Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jalutuskäik  EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jalutuskäik  EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jalutuskäik  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jalutuskäik  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jalutuskäik  EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jalutuskäik  EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jalutuskäik  EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jalutuskäik  EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jalutuskäik  EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jalutuskäik

Go down 
2 posters
AutorTeade
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyNelj Juun 11 2015, 20:05

Beatrice ei tundnud end eriti hästi ning otsustas õues väikse jalutuskäigu teha. Tüdruk pani jalanõud jalga ja kõndis lossist välja järve äärde. Hetkel ei paistnud seal kedagi olevat nii, et Tris sai omi mõtteid mõelda. Neiu hakkas end värske õhu käes juba paremini tundma ning ta otustas jalgupidi vette minna. Ta võttis oma jalnõud ja sokid jalast ning keris püksisääred üles poole, siis jooksis vee äärde ning kõndis mööda kallast natukene edasi.


OT: Ryan Dawson
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyReede Juun 12 2015, 23:13

Ryan oli terve päev trenni teinud ja otsustas minna järve äärde puhkama. Ta oli võtnud kaasa rätiku ja pudeli vett. Rätiku ta oli järve äärde maha pannud ning ise sinna peale pikali heitnud. Kuna oli peaaegu õhtu, siis oli Ryan'il midagi vaadata ka ja selleks oli ilus päikeseloojang.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyReede Juun 12 2015, 23:24

Beatrice vaatas enda taha, et teada saada kaugele ta juba kõndinud oli. Mitte väga kaugele nii, et edasi võis veel minna, kuid siis liikus tüdruku pilk poisile, kes kaldal rätiku peal lamas. Enne polnud Tris teda küll märganud. "Tere!" Hõikas neiu poisile ja liikus tema poole. Kui ta ei eksinud oidi poiss Gryffindorist olema.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyReede Juun 12 2015, 23:36

Ryan oli olnud üpris kindel, et ta oli üksi, aga ikka keegi kõnetas teda. Mitte, et tal kellegi seltskonna vastu oleks olnud. Ryan tõusis istuli ja nägi ilusat blondi tüdrukut "Terekest jah!" tervitas Ryan neiut vastu
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyReede Juun 12 2015, 23:54

"Millal sa siia tulid? Ma ei pannudki tähele," naeris Beatrice ja jäi poisi ette seisma. "Võin su kõrval istet võtta või ootad sa kedagi teist?" Uuris tüdruk ja vaatas poissi. Ta oli teda mõni kord kooli peal näinud, aga mitte erilist tähelepanu pööranud.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 00:01

"Umbes viis minutit tagasi jõudsin siia." vastas Ryan naeratades neiu küsimusele "Ma ei oota kedagi. Mõtlesin, et puhkan üksinda natukene, aga mul pole midagi seltskonna vastu, nii et istu istu." ütles Ryan viisakalt neiule.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 00:12

"No võib-olla ma olin siis liiga enda mõtetes või midagi," kehitas Tris õlgu. Kui poiss oli lubanud enda kõrvale istuda, tegigi tüdruk seda. "Mis su nimi on muidu?" Küsis neiu ja vaatas oma varbaid, mis üleni sooja liivaga kaetud olid.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 00:17

Ryan kehitas õlgu "Või ma tulin siia nii vaikselt, et sa ei kuulnud." pakkus Ryan teise lahenduse. Ta võttis enda veepudeli ning avas selle, jõi sealt paar lonksu ning vastas neiule "Ma olen Ryan." naeratas kutt sõbralikult "Ja sina?"
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 00:19

"See võib ka olla," noogutas tüdruk poisi teise pakkumise üle. "Ma olen Beatrice ehk Tris," tutvustas ka tüdruk ennast. "Tulid trenni tegemast?" Uuris ta siis, kui poisi veepudelit nägi.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 04:34

"Meeldiv tutvuda Beatrice ehk Tris." sõnas Ryan muiates neiule. Ryan asetas enda ühe jala teise peale ning noogutas Tris'i küsimuse peale "Tulin jah kusjuures." ütles Ryan ning oli õnnelik, et sellest aru oli saada. Talle meeldis, kui tüdrukud märkasid, et ta trenni teeb.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 10:17

"Käisid jooksmas?" Tahtis siis Beatrice veel teada. Ta ei olnud tavaliselt nii uudishimulik, aga ega neil millestki väga rääkida polnudki. "Kas sa käid seitsmendas klassis?" Pakkus Beatrice, sest poiss tundus temast vanem olevat.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 11:20

''Jooksmas, tõstsin lõuga, tegin kõhulihaseid. Kõike mida teha sai vahepeal.'' vastas Ryan muiates ning neiu küsimuse peale, raputas ta pead ''Ma käin ikka kuuendas.'' Ryan teadis ise ka, et ta näeb natuke vanem välja ''Ja mis sa ise siin teed?'' küsis Ryan siis tüdrukult vastu. Ta võis ka uudishimulik olla.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 12:33

Ryaniga rääkimine tekitas tüdruku kõhus mingi tunde, mida tal kunagi varem polnud tekkinud. Poisi trenn avaldas Trisile muljet, talle meeldisid poisid, kes trenni tegid. "Oh, vabandust;" naeris Beatrice, kui sai aru, et teda vanemaks pidas, kui ta oli. "Mul hakkas toas natuke paha ja ma otustasin värsket õhku hingama tulla," vastas Beatrice poisi küsimusele.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyLaup Juun 13 2015, 21:17

Ryan naeratas, kui tüdruk vabandas ''Pole hullu. Paljud on arvanud, et ma olen vanem, kui tundun.'' ütles Ryan talle. Kuuldes, miks Tris siia oli tulnud, Ryan noogutas ''Selge pilt.'' sõnas kutt ning võttis oma shortside taskutest päikeseprillid. Õnneks ta shortsides olid nii suured taskud, et päikeseprillid mahtusid ära. Ryan pani need ette, sest päikese eredusest hakkasid ta silmad valutama.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyTeis Juun 16 2015, 16:07

Tris naeris vaikselt. "Hea, et ma siis ainuke pole, muidu oleksin end üpris halvasti tundnud." Beatrice sulges oma silmad ja pööras pea päikese poole. Tüdruk armastas suve. Päike oli mõnus ja soe, suvi võiks kogu aeg olla. Beatrice avas korraks silmad, kui poiss midagi tegi. Tüdruk nägi nüüd, et ta omale päikseprillid oli ette pannud. "Sulle meeldib suvi?" Küsis Tris siis ja sulges uuesti oma silmad.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyTeis Juun 16 2015, 16:12

Ryan noogutas naeratades ja võttis endal särgi ka seljast. Palav oli muidu. Ta heitis pikali uuesti ja nautis viimaseid hetki päikesega. Varsti päike ju loojus. ''Muidugi meeldib.'' vastas Ryan tüdruku küsimusele rõõmsalt ''Ja ma eeldan, et sulle meeldib ka.''
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyTeis Juun 16 2015, 17:30

Tüdruku pilk liikus nüüd Ryani paljale ülakehale ja ta hammustas huulde. "Meeldib küll jah," viis ta oma silmad Ryani omadega kohtuma, sest sai aru, et oli poissi juba liiga kauaks vaatama jäänud. Tris punastas ja vaatas siis järve poole, et tal piinlik ei hakkaks. Ryan oli ju mega kena ja kuum ka veel pealekauba, aga nad kohtusid siiski alles täna. Tris raputas nõmedad mõtted peast ja vaatas korraks veel lamava poisi poole. "Ma lähen toon oma jalanõud ära," ajas Beatrice end püsti.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyTeis Juun 16 2015, 22:40

Ryan pani tähele küll, et Tris ta keha vaatas. Tal ei olnud selle vastu midagi, sest ta keha on juba palju vaadatud ja ka komplimente on ta saanud tüdrukutelt. Kui Tris end püsti ajas, naeratas Ryan talle ning liigutas enda rinnalihast talle ''Mine too.'' muigas kutt.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyKolm Juun 17 2015, 15:52

Tüdruk tahtis oiata, kutt oli nii kuum, kuid selle asemel kostus ta suust mingi imelik häälitsus. "Eh, vabandust," pomises ta ja kiirustas tagasi enda asjade juurde. Miks talle nii kergesti mingid kuumad kutid meeldima hakkavad? Ta ei taha ju mingi hoor olla. Tris võttis oma jalanõud ja kõndis tagasi Ryani juurde.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyKolm Juun 17 2015, 16:22

Kuuldes seda imelikku häälitsust, kortsutas Ryan kulmu ja naeratas siis, vaadates kuidas tüdruk oma asjade järgi läks. Armas neiu oli Tris. Kui ta tagasi Ryan'i juurde jõudis, vaatas Ryan talle ikka veel naeratades otsa ''Noh Tris, räägi endast midagi.'' nõudis Ryan.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyKolm Juun 17 2015, 16:56

"Mida? Ma ei tea, küsi midagi," muigas tüdruk ja istus Ryani kõrvale tagasi ning asetas jalanõud enda kõrvale. "Tavaliselt ei paluta mul endast rääkida, kedagi ei huvita," tunnistas Beatrice.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyNelj Juun 18 2015, 11:33

''Mh mind huvitab. Räägi näiteks enda perekonnast.'' ütles Ryan naeratades ja vaatas, et päike oli üsna madalal juba. Ta võttis korraks prillid peast, aga pani need kiiresti pähe tagasi, sest ikka oli ere valgus.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  EmptyNelj Juun 18 2015, 13:58

"No hea küll," lausus Tris ja mõtles, kuidas alustada. "Mul on ainult vanem õde Laura. Mu ema ja isa said autoõnnetuses surma," lausus ta. "Aga Laura, ta on väga tore ja abivalmis ning ma armastan teda väga," naeratas Tris. "Oh, ja siis on mul veel mu vanaisa Bob, kes siin koolis metsavahina töötab."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jalutuskäik  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutuskäik    Jalutuskäik  Empty

Tagasi üles Go down
 
Jalutuskäik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jalutuskäik koolipeal
» Väike jalutuskäik
» Jalutuskäik aias

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Järv-
Hüppa: