Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

HomeHome  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

SUMMER PARTY!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorTeade
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 70

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:23

"Davai, lähme," ütles Noah reipsal toonil ja võttis Lily käest kinni. Läbi rahva jookide poole suundudes, sosistas Noah Lilyle kõrva: "Räägi midagi endast."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 667

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:24

Kyle oli tulnud ka peole. Alguses ta käis muidugi pesus ja sättis samuti ennast. Praegu tuli ta suitsult. Kutt vaatas ringi ja lõpuks märkas enda vennakest koos Rainaga. Ta ei olnud kindel, kas on mõtet nende seltskonda minna, sest ta ei saanud Rainaga hästi läbi, aga samas polnud ka Jaggeriga ammu olnud. Kyle otsustas siis vähemalt Jaggerit tervitama minna ja seda ta ka tegi. Jõudes nende juurde, koputas ta Jaggeri õlale "Terekest vennas." ütles ta Jaggerile. Õnneks nägid kutid täna õhtul erinevad välja natuke.

Harry vihastas "Sa ära tule mulle ütlema kas ma oskan tüdruku eest hoolitseda või ei. Praegu ju hoolitsen sellega, et hoian teda sinusuguse eest eemal." ütles Harry poisile ja. vaatas talle suure vihaga silma. Talle ei meeldinud Luke, see oli kindel.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 28

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:24

"Ei, ma praegu ei soovi." Vastas Ella tagasihoidlikult. Ta teadis, et ta võib end vabaks lasta, kuid tal polnud selleks hetkel tuju.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 297

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:25

Serena tervitas klassikaaslast vastu. Eriti tuttavad nad ei olnud, aga too oli alati tore tundunud. Neiu kuulis korraks mingit vaidlust ja märkas, et paar inimest olid seda vaatama jäänud. Ser otsustas sellest mitte välja teha ja lootis lihtsalt ei kaklust ei teki. Hetke pärast tuli toidulaua juurde veel üks majakaaslane. Serena arvas, et tolle nimi oli Daniel. "Tere sullegi, veel üks ravenclawlane," tervitas tüdruk uut tulijat. Oli meeldiv näha, et ka ravenclaw'lased olid peost huvitatud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 2308

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:26

Kelly oli kuulanud nende kahe vestlust pealt, kuid ei kavatsenud seda enam teha. "Lõpetage ära, te olete nagu kaks väikest last." Ta astus nendest sammu eemale ja hoidis käsi rinnal risti. "Luke, millest sa rääkida tahtsid?"

OT: See on nii cute, kuidas Ravenclaw kokku hoiab Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 150

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:33

"Kuule, pede, või kes sa iganes ka oleks, sest mind su nimi ei huvita, sa arvad, et sina oled talle see parim poisssõber, kellega ta kunagi koos on olnud? Arvad tõesti? Pigem sa eksid, vaata ennast. Ka sa siis ei mäleta, mille pärast sina ja Kelly üldse tülli läksite, ah?" Sai Luke juba üpris vihaseks, vein oli ka juba mõjuma haknud ning selge mõistus hakkas vaikselt kaduma. "kelly, sa tead, et ta ei ole sulle see õige," ahhetas kutt ja lõi maas olevat pudelit jalaga.

Keitlyn sai Ellast aru ning noogutas. "Aga midagi süüa tahad?" Ei jätnud ta tüdrukut oma küsimustega rahule. Neiul endal oli küll kõht üsna tühi, arvestada seda, et ta viimati lõunal sõi.

Beatricei pilk liikus nüüd Kyle'le, kes oma venna juurde läks. Jagger teadis väga hästi, et Kyle Trisile meeldis, kuna kahe poisi vaheline tüli tüdrukut niikuinii ei huvitanud liikus ta Kyle'i ja Jaggeri juurde. "Tsauki!" Tervitas ta mõlemat sooja naeratusega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem

Postituste arv : 496

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:34

Jagger lasi Rainal end juhtida, jälgides ise samaaegselt pisut rahvast, tehes kindlaks kes millises kainuseastmes viibib. Ta oli juba silmanud Alecit, kes tundus ausaltöeldes päris täis, ning kuskil miilustasid Xavier ja Syd. Sinna tal plaan kõige pealt pärast neid shote minna oligi. Vaja need tantsimise teemalised kommentaarid oma lemmik slytherinlasele siiski ära teha ju eks.
"Kuidas preili käsib," lausus Timmy mitte just kuigi veenva alandlikkusega ning kulistas kiiresti järjest Raina serveeritud kolm etanooli pommi endal kurgust alla. Rõvedalt maitses, jätkuvalt. Poiss ei olnud ilmselgelt fänn, kuid noh, seltskonna nimel ju võis. Maagiaga oli õnneks alkoholist tulenevaid probleeme lihtsal ravida, kui mugudel.
"Tere ise ka," noogutas Jagger Kylele, kes miski hetk tema juurde ilmunud oli, märkas siis ka Beatrice ning noogutas tallegi viisakalt tervituseks.
Kutt kikitas kiiresti kõrvu, kui keegi kusagil midagi homoseksuaalsete kohta mainis, kuid ringi vaadates jõudis ta viimaks otsusele, et ikkagi ei olnud juttu temast. Või kui oli siis polnud rääkija igatahes piisavalt julge, et ise tema juurde tulla, seega polnud oluline.

Viimati muutis seda Jagger Canaan (Kolm Juun 10 2015, 23:42). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 28

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:39

"Ma ei tea." Vastas Ella,"Ilmselt mitte. Aga kui sa tahad, siis võta midagi." Lausus tüdruk.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 144

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:41

"Ära hädalda," pööritas Xavier Sydney öeldu peale silmi, oma võiõlule põhja peale tehes. "Mina olen parim seltskond, mida sa siit leida võid. Ja kui sul igav on, siis ole vait ja joo," turtsatas poiss. "On sul üldse plaanis täna purju jääda?" uuris ta siis. Kui näitsik talle uue pudeli kätte surus, kergitas noormees kulmu, ent keeras sellelt siis korgi pealt, pudelit suule tõstes ja pea poole selle sisust korraga kurgust alla kallates. "Üritad mind purju joota või?" uuris ta siis muigega majakaaslaselt, käeseljaga suud pühkides.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Daniel Jayden Bolduc
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 12

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:43

Jayden, teel toidulaua poole, noogutas oma majakaaslasele, kelle nimi oli Alec äkki, kumbki poistest polnud varem kokku puutnud, aga sama maja on suur asi. Kui majakarikat antaks välja maja kokkuhoidmise põhjal, siis oleks Ravenclaw kindlasti mitme karika võrra rikkam.
Toidulauani jõudes, haaras kutt midagi kerget ning üritas, seda samal ajal majakaaslasele vastades, avada. See ei õnnestunud eriti, nii et poiss tegeles enne oma pudeliga, pööras siis uuesti majakaaslase poole ja vastas lõbusalt:" Tere sulle ka. Ravenclawlasi saab siin ühe käe sõrmedel üles lugeda, hull tuupurite maja ikka."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 51

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:45

"Eh, no eks ma siis võtan midagi," kehitas Keity õlgu ja pööras end söögilaua poole, kus toidud asetsesid. Ka tüdruku siider hakkas otsa lõppema ning ta arvas, et oleks aeg mingi kangema kraami tarbeks. Tüdruk võttis taldriku, kuhu ta lisas erinevaid puuvilju ning mõned vorsti ja juustu tükid. samuti haaras ta klaasi kuhu kallas veidi konjakit.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 258

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:48

Noah Clarkson kirjutas:
"Davai, lähme," ütles Noah reipsal toonil ja võttis Lily käest kinni. Läbi rahva jookide poole suundudes, sosistas Noah Lilyle kõrva: "Räägi midagi endast."

Lily murdis üpris rõõmuga läbi rahva. Äge oli inimeste ilmeid näha, kui nad oma keskendud olekust korraks välja kisti. "Hmm.. Mu emal on käpp sees võlurite meigiäris ja mul pole kordagi alates kümnendast eluaastast juuksed loomulikku värvi olnud," jutustas Lilith kohe ära esimese asja, mis talle meelde tuli. Sellest lihtsalt oli palju juttu, ilmselt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 809

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:49

"Pede?" kordas Harry ehmunult. Ta ei uskunud, et keegi julgeb talle öelda nii. Ta võttis enda käe Kelly ümbert ära ja seisis selle poisi ette. Poiss oli päris lühike võrreldes Harryga "Tahad hammastest ilma jääda?" küsis Harry ja pani käed juba rusikasse.

Kyle viis pilgu Rainale korraks "Võtate shotte juba, aga pidu pole alanudki." muigas mees ja viis enda pilgu nüüd shoti klaasidele. Ta tahtis Rainale ka midagi öelda, aga ta ei julgenud .
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 3776

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:51

Raina oli ühe shoti ära võtnud, kui kuulis, kuidas keegi Jaggerit tervitas. Hmm, Kyle ise. "Terekest, Kyle," lausus Raina, matkides tüübi enda tervitusviisi, kui hetke mõelnud oli ja otsustas ikkagi ka Jaggeri venda tervitada. Mis sellest, et Coma ise tema poole pöördunud polnud. Häh! Kui aga üks hufflepufflane samuti nende seltskonnaga liitus ja kaksikute poole pöördus, kergitas Raina kulmu. Halloo, miks keegi teda ei tervitanud?! Mitte et sellel tegelikult hirmsat tähtsust oleks olnud... järgmisel hetkel pöördus Raina laua poole, et ülejäänud kahele shotile ka põhjad peale teha.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 667

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:54

Kui Raina Kylei ise tervitas, otsustas Kyle sama viisakas olla "Tere, Raina. Sa näed väga ilus välja." ütles Kyle siis talle. Kyle ei sebinud, vaid oli lihtsalt väga viisakas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

OT: Luke on 187 cm pikk aga noh Very Happy Ja kas Kyle ignob nüüd ka Beatrice'i või? Very Happy

"Nii, et sa julged kakelda jah?" Tegi luke imestunud näo pähe. Kas see pidu pidigi nii minema või? "Ma arvan, et pigem jääd sina neist ilma," irvitas kutt ja lõi tugevalt parema käe rusikaga Harryle nina vastu. Luke sai küll natuke haiget, kuid sel hetkel ta sellest ei hoolinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 193

"Mulle on siiamaani üllatus, et slythe nii vähe on." püüdis ka Alec sõna sekka öelda. Midagi huvitavat polnud õhtu jooksul veel juhtunud ning Alec tundis, et tal oleks alkoholi juurde vaja. Poiss tõusis oma kohalt murul püsti ning uuris, mis valikut tal oli. Suures osas oli laua all õlut, kuid see poisile ei maitsenud, seega võttis ta ühe pudeli viskit ning jõi sellest väikese lonksu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 2308

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:58

"Luke!" karjus Kelly vihaselt, kui nägi, mida ta äkitselt tegi. "Mis sul arus on?" Neiu kükitas Harry juurde ja hoidis oma kätt poisi pea all. "Harry, ole siin, ma räägin temaga." Enne kui ta tõusis, surus ta Harry põsele ühe musi ning seejärel tiris Luke kaugemale, et temaga üks vihane vestlus maha pidada. "Mida sa praegu üritad? Miks sa seda tegema pidid?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 297

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:59

"Ma tean eks. Mitte ükski mu sõbranna ei tahtnud tulla," vastas Serena Danielile ja võttis samuti poisi eeskujul laualt ühe pudeli. "Mul on uusi sõpru vaja," nentis tüdruk vaikselt rohkem iseendale. Ta oli üritanud päris pikalt oma toakaaslasi veenda, et nad temaga peole kaasa tuleksid, aga nemad otsustasid hoopis koos raamatukokku lugema minna vms. Nagu halloo, kool sai just läbi? Serena polnud kindlasti tüüpiline ravenclaw'lane, kuid midagi ravedele iseloomulikku temas ikkagi oli. Näiteks ei saanud neiu oma pudelit lahti. Otseses mõttes. Tal ei olnud jõudu korki pealt ära saada. Nähes, et Daniel on oma pudeli lahti saanud, otsustas Serena temalt abi küsida. "Tee palun mu pudel lahti, ma olen nõrk," lausus neiu veidi naerdes ja ulatas pudeli poisi poole. "Ma arvan, et äkki slythe tuleb veel. Ehk jäävad nad kõik moodsalt hiljaks või ootavad enne, et pidu enne käima tõmbaks," vastas Serena Alec'ile.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sydney Jordan
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 50

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Kolm Juun 10 2015, 23:59

Sydney põrnitses Xavier'i pahaselt. Tema küll ei tahtnud selle poisiga terve õhtu alkoholi kaanida ja siis jumal teab mida veel teha. "Muidugi ei kavatse ma purju jääda," vastas ta, nagu oleks see täiesti loogiline. "Sest ma kipun joobes olekus natuke... kontrolli kaotama ja sina juba selle vaatepildi nägemisega õnnistatud ei saa," ütles Syd, meenutades viimast korda, mil purju jäi. Ütleme nii, et juhtus palju huvitavaid asju, mida tüdruk järgmisel päeval isegi ei mäletanud. Polnud üldsegi mitte hea tunne.
"Aga sinu purju jootmine on mul plaanis, jah. Äkki oled siis väheke lõbusam. Ma ise olen ju kainenagi täiesti vinge aga sul on vist veidi abi vaja," vastas Sydney Xav'i järgmisele küsimusele ja pidi jälle muigama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aiden Thor
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 110

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Nelj Juun 11 2015, 00:06

Aiden oli vahepeal leidnud üles koha kus süüa ja juua saab, ning seal mõnusalt aega veetnud, kui korraga nägi et kusagil on mingi tüli majas. Aiden läks vaatama, mis toimub. Oppa, tundub et läheb löömaks. Aiden võttis veel ühe õlle ja vaatas huviga, mis toimub. Korraga lõigi Luke Harryt. Hoihoihoi. ''Noh kas jätadki nii? Löö ikka vastu ka,'' hõikas Aiden nüüd Harryle.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

Postituste arv : 496

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Nelj Juun 11 2015, 00:07

"Ta tegi mulle ka meigi! Onju ma olen ilus?" tundis Jagger vajadust natuke oma venna kaelas hõõruda ja talle oma silmi pilgutada, enne kui tolle viinapudeli haaras ja veel ühe suure lonksu võttis. "Niisiis, kus mu mees on?" nõudis kutt korra pead raputades, vennast eemale tõmbudes, viinapudeli lauale asetades ning kätega läbi juuste tõmmates. Aeg Xavieri ahistada, loomulikult!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Nelj Juun 11 2015, 00:12

Luke ehmatas, kui Kelly ta eemale tiris, kuid ei hakanud vastu ka. "Ma tahtsin lihtsalt sinuga rääkida ja värki ja ta mingi tuleb siin armukadetsema, ma ise ka ei tea enam mida ma teen," ohkas kutt. Alkohol oli nüüd küll mõjuma haknud ja kõik tundus hoopis parem olevat. "Aga muideks, sa näed väga kena välja," haaras Luke Kelly puusast ning tõmbas ta endale lähemale. "Täna tahaks küll keppi," sosistas ta neiule kõrva. "Oleksid nõus?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Daniel Jayden Bolduc
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 12

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Nelj Juun 11 2015, 00:19

Daniel muigas:" Ilmselt naudivad nüüd kõik koos tühja raamatukogu võlusid, sest ükski täie mõistuse juures inimene sinna suvel sisse ei astu ju, ongi neile hea tühi nüüd." Jayden võttis Serena käest pudeli, keeras selle kiirelt, samal ajal mõlema majakaaslase juttu kuulates, lahti ja leidis, et ei oska midagi head Slytherini inimeste kohta öelda ning hoopis küsis lõpuks:" Mille eest nende maja seisab üldse? Eneseimetluse?" Kutt polnud seda eriti halvasti mõelnud, lihtsalt kiire vaheküsimus. Jayden naeratas ja ulatas tüdrukule tema pudeli koos korgiga tagasi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 3776

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Nelj Juun 11 2015, 00:22

"Sellepärast võtamegi, et pidu vähemalt enda jaoks käima lükata," märkis Raina Kyle'i sõnade peale, mis ta enne lausunud oli. Kui majakaaslane seejärel talle komplimendi tegi, kergitas Raina isegi pisut üllatunult kulmu. See tuli kuidagi järsku... Kolm shotti teda nüüd küll seda ette kujutama ei pannud ju. "Aitäh," lausus tüdruk napisõnaliselt lõpuks ning vaatas siis kergelt muiates, kuidas Jagger oma vennalt komplimenti nurus. Järgmisel hetkel sai Jagger aga Rainalt ühe hoiatava pilgu osaliseks, sest neiule tundus, et kutt kavatses nende seltskonnast lahkuda. Jagger ei saa teda oma venna ja selle hufflepufflase seltskonda jätta! Aga ilmselt see Jaggerit minemast ei takistanud... Siis pani Raina käed risti rinnale ja viis oma pilgu Beatrice'ile, et lihtsalt tüdrukut jälgima jääda, nii kaua kuni nende seltskonnal mingi piinlik vaikus oli. Võib-olla Raina plaaniski hufflepufflast põrnitseda nii kaua, kuni too minema läheb!

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   

Tagasi üles Go down

SUMMER PARTY!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next