Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

HomeHome  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

SUMMER PARTY!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorTeade
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 193

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 19:40

''Ahh, whatever.'' puhises Alec, ega tal vist pääsu polnud. Ta ajas ennast püsti, lüües oma pea teist korda tänase päeva jooksul vastu lauda ära ning libistas end mingitmoodi laua alt välja. Raudselt hakkab Jagger nüüd twerkima või midagi, mis iseenesest oleks tegelt olnud päris kena vaatepilt. Poiss tõusis nüüd täielikult püsti, pühkides oma särgilt veidi muru, mis sinna jäänud oli, ning vaatas küsivalt Jaggeri poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem

Postituste arv : 496

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 19:45

Jagger ajast end ilma pead ära löömata püsti nagu laps, kellele just oli kogu kommipood hoovi peale tühjendatud. Tantsupõrand oli sisuliselt seal samas, kuid kutt tõmbas Aleci sujuvalt endaga koos vähe sügavamale tantsijate vahele sisse, ise juba end lõbusalt nõksutades. Nii on poisi raskem ära põgeneda, kavalad plaanid, kavalad plaanid. Parasjagu käis mingi üpris mõnusa rütmiga lugu. Twerkima Timothy vähemalt hetkel hakata ei plaaninud, ta oleks raudselt mõne inimese selle käigus mõrvanud, veidi rohkem ruumi oleks vaja olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 667

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 19:51

Kyle jõi enda rummi nüüd täiesti ära ja ta juba tundis, kuidas ta korralikult täis jäi. Ta ajas ka ennast püsti ja läks tantsupõranda poole. Kyle lõpuks nägi Raina't, aga too tantsis koos Amy'ga. Julgust tal veel piisavalt polnud, et Raina't tantsima kutsuda, nii et ta astus tantsupõrandalt ära, et ta teistel tantsijatel ees poleks ja hakkas ühte suitsu tegema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 20:00

Ryderil ei olnud aimugi, mis ta nüüd tegema peaks. Ta üritas teisi matkida, lootes vaid et ta ei meenuta surevat hüljest või midagi veel hullemat. Õnneks olid aga kõik päris purjus, nii et ta polnud kindlasti kõige piinlikum siin. Lugu, mis parajasti käis oli poisile tuttav, kuid laulu nimi talle hetkel ei meenunud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 20:09

Jagger muigas õrnalt Aleci tantsimise peale, kuid ei teinud sellest numbrit. Hei, vähemalt tantsis, eks!? Ta keerutas vahepeal poissi niisama, kuid mitte liiga palju. Mine tea, kukub pikali veel, ürita teda siis selle massi jalge alt kätte saada pärast. Kutt polnud seda küll kunagi majakaaslasele öelnud, aga poiss oli tema arust lootusetult nunnu. Selle pärast ta tõenäoliselt kiusaski teda pidevalt. Lõbus oli ka muidugi. Timothy püüdis tantsupartnerile mingeid kergemaid ja korduvamaid liigutusi ise ka ette näidata. Kuna tal hakkas päris kiiresti väga palav nööpis ta oma triiksärki pisut lahti. Mitte täiesti, sest ta tajus, et järgmine etapp oleks see üldse minema visata olnud, ja tegelikult talle täitsa meeldis see riideese, nii et.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 20:29

''Riietud juba lahti või?'' muigas Alec kui kutt oma särki eest lahti tegi. Ta tantsuliigutused olid loodevavasti nüüdseks juba veidi paranenud, vähemalt nii ta lootis. Ja isegi kui ei olnud, siis keegi seda hommikul nii või naa ei mäleta. Ja uudishimulik poiss nagu ta oli, jäi ta pilk Jaggeri lahtinööbitud särgil veidi kauemaks pidama. Kainena poleks ta seda viga iialgi teinud, aga kui veidi alkoholi tema süsteemi sattus he went full on gay.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 20:36

"Jaa," noogutas Jagger asjalikult muiates, lehvitas veidi oma särgiga ja et tordile kirssi tippu panna pistis vahepeal sõrmed ka oma teksade värvli vahele. "Eyes up here," kiusas kutt Alecit, ühe käega poisi lõuga õrnalt ülespoole tõstes, et ravenclawlane talle otsa vaataks, mitte kuhugi ta higist veidi läikiva kõhu juurde ei kaoks. Timothy astus oma tantsusammudega kordamööda kaaslasest veidi eemale ja tuli talle siis üpris lähedale jälle, keerutades end vahepeal veidi. See aitas pisut jahutada, kuid mitte liiga palju.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 91

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 20:39

Lillian Canaan kirjutas:
Lila muigas, vaid vastuseks. "Aga muidu Sul ideid on? Ise mõtlen ka aga pea oleks nagu täitsa tühi." naeris Essie. Ta jõi veidi oma siidrit. Tüdruk ei soovinud ausalt öeldes siit peolt purjus olekus lahkuda. Parem olla veidi kainem peol kui hommikul pohmakat kannatada, muidugi võis ka erandeid teha aga mitte täna.

Nüüd oli Ian juba päris purjus. Tema silmad särasid ning ta tuikus juba vaikselt. "Amm.. Äi ole," ütles poiss kiiruga. Juba kõnest oli aru saada, et poiss oli purjus. Luke vaatas tantsuplatsi poole ning mida ta nägi. Jagger ja mingi poiss tantsisid seal. Kuidas küll Jagger sai talle nii teha. "Ma pean.. korra... ära käima," puterdas poiss ning kõndis tantsuplatsi poole. Õnneks ei olnud see eriti kaugel ning poiss ei pidanud eriti kooberdama. Veel pidi ta inimeste vahel endale teed tegema. See oli veidike keeruline aga peagi oli ta Jaggeri juurde. "Jagger, kallis," alustas Ian ning vaatas poissi. "Kuidas sa saad tantsida teise poisiga, samalajal kui sa oled koos minuga?" küsis ta segaduses ilmega."Sa meeldid mulle aga sa pole seda märganud. Juba siis kui ma sind sööklas kohtasid hakkasid sa mulle meeldima. Ning ma jälgisin sind TERVE õhtu aga sa ei tulnud kordagi minu juurde ega rääkinud minuga. Miks? Miks Jagger sa teed mulle nii?" puterdas poiss. Mõned kes olid nende lähedal vaatasid Ian'it imelikult aga tantsisid edasi. "Ma isegi mõtlesin vahepeal, et tulen ja suudlen sind aga kui ma näen nüüd sind teise poisiga."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 20:48

Alec kohkus veidi, kui kutt järsku eikusagilt välja ilmus. Tema kohkumine kasvas poisi jutu jooksul päris hirmuks, tal polnud mingit soovi kuskile armukolmnurka siseneda, seega sõnas ta kiirelt: ''Mina ei teinud midagi, tema sundis mind.'', tõstis käed allaandmise märgiks üles ning kadus kähku teiste tantsijate vahele, jättes Jaggeri ise oma probleemiga tegelema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 20:54

Jagger tegi just suu lahti, et Luke'i tervitada ja ta samuti muusikasse haarata, kolmekesi segasem, eks? Kuid siis hakkas hufflepufflane korraga rääkima, olles ilmselgelt täiesti täis. Timmy nõksutas end veel mingil määral muusikarütmis, samas kui ta kulm väga kortsu vajus. "Me ei.." alustas ta, kuid siis otsustas ta väike nunnu kapihomo sääred teha. "Alec!" hüüatas kutt nördinult. Tal oli just nii lõbus hakanud selle väikese numpariga. "Mis toimub?" küsis ta punapealt, kortsutades kulmu. Ta sakutas purjakil nooruki ka tantsupõrandalt minema, et mitte kellegile jalgu jääda. "Luke.." ohkas kutt siis veidi nördinult. Kas tõesti oli vaja end täis lakkuda, et temaga rääkima tulla?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 258

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 20:57

Keitlyn Dever kirjutas:
Keity naeratas. "Mhm," noogutas ta siis ja imetles Lilith'it. "Sul on nii ilusad juuksed," lausus ta siis ja vaatas basseini. "Keegi ujuma viitsiks minna? Ma muidu tahaks, aga mul asjad toas."

"Aitäh," naeratas Lily. "Mulle meeldivad sinu juuksed ka," sõnas tüdruk siis rõõmsalt. Keitlyn oli üldse ilus. "Võib kah põhimõtteliselt, võlukepiga saab pärast ära kuivatada, savi neist asjadest," arvas Rawrlet rõõmsalt ja vaatas siis Noahi poole, et kuti arvamust kuulda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 22:29

Kyle tegi enda suitsu ära ja jalutas uuesti tantsuplatsile. Ta oli Raina selja taga ning koputas talle õlale ''Raina.'' ütles Kyle ta nime kõvasti, et Rain ikka kuuleks seda üle muusika. Kyle'il oli isegi närv sees ja ta pistis endale ühe nätsu ka kähku suhu. Ta just tegi suitsu ja ta teadis väga hästi, et tüdrukutele ei meeldinud suust tulev suitsu hais.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 3776

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 22:43

Raina tantsis koos Amyga mõnda aega tantsuplatsil, kuni ta ühel hetkel tundis, kuidas keegi nagu tema õlale koputas. Noh, tantsuplatsil oli palju inimesi ning poleks ime, kui keegi joogisena kogemata talle pihta läks. Ometi pööras Raina ennast ümber, olles üsna üllatunud, kui seal Kyle'i märkas. "Kyle! Mis sa tahad? Tantsida?" uuris Raina, kes justkui mäletas, nagu oleks nad natuke aega tagasi jälle tülli läinud... aga samas polnud neidis milleski enam väga kindel. Amy oli nüüd ka peaaegu unustatud, sest Raina ise enam ei tantsinud. Tegelikult oligi ta juba küllaltki pikalt seal tantsuplatsil olnud ja ilmselt poleks tal ka midagi selle vastu, kui natukeseks eemale minna. Olenes muidugi, miks Kyle praegu seal oli.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 22:49

Kyle vaatas närviliselt Raina'le otsa. Tal oli tunne, nagu ta oleks olnud 12. aastane ja tahtis enda pika ajalise crush'i kohtingule kutsuda, aga ta ei julgenud. Kyle tahtis Raina'ga tantsida ja ka samas rääkida ''Kui sa oled nõus minuga tantsima.'' noogutas Kyle ja naeratas õrnalt. Ta kartis, et Raina ei tahtnud temaga üldse enam tegemist teha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 22:58

Raina oli vist ise kaugeltki liiga rahulik, et Kyle'i närvilist olekut tähele panna.Tema arvates oli kutt ikka selline nagu tavaliseltki. "Hea küll, üks laul. Heal juhul kaks," teatas Raina, sest kuna ta ei mäletanud, mille pärast ta Coma peale pahane pidi olema, siis võis ta selle pahameele korraks ka kõrvale jätta. "Tead, sa oled naljakas. Siin platsi ääres on hulgaliselt neid, kes ootavad, et keegi neid tantsima kutsuks, aga sina tuled ja tahad tantsida tüdrukuga, kes on juba kellegi teisega tantsimas...," arutles Raina ja naeratas pisut lõbustatult, olles samal ajal juba uuesti muusika saatel end liigutama hakanud.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 23:20

Kyle oli väga üllatunud, et Raina oli nõus temaga tantsima. Ta pani enda käed neiu puusadele ja hakkas siis aeglaselt liigutama ennast, kuna ma eeldan, et käis ka aeglane laul. Kyle naeratas Raina sõnade peale ''Ma tahakski seda sulle põhjendada.'' ütles Kyle talle ning vaatas maha. Ta hakkas mõtlema, kas on mõtet praegu rääkida seda Raina'le, sest nad mõlemad olid ju täis. Raina võis selle terve teksti homseks ära unustuada ''Ma loodan, et sa mäletad ka homme seda mida ma sulle rääkida tahan.''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 23:31

Enne oli küll mänginud küllaltki tempokas lugu, ent kui nüüd aeglane laul mängima hakkas, polnud Rainal tegelikult midagi ka selle vastu... Amyga olekski raske selle järgi tantsida olnud! "Lase käia," käskis Raina, kuigi tüübi järgmised sõnad panid neidise muigama. "Seda ma sulle küll lubada ei saa... Võib-olla seda ei ole eriti välja näha, aga ma olen natuke joonud ja mul on päris lõbus olla, ma ei tea, mis homme saab," lausus Raina. "Nii et võib-olla sa peaksid minuga homme rääkima?" suutis tüdruk siis ühe üllatavalt mõistliku idee välja pakkuda. "Või sa võid oma jutu mulle homme üle korrata," lisas ta pisut mõtlikult, enne kui oma käed kuti kaela taha libistas.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 23:39

Kyle oli ikka veel hämmingus, et Raina ta vastu nii sõbralik oli. ''Usu mind Raina, seda on näha ja tunda.'' ütles Kyle talle naerdes. Kyle võis küll homme Rain'ile uuesti kõike rääkida. Pigem rääkis praegu ära, et homme kergem oleks ''Ma räägin praegu ja kui tõesti on vaja, siis ma kordan homme üle.'' otsustas kutt siis ja vaatas Rain'ile silma ''Me pole kunagi väga läbi saanud omavahel. Ma pole siiamaani aru saanud, miks see nii on, aga mina avastasin, et sa meeldid mulle. Mul on tükkaega su vastu tunded olnud, aga meie omavaheline suhtlemine pole lastnud mul sellest aru saada.'' rääkis Kyle Raina'le ja kartis väga ta reaktsiooni nüüd.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 23:55

"Ahaa, sa ütlesid mulle enne, et ma olen purjus, ja sellepärast ma su peale kurjaks saingi!" tuli Rainale seoses antud olukorraga meelde ning Kyle sai selle eest rusikaga vastu rinda ka, kuigi mitte väga kõvasti. Ka Raina kinnitas oma pilgu Kyle'i omale, kui too rääkima hakkas. Comal olid ilusad silmad, seda pidi Rain küll endale mõttes tunnistama. Kuna tüdruk vajuski hetkeks mõttesse, jäi tal osa jutust tähele panemata, kuigi sõnum jõudis siiski kohale. Ja hetkeks ei saanud Raina absoluutselt aru, mis oli tõeline ja mis ainult tema enda fantaasia vili. Lõpuks otsustas tüdruk, et Kyle päriselt rääkiski talle seda. Ometi ei suutnud Rain seda tõsiselt võtta ning järgmisel hetkel hakkas ta lõbustatult naerma. "Ja mina arvasin, et mina olen purjus! Ei, tõesti, sa oled naljakas," lausus neiu lõbusalt. Kuuldu põhjal järeldas ta, et Kyle oli temast umbes sada korda enam purjus. Muidu poleks ta ju sellist juttu ajanud? "Kas nüüd on see koht, kus sa mind suudled? Sest ma hoiatan, et seda ma sulle ei andestaks," teatas tüdruk tähtsalt, ent ometi naeratas ja silmitses kutti.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 51

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Teis Juun 16 2015, 09:08

"Aitäh," naeratas Lily. "Mulle meeldivad sinu juuksed ka," sõnas tüdruk siis rõõmsalt. Keitlyn oli üldse ilus. "Võib kah põhimõtteliselt, võlukepiga saab pärast ära kuivatada, savi neist asjadest," arvas Rawrlet rõõmsalt ja vaatas siis Noahi poole, et kuti arvamust kuulda.[/quote]

"Tänud," naeratas Keitlyn Lily komplimendi peale. "Ahjaa, mul ei tulnudki see pähe," hakkas tüdruk naerma ning pööras ka oma pilgu Noahi poole. Ta oli üldse kuidagi vaikne olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 70

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Teis Juun 16 2015, 09:17

"Minge teie," sõnas Noah, suule naeratus ilmudes. "Ma olen valmis päästma, kui te juhtute uppuma," pakkus kutt ning silmitses neidusid. Jah, Lily oli väga ilus ja omapärane, aga Keitlyn oli midagi erilist, midagi, millest Noah päris täpselt aru ei saanud, noormees ei saanud temalt lihtsalt silmi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Teis Juun 16 2015, 10:11

See löök, mis Raina talle andis oli nõrk ja sellest ei teinud Kyle väljagi. Kui Raina Kyle'i jutu peale naerma hakkas, oli jällegi Kyle üllatunud. ''Raina, ma mõtlesin kõike seda tõsiselt!'' ütles Kyle ja tõstis enda häält natuke. Talle ei meeldinud kui selliseid asju naljaga võeti. ''Kui sa ei taha, et ma sind suudleks, siis ma ei tee seda.'' Kyle'il oli nii palju austust, aga teda jäi häirima, et ta ei saanud Raina'lt mingit kindlat vastust selle jutu peale. ''Kas ma pean sulle seda kõike uuesti hommikul rääkima või sa vastad ka midagi selle jutu peale?'' küsis Kyle Raina'lt ja kergitas enda ühte kulmu. Käsi hoidis ta siiamaani Raina puusade ümber ja ta ei kavatsenud nii pea seda tantsu lõpetada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Teis Juun 16 2015, 11:13

Kui Kyle teatas, et ta mõtles seda öeldut tõsiselt, oli Raina kord üllatunud olla. Koguni nii üllatunud, et ta korraks tantsimise lõpetas ja seisma jäi. Kyle'i järgmiste sõnade peale viis neidis oma pilgu kuti huultele, mõeldes kas ta tegelikult tahtis, et tüüp teda suudleks või mitte... See hakkas üha parema ideena tunduma. Nad olid peol, nad olid joonud, miks nad ei võiks siis natuke lõbutseda? Kui Raina aga majakaaslase järgmiseid sõnu kuulis, vaatas ta uuesti Kyle'ile otsa. "Ma ei tea!" lausus Rain esimese hooga. "Ma ei taha öelda midagi, mida ma homme võib-olla kahetsen, nii et... me peaks sellest hoopis homme rääkima," arvas Rain. "Ja praegu peaksime me lihtsalt lõbutsema... ja võib-olla minema ja veel midagi jooma," lisas Raina taas naeratades, sest talle tundus see hea ideena!

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 258

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Teis Juun 16 2015, 13:49

"No davai siis! Kes ees see mees!" irvitas Lilith ja tegi väikese hüppe basseini. "Kuradi külm on," kommenteeris ta püsti seistes, enne kui oma morsist veel viimase lonksu võttis ning siis võlukepi kuskilt pükste sügavusest välja sakutas. Teinud veidi hookuspookust sai lastebasseinist soojaveeline mullivann. Eks ta ole alati kasulik sellised nõkse teada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Teis Juun 16 2015, 14:18

Kyle noogutas siis Raina otsuse peale ''Okei, ma tüütan sind selle tekstiga hommikul uuesti siis.'' ütles Kyle talle ja naeratas õrnalt. Ta jäi ikka segadusse, et kas Rain'il oleks selle vastu olnud midagi, kui Kyle oleks teda suudelnud või mitte. Kyle tõmbas Rain'i endale lähedale ja otsustas ikka teda suudelda. Nad olid ju mõlemad purjus ja Raina oli nii sõbralik, et midagi hullu ta ei saanud Kyle'ile selle eest teha. Ta võttis selle riski siis ja suudles Rain'i. Kohe kui ta sai enda huuled vastu Rain'i omasi, hakkasid tal kõhus liblikad tõmblema ja tuju ka tõusis kohe.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   

Tagasi üles Go down

SUMMER PARTY!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next