Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

HomeHome  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

SUMMER PARTY!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorTeade
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 166

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 00:10

"Ma tean," naeris tüdruk ja jõi ka enda oma ära. "Oh, see on palju parem," lausus Tris ja kallas ka endale uue. "Ma lubasin endale, et ma ei jää purju, ja vaata kus ma nüüd olen," hakkas ta uuesti naerma. Miks kõik nii naljakas tundus? "Kuule," võttis Tris poisi lõuast kinni ja pööras beni pea tema poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 3776

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 00:20

Amy Perez kirjutas:
Amy kehitas kuti jutu peale õlgu. Tema küll sinna laua alla ei roni. Neidis haaras laualt oma pudeli, mille ta oli enne korraks sinna asetanud. Alice võttis lonksu samal ajal inimesi vaadates. Ben tegeles mingi tibiga, Aiden hakkas lihtsalt liiga purju jääma ja teisi tuttavaid nägusid polnud. Kuna midagi huvitavat ei toimunud kõndis Rhian siis taas pudeliga oma puu juurde ja jäi selle alla istuma aeg ajalt pudelist lonksates

Raina oli pärast Kyle'i juurest lahkumist natuke ringi jalutanud ja vahepeal mõelnud sellelegi, et oleks võib-olla tark lihtsalt sealt peolt juba lahkuda. Aga selleni neidis ei jõudnud, sest ühel hetkel nägi ta lähedal oleva puu all üht majakaaslast ning otsustas siis tema juurde minna, teadmata isegi täpselt miks. "Hei, kas sa oled kunagi olnud nii vihane, et sa ei mäleta lõpuks enam täpselt, miks sa vihastasid, aga oled ikka vihane edasi?" uuris Raina nagu muuseas ja sättis ennast siis tüdruku ette rätsepaistmesse istuma. "Ja kas sa sheerid seda või pean ma minema ja endale teise pudeli otsima?" küsis neidis pudelile osutades.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 333

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 00:22

"Rõve maitse, aga parem, sest läheb kergelt pähe." nõustus Ben Tris'iga. "Sa oled kohas nimega purjus?" sai Ben Tris'i jutust aru ja muigas ta üle "Sa oled vist tõesti p*tsis juba ju." sõnas Ben ja vaatas Tris'i purjus pilgule otsa, kui Tris ta lõuast kinni võttis "Räägi, kullake."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 00:26

Tüdruk nõustus poisiga. "Oh jumal, ma ei saa ise ka enam aru, mida ma räägin," oigas ta. "Aga jah, mis teha." Tüdruk jälgis poisi silmi ning järgmisel hetkel surus oma huuled tema omadele, need maitsesid viina järgi ning olid nii head soojad ja pehmed. Miks ta seda juba varem ei teinud?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 04:42

Ben naeris ja raputas pead pead, kuni järsku Tris teda suudles. Ben'ile ei tulnud see suudlus üldse üllatusena, aga ta ei tahtnud seda ära ka lõpetada. Miks mitte miilustada enda sõbrannaga natuke? Ben suudles siis Tris'i vastu ja pani enda käed talle puusade ümber.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 10:14

Tüdruk naeratas korraks, kui Ben oma käed ta puusadele asetas. Tris muutis suudluse veidike kirglikumaks ning viis oma käe Beni kaela taha ja mudis ta juukseid. Neiu ei tahtnudki seda enam lõpetada ja soovis aina kaugemale minna.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 11:43

Ben krabas nüüd enda mõlema käega Tris'i peput ja hammustas ta alahuult õrnalt, tehes ka väikset urinat. Ta polnud kunagi Tris'ist kuidagi teistmoodi, kui sõber mõelnud, aga praegu ta tegi seda ja see erutas teda ''Sa oled mulle nii hea sõbranna.'' ütles Ben talle, suudlust katkestamata.

Kyle võttis enda rummist ja Coca'st lonksu ning sammus sinna, kus istus Jagger enda majakaaslastega. Ta võttis enda venna kõrvale istet ''Siin toimub mingi kainenemine või?'' küsis Kyle muiates ja vaatas kutti, kes ühel tüdrukul süles magas. Kyle otsustas nüüd ühe suitsu ka teha ning võttiski enda tagi taskust välja paki ning zippo. Ta pani endale ühe suitsu ette ja süütas selle.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem

Postituste arv : 496

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 11:47

"Kasuks tuleks vast, Alec ei kannata alkoholi ju," sõnas Jagger, kui vend ta juurde tuli. Ta kirtsutas suitsetamise peale veidi nina, kuna ei sallinud lõhna, kuid ei kommenteerinud. "Kus sa Raina panid?" tundis kutt siis muiates huvi. Loodetavasti ta sõbranna veel kuskil põõsa all ei ukerdanud, see poleks küll tore olnud arvestades seda, et kõik hakkasid vaikselt purju jääma.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 667

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 11:50

Kyle itsitas Alec'i üle. Kyle püüdis suitsu hoida Jagger'ist veidi eemal ning ta küsimuse peale, hakkas ta naerma ''Nagu sa Raina't tead, läks ta ei millegi peale kurjaks ja lahkus mu seltskonnast.'' vastas ta enda venna küsimusele ja vaatas siis ringi ''Ta on seal puu all Amy'ga.'' osutas Kyle näpuga Raina poole, kui teda märkas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 11:57

"Ahha, väga hea," noogutas Jagger, vaadates kuhu Kyle osutas. Vähemalt on tal siis mingid algkoordinaadid millest lähtuda hiljem Rainat otsides. "Sa ei leidnud rohkem naisi, et siia tulid?" muigas kutt siis ennast veidi sirutades. "Ou, Xavier-kallis, viska mingi jook," sõnas ta siis slytherinlasele, kes tõenäoliselt kuskil läheduses veel Sydneyga rääkis ikka onju. Ta otsustas, et peaks ikkagi veidi veel jooma, et mitte see kõige kainem olla. Niiviisi on lihtsalt igav.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:05

Kyle naeris Jagger'i küsimuse peale ''Pole plaanis olnudki mingit naist veel otsida.'' ütles Kyle talle ja võttis enda rummi koksist lonksu. Kyle ei hakanud igaksjuhuks mingit eite sebima, pärast Raina äkki hakkab jälle mingeid asju välja mõtlema. ''Jagger, ma ei saa aru, kuidas sina Raina'ga nii hästi läbi saad ja mina, kes on isegi temaga samas majas, ei saa temaga korralikku vestlustki üleval hoida!?'' küsis Kyle natuke kurja tooniga ja vaatas Jagger'ile uudishimuliku pilguga otsa.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:11

"Kohe nii siis," irvitas Jagger sõbralikult, kuid jättis teema kiiresti sinna paika. Kui polnud plaanis siis polnud plaanis, ega ta ka 24/7 poisse ei ahistanud eks. Timothy pidi aga tahtmatult naerma hakkama, kui Kyle ta käest Rainaga läbisaamise kohta kurja tooniga päris. "No ilmselgelt ma olen tema jaoks rohkem nagu sõbranna, eks," vastas kutt muiates. "Ma ei tea, miks ta sind ei salli," lisas ta siis mõtlikult. "Sulle meeldib Raina?" uuris ta siis, silmades imelik läige.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:26

Kyle noogutas selle peale ''Seda küll, et sa oled talle rohkem nagu sõbranna, aga me oleme ju siiski suht samasuguse käitumisega ju.'' arvas Kyle ja vajus mõttesse. Ta ei osanudki enam midagi mõelda, et miks nii oli. Ainuke lahendus mis pähe tuli oli see, et naised ongi keerulised olendid. Kui Jagger küsis, kas Kyle'ile meeldis Raina, tundis Kyle, kuidas tal põsed hõõguma hakkasid ''Ei! Me ei saa hästi läbigi ju. Ta ei saa meeldida mulle.'' vastas Kyle kähku sellele küsimusele. Enda vennale oli küll halb otsus valetada, aga see tuli Kyle'il nii automaatselt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:29

"Jah, ma tean," vastas Tris ning lükkas oma keele poisile suhu. See kõik oli nii hea ja mõnus, ta poleks kunagi arvanud, et ta Beniga amelema hakkab. "Oh god," oigas tüdruk ja lükkas poisi pea oma kaela juurde, et Ben seda suudlema hakkaks. "Me peaks kuhugi mujale minema," sosistas ta vaikselt kutile kõrva.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 231

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:31

Selleks ajaks kui Raina Amy juurde jõudis oli tüdruk jõudnud juba pool pudelit sisse kaanida nii, et isegi tema, kellele alkohol kergesti pähe ei hakanud oli juba veidi purjus."Hei," tervitas Rhian teist ning raputas hetkeks pead proovides kainemalt mõelda. "Ma usun küll. Tegelikult olen tihti vihane saamata aru miks." Okey, võib öelda, et pea raputamine ei aidanud eriti. Vastuseks neidise teisele küsimusele ulatas Alice talle pudeli peale seda kui oli julgustuseks veel ühe lonksu võtnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 3776

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:38

Ilmselt oli Raina puhul asi joodud alkoholis, et ta oma majakaaslase juurde läks ja temaga ise vestlust alustas. Noh, Amy oli seal üksi ja temal endal polnud ka midagi paremat teha... Päriselt? See kõlab, nagu sul oleks probleeme," lausus Raina pisut mõtlikult, ent turtsatas järgmisel hetkel ja raputas kergelt pead. "Ja see tuletab mulle meelde, et me oleme peol ja peaksime lõbutsema. Sa võiksid minuga tantsima tulla või me võime ka midagi muud lõbusat teha," pakkus Raina oma ääretust lahkusest.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jagger Canaan

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:43

Enda vennale oli veel halvem otsus valetada ja eeldada, et ta läbi ei näe. Jagger muigas nüüd üpriski laialt ja togis Kyle jälle küünarnukiga veidi ribidesse. Ta võis kahtlemata väga annoying vend olla, jah. "Aga on sul kedagi silmapiiril üleüldse? Mul on tunne, et ma olen asjadest kuidagi väga maha jäänud," küsis ravenclawlane siis. Ta tõesti tundis, ta ei teadnud paar tundi varem sedagi ju, et Kyle ja Raina läbi ei saanud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 150

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:48

Luke avas oma silmad ja sai aru, et oli magama jäänud. Ta on küll üks halb peoloom. Poiss ajas end püsti ning märkas oma sõpra Kyle'i eemal oma vennaga rääkimas, niisiis otustas ta natukeseks nende juurde minna, enne haaras ta kaasa ühe pudeli viina. "Hei, Kyle mu vennas!" tervitas Luke teda ja võttis kuti kõrval istet. "Kuidas sul siis ka läheb?" Proovis ta mingit vestlust alustada. Loodetavasti ei seganud ta neid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 12:52

Ben suudleski nüüd Tris'i kaela ja neiu pakkumise peale, kutt naeratas laialt ''Lähme.'' oli ta kohe nõus ja võttis Tris'i käest kinni ''Aga kuhu me lähme?'' küsis Ben. Kooli peal polnud palju privaatseid kohti.

Kyle kahetses, et ta varem polnud Jagger'ile midagi rääkinud sellest ''Jah mul on keegi silmapiiril ja mul pole temaga mingit chance'i.'' ütles Kyle Jagger'ile noogutades ning ohkas. Ta kustutas enda suitsu ära ja jättis selle maha. Kyle võttis enda rummi koksist paar lonksu ning hoidis enda pilku sellel. Ta oli juba nii palju välja öelnud ja Jagger'il oli raudselt selge juba, et see oligi Raina, kes Kyle'il silmapiiril oli olnud ja Kyle avastas seda vist praegu ise ka. Märgates Luke'i, naeratas Kyle rõõmsalt ''Tervist, Luke.'' tervitas ta kutti vastu ning vaatas, et Luke oli viinaga nende seltskonda tulnud. Kyle lootis, et ta ikka jagab ka ''Mul läheb täitsa normaalselt.'' vastas Kyle talle ''Ja sul endal?''
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 150

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 17:55

Beatrice naeratas, kui Ben ta käest kinni võttis. "Ma ei teagi, äkki poiste vetsu?" Pakkus ta siis, kui oli proovinud mõni hetk selgemalt mõelda. Tüdruk juba igatses poisi suudluseid. ta tahtis nii ruttu juba edasi minna. Milleks üldse oodata?

Luke noogutas, kui Kyle teda vastu tervitas. "Üsna sitasti," naeris poiss," vähemalt naistega, aga muidu pole viga midagi." Luke võttis lonksu viinast ja ulatas Kyle'i ja Jaggeri poole. "Tahate?" Pakkus kutt ja jäi neilt vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Daniel Jayden Bolduc
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 12

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 18:33

OT: Vastus Serenale, kelle postitus oli mitu lehekülge tagasi.

Daniel polnud oma avatud pudelit eriti tühjendanudki, nii et nähes, et tema vestluskaaslase pudel oli peaaegu tühi, tõi see mehe tähelepanu uuesti oma joogile. Jayden võttis lonksu, samal ajal tüdrukut kuulates. "Sa pead seda mehelikult mõtlemist veel natuke harjutama. Macho on kuidagi kahtlane sõna, mitte et minu oma parem oli," naeris poiss, võttis veel ühe lonksu oma joogist, ning jätkas," aga mida mina ka tean. Olen küll Ravenclawist, aga kirjandus ja keeled pole eriti minu teema ja ega neid siin koolis ju ei õpetata ka." Poiss silmitses korraks peol olevaid inimesi ja leidis: "Ja Hufflepuffis elavad kõik oma roosas mullis või siis sellisel juhul kollases mullis," lisas poiss rõõmsalt, aga jäi siis natukeseks mõttesse ja lisas," mulle vist ikkagi ei meeldi see majade süsteem, see on juba sajandeid vana, midagi peaks muutma."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 297

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 20:15

"Ma oskan väga hästi mehelikult mõelda, macho on üli lahe sõna. See on mu uus lemmiksõna," lausus Serena kindlameelselt. Tema pudel oli nüüd tühi ja alkohol hakkas mõjuma, seega ei mõelnud ta enam eriti, mis ta suust välja tuli. Tüdruk ei talu alkoholi väga hästi. "Sina küll macho ei ole," leidis tüdruk, "aga see ongi hea. Mulle küll machod ei meeldi." Serena leidis, et oleks tore oma tühi pudel võimalikult kaugele põõsastesse visata. See lendas päris hästi ja oleks peaaegu kedagi pähe löönud, aga läks siiski napilt mööda ja lendas ühte roosipõõsasse. Ta võttis juba peaaegu uue pudeli, kui märkas, et tema vestluskaasklase pudel oli ikka pooltäis. Neiu mõtles, et pole ilus üksi purju jääda ja otsustas uue pudeli võtmisega veidi oodata. "Mullis polekski ehk nii paha elada," arvas neid selle huffide jutu kohta. "Mulle ka ei meeldi, ma ei sobi ühtegi majja," jätkas Serena arutelu. Tüdrukul tuli tuju tantsima minna, aga ta otsustas veidi oodata, kuni ta rohkem joonud on. Kui ka poiss tema kõrval veidi rohkem jooks, võiks ehk temagi tantsima kutsuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 21:09

Ben muigas Tris'i mõtte peale ''Nojah, paremat kohta vist ei ole, eks?'' oli ka Ben nõus ja hakkas Tris'iga koos kiiresti kooli poole kõndima. Ben polnud ammu naisega olnud ja nüüd oli võimalus. Ta tahtis kiiresti juba saada.

Kyle oli üllatunud Luke'i vastuse peale ''Luke'il ja läheb naistega sitasti?'' küsis Kyle naeratades ''Kas siin peol just juhtus midagi halvasti või?'' tahtis Kyle kõike teada. Ta vist oli millegist ilma jäänud, jäi selline tunne. Kyle võttis Luke'ilt viina pudeli. Tavaliselt Kyle väga suur viina sõber polnud, aga nüüd ta ei saanud ära öelda enam, sest ta oli niigi purjus. Ta võttis paar lonksu ning jõi enda rummi koksi peale. Muidu oli liiga kange ja rõve maitse.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 193

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 21:27

OT: Mis meid juba 5 siin laua all või? Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 139

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   Laup Juun 13 2015, 21:28

"Kuule! See pole nüüd küll minu süü," hüüatas neidis, kui Alec kommenteeris tema jalgu. Tüdrukul sai jook otsa aga tal polnud võimalust ka endale uut tuua, kuna Troye mõnules tema põlvedel. Veidikese ajapärast ühines nendega ka Jaggeri vend. Tüdruk kuulas mida vennad rääkisid aga ei ühinenud nendega. Ta ei tundud Jaggeri venda eriti seega polnud ka millest rääkida. Tundub, et Alec magab juba. Hingab liiga vaikselt. Mingi ajapärast liitus nendega veel üks kutt. Tundus, et tema nimi oli Luke. Amber hakkas naerma, kui Luke ütles, et tal läheb naistega sitasti. Pole ka imestada. Kui Luke küsis kes tema pudelit tahab, tahtis neidis seda endale aga Jaggeri vend jõudis selle juba endale krabada. Nii kui poiss oli enda osa saanud, haaras tüdruk selle pudeli endale ning jõi sealt korraliku lonksu. Tüdruk krimpsutas nägu, kuna see oli ikka kange kraam.

OT: Jep Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   

Tagasi üles Go down

SUMMER PARTY!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next