Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

HomeHome  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

SUMMER PARTY!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorTeade
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem

Postituste arv : 496

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 22:03

Jagger noogutas veel viimast korda muiates oma kaksikvenna sõnade peale ning tervitas siis uustulnukat, nagu viisakas poiss kes ta oli. Kui miskit alkoholi jagama hakati, võinoh, Kyle endale pudeli sai ja Timothy naissoost majakaaslane selle endale haaras, otsustas kutt, et ka temal on õigus sellest kraamist osa saada, mis tõttu sirutas ta käe neiu poole välja. "Mulle ka palun, kui sa just ei plaani kõike ära juua. Mis ei oleks eriti hea mõte," lausus Vincent naeratades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 139

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 22:09

Veidikese ajapärast võttis ta veel teisegi lonksu. Oli küll kibeda maitsega aga toimis siiski. Jagger sirutas enda käe neidise poole aga Amber sai aru, et majakaaslane tahab ainult seda jooki."Ainult juhul saad selle pudeli, kui ulatad mulle laua pealt uue joogi," lausus neidis tingimuse,"ma teeks seda ise aga näed ju," ütles tüdruk ning osutas Alec'ile kes magas tema põlvedel. Isegi kui Troye tema põlvedel ei magaks, ei viitsiks neidis ikkagi ise juua võtta. Troye oli heaks ettekäändeks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 22:15

"Ma võiksin siis juba endale ise alkoholi tuua ju," lausus Jagger tüdruku tingimuse peale ja muigas õrnalt. Ta ajas end siiski püsti ja vaatas kriitilise pilguga, mida laualt võtta andis. Umbes kaks minutit veetis kutt lõpuks lihtsalt erinevaid snäkke süües. Kõht oli tühjaks läinud ja toit oli kuradi hea. Kuhjanud veel kõikvõimalikke banaanijuppe, mandarini ja apelsinilõike, šokolaadi maasikaid, juustuviinereid ja õunaviile ühele laual leidunud taldrikule, võttis kutt laualt kaasa ka ühe joogi. Ta ei olnud kindel, kas ja kelle oma see oli ning mida see sisaldas, aga vaevalt see Amberi ära tapab eks. Kui tüdruk mingi kahtlase laksu alla satub on kutt ju seal ja saab ta magama toimetada. Jah, Timothy, sa oled kuradi hea inimene.
Viimaks naases ravenclawlane oma saagiga laua alla ja pistis tüdrukule joogitopsi paari viisaka sõnaga kätte ja võttis selle lubatud pudeli, et kahe tugeva sõõmuga suud loputada. Kuradi rõve, ikka veel. Aga õnneks oli ta võtnud ka marineeritud kurki, mida peale hammustada! Yee!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 166

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 00:04

"Ma arvan, et ei ole," naeris Beatrice ja hakkas kiiremini kõndima. Ta ootas seda kõike juba nii väga.

OT: Teeme uue teema?

Luke muigas. "Eks ka minul on halvemaid päevi," turtsatas ta. "Võib vist nii öelda küll," noogutas Luke Kyle'i küsimuse peale. "Kõigepealt Kelly, arvan, et tead teda. Noh Harryist ja Kellyst peaksid küll teadma, igatahes Harryga me veidike kaklesime ja siis hiljem su majakaaslane Wendy. Ta andis mulle lihtsalt korvi," jutustas Luke pika jutu maha ning ohkas siis. "Kuidas sul siis naistega lood on?"

Viimati muutis seda Beatrice Wood (Püh Juun 14 2015, 11:06). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Juliet Winchester
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 61

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 01:44

OT: Juliet tegelt ütles, et ta nimi on Wendy. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 11:04

OT: Ahjaa, mul läks juba meelest Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 667

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 12:05

OT: Teeme Smile

Kyle oli suht üllatunud "Luke ja sai korvi?" muigas Kyle natuke. Tavaliselt pidi ju Luke alati korvi andma. Vähemalt Kyle oli nii aru saanud. "Ega mul ka eriti paremini ei lähe." ütles kutt ausalt "Neiu kes mulle meeldib, ta ei salli mind." rääkis Kyle siis lühidalt oma probleemi ära.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 231

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 12:13

Amy kehitas õlgu. Ehk oligi, aga vabatahtlikult ta seda ei tunnistaks. "Sul on õigus." naeris Rhian. Ta tõusis püsti veidi kõikudes. Hetke kõikunud sai tüdruk taas oma tasakaalu tagasi. "Kõik korras." lausus neidis käsi tõstes, "Lähme!"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 150

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 12:28

"Mis teha," turtsatas kutt ja võttis viinapudelist lonksu. "No kuidas siis nii? Pane oma võrgutamisoskused mängu," naeris Luke. "Kes see tüdruk siis ka on? Oota, las ma arvan. Raina eks?" Pilgutas Luke Kyle'ile silma. Ta oli neid enne koos rääkimas näinud ja see polnud mitte esimene kord.

OT: Ma teen siis Benile ja Beatrice'ile teema ära.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 12:33

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 70

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 12:38

Beatrice Wood kirjutas:

"Tere, ma olen Keitlyn," tutvustas ka Keitlyn end. "Noah juba enne mainis su nime," lisas neiu ja võttis ühel kivil istet, mis basseini kõrval oli. "Sa oled Hufflepuffist eks?" Uuris ta ja vaatas siis korraks Noahi poole.

OT: Lily peaks sellele vastama vist Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 13:25

Kyle puhkes naerma "Kui ma paneks oma võrgutamis oskused mängu, siis ma meeldiks talle veel vähem." arvas Kyle. Ta juba kujutas ette, kuidas ta Raina'lt kõrvakiilu saaks selle eest. "Jah Raina." noogutas Kyle ning vaatas ringi, et ega Raina't läheduses polnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 150

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 16:04

"Nojah, teda teades, siis küll jah," naeris Luke. "Ära muretse, teda pole siin," lisas kutt, kui nägi, et Kyle enda ümber ringi vaatab.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 3776

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 18:00

Amy Perez kirjutas:
Amy kehitas õlgu. Ehk oligi, aga vabatahtlikult ta seda ei tunnistaks. "Sul on õigus." naeris Rhian. Ta tõusis püsti veidi kõikudes. Hetke kõikunud sai tüdruk taas oma tasakaalu tagasi. "Kõik korras." lausus neidis käsi tõstes, "Lähme!"

Muidugi oli Rainal õigus! Kui Amy tuikudes püsti tõusis, hakkas Raina lõbustatult naerma. "Okei, võib-olla me ei peaks tantsima minema...," pidi ta ütlema, kuigi... järgmisel hetkel ajas temagi ennast püsti. Seejärel jõi ta natuke Amy antud pudelist, enne kui selle tagasi majakaaslasele ulatas, et too pudelile põhja peale saaks teha, ning suunduski siis koos Amyga tantsuplatsile, kus ta end muusika saatel liigutama hakkas.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 18:20

Amber naeratas, kui Jagger läks siiski talle jooki tooma. Tore poiss, kahju ,et gei on.. Kui poiss tagasi tuli tänas tüdruk teda ning lonksas enda jooki. Isegi päris normaalne. Oli ka juba tunda, et neidis jääb aina rohkem purju. Homme hommikul on pohmakas kindel. "Miks sa arvad, et sa talle ei meeldi?" küsis tüdruk veidikese ajapärast, "äkki tal on keeruline olla sinuseltskonnad, kuna sa meeldid talle," lisas neidis juurde. Ning sellepärast võis ka poisile tunduda, et tüdruk ei salli teda. Neidis jõi vaikselt enda jooki. Pole vaja,et see kiiresti otsa saaks. Amber vaatas eemale ning nägi kuidas üks kutt ning neidis amelesid. "Tahaks ka kellegagi hetkel ameleda," ohkas tüdruk, mõistmata, et oli seda just valjult öelnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 19:11

Kuuldes Amber'i teooriat, Kyle muigas "Year right." ta ei uskunud seda, et ta võiks Raina'le meeldida. Kyle jõi enda rummi, mõeldes koguaeg Raina peale "Äkki ma peaks talle lihtsalt ütlema välja, mis ma ta vastu tunnen? Saaks lõpuks selle südame pealt ära." küsis Kyle teiste arvamust ja viis enda pilgu Raina'le, kes tantsimas oli. Kyle'il oli veel enda rumm alles ning ta jõi seda, samal ajal Raina't imetledes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 193

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 19:25

''Tahad, ameleme?'' päris Alec Amberi põlvedelt väikese hesistantsiga. Oli vaja ju Jaggerile tõestada ennast. Igale asjale on esimene kord. Ta oli üsna täis ka, tal ei olnud niikuinii vahet. Sisimas lootis poiss, et tüdruk ütleb ära, aga ka Amber oli joonud ning kunagi ei või teada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 91

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 19:34

Lillian Canaan kirjutas:
Ka Lila haaras hetke mõtlemise peale siidri. See sattus olema õuna oma. Neidis teadis, et Jaggerile see ei meeldiks. Tead küll suur vend blabla värk aga paistis, et noormees oli ise praegu ise joomise ja vestlemisega ametis ja kui hooliks siis Essie ei hooliks sellest. Keeruline värk. Luke isu märgates Jules muigas: "Paistab, et sa oled küll mitu kuud söömata." Kui nöökamine kõrvale jätta pidi neidis ka ise tõdema, e toit oli hea. Tüdruk võttis ühest kausist peotäie pähkleid. Ta oli pähklihoolik. Nii tavaliste aga soolapähklite. Siis peab ise peo meeldejäävaks muutma." tõdes Lilly naeratades.

Poiss aeglustas enda söömist. Kõht hakkas täis saama aga alkoholi jaoks oli vaja veel ruumi jätta. Jaggeri ise jõi ka seega mis vahet seal on kas tema õde joob ka või ei? "Ja äkki olengi," vastas poiss muiates. Toit oli liiga hea,et seda mitte süüa. Poiss noogutas neidise mõtte peale. Aga kuidas? See oli juba omaette küsimus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 20:18

Amber vaatas Alecit ning naeris kergelt. "Ma ei suudaks sinuga ameleda," lausus neidis aga ta sai aru, et see kõlas valesti ning parandas end koheselt,"ma pean sind enda heaks sõbraks ja klassivennaks. See oleks veidike imelik võinii.". Ja see oli ka tõsi. Luke'ga võiks ta vabalt ameleda. Ta on hetkesest seltskonnast ka ainuke, kes võib nõus olla kuna Jagger on gei ja tema vend mõtleb mingist tüdrukust. Seega jääb järele ainult Luke.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lillian Canaan
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 32

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Püh Juun 14 2015, 21:41

Lila muigas, vaid vastuseks. "Aga muidu Sul ideid on? Ise mõtlen ka aga pea oleks nagu täitsa tühi." naeris Essie. Ta jõi veidi oma siidrit. Tüdruk ei soovinud ausalt öeldes siit peolt purjus olekus lahkuda. Parem olla veidi kainem peol kui hommikul pohmakat kannatada, muidugi võis ka erandeid teha aga mitte täna.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 17:40

"Aga mine tantsi Rainaga?" soovitas Jagger vennale. "Kui sa temaga kena oled siis küll ta mingi hetk üles soojeneb," lausus kutt naeratades. "Okey, võib-olla täis peaga pole sellest nii palju kasu," parandas ta siis ennast. Ta ei teadnud, kui palju tüdruk joonud oli, kuid järgmisel hommikul ei pruukinud mäluauk nii võimatu olla ilmselt.
"Ma võin sinuga ameleda, Alec," irvitas Jagger. "Tegelt ma tahan sinuga tantsida. Jaksad sa üldse püsti seista või?" muutis ta siis lõpuks meelt. Tühja sest amelemisest, ta polnud kindel, kas isegi kurjus majakaaslane sellega nõus oleks olnud. Tantsimine tundus veidi leebem.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 258

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 18:11

Noah Clarkson kirjutas:
Beatrice Wood kirjutas:

"Tere, ma olen Keitlyn," tutvustas ka Keitlyn end. "Noah juba enne mainis su nime," lisas neiu ja võttis ühel kivil istet, mis basseini kõrval oli. "Sa oled Hufflepuffist eks?" Uuris ta ja vaatas siis korraks Noahi poole.

OT: Lily peaks sellele vastama vist Very Happy

OT: Aa jah Very Happy

"Yep," noogutas Lily tüdruku küsimuse peale. "Ja sa oled Gryffindoris?" küsis plika siis ka omakorda, kuigi ta oli mingite asjade kaudu juba Keitlyni majas päris kindel.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 51

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 18:35

Keity naeratas. "Mhm," noogutas ta siis ja imetles Lilith'it. "Sul on nii ilusad juuksed," lausus ta siis ja vaatas basseini. "Keegi ujuma viitsiks minna? Ma muidu tahaks, aga mul asjad toas."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 193

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 18:53

Alec noogutas Amberi jutu peale nii palju kui ta oma asendis sai. See tundus päris loogilise vabandusena ning poiss oli tänulik. Jaggeri kommentaari peale kortsutas poiss kulmu: ''Ma saaks su krohviga kokku ju,''. ''Ma ei oska üldse tantsida.'' lisas ta, kui Jagger tantsimist mainis. Poiss arvas, et püsti seista jaksaks ta raudselt, kuid kui ta kainena tantsida ei osanud, siis vaevalt see täis peaga parem oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Esm Juun 15 2015, 19:01

Jagger naeris tahtmatult, kui Alec ta meiki kommenteeris. Tal ei olnud seda ju üldse nii palju pealgi. Ta ei mäletanud isegi, kas Raina tema puhul erilist jumestust kasutanud oli, ta nahk oli täitsa kena muidu ka. Ei viitsinud praegu näppima ka hakata ainult, vaid pistis ühe juustuviineri suhu, enne kui oma snäkitaldriku Lukele sülle lükkas, võimisiganes tolle gryffindorlase nimi oli. Oma alkoholist võttis ta ka veel kaks lonksu, enne kui selle kuhugi Kyle kainu võimidagi jättis. "Ma tantsin sinu eest," muigas Timothy. "Ei, tegelt ka, tule," utsitas ta poissi tagant, vaadates talle oma ilusate silmadega otsa. Tal oli järsku nii tugev tahtmine tantsima minna. Alkoholist äkki, võimidagi?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   

Tagasi üles Go down

SUMMER PARTY!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next