Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 SUMMER PARTY!

Go down 
+21
Luke Lockwood
Amber Ravenwood
Kyle Coma
Daniel Jayden Bolduc
Raina Daugherty
Serena C. Escobar
Harold E. Styles
Jagger Canaan
Aiden Thor
Juliet Winchester
Keitlyn Dever
Beatrice Wood
Luke Hemmings
Ella Watson
Penelope Stark
Noah Clarkson
Xavier Smith
Kelly Wharwood
Alec Ryder
Sydney Jordan
Lilith Hope
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorTeade
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 18:28

Nüüd võis Kyle naerda ''Raina, ole aus, sul ei ole temast kahju.'' ütles Kyle talle. Kui Raina arvas, et Kyle'il meeldivad punapead ja brünetid, siis tal ei olnud üldse õigus ''Noh, sa ei tea üldse mu maitset ju.'' irvitas kutt ja oli ka imestunud, et ta nii hästi Raina'ga läbi sai. Õnneks Kyle ei ajanud teda närvi millegiga, nii et ta püüdis jätkata samas vaimus. Kuuldes õnnetusest tüdrukute pesuruumis, siis hakkas Kyle uuesti naerma ''Meil on tegelikult suht raske vahet teha küll. Ainuke erinevus ongi vist see, et tal pole tatoveeringuid ja neete. Kuigi talle meeldib neid endale tekitada, et teisi segadusse ajada.'' sõnas Kyle naeratades ja võttis enda õllest uuesti lonkse ''Mind solvas praegu ainult see, et sa arvasid, et mina see olin. Ega ma ei hakka ju tüdrukute vetsus passima, et kellegiga koos ennast meikima. Selline on Jagger ikka pigem.''

''Tris, ma olen mitu aastat juba alkohoolik olnud ja mulle ei hakka üldse kiiresti kahjuks alkohol tänu sellele pähe.'' ütles Ben talle ja mõtles, et peaks midagi kangemat hakkama jooma. Viina näiteks puhtalt. ''Läheb jah? Mul on hea kuulda seda. Vähemalt tean millised shotid sulle meeldivad nüüd.'' tegi Ben Tris'ile silma. Talle hakkas kerge flirtimise tuju peale tulema ja miks mitte enda sõbrannaga flirtida natuke?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 18:36

Kyle'i sõnade peale kissitas Raina esialgu ainult silmi, kuigi keda ta ikka lollitas, muidugi polnud tal kahju! "Räägi siis, milline su maitse on. Saan seda hiljem Beatrice'ile ka äkki kuulutada," lausus neidis seejärel. Äkki teda pisut ikka huvitas ka, millised tüdrukud Comale meeldisid... "No tal on täna seljas pikkade varrukatega triiksärk, nii et tätoveeringud olid kaetud ja sellepärast ta rohkem sinu moodi oligi... Ja sellepärast ma tema peale karjuma hakkasingi, sest tema võib ju tüdrukute pesuruumis käia, aga kui sina sinna satuksid, oleks see lihtsalt perversne," leidis Rain, öeldes selle otse välja. Kyle oli ju hetero, Jagger aga mitte. "Sind solvab see, kui keegi sind Jaggeriga segamini ajab?" kergitas Raina siis kulmu ja pöördus uuesti alkoholi poole, mõeldes mida järgmiseks võtta.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 18:38

"See ei ole supervõime, see on tähelepanuprobleem." teatas Ryder asjalikult. Kui ta väga purjus oli, võis ta käituda nagu teismeline tüdruk ning just see praegu toimuski. Poisi pudel oli tühjaks saanud, aga uut ta otsida ei viitsinud ning ega ta poleks saanudki, sest et vaevalt Jagger oma taguotsa lähiajal liigutada plaanis.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 18:42

Kyle oli üllatunud, et Raina tahtis teada, millised tüdrukud talle meeldisid ''No ma eelistan blonde ja mulle meeldib kui tüdruk on ikka minuga umbes sama pikkune, mitte et ta oleks mingi midget ja peaks koguaeg vaeva nägema, et mulle näiteks musi teha. Ja mulle meeldiks kui ta oleks selline rock'iliku välimusega, kannaks tumedat, äkki mingi tatoveering?'' kirjeldas Kyle ja enam ta ei osanudki midagi öelda. Seda ta teadis, et Tris'i ta ei kirjeldanud, kuigi Tris oli ka blond. Pigem kirjeldas ta Raina't. ''Ei, mind solvab see, et sa üldse arvasid, et see olen mina! Peaks loomulikust intelligentsist tulema kohe esimene mõte, et tüdrukute pesuruumis on Jagger, mitte mina.'' ütles Kyle naerdes ja jõi enda õlut uuesti ''Ma ei taha, et arvatakse, et ma pervert olen.'' eriti halb oleks olnud, kui Raina seda arvaks.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 18:45

Jagger naeris tahtmatult, kui Alec oma arvamust avaldas. "Okey, kuidas arvad," noogutas kutt irvitades ning sättis end murule istuma. Ta ei asunud otseselt laua all, kuid samas ega palju puudu ka ei jäänud. "Kelle voodis sa siis homme hommikul ärgata plaanid?" tögas ta nooremat ravenclawlast edasi, sest ta oli hullult tore inimene ja nii edasi. Tegelikult oli päris tõenäoline, et kui kutt end just ise laua alla ennem ei joo, hoolitseb ta selle eest, et Alec ikkagi oma voodisse jõuaks, mitte kurat teab kus ei ärkaks.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 18:53

"Kui see minu valik oleks, siis Dave Franco, aga ma kardan, et see jääbki unistuseks.'' vastas Alec Jaggeri küsimusele dramaatilise ohkega. Poiss ei saanud arugi, et kutt temaga jamas, tema jaoks oli käimas surmtõsine dialoog ning Alec oli sellesse väga süvenenud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 18:56

"Nii et välimus on sinu jaoks tähtsam kui iseloom?" järeldas Raina, kui Kyle'i vastust kuulis. Tüüp ju kirjeldas ainult oma unistuste naise välimust. Rainale endale ei tulnud esialgu pähegi, et tema suuresti sellisele kirjeldusele vastas... Otsustanud endale uue kokteili teha, kallas Raina uuesti oma topsi rummi ja natuke mahla. Võtnud lonksu, pöördus ta uuesti Coma poole. "Kas sa tahad nüüd öelda, et mul puudub loomulik intelligens, et ma teid segi ajasin? Enda kaitseks võin öelda, et ma olin just ärganud ja veidi unesegane," lausus Raina jälle pisut sõjakamal toonil. "Sa siis ei ole pervert? Okei, vähmalt seegi hea," pomises tüdruk veel.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 19:00

Jagger pingutas veidi oma sinised ajurakke ning noogutas siis omaette tolle nime peale. Ta vist isegi teadis, kellest Alec rääkis. "Kahju," sõnas Timothy siis mitte just eriti kaastundlikult. "Miks sa lauaall oled? Stalgid mind?" jätkas seitsmendik siis tolle surmtõsise dialoogiga, mis teda pidevalt muigama pani. Tal isegi oli enam-vähem enesekontroll, tegelikult. Ega ta kuigi palju joonud ka ei olnud. Veel. Tavaliselt ta jõi puhtalt seepärast, et ta ei suutnud ilma peol kauem olla lihtsalt, kuna kõik inimesed muutusid nii vastikuteks. Mõnikord ta läkski hoopis varem ära, aitas mõned tuttavad voodisse ja keris ka ise kuhugi magama.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 19:05

"Pigem nagu peitsin ennast, aga see ebaõnnestus." pomises Alec ning toetas oma pea esimesele ettejuhtuvale objektile, milleks olid seekord Amberi põlved. Poisi pea oli vahepeal tuikama hakanud ning ta pani silmad kinni, otsustades veidi magada. See oli loogiliselt kõige parem lahendus praegusele olukorrale, vähemalt Ryderi arust. Amberil polnud mingit õigust protesteerida, Jagger poleks teda leidnud kui Amber poleks sinna istunud ning tänu sellele she owed him.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 21:20

Amber jõi enda jooki vaikselt, tema ei plaaninud kiiresti purju jääda aga seda ei saanud öelda poisi kohta. Too oli juba purjus. Nii kui Alec mainis Jagger'it oli ta ka kohal. Mingi imelik võime kuulda enda nime saja meetri kauguselt. Samal ajal kui poisid pidasid dialoogi jõi neidis enda jooki ning vaatas teisi. Ta ei viitsinud poiste juttu eriti süveneda. Alles siis ärkas ta, kui Alec enda pea, neidis sülle toetas. "Kavatsed siin magama jääda?" päris neidis kergelt naerdes.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 21:25

"Pidu pole veel õieti hoogugi sisse saanud ja sina juba magad," manitses Jagger muiates Alecit. Kui too poiss reaalselt kavatseski magama jääda pidi Jagger kahjuks endale mingisugust muud lõbustust leidma. Näiteks Xavieri ümber sai veel natuke lipitseda, aga põhimõtteliselt ta oleks võinud Kylel natist kinni võtta ja ta tantsima viia. Pärast oleks Rainaga ka tantsida võinud. Ja Luke oli ka tegelikult ju kusagil. Temaga oleks ka kindlasti tantsida saanud.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 21:35

''Ma võin iseloomu ka kirjeldada. Sa ei öelnud ju kumba ma kirjeldama pean.'' ütles Kyle naeratades. Enda unistuste tüdruku iseloomu oskas ta ka kirjeldada. Kyle jõi enda õlle ja kuuldes Raina küsimust, raputas Kyle pead ''Ei taha seda öelda. Sorri, ma saan aru, et olid unine ja segaduses.'' üritas Kyle ikka normaalselt edasi suhelda Raina'ga. Temaga oli isegi huvitav rääkida ''Ei ole jah.'' ütles Kyle juba tüdinenult. See sai juba ammu selgeks tehtud ju.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 21:51

"Okei, kirjelda siis iseloomu ka. Mitte et mind muidugi huvitaks, aga kui sa juba alustasid, siis...," käskis Raina, aga pidi lihtsalt igaks juhuks jätma mulje, et teda see eriti ei huvitanud. Kes teab, muidu oleks Coma äkki koguni järeldanud, et neiu oli temast ise huvitatud või midagi... Hmh! Kuulnud tüübi järgmiseid sõnu, rahunes Raina jälle maha, sest selle öeldu põhjal ei saanud ta kohe kuidagi uuesti Kyle'i peale vihastada. Tõttöelda eelistas isegi Raina hetkel seda, et nad normaalselt suhelda saavad, nii et temagi ei tahtnud järsku uuesti tülli pöörata, isegi kui tema sõnad kohati provotseerivalt kõlasid...
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 21:56

''Võiks minuga palju aega veeta, ei valeta, on mulle lojaalne, hoolitseb mu eest, sest mõne koha pealt ma olen natuke tita ja mul läheb hoolitsemist vaja.'' ütles Kyle viimast asja naerdes ''Jaa ta peab oskama enda eest seisma ja ennast kaitsma, tal võiks olla ka selline natuke ülbe ja sarkasmiline pool ka.'' kirjeldas Kyle ja enam tal ei tulnud jälle rohkem sõnu suust välja, nii et ta otsustas õlut juua natuke. Kyle vaatas nüüd Raina'le otsa ''Kas sa kirjeldaksid mulle ka enda unistuste kuti iseloomu?'' küsis Kyle kulme kergitades ja naeratas sõbralikult Raina'le.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 22:08

Raina isegi muigas õrnalt Kyle'i vastuse peale. Kuti unistuste tüdruku kirjeldust neiu aga rohkem kommenteerima ei hakanud, vaid suitsetas veel veidi ning viskas lõpuks koni maha ja astus sellele peale. Kyle'i järgnev soov pani neidise jälle kulmu kergitama. "Ma ei ole piisavalt joonud, et sulle selle koha pealt südant puistama hakata," teatas Raina, ent jõi siis korraga enda topsis oleva kokteili ära ja asetas siis topsi lauale. Vale oleks olnud öelda, et joodud kokteilid talle juba mõju ei avaldanud, aga õnneks suutis Raina veel kindlalt kahel jalal seista. "Okei, see võib pisut üllatav olla, aga tegelikult ma ei ole eriti nõudlik. Minu unistuste kutt peab lihtsalt minuga hakkama saama. Olema piisavalt enesekindel ja põnev, et mul ei tekiks tahtmist tema juurest oma ilusate saabastega minema kõndida," lausus Raina ja vaatas Kyle'i poole. "Tegelikult ma ei mõista, miks see sind üldse huvitama peaks. Me ei ole ju isegi mitte sõbrad," mainis Rain veel.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 22:13

Kyle muigas selle peale, et Raina piisavalt joonud polnud. Ta on jälginud tänase õhtu jooksul teda ja teab, et ta on üsnagi palju juba joonud. ''Kui sa oleksid kaine, siis sa ei räägiks juba ammu ju enam minuga, nii et sa oled kindlalt täna juba piisavalt joonud.'' ütles Kyle talle naeratades. Ja see viimane kokteili lonks mõjuski talle ning Kyle naeratas rahulolevalt, kui Raina talle rääkima hakkas enda unistuste poisist. Kui Kyle poleks Raina't kannatanud, siis ta ei suhtleks üldse temaga, aga vot miski oli Raina's, et Kyle'il polnud tahtmist teda vältida. ''Äkki nüüd oleme?'' pakkus Kyle ja naeratas uuesti. Sõprade asjadest nad rääkisid ju.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 22:38

"Kas sa tahad öelda, et ma olen purjus?" pidi Raina nüüd käed risti rinnale asetama ja küsima. Ilmselt oli see neiu enda viga, et ta pidevalt kõigi sõnu valesti tõlgendama kippus, aga mis teha, selline ta juba oli. Tegelikult oli Comal vist isegi natukene õigus... Raina oli ju juba üsna pikalt kutiga juttu ajanud. Kui ta kaine oleks, siis oleks ta suure tõenäosusega ammu minema kõndinud. Küsimuse peale kergitas neiu kulmu. "Ei," vastas ta pead raputades. "Ja sa ei pea minuga praegu nii sõbralikult käituma. Ma tean, et meie sinuga ei salli tegelikult teineteist," tuletas Raina eelkõige endale seda meelde, aga ka Kyle'ile. "Nagu sa ise ütlesid - ilmselt suhtleme me praegu ainult selle pärast, et me oleme mõlemad natuke joonud," lisas ta. Seejärel vaatas Raina pisut ringi, mõeldes mida edasi peaks tegema...
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 22:42

"Oh, seda na ei teadnudki," lausus Beatrice ja jäi Beni natukene kauemaks vaatama, kui oleks pidanud. "Heh, võib-olla oskad siis veel mulle midagi teha," naeratas tüdruk ja saatis poisile sooja pilgu. Alkohol oli juba rohkem mõjunud ja Tris oli varsti purju jäämas. "Tead, ma polegi vist sulle öelnud, et sa tegelikult oled täiega pandav kutt," hammustas tüdruk huulde. "Oih, kas ma just ütlesin seda?" Asetas ta käe suu ette ja purskas siis uuesti naerma.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 22:48

''Jah tahan.'' ütles Kyle ausalt välja. Talle meeldis Raina't kiusata natuke. See 'ei' tegi natuke haiget, aga eks Kyle võis ka nüüd ülbet mängima hakata ''Mulle sobib.'' ütles ta. Muidugi ta oleks tahtnud ikka Raina'ga sõpradeks saada, aga võib-olla oli parem, et nad veel ei tee seda. ''Ma olen nõus selle teooriaga.'' nõustus Kyle Raina'ga ning ta avastaski nüüd, et tal on õlu juba otsas ja seda ka, et tal ongi juba alkohol natuke pähe hakanud. Kyle vaatas ka nüüd ringi ning mõtles minna enda venna juurde. Temaga ta oli siin peol ainult umbes viis minutit aega veetnud.

''Pole midagi, et ei teadnud. Väga hea, et sa sellist asja tegelikult minus ei teadnud.'' Ben'ile ei meeldinud tegelikult, et inimesed arvasid, et ta alkohoolik oli. ''Tahad veel mingit shotti?'' küsis Ben üllatunult. Ben võis teha küll talle, aga ega ta mingi professionaal ei olnud ''Sellesmõttes, et ma võin sulle shotte veel kallata, aga mingeid kokteile ma küll ei oska teha, sest ma ei ole väga suur kokteilide sõber.'' lausus Ben naerdes. Kuuldes komplimenti, et Ben on pandav, tahtis ta vastata, et ta teadis seda juba ''Usu mind, Tris, ega sul ka midagi viga pole.'' ütles kutt talle vastuseks ja pilgutas talle silma uuesti. Ben'i jaoks polnud ükski tüdruk tegelikult kooli peal kole. Ta võis igaühte proovida, aga ta polnud nii meeshooralik.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 23:11

"Ei, ma toetan ennast." teatas Alec Amberile vastuseks. "Ja miks su põlved nii kondised on?" lisas ta, püüdes leida mugavamat asendit, lüües oma pea kergelt vastu lauda ära. Ühe viskipudeli üksinda ära joomine polnud vist kõige parem idee.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 23:21

"Aga vähemalt nüüd tean," lausus Beatrice vist selle hetke kõige kainema vastuse. "Jah, tahaks küll," noogutas tüdruk ja jälgis poissi. "Ega mind need kokteilid huvitagi, shotid tunduvad paremad ja kangemad," rääkis tüdruk ja lükkas tühja õllepurgi kogemata käega maha. Tüdruk naeratas, kui ka Ben talle komplimendi tegi. "Aitäh." Poiss oli talle juba meeldima hakanud ja see kasvas iga minutiga.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 23:24

"Mida sa just ütlesid?" nõudis Raina, kui Kyle talle mõista andis, nagu arvaski ta, et neiu oli purjus. Raina ei olnud purjus! Vähemalt ta ise ei tahtnud seda küll veel tunnistada... "Ma juba imestasingi, et me nii kaua suutsime normaalselt läbi saada. Nüüd rikkusid sa just kõik ära!" teatas neiu ärritunult ja vahtis kurjalt Coma poole. Jah, täpselt nii vähe oligi vaja, et Raina tuju hoobilt muutuks. Pealegi kinnitas tüüp seda ka, et nad ei sallinud teineteist ja noh, isegi kui nad olid hetkeks normaalselt läbi saanud, oli see nüüd hoobilt vist unustatud. "Ma ei kavatse enam sekunditki kauem sinu seltskonnas olla, nii et head aega, sa igavene...," soovis Raina tusaselt ja otsustaski minema minna. Astunud sammu, tundis tüdruk korraks väikest peapööritust, nii et ta hetkeks Kyle'i käsivarrest kinni haaras. Järgmisel hetkel sai aga tasakaalu kätte ja kõndiski oma platvormidel isegi üllatavalt sirgelt minema. Tegelikult ei teadnud tüdruk absoluutselt, kuhu ta minna tahtis...
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 23:33

"Ja üllataval kombel sa oled ikka veel siin." ütles Ben muiates Tris'ile ja võttis talt ümbert kinni ühe käega "Tule, mina tahan küll viina." sõnas kutt ja juhatas neiu jookide juurde. Raina oli sealt nüüd ära läinud ja ta tundus niigi vihane, niiet Ben kasutas võimaluse ära, et lõpuks viina võtta. Ben võttis uued shotid ja kallas sinna viina. Ta kallas ka ühte suuremasse topsi apelsini mahla Tris'ile, aga ta ise kavatses puhtalt võtta.

Kyle ehmus Raina järsu tuju muutuse peale ja hakkas ta üle naerma. See oli vaimukas, kui väikse asja pärast Raina närvi läks ning Kyle lasi tal ka enda seltskonnast ära minna. Kui neiu Kyle'i käsivarrest ka veel kinni võttis korraks, siis Kyle muigas uuesti "Täitsa kaine oled." ütles ta neiule järgi ning kallas endale topsi rummi ja Cocat, enne kui enda venna juurde minema hakkas.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyReede Juun 12 2015, 23:52

Tüdruk nautis, kui Ben ta ümbert kinni võttis ning nad läksid koos jookide juurde. Ben muutus natuke mõtlikumaks, kuid Tris ei tahtnud temalt küsida, mille pärast. Neiu vaatas, kuidas poiss klassidesse viina valas ning ka tüdrukule alpelsinimahla juurde lisas. "Põhjani siis," võttis Tris shoti kätte ja ootas et ka poiss sama teeks.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 EmptyLaup Juun 13 2015, 00:04

"Muidugi põhjani. Shotte võetaksegi nii ju." ütles Ben muiates ning jõi enda shoti põhjani. "Woo! See oli mõnus mõnus." viina Ben nautis juua. See pani kohe tundma nagu juba laksiks. Ta kallas endale juba uue shoti.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SUMMER PARTY! - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 10 Empty

Tagasi üles Go down
 
SUMMER PARTY!
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Summer Aldren
» *Party-y-y*
» Let's party!! - massiteema
» Emily birthday party!! -massiteema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Kooli territoorium-
Hüppa: