toppis ta endale vihmakeebi selga ning hoidis enda kirja suus. See võis näha välja vägagi koomiline aga poiss tegi seda siiski. Täpselt enne välisukse juurde jõudmist sai ta endale keebi selga ning kirja põue. Pole vaja,et kiri märjaks saaks. Kohe kuidagi tahtnud poiss välja minna aga ta pidi seda tegema. Kiri oli vaja ära saata. Luke tegi ukse lahti ning astus vihma kätte. Oli ka kerge tuul ning sellepärast sadas vihm talle täpselt näkku. Väga tore! Kiire sammuga seadis poiss ennast öökullimaja poole. Mida kiiremini kohale jõuab, seda parem. Peagi oligi ta maja juures ning ta astus sisse. Luke vaatas ringi ning esimese korraga ei näinud ta kedagi. Aga kui poiss harjus toa hämarusega nägi ta,et seal siiski on üks tüdruk. "Hei," lausus poiss tüdrukule ning sasis enda juukseid mis olid veidike märjad. Vihm on süüdi. Poisil läks ainult veidike aega,et leida enda öökull. Ta oli liiga eriline, et mitte märgata.
OT: PS! Ma ei tea koguaeg nii pikki postitusi Very Happy
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Juun 13 2015, 22:50

Serena võpatas veidi, kui keegi sisse tuli ja neiu tema mõtisklustest äratas. "Hei," tervitas neiu poissi vastu. Ka Ser kohendas juukseid, sest talle meenus, et ta oli ilma peakatteta läbi vihma tulnud ja tema juuksed pidid kindlasti kohutavad välja nägema. Neiu jälgis kulmu kortsutades oma magavat öökulli. "Kas sina tead kuidas äratada öökull üles nii, et ta ei saa aru, et see olid sina, kes ta üles ajas?" küsis Serena poisilt. Üsna loll küsimus mida küsida kelleltki, keda sa ei tunne, aga tüdrukul polnud erilist valikuvõimalust. Kui midagi muud ta üles ajaks, saaks Serena öökulli kohe maiustustega lohutama minna ja siis ehk oleks too sõbralikum. Aga sellise tujuka öökulliga ei või kunagi teada.

OT: Mina ka mitte. Very Happy
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyPüh Juun 14 2015, 19:01

Poiss jalutas enda öökulli juurde ning silitas teda. Öökull oli väga õnnelik, et poiss tema juurde tuli. Nagu ka punapea, on ka tema öökull sõbralik ning lasi kõikidel end paitada mitte ei hammustanud teisi. Luke'l oli kunagi ka teine öökull aga öökull suri. Kuidas, seda ei tea keegi. Kutt leinas teda kaua aga siiski soetas kiiresti endale uue. Kirjad oli vaja ju kohale toimetada. Peale seda valvas Ian enda uut öökulli hoolega ning tegi kõik, et öökull oleks rahul. Poputas nagu väikest last. Ian pööras enda pea neidise poole ning vastas: "Hm.. On kaks võimalust." Ta vaatas neidise öökulli kes rahulikult magas."Ässitada teine öökull talle korraks kallale või ma võin ise ta äratada," pakkus poiss. Ta oleks ka valmis sellega, et öökull teda naksaks aga kui neidisel oli vaja öökull üles saada, siis poiss aitaks heameelega. Ian'il ei olnud muret sellega, et öökulle ei tahaks kirja kohale viia.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyPüh Juun 14 2015, 19:31

Serena vaatas veidi nukralt kuidas poiss oma öökulli silitas. Neiu öökull lasi end harva silitada. Ka tema oleks tahtnud öökulli, kes oleks sõbralik ja armas, aga see polnud võimalik. Öökull oli olnud Serena vanaisa kingitus. Tüdruku suurel võlurite suguvõsal oli ka suur öökullisuguvõsa. Kõigi öökullid olid suguluses. Seega polnud neiul võimalust oma öökullist lahti saada enne kui too ära sureb. "Hm," kaalus neidis hetkeks poisi ideid, "mu öökull on väga tujukas ja agressiivne. Ta ilmselt ründaks nii sind kui ka toda teist öökulli." lausus tüdruk kurvalt. Ta tunneks end halvasti, kui poiss või mõni süütu öökull tema pärast viga saaks. Serena vaatas veidi majakeses ringi ja märkas akent. "Mis sa arvad, kui ma läheks välja ja üritaks midagi aknast sisse lennutada nii, et see mu öökulli tabaks ning ta üles ajaks. Siis ei saaks ta äkki aru, et see mina olin," pakkus neiu ühe idee välja. Öökullimaja asub maapinnast päris palju kõrgemal, nii et tehniliselt ei tohiks öökull tüdrukut väljas näha.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyPüh Juun 14 2015, 20:39

Poiss märkas tüdruku nukrat pilku, kui ta ise enda öökulli paitas. Izzyle meeldis, kui poiss teda paitas ning sügas ning Ian tegi seda heameelega. Tüdrukul ei vedanud, see on küll tore, et ta vanaisa talle öökulli kinkis aga Luke arvates on tähtis see,et sa saaksid ise endale öökulli valida. Ise öökulli valides tunned sa millise öökulliga sul tekib see õige side ja millisega mitte. "Aa.. no siis jah," lausus poiss. Kui öökull veidike kriimustaks poleks midagi aga kui juba päris kallale tuleb siis on halvem. Punapea hakkas uuesti enda pead ragistama. Tüdrukut oli ju siiski vaja aidata. Kui tüdruk enda ideega lagedale tuli, meeldis see ka poisile."Ma arvan, et see võiks ka toimida," tõdes ta. Aga siis tõstab poiss enda öökulli eemale, kuna Izzy oli aknale väga lähedal ning ta ei taha, et tema öökull pihta saaks. Luke tõstiski enda öökulli aknast eemale. Izzy oli küll veidike pahane aga leebus kui Ian teda veidike sügas. "Kui ma ei eksi siis sa olen Ravenclaw'ist jah?" pakkus poiss. Ta teadis ainult seda, et neidis on kuuendas klassis kuna poiss käis ise ka kuuendas klassis.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyPüh Juun 14 2015, 21:20

Kui poiss neiu idee heaks kiitis, otsustas ta, et miks mitte proovida. Paremat ideed nii kui nii ei olnud. Ser pööras end seljaga akna poole ja üritas oma öökulli asukohta täpselt meelde jätta, et ta väljast sihtida oskaks. Tüdruk üritas mõnda kooli öökulli maiustustega oma öökullist eemale meelitada, et nad pihta ei saaks. "Jah, minu nimi on Serena," vastas tüdruk naeratades. "Sa oled sõbralik ja abivalmis ning ma tean, et sa ei ole minu majast, seega oled sa ehk Hufflepuff'ist?" pakkus Serena loogikat kasutades ja tõstis kiirelt ühe ülbe kooli öökulli veidi vasakule, sest too ei olnud maiustustest huvitatud. Nüüd ei tohiks vist ükski teine öökull pihta saada, kui tüdruk just väga mööda ei sihi.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyKolm Juun 17 2015, 14:39

Ja see idee tundus niigi hea juba. Pole vaja aega raisata. Ka Luke vaatas korraks akna ja kulli asetust. Vajadusel saab ta tüdrukut juhendada aga seda pole vist vaja. Poiss tõstis peale enda öökulli ka teisi öökulle. Mõni oli küll selle peale pahur aga enamustel oli sellest ükskõik. "Ma olen Luke," vastas poiss ning püüdis neidise nime meelde jätta. Alati ei jää tal nimed meelde. Loodame, et seekord jääb. Ian naeratas ning lausus:"Jah ma olen huffelpufflane." Käitumise põhjal saab hästi teada, kes on kuskil majas. Vahepeal võib küll Gryffendor ja Ravenclaw sassi minna aga siiski seda eriti ei juhtu. Kui tüdruk oli viimase öökulli eest ära saanud, seadsid nad sammu uksest välja ning suundusid akna juurde. Aken oli tõesti maapinnast kõrgel. Loodame, et Serena saab sellega hakkama. Pole vaja, et keegi teine pihta saaks.
Luke hakkas kivi otsima mis ei oleks liiga raske ega suur aga samas ka liiga kerge ning väike.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyKolm Juun 17 2015, 16:38

Serena vaatas samuti akent ja leidis, et plaan ei tohiks eriti raske olla. Samas teadis neiu, et tema sihtimisoskused ei pruugi kõige paremad olla. "Kas sa arvad, et me peaksime otsima kive või võib nendega haiget saada? Äkki oleks mõni puutükike parem mõte," muretses tüdruk. Ta ei kujuta ette, mida tema vanaisa teeks, kui too saaks teada, et Serena loobib oma öökulli kividega. Samas puutükk ei pruugi öökulli üldse üles ajada. Sõltub muidugi kui kõvasti visata. Tüdruk kükitas samuti maha ja otsis midagi, mis lennutamiseks sobib. "Otsime mitu sobivat asja, sest ma ei usu, et ma esimese korraga pihta saan," lausus neiu ja leidis ühe suurema puukoore tüki, mis peaks sobima.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyKolm Juun 17 2015, 21:01

"Kui see on väike ja kerge kivi ei tohiks see haiget teha," arvas Luke. Tegelikult polnud ta väga kindel, kuna ta polnud kunagi enda öökulli kividega loopinud. Ega ka mitte millegi muuga loopinud. Polnud vaja olnud. Ian kõndis ringi ning leidis ühe sobiva kivi. See oli kerge ja piisavalt suur, et see öökulli üles ajaks aga haiget ei teeks. Peale selle leidis poiss veel mõned sobivad kivid, nende vahelt saaks valida. "Äkki ma proovin siis ise visata?" pakkus poiss. Tal polnud küll ülihea käsi aga kunagi proovis ta sisse saada lendluupalli võistkonda ning sealt öeldi, et poiss on viskes hea aga midagi jäi siiski puudu. "Ja ma luban, et ma ei teeks su linnule väga haiget," lisas ta siira naeratusega juurde.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juun 18 2015, 00:36

"Ilmselt mitte," lausus neiu, väiksed kerged kivid peaksid okeid olema. Õnneks ei sadanud enam nii kõvasti kui varem, kuid Serenal hakkas siiski jahe. Ehk jääb vihm järgi ja tema öökullil polegi natukese töö vastu midagi, kui ta müstilise akast sisse hõljuva kivi poolt muidugi äratatakse. "Hea mõte, viska jah sina," lausus Ser kergendatult. Ilmselt oli poisil tõesti palju parem käsi, kui Serenal. "Ma usun sind" kinnitas neiu naeratades. Ta teadis, et reeglina olid Hufflepuffi inimesed väga lahked ja ei teeks kärbselegi liiga. Neiu leidis end mõtlemast, et talle täitsa meeldivad hufflepufflased, kui nad kõik on sellised nagu Luke. Tüdruk pani kõrva taha, et edaspidi oleks tore veel mõne huffiga tuttavaks saada. Serena seisis vaikselt ja hoidis Luke'ile pöialt, et vise täpne tuleks.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juun 18 2015, 12:07

Ei tohiks tõesti haiget teha. Eriti kui visata õrnalt. Luke leidis veel mõned sobivad kivid ning lõpetas siis otsimise. Poiss ise ei märganudki, et vihm oli järele jäänud. Talle mõnesmõttes meeldis vihm. Hea ja värskendav. Äratab looduse ellu. "Eks ma siis viskan," lausus poiss. Ian naeratas, kui kuulis, et neidis usub teda. Hea kui keegi sinusse ikka usub. Reeglina olid jah Huffelpuffi inimesed lahked ja sõbralikud, aga alati leidus mõni erand, kes ei olnud alati nii lahked kui teised tema majakaaslased. Aga siiski sõõlatakse ühte majja, sarnased inimesed. Vahepeal on see isegi väsitav, kui sa oled ühes majas endale sarnaste inimestega.
Ian läks akna juurde ning vaatas sealt korraks sisse, tegemaks kindlaks, et öökull on ikka veel seal. Ja seda ta oli, magas rahulikult. Poiss mõtles veidike aega ja viskas siis. Ise vajus ta ruttu alla, et öökull teda ei näeks.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juun 18 2015, 12:25

Kui Luke viskas, valmistas Serena end ette kõrvulukustavaks kriiskeks, mille öökull kindlasti pidi kuuldavale tooma, kui mõni ese teda tabab ja ta üles äratatakse. Tüdruku üllatuseks seda ei tulnudki. Ilmselt läks kivi siis mööda. Neiu lippas akna juurde ja piilus vaikselt sisse. Öökullil olid tõepoolest veel silmad kinni, kuid ta kohendas oma asendit. Kivi lebas seal samas öökulli lähedal. "Ma arvan, et sa viskasid pihta küll, aga nõrgalt. Ta on ilmselt sügava unega," arvas Ser ja kehitas õlgu. "Proovi sellega, seda võid tugevamalt visata," lausus neiu ja viskas enda leitud puutüki Luke'ile.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juun 18 2015, 12:44

Ka Luke oli selleks valmis aga seda ei juhtunud. Poiss oli veidike üllatunud ning ta tõstis pea ja vaatas aknast sisse. Kivi mööda ei läinud kuna see lebas linnule päris lähedal. Ja mida lind tegi? Ainult liigutas ennast veidike. Ei midagi rohkemat. "Võib-olla tõesti," vastas poiss. Ega ta tõesti viskas õrnalt kartes, et see teeb linnule haiget aga tundus, et öökull magas sügavat und. Poiss püüdis puutükki kinni ning kaalus selle raskust. See ei olnud väga raske aga kui visata piisavalt kõvasti, peaks see öökulli üles ajama küll. Ian läks akna juurde tagasi ning viskas puutükki öökulli suunas. See kord tugevamalt ning lootes, et see õnnestub. Veidikese ajapärast oligi kuulda öökulli kriiskavat häält. "Õnnestus," lausus poiss ning vaatas naeratades Serena poole.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juun 18 2015, 13:14

Serena liikus aknast eemale, nii et öökull teda ei näeks ja hoidis ka seekord poisile pöialt. Kui öökull järsult kriiskas, hüppas neiu õhku ja hüüdis: "Jess!" Hetk hiljem tuli neiule meelde, et hetkel ei oleks tark kõva häält teha, sest öökull võib teda kuulda ning lendava puutükiga seostada. Öökullid pole lollid. "Aitäh sulle," sõnas neiu poisile vaiksemalt ja tegi talle tänutäheks kiire kalli. "Läheme nüüd rahulikult sisse," lausus tüdruk ja kontrollis, et maiustused endiselt tema taskus oleksid. Kui nad kohe sisse tormaksid, võib öökull kahtlustavaks muutuda, aga kui nad rahulikult nagu muuseas sisse lähevad, ei tohiks probleemi tekkida.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juun 18 2015, 19:42

"Tšš!" ütles Luke sosinal, kui Serena kilkama hakkas. Pole tõesti vaja, et öökull neid kuuleks. Õnneks sai Serena ise ka pihta, et ei tohiks kõvasti karjuda ning jäi vait. "Pole tänuväärt," lausus poiss sosinal ning kallistas neidist vastu. Aitab alati kui vaja. "Jah, me võime samalajal rääkida, et tunduks nagu, me juba ennem rääkisime," tegi poiss ettepaneku. Tõesti, kui nad kohe sisse läheksid, tunduks see kahtlane. "Lähme?" küsis poiss ning oli valmis ust avama. Viisakus enne kõike, see on lause mille saatel Luke üles kasvatati ning mida ta kuulis söögi alla ja söögi peale.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juun 18 2015, 20:27

"Hea mõte," sõnas Serena ja mõtles siis, mis teema see selline võiks olla, millest võiks lampi rääkima hakata. Neiu esimene mõte oli ilm, aga ta leidis, et see oleks nii ebaoriginaalne. "Lähme," kinnitas neiu ja noogutas. Kui Luke ukse avas, astus tüdruk sujuvalt sisse ja tõmbas oma kapuutsi peast. "Niisiis, kas sa plaanid varsti oma perele külla minna?" küsis Ser poisilt, üritades selline casual välja näha. Ta arvas, et see jututeema on aktuaalne, sest oli ikkagi suvi ja millalgi suve jooksul tuleb kõigil oma pere juurest läbi käia. Tüdruk teeskles, et vaatab oma öökulli otsides majakeses ringi, kuigi tegelikult teadis ta täpselt, et tema öökull endiselt seal nurgas istus. "Hei Ismere," tervitas Serena oma öökulli vaikselt, kui ta lõpuks teda 'märkas'. Ismere vaid põrnitses tüdrukut mitte just kõige rõõmsameelsemalt ja ei teinud teist nägugi kui tüdruk talle naeratas. Eks see naeratus nägi ilmselt rohkem grimassi moodi välja ka aga siiski.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyReede Juun 19 2015, 13:54

Poiss noogutas tüdruku kinnituse peale ning avas ukse ja lasi tüdrukul ees minna. "Jaa," vastas poiss naeratades,"ma pole neid juba ammu näinud. Kirjutame me muidugi koguaeg aga see ei ole ikka see sama kui külas käik," jutustas poiss veel juurde. Mõnes mõttes oli see ka tõsi. Tal käisid peas mõtted, et minna perele külla aga siiamaani pole ta seda teoks teinud. Kui Serena enda öökulli 'märkas' ja tema juurde läks, läks poiss uuesti enda öökulli juurde. Izzy vaatas teda veidi imelikult, sest kutt alles käis tema juures aga kui Ian teda veidike paitas, muutus lind rahulikumaks. "Ja sa ise? Lähed ka perele külla?" küsis poiss tüdrukult vastu. Nüüd juba huvipärast. Luke ise juba oli unustanud, miks ta tegelikult siia tuli.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Juun 20 2015, 13:09

Serena sammus vaikselt oma öökulli juurde ja otsis kohe mantlitaskust maiustusi. "Eks vist tuleb ära käia jah," lausus neiu veidi kurvalt ja kahetses, et ta just selle teema oli üles võtnud. Kodus oli kõik nii depressiivne, nii et tüdruk viibis seal võimalikult vähe. Samas oli see ainus võimalus oma perega mingitki kontakti saada. Tema õde ei vastanud kunagi neiu kirjadele ja vanemad vastasid nii napisõnaliselt kui võimalik. Samas polnud kodu kuigi palju etem ka, rääkimine käis samamoodi. Ser pakkus oma öökullile arglikult üht maiustust ja too silmitses teda kahtlustavalt, nagu neiu tahaks teda mürgitada. Neidis tõstis juba käe, et öökulli paitada, kuid mõtles ümber. See oleks ilmselt halb mõte. Tüdruku kergenduseks võttis öökull maiustuse vastu ja ei jõllitanud enam teda nii karmilt.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Juun 27 2015, 16:23

Luke mõtted triivisid kodu peale ning ta naeratas omaette. Talle tulid meelde kõik mälestused, mis puudutasid kodu või perekonda. Head soojad mälestused, mis kunagi ei kustu. Luke kirjas, mis ta kirjutasid olid enamasti pikad, sest tema pere kirjutas talle pikalt vastu. Ükskord poiss kirjutas kolm A4 lehekülge täis. Poiss ei pea kunagi muretsema, et milleski rääkida pole. Kodus sama lugu, Luke ema võib inimesed surnuks rääkida, sest ta räägib koguaeg. Isegi magades räägib ta unes.
"Peaaegu oleks unustanud," lausus poiss ning võttis enda põuest kirja. Õnneks ei olnud see kahjustada saanud, ainult natuke kortsus, ei midagi muud. Izzy vaatas poissi nukra ilmega kuna ta teadis, et peab õue lendama minema aga siiski võttis poisi kirja vastu. "Ole tubli," sõnas poiss ennem, kui öökull lenda tõusis ning lendu läks. Seda soovis poiss linnule koguaeg, lootes et linnuga midagi ei juhtu ning siiamaani pole ka juhtunud ega ei juhtu ka. Poiss pöördus Serena poole ning uuris neidise lindu.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyLaup Juun 27 2015, 17:24

Serena söötis oma öökullile järjest maiustusi ja viimane sõi neid üsna innukalt. Kui öökull sõi, jälgis neiu kuidas Luke'i öökull minema lendas. "Sinu öökull paistab tore. Kas sa ostsid ta ise?" uuris tüdruk uudishimust. Ta soovis, et oleks saanud ise omale öökulli valida. Vanaisa raudselt tahtis Ismerest lahti saada ja kinkis ta seepärast Serenale. Kuidas neiu oleks saanud kingitust tagasi lükata. Peagi oli mantlitasku maiustustest tühi ja tüdruk võttis põuest oma kirja välja. "Kas sa viiksid selle Selenale?" küsis neiu paluva häälega oma öökullilt. Too silmitses neiut mõnda aega ja lendas siis akna juurde, justkui ilma uurides. Kui Ismere akna juurde liikus, kakerdasid teised öökullid temast eemale. Isegi neile  ta ei meeldinud. Öökull vaatas aknast välja ja ilmselt märkas, et enam ei saja. Ta häälitses korra allaandvalt ja sirutas Serena kergenduseks oma jala välja. Uhke ja pirtsaka näoga ootas öökull, et kiri talle jala külge seotaks. Tüdruk asus kiiruga tööle, kartes, et öökull võib meelt muuta.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juul 09 2015, 18:24

Luke vaatas kuidas tema öökull aina väiksemaks muutus ja peagi silmapiirilt kadus. Poiss naeratas, kui tüdruk kiitis tema öökulli, või noh tegi komplimendi. "Izzy on täiega tore lind. Temaga pole kunagi mingit muret ja lust on temaga olla," alustas poiss,"Ja ma ise valisin ta. Izzy jäi poes mulle koheselt silma," vastas ta neidise vastusele. Ian'i arvates peab igaüks ikka ise enda öökulli valima. Et ikka side tekiks. Poiss jälgis, kuidas neidis enda öökulliga suhtles. Neidise öökull oli uhke ja põikpäine. Kui tahab siis viib kirja, kui ei taha siis ei vii. Poisile endale selline öökull ei meeldiks. Liiga keeruline oleks temaga suhelda. Samalajal, kui neidis enda öökulli moosis, läks Ian ja tegi ühe öökulliga tutvust. Too tundus olevat sõbralik. Sellepärast läks poiss selle öökulli juurde ja hakkas teda paitama. See aga ei olnud õige otsus, sest öökull naksas teda sõrmest. "Aii," hüüatas poiss ja tõmbas enda käe koheselt eemale.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull EmptyNelj Juul 09 2015, 18:53

Kui poiss oma öökulli kiitis, siis Serena ainult naeratas. Ta mõtles, et Izzy kõlab nagu Ismere vastand, aga ei julgenud oma öökulli kohta enam midagi halba öelda, sest kartis, et viimane võib seda kuuldes kirja kohale viimise osas meelt muuta. Kui ta Ismerest kunagi lahti saab, kavatseb ta kindlasti ise omale öökulli valida, ükskõik, mis vanaisa ütleks - Ismerega oli liiga palju vaeva. Neiu tegi kindlaks, et kiri on ilusti paigas ja jäi siis vaatama, kuidas tema öökull minema lendas. Ser siiski imetles, kui kiiresti Ismere lendas. Öökull lendas kiiresti ja tal oli hea vastupidavus, kuid selle eest halb iseloom. Kui tüdruk poisi hüüatust kuulis, pööras ta ringi, et näha mis toimub. "See öökull on kindlasti Ismere sõber," märkis Ser, kui sai aru, et öökull oli poissi näksanud. "Veri väljas?" uuris tüdruk, sest näinud, kui kõvasti öökull naksanud oli. Neiu ei julgenud lähemalt vaadata, sest verd ta hästi ei talunud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihmane ilm ja tujukas öökull   Vihmane ilm ja tujukas öökull Empty

Tagasi üles Go down
 
Vihmane ilm ja tujukas öökull
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Neljas korrus :: Öökullimaja-
Hüppa: