Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Omnoming and plotting EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Omnoming and plotting EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Omnoming and plotting EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Omnoming and plotting EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Omnoming and plotting EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Omnoming and plotting EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Omnoming and plotting EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Omnoming and plotting EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Omnoming and plotting EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 11 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 11 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Omnoming and plotting

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyEsm Juun 08 2015, 23:28

Jagger oli sel päeval ärganud küllaltki viisakal kellaajal ning veetnud hommikupooliku koolialadel ennast ja oma pead tuulutades. Ravenclawi puhketuba võis päris raske õhuga olla mõnikord. Muidugi oli seal äärmiselt säravaid ja loomingulisi inimesi, kuid mingi osa oli lihtsalt liiga kiindunud õppimisse ning selle üle nii uhked, et nende läheduses lihtsalt ei olnud võimalik rääkida lihtsatest asjadest, vaid pidi koheselt mingeid keerulisi probleeme lahkama asuma.

Igatahes jalutas Timothy nii kaua, et jäi ilma ka hommikusöögist. Loomulikult kutt aga ei lasknud end sellest eriti heidutada, vaid võttis koriseva kõhu nõudlikul toonil suuna hoopis kööki, kus majahaldjad teda lahkelt vastu võtsid ning toidu lauda kandsid. Jagger tänas neid lahkelt sisseharjutatud viisakuse jõul ning võttis ajameelselt taskust välja ka märkmikku, millesse ta kirjutas erinevaid mõtteid, mis tal peast läbi jooksid. Suhteliselt väärikas osa sealsest tekstist käis selle kohta, kuidas on kõige parem Xavierile pinda käia. Ta oli isegi välja otsinud kõige sootsama hinnaga sekspoe, mille kaupa sai Siganurme tellida.

OT: Ian mu päikesekiireke!!
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyEsm Juun 08 2015, 23:57

Luke oli sell hommikul korralikult sisse maganud ning ärkas alles nüüd. Poiss vaatas uniselt kella ning mõistis, et hommikusöök on juba läbi. See oli tema päeva lemmik osa. Kiiresti vedas Luke ennast voodist välja ning ronis sooja vee alla. Poiss teeb seda iga hommik, isegi siis kui ta ennast pesema ei pea. Vee all on ikka hea liguneda. Saanud ligunetud, ronis poiss dussi alt välja ning pani enda rüü selga. Kiiresti harjas ta ka enda punased kiharad ning asus söökla juurde teele.
Peagi jõudis ta sööklasse. Seal ei olnud kedagi peale ühe poisi, kes kritseldas midagi enda märkmikusse. "Hommik," lausus kutt enda unise häälega ning liikus ühe majahaldja juurde. "Palun üks apelsini mahl ja mõned saiakesed," ütles Luke oma 'tellimuse' ning jäi ootama. Samal ajal kui majahaldjas minema läks, uuris Luke teist poissi ning istus laua taha.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 00:08

Jagger lonksas teed ning lõpetas oma poolelioleva lause kirjutamise, enne kui pilgu tõstis ning lausus: "Tere sullegi." Ta naeratas õrnalt, märgates punapäist hufflepufflast, kes talle varemgi silma oli jäänud, ning pani märkmiku koos Londonist soetatud mugupastaka endale põue. Ta ei tundnud kutt kuigi hästi ning mõningatel inimestel olid lihtsalt veidi ebamugavad arusaamad jutu alustamisest. Kiputi kummarduma lugema, mida teine kirjutas ja nii. Päris huvitav oleks tegelikult olnud näha tolle märga reaktsiooni.
Timmy raputas kergelt pead. Kõige tüütum osa Ravenclawis käimise juures oli see, et sa avastasid end tahtmatult iga oma liigutust põhjendamas ja üldse kõike läbi mõtlemas vahetpidamata. Mõnikord olid päris tüütu, teinekord kahtlemata kasulik.
"Sama mis talle, palun," lausus Vincent majahaldjale, kes ta teetassi ära koristama oli tulnud, noogutades peaga kuuendiku poole. Poiss naeratas tahtmatult, kui majahaldjas viisakate väljendite pärast ekstaasi läks ning eemale vudis, enne kui end mugavalt istuma sättis ning toitu ootama jäi.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 00:38

Luke naeratas poisile kergelt vastu. Ka Luke'le on poiss varem silmajäänud. Iseenesest ju kena poiss siiski. Ian ei olnud üks neist inimestest, kes oleks teiste märkmikuid või asju lugenud. Igal ühel on oma privaatsus ning poisile ei meeldiks, kui keegi tema omase sisse lendaks.
Luke istus lauataga ning ootas enda toitu. Tahest tahtmata kuulis Ian, et poiss oli palunud sama toidu mis temagi. See pani poisi muigama. Vaikselt piilus Luke poissi. Poisil oli küll eriline välimus aga ta oli viisakas ja tundus tore olevat. Ning sellepärast tõusis Luke enda kohalt püsti ning jalutas poisi juurde. "Võib ühineda?" küsis ta poisilt ning vaatas teda kerge naeratusega."Muide mu nimi on Luke ja ma olen huffelpufflane," lisas Ian juurde ning sirutas enda käe poisi poole. Viisakus ennekõike.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 00:48

Jagger küll hoidus kuuendikku põrnitsemast, kuid ei saanud sinna midagi parata, kui ta silmad kutti siiski tahtmatult jälgisid sellest hetkest peale, kui ta püsti tõusis ja tema juurde jalutas. "Jah, loomulikult," vastas Timothy lahkelt naeratades. Olles püsti tõusnud võttis ta ka välja sirutatud käe vastu. Ega tema viisakusest ära ei öelnud. "Meeldiv tutvuda, ma olen Jagger, Ravenclawist," sõnas ta sõbralikult, silmitsedes Luke'i nägu kiirelt lähemalt, tahtmata siiski liiga pikaks vahtima jääda. Talle endale oli ka ebameeldiv, kui keegi liiga pikalt põrnitses, nii et ta püüdis seda ka mitte kellegile teisele teha.
"Niisiis, sulle meeldib apelsini mahl?" küsis Vincent nii jutu jätkuks, olles tagasi oma istekohale maandunud. Ta oli päris kindel, et hufflane oli tähele pannud, kuidas ta majahaldjal palus endale sama toidu tuua.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 10:14

Luke jälgis poissi ning surus tema kätt, kui poiss oli üles tõusnud. "Samad sõnad" ütles Ian naeratades. Ian jälgis Jaggeri nägu kauem, kui Jagger tema oma. Poisil oli huvitavad näo jooned, mida oli huvitav uurida. Aga siiski pööras ta enda pilgu kõrvale, et Jaggeril ebamugav ei oleks. Kui Jagger oli maha istunud, istus Luke tema kõrvale. "Üks minu lemmikuid mahlasid," tõdes Luke. Ka segumahlad ja õunamahlad on head, aga apelsini mahl oli siiski parim. "Ja sulle meeldib tellida seda mida teisedki," küsis punapea muigega. Tal polnud tegelikult selle vastu midagi, et poiss tellis sama toidu, mis temagi. Jõudnud poiss enda küsimuse esitada, kui majahaldjas tuli koos nende toitudega. Luke tänas majahaldjat ning jõi lonksu enda joogist.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 11:32

Jagger noogutas Luke'i vastuse peale ja otsustas lõpuks seljast ära võtta jaki, millega ta õues oli käinud, kuna vaikselt hakkas palav juba. Ta pani riideeseme toolikorjale ning kohendas veidi oma kortsus triiksärki. Ta oleks selle võinud paari võlukepi liigutusega viisakalt sirgeks teha, kuid siiski ei vaevunud.
Timothy muigas hufflepufflase küsimuse peale ja kehitas siis õlgu. "Ma käin päris tihti köögis einestamas ja kipun alati samu toite sööma, nii et vahelduseks võib ka midagi muud proovida," vastas ta ning tänas majahaldjat viisakalt toidu eest. Ka Vincent võttis lonksu mahlast ning krimpsutas siis tahtmatult nägu. Kuradi hapu. Selle peale jõi ta veel paar lonksu, enne kui saiakesi uurima hakkas.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 11:59

Luke jälgis Jaggeri liigutusi. Jaggeris oli midagi, mis Luke poisi poole tõmbas. Ian raputas kergelt pead ja vaatas eemale. Ebaviisakas on teisi niimoodi vaadata.  Kui Jagger uuesti rääkima hakkas vaatas Luke uuesti tema poole. Ta muigas. "Mina ei suudaks küll koguaeg sama asja süüa," alustas poiss kui oli enda lonksu ära joonud,"sellepärast ma igapäev erineva toidu tellingi," lisas ta muigega juurde. Alati juhtub nii, et poiss magab sisse. Vahel ikka juhtub ka, et poiss ei maga sisse aga seda juhtub aruharva. "Ei maitse?," küsis Luke kerge naeruga, kui nägi, et poiss krimpsutas joogi peale nina. Vaikselt hakkas Ian enda saia nosima.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 12:17

Jagger kehitas õrnalt õlgu, suu veel saia täis. Ju tal polnud toidu koha pealt siis kuigi palju fantaasiat, kogu aur läks kiusamise peale ära. "Ma pean siis tihedamini sinuga koos söömas käima," arvas kutt muiates, kui suutäie alla neelatud sai. Saab iga kord sama tellida, mida Luke siis.
"Ma ei teagi. Hapu on," kehitas Timothy õlgu. Ta suutis seda mahla juua, aga otseselt see ta kõige lemmikum just tõesti ei olnud. "Elab üle," arvas ta pärast veel ühe lonksu võtmist. "Mulle meeldivad su juuksed," vahetas Moth siis korraga teemat ja naeratas õrnalt. Loomulikke punapäid kes nii head välja nägid ei kohanud just päris iga päev. Muidugi, kui õigesse kohta osata vaadata andis seda kahtlemata parandada.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 13:47

"Mul poleks selle vastu midagi, kui sa koos minuga söömas käiksid," lausus poiss ning sõi enda saia isuga. See oli päris hea sai. Majahaldja ikka oskavad häid sööke teha, ning alati on neil pakkuda värsked puuviljad ja muid häid asju.
Luke ainult naeratas poisi lause peale. Luke arvates on mahl piisavalt hapu aga samas ka natuke magus. Ainult majahaldjat oskavad teha sellist mahla. Ian oli asunud juba teise saia kallale, kui Jagger tegi komplimendi ta juuste kohta. "Ma tänan," lausus ta ning silus korraks enda juukseid. Hommikune kammimisest ei olnud vist kasu."Kui aus olla siis mulle meeldib terve su välimus," tunnistas poiss ning vaatas silmanurgast Jagger'it.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 15:02

Jagger noogutas õrnalt, suu taas saia täis. Ta ei olnud just eriline nisujahu fänn, aga need maitsesid kahtlemata hästi. Kui mahla neile peale juua ei tundnud see samuti nii hirmus hapu, kui lihtsalt paljalt lonksates, mis oli tore.
"Palun," sõnas Timothy muiates, kui oli suu tühjaks söönud. "Aitäh," naeratas ta siis. Talle endale meeldis ka, kõigile meeldis vist. Ta jäi mõnikord oma kaksikvenda päris pikalt vaatama. Kui too oleks rohkem tema moodi olnud, oleks sealt väga tõenäoliselt mingil tasandil incest tulnud, sest.. Damn, Moth, lõpeta ära.
"Mis su lemmik tund on?" jätkas Vincent tavalise jutuga. Ega enne hilisemat kellaaega ta liiga ulakaks ei kippunud. Öösel näiteks ta ei olnud sama viisakas, kui päeval. Tundis end veidi mugavamalt vahest.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 16:06

Poiss naeratas ja jõi enda mahla."Palun," vastas punapea. Ian lõpetas enda söögi, koheselt tuli majahaldjas ja koristas poisi nõud ära."Mulle kaks õuna ka kaasa palun," hüüdis Luke veel majahaldjala järgi. Poiss kuulis veel majahaldja pominat. Oleks pidanud haldjale koheselt ütlema. Veidikese ajapärast tuli majahaldjas tagasi suurte ja punaste õuntega. Ian tänas teda ja võttis endale õunad."Soovid ka ühte," küsis ta Jaggerilt. "Ütleme nii,et mulle meeldivad kõik tunnid," pidi poiss tunnistama. Luke on selline tuupuri moodi poiss. Talle meeldib, kui ta teab paljut. Aga siiski pole ta hull tuupur, kes 24/7 tuubib. "Aga räägi endast veidikene," palus Ian ja vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 16:51

"Jah, miks ka mitte," noogutas Jagger, kui Luke talle õuna pakkus. Ta oli veidi aeglasema söömaga, kui kaaslane, nii et tal olid saiakesed alles poole peal. "Hmm.." tegi kutt, kui huffelpufflane palus tal endast rääkida. Lihtsam oleks olnud, kui talle oleks mõni selgem küsimus esitatud, kuid ta sai ka nii hakkama. "Mul on kaksikvend, ta käib Sigatüükas, aga meil pole sama perekonnanimi," sõnas ta naeratades, hakates pihta põnevamatest faktidest. "Ja mul on terve armee kasuõdesid ning üks kasuvend ka," lausus ta siis veidi dramaatiliselt ning muigas rahulolevalt. "Mida sa veel teada tahaksid?" küsis ta siis ühte saia tervenisti suhu pannes, olles pisut üllatunud, kui see sinna ka reaalselt ilusti ära mahtus.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 17:03

Luke ulatas teise õuna Jaggerile ning naeratas talle. Poiss naeratas täna koha päris palju. Vist oli ka põhjust miks naeratada. Ian kuulas huviga mida poiss enda kohta paiatas. Seda ta oli jah tähelepannud, et Jaggeril on kaksikvend. Algul ta arvast, et poisile meeldib vahepeal käija riided viisakalt ja siis jällegi rockilikumalt, aga lõpuks sai ta aru, et tegemist on kaksikvendadega. Seda, et neil on poolõed, seda poiss ei teadnud. "Amm.. Tüdruksõber leidub?" küsis Ian ja jälgis poissi. Luke'l endal ei ole hetkel kedagi. Ei poisssõpra ega tüdruksõpra. Varem on ta muidugi suhtes olnud aga hetkel pole ta leidnud 'seda õiget', keda kõik otsivad. Siiamaani pole vaja olnud.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 17:14

Jagger tänas Luke'i õuna eest ning lõi sellesse hambad sisse, muiates tahtmatult, kui magushapu mahl kiiresti mööda ta lõuga alla voolama hakkas. Kutt limpsas oma huuli ning kuivatas ülejäänud vedeliku taskust välja tõmmatud salhvrätikuga. "Ei leidu," vastas Timothy kergelt ning muigas siis tahtmatult oma enda üle. "Ma olen see kiusakas gei kaksik, kes heteroseksuaalseid poisse ahistab ja tüdrukute elu põnevaks teeb," lisas ta siis rõõmsalt, tehes ilmselgelt nalja. Tegelikult tundus täitsa huvitav, et sellised asjad Hufflepuffini jõudnud ei olnud. Vincent oli päris kindel, et Xavier kirus teda taga ikka piisavalt tihti. Mis ei tähendanud, et ta vana sõpra rahule oleks kavatsenud jätta, tal oli selleks lihtsalt liiga lõbus.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 17:31

Luke hoidis enda õuna hilisemaks. Tavaliselt läheb tal peale teist tundi juba kõht tühjaks aga ta ei viitsinud sellepärast kööki minna ja mindagi söödavat paluda. Lihtsam oli juba hommikul kohe õun kaasa võtta ja seda siis hiljem süüa. Ian imestas veidike, kui sai teada, et Jagger'il pole tüdrukut. Igati kena poiss see Jagger, juu. Vähemalt Luke arvates. Poiss hakkas naerma, kui Jagg ära põhjendas, miks ta tüdrukut ei ole. "Mul veab siis, et ma hetero ei ole," lausus ta naljaga. Kui Jagger juba tunnistas, et on gey,siis miks peaks ka Luke enda olemust varjama. Poiss oli küll mingeid kõlakaid poole kõrvaga kuulnud aga ta pole tahtnud neisse süveneda. Kuulujutud pole kunagi tõtt rääkinud.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 17:40

Jagger tegi toiduga just seda, mis parasjagu tuju oli. Enne äraminekut saab haldjatel ju paluda midagi veel tuua, kui peaks tekkima tunne, et kõht enne lõunasööki uuesti nurisema hakata võib. Poiss jätkas oma õuna söömist ja muigas rahulolevalt, kui ka Luke tunnistas, et ta sirge pole. Timothy ise oli üpriski avalikult kapist väljas, teda jälgides oleks seda vähemasti raske kahesilma vahele jätta olnud. Kui keegi teda tüütas kippus ta veidi perversselt käituma, et neid minema hirmutada. Mingite asjade kulul pidi siin maailmas ometi ka lõbutseda saama ju.
"Sul pole poissi või tüdrukut?" tundis Jagger lõpuks huvi, olles suu tühjaks saanud. Kui nad juba sellistest asjadest rääkisid, siis mis seals ikka.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 18:14

Oleks võinud jah aga poisile ei meeldinud mitu korda küsida. Kui küsida siis ühe korra. Äärmisel juhul teist korda aga mitte rohkem. Tundus kuidagi ebaviisakas või midagi sellist. Luke pani enda õuna laua peale ootama ega hoidnud seda enam käes. Kui seda palju muljuda, muutub see plekiliseks ning see ei ole siis enam nii hea. "Hetkel pole mul ei poissi ega tüdrukut," lausus ta siis. "Kaua sa juba avalikult.. mitte sirge poiss oled?" päris Luke. Harva kohtas Sigatüüka persoone, kes pole sirged või Luke lihtsalt ei satu selliste otsa. Ian uuris uuesti poissi aga seekord juba rohkem tema nägu. Ennem vaatas ta üldist pilti aga nüüd keskendus ta rohkem näole.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 19:39

"Veab mul ka siis," sõnas Jagger rahulolevalt ja muigas Luke'i silmitsedes. Ta sai oma õuna söödud ning lõpetas ära ka oma mahla. Saia ta rohkem süüa ei tahtnud, nii et ta jättis need lihtsalt taldrikule oma aega ootama. "Hmm.. Kolm või neli aastat. Ma täpselt ei ole aega võtnud," tunnistas Timothy mõtlikult. Sel hetkel, kui ta kapist välja tuli tegeles ta rohkem sõprade ümber korraldamisega. Osad ju siiski toetavalt tema kõrvale ei jäänud. Pärast seda oli tema sõprusringkonnas veel ekstra palju tüdrukuid. Muidugi oleks ta võinud neid veidi eemale peletada tahtmise käigus, kuid ta avastas, et talle täitsa meeldib neidudega suhelda. Muidugi olid mõned veidi tüütumad kui teised, aga siis andis vabalt selliseid olukordi luua, kus keerulisema iseloomuga isikud nende tüütutega nii tihti kokku hakkasid puutuma, et viimaks lõpetasid Jaggeriga aktiivselt suhtelmise.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 19:51

Luke ainult muigas poisi lause peale. Kas Ian eksib või ongi see nii,et nad mõlemad flirdivad kergelt üksteisega. Selline kerge aga mitte päris süütu flirt. Ian ise tuli kapist välja ka umbed neli aastat tagasi. Tema vanemad suhtusid sellese suhteliselt normaalselt. Vanemaid see veidike häiris ning nad arvasid, et see läheb üle aga kui nad said aru, et see ei lähe üle, leppisid nad sellega ning toetasid poega. Sõpradest poiss eriti ilma ei jäänud sest paljud kahtlustasid seda ja teadsid seda ette. "Tundub, et peab varsti tundi minema," alustas poiss juttu. Ta küll ei tahtnud lahkuda aga aeg surus peale,"samas võiksime me üle lasta ja midagi põnevamat teha," pakkus poiss. Ta küll ei teadnud kas Jagger on sellega nõus aga kui ei küsis siis ei saagi teada.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 19:59

Jagger oleks osadest oma sõpradest varem või hiljem nagunii ilma jäänud ja tegelikult ka veel praegusel ajahetkel oli tal selliseid sõpru, keda ta enda juures hoidis lihtsalt selle pärast, et neil oli talle pakkuda midagi mida ta tahtis. Timothy ei olnud ilmselgelt just kõige ausam ja toredam inimene terves Sigatüükas.
"Võiksime.." kordas Vincent mõtlikult, jäädes Luke'i kätt silmitsema. Ta püüdis mõne säärase erakordselt põneva tegevuse peale tulla, mis oleks väärinud tundidest puudumist. Päevasel ajal oli midagi väga põnevat teha veidi keeruline, kuna õpetajaid liikus koolipeal suhteliselt palju ringi. Samas teadis Jagger ka selliseid kohti, mis otseselt ei olnud keelatud. Nagu näiteks perfektide vannituba. Ta oleks üpris kergelt selle parooli teada saanud tahtmise korral.
"On sul mingeid ideid, mida teha?" küsis kutt pärast lühikest pausi igaks juhuks. Mine sa tea, võib-olla ta ei peagi oma ravenclawlase peaga neile tegevust organiseerima.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 20:20

Luke naeratas kui Jagger oli nõus koos temaga tunni üle laskma. Poisi esimene tund oli võlukuntsi ajalugu aga see ei meeldinud talle üldse. Tema maja võis küll nüüd mõned miinus punktid saada aga pole hullu midagi. Poiss mõtles pingsalt kuhu minna aga tal ei tulnud eriti häid ideid. "Em.. Äkki keelatud osakonda või keelatud metsa?" pakkus Ian ja jäi poisi vastust ootama. Mõlemad on keelatud, seega oleks nende külastamine keelatud. Samas keelatud osakonnas võib igav hakata. Palju sa neid raamatuid ikka uurid. Ian on mõnikord seal osakonnas käinud aga enamustel kordadel on ta peaaegu vahele jäänud. Mis puutub aga keelatud metsa, siis seal on poiss käinud ainult ühe korra. Üksinda pole seal tore käija ning üksi pufflane ei taha temaga kunagi kaasa tulla.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 20:28

Jagger krimpsutas veidi nägu. "Keelatud osakonda päevasel ajal.. Siis me saame üksteist veel peale tunde pikalt näha," muigas kutt. Öösel oli end lihtsam erinevate varje loitsudega maskeerida, sest nagunii oli pime ja siis oleks piisanud enda varjamiseks ka lihtsalt paigale jäämiseks. Päevasel ajal oli üpris lihtne tähele panna, kui keegi seal ringi sahkerdas.
"Keelatud mets kõlab okeilt," arvas Timothy, hakkamata oma vannitoa ideed välja käima. Küll nad seal sulistamas käia ka hiljem jõuavad. Metsas saab nagunii tõenäoliselt mustaks. "Lähme?" küsis Vincent püsti tõustes ja naeratades. Tal ei olnud rohkem söögi isu.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 20:37

"Mul poleks selle vastu midagi, et koos peale tunde oleksime," lausus Luke kerge muigega. Eks öösel oleks jah see kergem. Kunagi võiksid nad ka selle ära teha aga seda teinekord ja öösel. "Niiet, lähme siis keelatud metsa," kinnitas Ian ning haaras enda õuna. "Jaa, ikka," sõnas poiss ning tõusis püsti. Kui mõlemad olid püsti, lahkusid nad sööklast ning liikusid väisukse juurde. "Oled sa varem seal metsast käinud?" päris punapea Jagger'ilt ning vaatas teda. Tegelikult on vist pool kooli seal juba käinud. Ning kõik on ka elusalt naasnud. Vähemalt siiamaani. Luke pani enda õuna taskusse ning jalutas reipalt mööda koridori.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting EmptyTeis Juun 09 2015, 21:06

"Ikka mõned korrad jah," noogutas Jagger. Ta hulkus liiga tihti öösiti ringi, et mitte sinna sattunud olla. Võib-olla ta oleks veidi rohkem siiski magama pidanud. Ime, et ta hallide silmade all veel kuigi sügavaid varje polnud. "Ükskord kolmandas klassis kukkusin ennast veriseks ja siis läks mul päris pikalt, et trestralite vahelt välja saada. Ma ei näe neid, muide," jutustas Timothy nii möödaminnes. Tal oli palju põnevaid lugusid mida rääkida. Nende trestralite vahele vedas ta kõige noorem vanem kasuõde ta. Tüdruk ise nägi neid, kuid Vincent ei olnud kunagi küsinud, miks.
"Aga sa?" uuris kutt viimaks vastu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Omnoming and plotting Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omnoming and plotting   Omnoming and plotting Empty

Tagasi üles Go down
 
Omnoming and plotting
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Esimene korrus :: Köök-
Hüppa: