Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

HomeHome  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

Kapid ja riiulid

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 193

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 18:40

Alec tõusis püsti ning haaras oma koti. "Kuhu me läheme?" naeris Alec Jaggeri näoilme peale. Kui ta oli Voldemort, kas ta fännid olid siis Surmasööjad? Poiss lükkas oma prillid ninalt taas silmade ette ning vaatas küsivalt Jaggeri poole, kes veel istus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem

Postituste arv : 496

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 18:43

Jagger hüppas rõõmsalt püsti ja kehitas õlgu. "Mul suva, aga for your sake võib-olla tarvilik tuba?" pakkus kutt, kui nad raamatukogust välja jalutasid. Kus veel oleks saanud praktiseerida tõenäoliselt päris katastroofilist death metalit, ilma et oleks pidanud ennast liiga piinlikult tundma? Jagger, the frist and the gayest Death Eater.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 19:00

Alec noogutas, see tundus hea ideena. Tal polnud tegelikult aimugi, mis ta laulda võiks aga nagu näha tuli tal see kohapeal välja mõelda. Praegu tuli ka kasuks üldiselt tüütu reegel, mis keelas Sigatüükasse tehnoloogia toomist. Muidu Jagger veel filmiks ka ja Voldy kaotaks oma kurikuulsa imago.

Nad olid jõudnud treppide juurde ning nüüd tuli hakata seitsmendale korrusele ronima.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 19:04

Filmida küll ei saanud, kuid nende vanade fotoaparaatidega pilti oleks küll võinud teha. Kui Jagger endale juba mõne soetanud oleks. Tal oli plaan endale üks hankida, et Xavierist pilti teha, kui ta juuksed roheliseks värvitud saavad.

"Wii," irvitas Timothy rõõmsalt, kui üks trepp liikuma hakkas samal ajal, kui nad mööda seda üles ronisid. Talle olid alati need trepid jubedalt meeldinud, kuigi esimesed paar aastat oli tal väga palju probleeme õigesse kohta jõudmisega nende liikumise tõttu.

Igatahes said nad viimaks treppidest elusalt üles ronitud ning leidisid küllaltki kiiresti üles ka selle õige seina, kuhu tarviliku toa uks avanes, kui nad sellest kolm korda mööda olid jalutanud nagu napakad.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 19:19

Nad astusid tuppa ning esimese vaatega tuppa hakkas Alec tahtmatult naerma. Luukerepead, tuli ja tarviliku toa sambad ei sobinud üksteisega kokku. Poiss märkas toas kitarri, seda ta käsitleda oskas aga trummikomplektiga, mis teiselpool tuba seisis, ei osanud poiss midagi peale hakata. Alec haaras kitarri ning istus sellega väikesele pingile.

"On sul mingeid erisoove?" päris Ryder Jaggerilt, kuna ta polnud kindel, kas ta peast midagi oskaks. Aga kui muud võimalust polnud, saaks ta sellega hakkama. Poisi isa oli suur death metali fänn, mis siis, et ta kristlane oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 19:23

"Trummid!" rõõmustas Jagger ja jooksis kohe nende juurde. Ta ei osanud trumme mängida, ausalt öeldes, ta ei osanud ühegi muusika riistaga midagi eriti vaimustavat peale hakata ning lisaks kõigele ei olnud ta ka väga hea laulja. Kutt toksis veidi pulkadega kõike mis jalgu jäid, enne kui tähelepanu uuesti Alecile pööras.

"Eip, üllata mind," muigas kutt jäädes trummide taha istuma ning pani veel ühe tou taldrikutele, ise rõõmsalt naeratades. Siis jättis ta pulgad rahule ning pöördus lõplikult kaaslase poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 19:42

Alec kummardus kergelt, et maas lebavat mikrofoni haarata. "Ma arvan, et selle nimi on Warmachine, aga ma pole kindel. Ja ära naera, palun." teatas Alec ning niheles veidi, et tal mugavam oleks. Kui siin üldse keegi naerma hakkab, siis on see Troy ise. Poiss köhatas korraks ning alustas siis, püüdes kõigest väest oma nägu neutraalsena hoida.

"COMING FROM HELL, METAL WE SELL.." röökis poiss üllatavalt mitte nii kohutavalt. Praegu oleks hea, kui ta juuksed oleks pikemad, saaks headbangi teha ning mitte nii naeruväärne välja näha. Troy mängis nüüd paar kõrgemat akordi ning jätkas.

"WORLD FULL OF BLOOD, MAINSTREAM SUCKS.." möirgas ta edasi, venitades u-häälikut. See tuleks nüüd kuidagi kokku võtta, enne kui ta itsitama hakkab ning pingilt maha kukub. Täispikka lugu ta vaevalt oma häälega välja veaks.

"WE ROAR LIKE HELL, WE.." Aleci 'laulmisesse' tekkis nüüd paus. "Ma ei saa rohkem." ütles ta ning kattis oma otsaesise käega, naerdes valjusti. Kitarr libises ta haardest pingile ning poiss naeris turtsudes edasi. Ta polnud kindel kas ta nägi välja sama tobe, kuidas ta ennast tundis aga tõenäosus oli suur.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 19:48

Jagger ei lubanud Alecile selle naermise koha pealt midagi. Ilmselgelt ta ei suutnud tõsiseks jääda. Ta oli muie huulil juba enne seda, kui poiss üleüldse alustas. Ta püüdis ennast tõsisena hoida ning tõstis lõpuks lihtsalt käed näo ette, et mitte lauljat oma turtsatustega häirida. Kas see oli päris laul või mõtles ta selle lihtsalt koha peal välja? Igatahes, see ei olnud kahtlemata nii hull, kui oleks võinud.
Kui ka Alec ise viimaks naerma hakkas võttis ka Jagger käed oma näo eest ära ja naeris korralikult. "See oli.. Täitsa okey, ma arvan," irvitas kutt. "I mean, ma ei saa midagi sitta öelda selle kohta, ma ei oska üldse laulda," võttis ta siis veidi ülbema oleku kuid turtsatas siis nüüd juba enda peale naerda. Siis tuli korraga talle aga meelde, et ta on Voldy esimene fänn, nii et ta hakkas plaksutama ka. Väikese hilinemisega, aga who cares.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 20:11

"Pärast seda, mina ka vist mitte.." turtsus Alec kui ta veidi maha rahunes. Homme hommikul on ta hääl päris kindlasti ära. Kui Jagger plaksutama hakkas, tõusis poiss püsti ning kummardas oma 'publikule'. "Ma tänan teid, mu surmasööjad, ilma teieta poleks see tõeks saanud," ohkas Ryder dramaatiliselt ning lehvitas kuninglikult kätt pöörates.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 20:19

Jagger naeris Aleci kommentaari peale ja noogutas. Tõsi, ta oli kuulnud, et selline karjumine pidi häälele päris negatiivselt mõjuma, kui oli plaanis veel mingeid muid laule laudla. "Whaaaa we love you Alec!" jäljendas kutt neid niiöelda klassikalisi fangirle, kes tõenäoliselt igal kontserdil olemas olid. Ta vehkis veidi kätega ja ning hakkas siis jälle naerma. Ta oli päris üllatunud sellest, kui kõrget häält ta teha suutis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 20:26

"Mis me nüüd edasi teeme?" küsis Alec, kui tal naermisest villand sai. Poiss näppis veel kitarri, mis ta kõrval oli. See oli elektrikitarr ning nägi päris badass välja. Tavaliselt mängis ta tavalist, akustilist kitarri ja vahetevahel klaverit, kuid elektrikitarr oli poisile päris meeldima hakanud. Kahju, et ta seda kaasa võtta ei saanud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 20:32

"Ma ei tea. Laula midagi muud?" pakkus Jagger õlgu kehitades. Ta oli üpris kindel, et Alecil oli siiski mingid enda kirjutatud laulud ka. "Kui sa ei taha siis ma võin muidugi alati oma märkmiku välja võtta ja me saame sealt midagi põnevat leida," lisas kutt siis, kontrollides kas pisike kaustik on ikka omal kohal. Täitsa oli. Selle peale pidi kohe uuesti trumme ahistama veidi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 20:51

"Okei, ma pigem laulan. Xavierit ma küll koos sinuga ahistama ei tule." muigas Alec kui Jagger oma märkmikku mainis. Hääl oli vist piisavalt lahti ka lauldud selle saatanakummardamisega.

Poiss tõusis püsti ning uuris ümbrust, elektrikitarr polnud ühegi tema laulu jaoks sobilik ning selleks tuli mõni parem instrument leida. Nurgas seisid süntesaator ja üks üsna kasutatud väljanägemisega kitarr. Süntesaatoriga poiss jamama hakata ei viitsinud, nii et ta haaras lihtsalt kitarri ning istus tagasi oma kohale, teise kitarri kõrvale. "Night is young and we're living, hands move, moving steady.." alustas Alec vaikselt. Ta polnud kunagi kellegile otse oma laule laulnud ning ta oli veidi närviline, mida oli ilmselt ka tema häälest kuulda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 21:02

"Kuidas soovid," noogutas Jagger kerge õlakehitusega. Kui ei tahtnud temaga koos Xavieri ahistada, noh, mis siis ikka. Vaba maa, vaba mees, õigus teha oma tahtmise järgi ja nii edasi.

Kutt sättis end väheke mugavamalt istuma, kui Alec uuesti laulma hakkas. Seekord ta ei naernud, kuid siiski muigas kergelt, kui märkas, et poiss veidi närvis on. Jagger üritas lugu ära tunda, kuid kuna ta seda tuvastada ei suutnud eeldas ta, et tegu on siiski poisi oma loominguga. Samas, ega ta mingi eriline spetsialist ka ei olnud. Vihtus rohkem tantsida suvaliste lugude järgi mis diskodel ja muidu pidudel mängisid ja nii. Vahetevahel, okey, avastas ta ka selliseid lauljad ja/või lugusid, mis talle meeldisid ning mida ta kuulas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 21:30

"Standing in the eye of the storm, my eyes start to roam.." alustas Troy järgmist salmi, vaadates kitarri. Ta ei laulnud üldse järjest, vaid suvalistest kohtadest, mis talle rohkem meeltmööda olid.

"To the curl of your lips, in the center of eclipse, in total darkness I, I reach out and touch." lõpetas poiss refrääni veidi kõrgema noodiga ning vedas sõrmega viimase akordi. See oli üks tema isiklikke lemmikuid, ta oli selle kirjutanud 14-aastaselt ning enda üle kohutavalt uhke olnud. Troy arust kõlas see laul paremini, kui ta häält veidi tuunitud oli.

"Ma ei saa seda rohkem avaldada, it's a secret." naeratas poiss kavalalt ning pani räsitud kitarri ilusasti elektrikitarri kõrvale.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 21:36

Jagger kuulas vaikselt ja mingi hetk suutis Alec panna ühe külmavärvina mööda ta selga alla jooksma, missiis, et laul veidi tükiline oli, nii et ta laamendas kogemata natuke trummidega. "See oli ilus," lausus kutt veidi juhmi ilmega. "Haha, on see offensive ka, et ma nii üllatunud olen?" sai Timothy oma tavalise oleku kiiresti tagasi ja muigas. "Millal siis kontsert on?" tögas Ravenclawi koolivanem ja virutas ühe trummipulgaga jälle taldrikuid, enne kui kaaslasele küsivalt otsa vaatama jäi, huulil õrn muie.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 21:49

"Ma tean, eks." muigas Troy Jaggeri kommentaari peale.

"Tegelikult mitte," naeris ta siis. Talle pakkus nalja Jaggeri stunned ilme. Teda ei solvanud see, kui ta kedagi üllatas. Poisile pigem meeldis inimesi üllatada, talle meeldis mõelda, et ta on ettearvamatu. Probably not, kuid siiski, a boy can dream.

"Voldy peab kõigepealt oma fännibaasi kasvatama." lausus kutt ning silus käsi kokku, näol veidi kahtlane naeratus. "Then I can take over the world," lisas ta ning tegi oma parimat evil naeru, mis sarnanes pigem lapse naerule.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 21:57

"Tore," noogutas Jagger, kui Alec ei arvanud, et ta üllatus solvav ei olnud. Kutt muigas jälle tahtmatult, kui poiss Lord Voldemordi teemaga jätkas. "Geez, mees, sa oled nunnu," tõdes Timothy nii muuseas lõbusalt. "Mul on tunne, et sa lasid selle Lord Voldemorti kuulujutu enda kohta ise lahti," irvitas ta siis. "Aga jaa, master, ma võin sind aidata fännibaasi kasvatamisega. Toon kõik oma banaanid sinu juurde, võimisiganes see oligi," jätkas Vincent vihjates nüüd ühele enda kohta käivale kuulujutule.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 22:32

"Lord Voldemort ei ole nunnu, Lord Voldemort on suurim võlur maailmas!" tõstis Alec hoiatavalt häält. Nüüd rääkis ta siis endast kolmandas isikus, what a weird kid. Laulmise asemel peaks ta hoopis näitlema. Võiks kuskile lastesaatesse minna või midagi, oleks omasuguste hulgas.

"Don't question the ways of THE Lord Voldemort." sõnas ta siis, rõhutades iga sõna. "Minu fännibaas peab olema suurem kui One Directionil," teatas poiss.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 22:37

"Kawaii!" imiteeris Jagger nüüd neid üksikuid animesid, mida ta nägema oli juhtunud ning üritas kätega ka mingit aegyot teha, iseasi kui hästi see välja tuli. Aga noh, keda ikka kottis. Jagger tõusis vahepeal oma kohalt trummide taga püsti ning laskus ühele põlvele Torye ette. Lasknud pea alla ja pannud ühe käe südamele ja teise seljataha noogutas kutt agaralt. "Yes, mi lorde," lausus ta üllatavalt tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 23:02

"Tubli tüdruk." kordas Alec ennast ning patsutas poisi pead. "Lord Voldemort peab sind su tegude eest meeles." Siis hüppas poiss järsult püsti. "Mul on igav," teatas ta otseselt eikellegile. Poiss raputas ennast, pikalt istumine oli ta üleni kangeks teinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Kolm Juun 17 2015, 23:06

Jagger naeris jälle kergelt ning ajas end püsti, enne kui Alec selle oma hüppe sooritas. "Mis mis, hakkad endast nüüd hästi arvama, et sa Voldy oled," tögas Timothy lõbusalt. "Me võime kahevõitlust pidada," pakkus kutt välja esimese asja mis talle pähe tuli. "Või i dare you'd," lisas ta siis mõtlikult. Jah, see viimane oleks talle vast isegi rohkem meeldinud. Võib-olla poiss üritas leida mingit ettekäänet, et tema seltskonnas lahkuda, hoopis? No see poleks küll sobinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Nelj Juun 18 2015, 00:29

"Mina arvan endast koguaeg hästi," ütles Alec ning tegi katse tukka visata, mille tagajärjel oleksid ta prillid peaaegu eest ära lennanud. Õnneks püüdis ta need kinni, muidu oleksid need kivipõrandale puruks kukkunud. Muidugi oleks neid saanud ka võlukunstiga parandada, kuid Alec oli pärast kuut aastat Sigatüükas ikka veel loitsudega päris kehv. "Ma ei usu, et sinu puhul kumbki väga hea idee oleks," lausus poiss kulmu kortsutades. "aga kui ma valima pean, siis ilmselt teine." lisas ta pärast lühikest mõttepausi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Nelj Juun 18 2015, 00:32

"Tubli laps, nii peabki," noogutas Jagger ja plahvatas tahtmatult naerma, kui Alec väga tugevalt feilis tuka loopimisega. "Osav," irvitas ta, kui poiss prillid siiski kinni püüdis. "Ei usalda mind?" muigas kutt kulmu kergitades. Miks ta oleks pidanudki, eks ole. "Väga hea, sa võid siis alustada," naeratas Jagger, tõsiselt lootes, et ta seda kahetsema ei hakka.. Aga samas, kui Alec talle mingi rämedama dare'i esitab, võib ta ju alati millegi võrdväärsega vastata, nii et pole hullu midagi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   Nelj Juun 18 2015, 01:30

Alec jäi korraks mõttesse, silmitsedes toa kõrget lage. Midagi eriti ekstreemset ei osanud ta kohapeal välja mõelda, ta loov mõtlemine ei toiminud täna eriti hästi.
"Palun, tee üks ilus belly-flop siia põrandale." naeratas ta ning osutas maha. Oleks tore näha teda ennast vigastamas. Poiss oli eriti sadistlik täna, ilmselt see laul põrgust oli oma tagajärjed jätnud. Ja isegi kui Jagger mõne ribi murraks, on nad mõlemad Ravenclawist, Jagger pealegi veel koolivanem ning see poleks eriti suur probleem.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kapid ja riiulid   

Tagasi üles Go down

Kapid ja riiulid
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next