Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

HomeHome  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

And you are??

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Matthew Gray
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 34

PostitaminePealkiri: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 17:42

Oli varajane hommik ning Matthew suundus pesuruumi poole, kui teised poisid alles sügavalt magasid. Paljud ärkasid siis kui kell oli juba lõunas. On alles unekotid. Nii kooliajal kui ka vaheaegadel ärkab Math ise kell kuus. See on talle harjumuseks saanud. Ka koridoris ei kohtanud ta ühtegi hingelist. Kõik alles magasid. Matt pole kunagi aru saanud, kuidas saab inimene nii kaua magada. Mõni tema maja poiss magab järjest 12 tundi ja peale seda viriseb ka veel, et tahaks magada.
Peagi jõudis poiss pesuruumi ja ka seal ei olnud kedagi. Nagu igal hommikul. Matt võttis kiiresti riided seljast ning ronis sooja veealla. Talle meeldis natuke aega kuuma veeall liguneda ja alles siis pesema hakata.

OT: Arabella Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 54

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 18:05

Erinevalt poistest, olid neiud varasemad ärkama. Tüdrukute pesuruum oli Ari arvates alati täis tüütuid tütarlapsi, kes end seal tunde võisid meikida ja lõhnastada. Arabellal ei olnud selle vastu midagi, aga nende pidev sädistamine väsitas neidise lihtsalt ära. Kuna hommikuti ei kohanud kooli peal eriti poisse, kuna need magasid sügavalt, kasutas Bel alati võimalust end pesta poiste pesuruumis. See oli tal juba nagu privaatruum. Enne uksest sisse astumist, vaatas ta koridoris ringi, ega keegi talle peale ei satu. Tal oli seljas vaid hommikumantel ning paar susse. Sulgedes ruttu ukse enda järelt kiirustas neiu edasi, et kõndida dušikabiinide poole. Alles siis sai ta aru, et ruumis oli juba kuulda veesorinat. Ari oli ehmunud, esmane reaktsioon oli põgeneda, aga ta ei saanud riskida mingile poisile vahele jäämisega, kes seal samas pesi, ta võis vabalt kellelegi rääkida. Seega tegi Rae järgmist - ta viskas oma hommikumantli kabiini kõrval seisvasse nagisse ning hüppas vee alla. Seal, kardina taha varjudes, sai ta alles aru, et siit oli veelgi raskem märkamatult põgeneda. Ta lips oli läbi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Matthew Gray
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 18:51

See oli tõsi. Kui Matt juhtus mõnikord tüdrukute pesuruumi ukse juurest mööduma, oli vaid kuulda nende naeru ja edvistasmist. See võis tõesti väsitada. Muidu oli poisil ükskõik, kas tüdrukud edvistasid või ei aga pesemise ajal võiks ikka vait olla. Dušši all olles saab rahulikult maailma mõtteid mõelda, aga kui keegi eesruumis sädistab ei ole see kahjuks võimalik. Kui Matt oli umbes viis minutit kuuma veeall mõnulenud, otsustas ta lõpuks end ka pesema hakata. Poisil oli kaasas ainult üks totsik milles oleva vedelikuga pesi ta nii enda keha kui ka pea. Tüdrukutel on neid potsikuid alati niipalju. Ime, et neil need sassi ei lähe. Matt'ile piisas ainult ühest.
Kui poiss hakkas end pesema kuulis ta, et uks avanes ning keegi astus sisse. Kas mõni poiss oli varem üles ärganud? See oli veidike kahtlane aga poiss ei lasknud ennast sellest häirida. Umbes viis minutit ning poiss oligi pestud. Ta pani vee kinni ning haaras enda rätiku. Selle pani ta endale puusade ümber ning väljus dušši alt. Matthew hakkas eesruumi jalutama ning nägi, et nagis ripub naiste hommikumantel. Vat, see oli juba kahtlane."Kes siin on?" päris poiss ning liikus dušši poole, kust vesi voolas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 19:00

Arabella proovis olukorras mõistusele jääda ning rahuneda, kuid seda oli raske teha. Ta pani vee käima ning hakkas ennast pesema, kuid sellele oli raske keskenduda, kui keegi paljas kutt su kõrval pesi. Asi ei olnud isegi paljas kutis, nende vastu ei ole Ellal midagi, aga praegu võis ta temale vahele jääda ning Elliele ei olnud vaja rohkem pahandusi ega kuulujutte. Neist, mis Hogossipis on, piisab. Bel arutas mõttes läbi kõik võimalikud viisid, kuidas end vahele jäädes välja vabandada. Ükski idee aga polnud piisavalt tõhus, Ari oli juba lootust kaotamas. Siis kuulis ta aga tema kabiini juures rääkimist. Arabella poole suunatud rääkimist. Käigu päikesele, tal ei olnud enam midagi kaotada. Ta peatas vee ning sõnas, väriseva häälega: "Pööra selg."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Matthew Gray
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 19:59

Matt jalutas aina rohkem dušši juurde ning ta tahtis teada, kes seal on. Peagi kuulis ta, et vesi lõpetas jooksmise. Järelikult lõpetas see isik pesemise, kui Matt teda kõnetas. Peagi jõudis poiss duššini ning ta nägi kes seal on. Tema suule kerkis muie, kui ta nägi seal alasti olevat tüdrukut. Kiiresti viis ta pilgu üle neidise keha ning kinnitas enda silmad siis tüdruku näole. Ta tundis ka neidise ära."Sina oled ju see Arabella, sinust on Hogossipis palju kirjutatud," ütles poiss ning muigas veelgi rohkem. "Ja mida sa siin teed? Landid poisse?" küsis Matt ning toetas ennast vastu seina ning jälgis Arabellat. Ei tea kas need kuulujutud vastavad ka tõele, mõtles poiss. Neid kuulujutte on palju ning pooled neist ei vasta kindlasti tõele aga millised siis vastavad? Seda ei tea keegi, peale Arabella enda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 20:51

Ari rabas ruttu hommikumantli, et selle enda ümber panna. Tema ei kavatsenud enda keha siin küll kellelegi näidata, eelkõige kuttidele, kes endast liiga palju arvasid. "Esiteks, ükski asi seal minu kohta ei ole tõsi. Teiseks, ma ei teadnud, et siin keegi üldse on nii vara," ütles tüdruk ja pani käed risti rinnale, mitte selle tõttu, et kõva välja näha, vaid selle tõttu, et ta tundis ennast nii nõrga ja ebakindlana noormehe silmade all.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Matthew Gray
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 21:05

Poiss vaatas kuidas tüdruk ruttu enda hommikumantli haara ja selle endale selga pani. Tüdruk nägi päris kena välja, pidi poiss tõdema. Kurvid olid ilusad ning neidis oli piisavalt sale aga mitte ka liiga kõhn. "Aga kusagilt või milleski pidid need ju alguse saama," lausus poiss veidike salapärase häälega ja eks ta väide olnud ka veidike õige. Milleski pidid need ju alguse saama. "Sa käid siis tihemini siin?" uuris poiss ning lisas siis veel juurde,"oleks ma seda teadnud, oleks ma ise hiljem pesemas käinud.". Miks ta peaks tüdruku heast seltskonnast ilma jääma? Matt toetus siiamaani vastu seina ning uuris tüdrukut muigega. Tundus, et tüdruk pelgas tema seltskonda. Ei te küll miks, kas sellepärast, et poiss oli nii kena?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 21:14

Ari võttis nüüd endale vabaduse kuti näost alla poole vaadata. Sixpack oli kena küll, aga seda ei oleks tohtinud ülehinnata, tänapäeval on igal noormehel juba üks, kasvõi selle pärast, et neidudele muljet avaldada. "Mul ei ole aimugi, kes neid välja mõtleb, aga see on puhas fantaasia," kinnitas neidis ning kogus oma lahtised juuksed kokku, et need hobusesabasse panna. "Ära kellelegi räägi, ... mis iganes su nimi ka poleks. Ma lihtsalt eelistan seda kohta siin rohkem kui tüdrukute pesuruumi, ja mitte nendel põhjustel, mida sina eeldad. Ma ei käi siin poisse lantimas. Siin on alati vaiksem võrreldes tüdrukute omaga, that's why."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Matthew Gray
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 21:35

Matt nägi kuidas tüdruku silmad käisid üle tema sixpacki. "Meeldib?" küsis poiss kui tüdruk tema sixpacki veel vaatas. Poiss ise on sellega küll rahul ja teised tüdrukud on ka. "Kas ikka on?" ei jätnud poiss jonni. Miks peaks keegi lihtsalt niisama selliste asjade peale tulema? Mingi tõepõhi peab ikka all olema.Isegi kui see tõde on tibatillukene. "Matthew on minu nimi," lausus ta neidisele. Matt'i nime võiks ju ikka teada. "Ma eelistan ka kui sa siin käid," tõde poiss ning vaatas neidist veidike kavalalt. Matt eemaldus seinast ning liikus tüdrukule lähemale.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Nelj Juun 18 2015, 21:48

"Olen paremaidki näinud," kehitas Ari õlgu. "Minu poolest sa võid uskuda neid kuulujutte," lisas tüdruk ja kui kutt talle lähemale tuli, kõndis neiu temast lihtsalt mööda, võttes suuna kraanikausi poole, et enda nägu ära pesta. "Ma tegelikult ei küsinud su nime, aga noh, Matthew, ma sooviks, et sa minu väiksest külaskäigust kellelegi ei räägiks. Eriti, kui see su soov oli, et ma siin edaspidi ka käin."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Matthew Gray
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Reede Juun 19 2015, 12:23

"Nüüd sa küll valetad," lausus poiss aga kui tüdruk nii arvab, siis poiss seda muuta ei saa. Matt lähenes neidisele veel aga sell hetkel kõndis tüdruk temast mööda. Kutt muigas, mängib raskesti kättesaadavat vist. Math pööras end ringi ning jalutas neidisele järgi. Mis temagi seal seisab. "Kui sa soovid siis sa võid edasi pesta," tegi poiss tüdrukule ettepaneku ning lisas,"ja ma luban,et ma ei vaata.". Sellest lubadusest oleks poiss ka kinni pidanud. Misest, et slytherin aga mõnikord võib ju enda lubadusi pidada ka. "Okey ma ei räägi kellelegi, et sa siin pesemas käsi," nõustus poiss. Ta jalutas enda riieteni ning pani enda pesemisasjad pingile.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Arabella St. James
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   Reede Juun 19 2015, 16:11

"Sa kohe üldse ei usu, mida ma räägin," turtsatas tüdruk, pidades silmas esiteks kuulujutte, nüüd seda teemat, ja kuivatas rätikuga oma näo ära. "Ei, aitäh. Ma sain pestud. Ära võta isiklikult, aga ma ei tunne sind piisavalt hästi, et su lubadusi uskuda." Tüdruk tegelikult ei mänginud raskesti kättesaadavat, ta oligi selline. Ta teadis väga hästi, mis tüüpi poiss Matthew oli. Badboy, arvas, et saab oma trikkidega kõik neiud kätte. Ari sinna lõksu ei kavatsenud astuda. "Aga ma olen tänulik, et sa sellest siin kellelegi ei maini. Means a lot." Arabella ei viitsinud endale meiki tegema hakata, eriti Matti silme all. Ta piirdus lihtsalt kreemiga. Seda oma näole kandes, küsis neiu: "Äkki tahad ise edasi pesta? Mina sind ei takista."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: And you are??   

Tagasi üles Go down

And you are??
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1