Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Öised ahvatlused,

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyLaup Juun 27 2015, 19:39

Kui poiss käskis tüdrukul mitte naerda, surus ta oma huuled hetkeks kriipsuks ja naeris hetke pärast taas koos poisiga edasi. "Seda küll, aga seda tuleb enne õppida. Mina ei oska inimesi lugeda. Noh, välja arvatud ilmselged asjad, mida teavad kõik. Näiteks kui inimene kokutab on ta närvis või üllatunud jne," lausus Serena mõtlikult. "Kas sina siis oskad inimesi käitumise põhjal lugeda?" uuris tüdruk. Ta arvas, et see oleks päris huvitav oskus, mida omada. See annaks vestluskaaslase ees eelise. Samas oleks neiul seda raske õppida, vaevalt on see midagi sellist, mida raamatust õppida saaks. Muusikamaitse inimese iseloomuga seostamine on midagi hoopis lihtsamat. "Kõlab küll nagu sina," arvas Ser ja kehitas õlgu, kui poiss end muusika põhjal iseloomustas. Tüdruk lähtus muidugi esmamuljest, sest ei tundnud poissi. Ta arvas, et see kirjeldus võis poisi kohta kehtida küll. "Olen nõus, ma ei oskaks end ausalt kirjeldada," nentis neiu. Ta küll tegi endale üsna tihti komplimente, nagu näiteks, et kõik värvid sobivad mulle ja mul pole iluund vaja jne, aga ta mõtles seda loomulikult naljaga, mitte tõsiselt. Iseenda tõsiselt kirjeldamine oleks tüdrukule kindlasti suur väljakutse.  Kui poiss vastas, et tema midagi ei kuulnud, kuulatas Ser veel mõne hetke ja lasi end siis lõdvaks. "Ma arvasin, et kuulsin," kortsutas ta kulmu. Ehk oli ta seda ette kujutanud, aga neiu arvates oli tema kuulmine päris hea. "Ilmselt mõni kummitus või midagi," pomises ta iseendale nina alla ja järgnes vaikselt poisile, lastes temal veidi eespool kõndida. Serena ei uskunud endiselt eriti, et õpilasi või veel vähem õpetajaid sellisel ajal liikvel võiks olla.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyLaup Juun 27 2015, 21:35

Tyler kergitas veidike üllatunult oma kulmi. ''Noh, kokutamine on samas ka mingit sorti haigus ju. Seega ei ole see ka alati täpne.'' Leidis ta siiski midagi sealt mida parandada, kuid ilmselt oli neiul enamjaolt õigus. ''Üllatunud inimene on reeglina vait ja ääretult lolli näoga. Sõltub muidugi ka olukorrast ja tema üllatuse tekitajast.'' Kehitas noormees oma õlgu ning siis esitas neiu küsimuse millele noormees tegelikkuses vastata ei osanud. ''No mulle on isa jah omamoodi kooli teinud, kuid ega ma mingit tunnistust selle kohapealt küll saanud pole.'' Muheles noormees, ning libistas oma käega taaskord üle põse, kui treppidest aeglaselt üles liikus. ''Ahah, et selline on sinu mulje minust. No selge.'' Muutus Tyler isegi natuke liiga mõtlikuks ning tänu sellele ka veidike koperdas. Õnneks olid ta käed piisavalt kiired, ning ta suutis tänu kiviseinale tasakaalu kiirelt taastada. Nagu midagi ei oleks juhtunud sammus ta edasi, kuni viimaks õigele korrusele jõudis. ''Siin võib ka õpetajaid ringi luurata, need ei oska ka magada.'' Peatus ta siiski enne, kui korralikult end nähtavale lubas. Serena poole oma käe sirutanud, et ka tema peatuks piilus ta koridoris vaikselt ringi. ''Ja noh, õpilaste lemmikloomad.'' Naeris kutt kergelt, kui üks punane kass neist mööda, otse treppidest alla lipsas. ''Sul on hea kuulmine.'' Viis ta viimaks silmad neiule, ning oli siis valmis teekonda jätkama.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, - Page 2 EmptyPüh Juun 28 2015, 01:02

"On vist tõesti, aga kui sa inimest tunned, siis tead kas tal on haigus või mitte. Haigusega inimesed kokutavad vist kogu aeg," rääkis tüdruk vaikselt mingit suvalist juttu - kõike, mis talle pähe tuli. Ta oli rohkem keskendunud vaikselt olemisele ja kuulatamisele kui jututeemale. "Ma arvan, et ma saan aru küll, kui inimene üllatunud on. Lolli näo ja vaikuse tunnen ma ära küll. Teine asi kui inimene oma üllatust varjata püüab," jätkas neiu ja järsku kukkus tal suss jalast ära. Sussid pole siiski mõeldud liigseks ringiliikumiseks. Kiirelt tõmbas ta ilusa sussikese tagasi jalga ja ei jäänudki poisist maha. Igatahes kuulis ta poisi juttu. "Lahe oskus, mida isa õpetada võiks. Aga ei, minu isa luges mulle unejutte võlukunsti ajaloost. Sa ei kujuta ette kui igav," lausus Ser ja raputas pead. Tüdrukule tundus Tyleri isa huvitav olevat. Serena vanemad olid igavad töönarkomaanid. "Nad üritasid mind juba lapsena ravenclawlaseks vormida!" sai tüdruk järsku aru ja sosistas seda natuke liiga valjult. Ta polnud sellele varem mõelnud. Ei tea miks tüdruk järsku nii jutukaks muutus. "Nojah, sa ütlesid enda kohta umbes kaks tunnust. Aga need on tõesti osa sinust tekkinud esmamuljest, ma ütleks. Igatahes vastu ma ei vaidleks, sest ei tunne sind piisavalt," selgitas Ser ja ehmatas päris korralikult, kui poiss koperdas. "Ma ju ütlesin, et te slytherinlased olete kohmakad," irvitas neiu, kui talle meenus nende varasem argument ja vaatas poisile silma, lõbus helk silmis. "Õpetajat ma küll näha ei tahaks," pomises tüdruk ja manas näole õudust väljendava grimassi. Ta ootas ilusti kannatlikult kuni poiss ümbrust kontrollis. "Ma ju ütlesin, et ma ei usu, et siin inimesi või õpetajaid eriti ringi liigub. Ma arvasingi, et siin liiguvad kummitused või midagi. Kass käib 'või-midagi' alla, muide," muigas Serena taas üleolevalt ja tundis, et tal on juba kaks korda järjest varasemate jututeemade osas õigus olnud. "Muidugi on, ma olen alles noor. Sinu kuulmine on ilmselt vanusega halvenenud," naljatas neiu, muie endiselt näol. Ta tuju oli nüüd kahtlaselt heaks muutunud. Eks see oli see seiklushimu ja ärevus. Või mine tea, mida need majahaldjad tee sisse kokku segasid. Puhketuba ei olnud nüüd enam kaugel ja neiu jätkas liikumist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öised ahvatlused, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Öised ahvatlused,
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Esimene korrus :: Köök-
Hüppa: