Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Must kohv EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Must kohv EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Must kohv EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Must kohv EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Must kohv EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Must kohv EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Must kohv EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Must kohv EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Must kohv EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Must kohv

Go down 
2 posters
AutorTeade
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Must kohv   Must kohv EmptyTeis Mai 05 2015, 20:29

Beca, kes oli just kümme minutit tagasi alles voodist ülesse saanud, leidis end Slythereni laua tagant istumas ja endale musta kohvi valamas. Peeglisse polnud tüdruk enne suurde saali tulemist vaadanud ja ega teda ei huvitanud ka enam. Koolis polnud ammu liikunud piisavalt nägusaid inimesi kelle jaoks end korda teha.
Must kohv neiu kruusis oli liiga kuum, et kohe juua, nii et tüdruk hoidis kruusi käte vahel ja soojendas sellega oma käsi. Muu toidu pole neiu ei vaadanudki, selleks oli kell liiga vähe ja Dianna ei söönud kunagi hommikuti.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyTeis Mai 05 2015, 21:33

Serena oli juba mõnda aega ärkvel olnud ja raamatut lugenud. See oli üks neist raamatutest, mida lihtsalt ei saa käest panna. Neiu oli lugenud poole ööni ja siis varakult ärganud, et edasi lugeda. Mingi aeg tuli talle mõte, et sööma peaks ka ja siis seadiski ta sammud suurde saali, raamatult pilku heitmata. Ta oli oma raamatusse nii süvenenud, et ei märganud enda ümber midagi muud. Teel suurde saali põrkas ta kokku ainult ühe inimesega, mis oli omaette vedamine ning saali jõudes istus ta veel tagatipuks kogemata Ravenclaw'i laua asemel Slytherini lauda, ise ikka lugedes.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyNelj Mai 07 2015, 19:24

Beca polnud kunagi eriti hommiku inimene olnud, aga kuna ta polnud oma kohvi joomisega veel alustanudki ja ilmselgelt polnud mingit võimalust, et midagi muud ta üles ärgataks, siis oli ta kohe eriti unine... Ja kohmakas. Dianna vaatas korraks kõrvallaua poole, kus keegi tema poole hüüdis. Ühmas tuttavale sõbraliku, kuid unise vastuse. Tüdruk pööras uuesti oma laua poole, aga tegi seda natuke liiga kiiresti ja tema käes olnud kruusi sisu lendas suure kaarega kellegi raamatusse. Tüdruk oli hetkeks veel veidi kohkunud. Täpselt ei oska öelda kas sellepärast, et ta pidi nüüd raamatuomanikult vabandust paluma. (Vabandamine polnud Beci tugevam külg), või sellepärast, et ta oli just oma piisavalt jahtunud kohvist ilma jäänud. Dianna vaatas nüüd uuesti tüdruku poole, tegi kindlaks, et tüdruk on hoopis Rawenclaw'ist ning leidnud, et selle lihtsa asja pärast ei pea ta tüdrukult vabandust paluma. Siiski oli tüdruk piisavalt arukas ja koristas ühe lihtsa loitsuga tekitatud jama ära. Pole nüüd hommikul vara suurt draamat ka vaja tekitada. Tüdruk nähes, et ta loits oli edukas ja raamat oli ka korras, võttis laualt kannu ja kallas endale uue kruusitäie kohvi.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyNelj Mai 07 2015, 21:26

Serena luges rahulikult, endiselt omas maailmas olles, kuni tema raamatule järsku kohvi lendas. See tõi tüdruku tagasi maa peale ja korraks jõllitas ta lihtsalt jahmunult oma raamatut. "Oi," sõnas ta veidi hilinenult. Enne kui Ser oli aru saanud, mis toimus oli raamat taas kuiv ja korras. Esimest korda vaatas ta enda ümber ringi ja märkas blondi tüdrukut, kes ilmselt õnnetuses süüdi oli. Tüdruk ei tundunud Serenale tuttav ja ta märkas üllatusega, et too oli hoopis Slytherinist. Mõne hetke pärast märkas ta, et istub hoopis Slytherini lauas. Ei tea kuidas see küll juhtus. Serena mõtles naljatades, et ehk oli mingi nähtamatu jõud teda tol hommikul selle maja lauani kandnud, sest sõõlamiskübar oli väga kaua mõelnud, kas Ser sobib rohkem Slytherini või Ravenclawi. Neiu soovi arvestades sõõlas kübar ta lõpuks siiski Ravenclawi. Neiu piilus korraks oma maja laua poole, mis oli suhteliselt tühi, kui mõned nooremad õpilased välja arvata ja otsustas siis Slytherini lauda istuma jääda. Vahet ju pole kus süüa, nii kui nii on toit sama ja majakaaslastest sõbrad ilmselt alles magavad. Serena pöördus nüüd hommikusöögi juurde ja hakkas omale teed valama. Ta märkas et ka too blond valab endale uue tassitäie kohvi ja nihutas siis oma raamatu veidi eemale. "Sa oled kohmakas, peaksid edaspidi kuumade kohvitassidega ettevaatlikum olema,"  soovitas neiu veidi muiates. Ta polnud õnnetuse pärast pahane, sest kõik sai korda enne kui ta reageeridagi jõudis. Neiule tegi võõra kohmakus nalja, sest kohvitassi sisu pole kuigi kerge tassist suure kaarega välja lennutada.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyLaup Mai 09 2015, 18:34

Beca haigutas ja vastas alles natukese aja pärast. Mitte et ta oleks tahtnud mingit piinliku vaikust tekitada, vaid talle lihtsalt ei olnud enne kohale jõudnud, mis talle öeldi. "Ma vist olen elu aeg ennast täbaratesse olukordadesse suutnud mässida ja unised hommikud ei aita mu kohmakusele kaasa," nendis Beccs lõpuks ja seda tegi ta ka nii, et haigutas iga kahe sekundi tagant. Dianna polnud just eriti imeline jutu kaaslane, aga kui tundmatule pliksile ei sobi, siis ta võib oma lauda ära ka minna. Nii siis ei lasknud Beca iseenda käitumist häirida. Siiski valas ta uue kohvi uuesti kruusi, kasutas loitsu, et seda jahutada ning võttis esimese lonksu. Nüüd loodetavasti läheb tüdruku meel erksamaks.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyLaup Mai 09 2015, 21:36

Serenat ei häirinud hilinenud ja aeglane vastus, tal endal polnud ka mingit erilist soovi innukat vestlust arendada, eriti hommikusöögilauas. Ta ei olnud üks neist täis-suuga-rääkijatest, kes ei suuda rääkimisega oodata kuni toit on alla neelatud. "Mm," andis Ser mõista, et kuulis mida tüdruk ütles. Vahepeal tõestis neiu enda taldrikule võileiva ja võttis sellest ampsu. "Miks see hommik siis unine on? Ei maganud hästi?" küsis ta, kui suu tühjaks sai. Mõni inimene muidugi lihtsalt ei ole hommikuinimene, aga tavaliselt kui Serena hommikuti unine oli, tuli see siiski sellest, et ta polnud palju maganud. Nagu täna öösel, aga seekord põhjustas põnev raamat neiu erksuse.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyPüh Mai 10 2015, 00:49

Dianna jälgis kuidas tüdruk võileiva võttis ja plaanis juba öelda, et tema meelest on enne lõunat süüa ebaloomulik, aga leidis, et see on siiski mõttetu teema, mida arutada inimesega, kellega esimest korda räägid. Mõttetu oli see sellepärast, et kõikide arvamused läksid alati Beca omadega lahku ja kuna tüdruk oli kangekaelne oma põhimõtetega, oleks selle teemal jutuajamine läinud üle hoopis vaidlusele. Ja vaidlust ja pingeid oli nagunii Slytherini lauas kogu aeg liiga palju ja tänu kohe saabuvatele eksamitele oli seda kohe eriti tunda. Nii siis otsustas Beca natuke pingutada, oma söömisteoriiad kõrvale jätta ning vastas:" Ma pole lihtsalt hommikuinimene, pole kunagi olnud ja ei saa ka kunagi olema. Samuti on see," tüdruk viitas oma kohvikruusile," ainuke asi, mis mind elus hoiab."
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyTeis Mai 12 2015, 19:15

Kui see söögiteema arutlusse oleks läinud, oleks vist tõepoolest vaidlus tekkinud. Ravenclawi õpilasele kohasena teab Serena faktina, et hommikusööki ei tohi mitte mingil juhul vahele jätta ja et see peaks olema lausa suurim eine kogu päeva jooksul ning tüdrukule oleks meeldinud targutada küll. Siiski ei hakka ta mingil juhul võõra inimese söömisharjumustele tähelepanu pöörama, sest ta lihtsalt ei hooli neist. Seega Ser ainult noogutas blondiinile ja tõstis enda taldrikule lisaks võileivale veel muna ning peekonit ja jätkas vaikselt söömist.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyPüh Juun 07 2015, 20:54

Kuidas siis Ravenclawi õpilane ei tea, et kõige kasulikum on hommikuti süüa putru ja kohe kindlasti mitte peekonit? On peekon ju rasvane ning sisaldab ei tea mida kõike halba. Samas Becal pole siin siiski õige koht kommenteerida ja õiendavat ema mängida, tema ei söö ju midagi.
Tüdruk rüüpas paar minutit vaikuses kohvi ja lõpuks, kohvist veidi energiat omandanud, avastas neiu uuesti fakti, et tema kohviõnnetuse ohver ei ole Slytherinist. "Miks sa siin lauas istud?" küsis Dianna üsna ükskõikselt. Tema pärast istugu kus tahes, aga siiski Slytherini lauas istumine ei ole nii sama tühiasi.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyEsm Juun 08 2015, 19:30

See peekon oli Serena arvates täitsa okei söök. See oli inglise peekon, nii et see ei olnud kuigi rasvane. Kindlasti oleks puder olnud tervislikum valik aga Serenal oli suht suva. Tüdruk ei ole kunagi olnud kaalujälgija ega kaloritelugeja tüüpi. Ser on alati söönud kõike, mis maitseb ja siis kui tuju tuleb. See ei tähenda aga, et ta ebatervislikult sööks - kiirtoit talle näiteks eriti ei meeldi. Kui Slytherini tüdruk rääkima hakkas, oli Serena veidi üllatunud. Ta oli juba unustanud, et too seal oli. "Juhtus kuidagi nii, kogemata istusin siia. Ei viitsinud ümber ka istuda, väga vahet pole ju," vastas neiu õlgu kehitades, "Üldiselt istun ikka Ravenclaw'i lauas."
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyKolm Juun 10 2015, 23:56

"Ega minul vahet pole, nagunii on terve see laud igasuguseid eneseimetlejaid täis," vihjas tüdruk Slytherinis käivatele Harryle ja Xavierile,"nii et ega see, mis majast inimene mu kõrval istub, ei muuda eriti mu arvamust." Tüdruk lõpetas oma kohvi täpselt hommikuse öökulliposti tulekuks. Nähes, et keegi polnud talle täna kirjutanud, pistis neiu oma, igapäevaselt käiva päevaprohveti kotti ja jätkas oma juttu. "Ära võta midagi, mis ma räägin isiklikult eks, mulle lihtsalt ei meeldi inimesed."
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyNelj Juun 11 2015, 00:16

"Olen eneseimetlejate koha pealt nõus," sõnas Serena lõbustatult, "aga ma ei ole veel kuulnud, et keegi Slytherinist ka seda arvaks." Kui öökulliposti saabus, muretses tüdruk veidi, et kas tema öökull neiu Slytherini lauast üles leiab. Muretsemiseks polnud põhjust, öökull leidis Serena üsna kiiresti ja temagi ette potsatas päevaprohvet. Neiu oli söömise peaaegu lõpetanud, seega lükkas ta taldriku eemale ja asus kergelt päevaprohvetit sirvima. "Ära muretse, ma ei võta üldiselt midagi südamesse," lausus Serena kergelt. Ta oli suht selline easy-going tüüpi inimene.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyNelj Juun 11 2015, 23:05

"Minu eripära vist. Mina vihkan kõiki, teised Slytherinist vihkavad kõiki teisi, aga mitte oma suurt seltskonda eneseimetlejaid," muigas Beca. Vihkamine oli ilmselgelt liiga karm sõna, mida sellises kontektsis kasutada, aga anname Diannale andeks. Ta vähemalt üritas üle pika aja suhelda kellegagi normaalselt. Edusammud. "Minuga teistmoodi vist ei saagi, kui peab väga paksu nahaga olema, või kuidas iganes öeldakse," naeris Beca.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyNelj Juun 11 2015, 23:23

"See vihkamise värk on imelik küll. Miks kõiki vihata?" ei saanud Serena aru. "Äkki sellepärast ma Slytherini asemel Ravenclawis olengi. Ma olen kõigi suhtes tolerantne ja selline non-judgemental." arvas tüdruk ja valas endale veel pool tassi teed. "Su iseloom on siis lihtsalt selline...kuri?" uuris neiu muiates.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyLaup Juun 13 2015, 17:49

"Pikem ja natuke segasem jutt miks ma selline olen," arvas Beca," aga jah, kuri ja sarkastiline on sõnad millega mind pigem kirjeldada." Ma kohe kindlasti ei ole ka tolereeriv ega non-judgemental. Mul iga liikuva asja kohta midagi halba öelda," leidis Dianna, kes ei olnud ka enda suhtes eriti non-judgemental, nii et teda üpris häiris, et ta rääkis kellegagi esimest korda, nähes välja nagu panniga näkku saanud. Need on need hommikud. "Ma vist selle pärast ei sobikski Rawenclawi- ma oleks küll piisavalt arukas, aga liiga kuri.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyLaup Juun 13 2015, 22:30

Neiu lisas oma teele suhkurt ja segas seda. "Sõõlamiskübar oli mind sõõlates väga segaduses. Lõpuks jäigi valik Slytherini ja Ravenclawi vahele ja ma ise eelistasin Ravenclawi. Kes teab, kui mind oleks   Slytherini sõõlatud, võiksin ma ka praegu hoopis teistsugune olla. Äkki oleksin mina ka kuri eneseimetleja," arutles Serena vaikselt oma teed rüübates. Tal hakkas veidi jahe, seega tõmbas ta oma kampsunit enda ümber koomale ja soojendas teetassi ümber käsi.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyLaup Juun 27 2015, 10:25

Beca võttis küpsise, tegi pooleks ja sõi ühe poole aeglaselt ära. Teine pool jäi tüdruku lauale puutumata. Tüdruku meelest oli sõõlamiskübara kasutamine üpris tobe, kübar teeb otsuse siis, kui noored on alles 11-aastased. Seitse aastat võib inimese iseloomu ja tõekspidamisi kategooriliselt muuta ja siis pole noorel mingit võimalust oma maja vahetada. Tüdruk, kes oli täiesti oma mõtetesse vajunud, raputas vaevu märgatavalt pead. Teisest otsast võib see jälle hea olla, Slytherin ja Gryffidor ei saa küll praegu ka läbi, aga tülitsemine toimub väljaspool puhkeruumi. Kui need inimesed kokku panna, siis ei saaks keegi enam rahulikult magada ja keegi ähvardaks kogu aeg une pealt teise ära kaetamisega. Jutukaaslasele ei osanud Dianna midagi tarka öelda, nii et vastas ainult mhm ning valas endale uue tassi kohvi.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv EmptyLaup Juun 27 2015, 12:39

Ka Serena vajus mõttesse ja jõi mõnda aega vaikselt oma teed. Küpsised, mida Beca sõi, näigid head välja, seega otsustas ka Ser tee kõrvale paar tükki näksimiseks võtta. Tal käis veel peast läbi, et ta sööb viimasel ajal nii ebatervislikult. Aina peod ja alkohol ja küpsised ja pirukad ja tee. Aga see mõte kadus sama kiiresti, kui see oli tekkinud. "Kas sina tead mõnda toredat ja kena hetero kutti?" päris neiu, kui oli veidi oma küpsist näksinud. Viimasel ajal oli tüdruk mõelnud, et ta peaks nüüd suvel natuke poistega sebima. Kooli ajal loomulikult aega polnud, seega millal siis veel kui suvel. Aga probleem oli selles, et neiu ei tundnud kedagi, kellest ta huvitatud võiks olla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Must kohv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must kohv   Must kohv Empty

Tagasi üles Go down
 
Must kohv
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Vestibüül :: Suur Saal-
Hüppa: