Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 SUMMER PARTY!

Go down 
+21
Luke Lockwood
Amber Ravenwood
Kyle Coma
Daniel Jayden Bolduc
Raina Daugherty
Serena C. Escobar
Harold E. Styles
Jagger Canaan
Aiden Thor
Juliet Winchester
Keitlyn Dever
Beatrice Wood
Luke Hemmings
Ella Watson
Penelope Stark
Noah Clarkson
Xavier Smith
Kelly Wharwood
Alec Ryder
Sydney Jordan
Lilith Hope
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
AutorTeade
Aiden Thor
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Aiden Thor


Postituste arv : 115
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 00:04

''Ah vaata ise kui teada tahad,'' lausus Aiden tüdruku küsimuse peale ja vaatas siis oma viinapudelit. Päris vilets viin oli, õlu oleks parem olnud. Vihaselt viskas ta pudeli vastu ühe puu tüve puruks. Ta oli juba küllalt palju joonud, nii et ta ei teadnud enam ise ka päris täpselt mida ta teeb.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 07:31

"Küll sa leiad endale selle õige." patsutas Ben Tris'i seljale ja võttis enda õllest lonksu "Minul läheb väga hästi. Naist pole ammu olnud ainult." vastas Ben irvitades. Ta mõtles, et peaks paar jooki talle ja Tris'ile tooma ning seda ta ka tegi. Ben läks jookide laua juurde, võttis sealt tequila pudeli, sidruni viile ja soola ning ruttas Tris'i juurde tagasi "Sul on vaja shotte." ütles Ben neiule naeratades ning asetas toodud asjad lähima laua peale. Ta kallas tequila shoti klassidesse ja vaatas Tris'ile otsa.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 10:20

"Aga sa tahaks?" Küsis Beatrice ja vaatas siis, kuidas Ben juua toob. Tüdruk jälgis kuidas ta shottid valmis teeb ning naeratas siis. "Ma pole küll kunagi neid joonud, aga kunagi peab ju ikka proovima," turtsatas ta ja asetas oma tühja õllepurgi lauale. Tüdruk lubas küll rohkem mitte juua, aga ainuke kaine ei tahtnud ta ka olla.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 10:39

Amy kehitas kuti jutu peale õlgu. Tema küll sinna laua alla ei roni. Neidis haaras laualt oma pudeli, mille ta oli enne korraks sinna asetanud. Alice võttis lonksu samal ajal inimesi vaadates. Ben tegeles mingi tibiga, Aiden hakkas lihtsalt liiga purju jääma ja teisi tuttavaid nägusid polnud. Kuna midagi huvitavat ei toimunud kõndis Rhian siis taas pudeliga oma puu juurde ja jäi selle alla istuma aeg ajalt pudelist lonksates
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 10:57

"Mul on täiesti suva, mida nad arvavad," kehitas Xavier Jaggeri sõnade peale õlgu, saamata isegi päris täpselt aru, kellest jutt käis. Sydney öeldu peale ristas poiss kangekaelselt rinnal käed. "Ma ei hinda sind, kui sina mind hinnata ei oska." Võib-olla oleks tema ka pidanud minema ja leidma mõne oma austajatest, kes teda hinnata oleks osanud? Sellegipoolest otsustas kutt seda mitte teha. Vähemalt mitte veel. "Ja mida nad siis unes näevad? Et saavad minu käest korvi?" uuris ta sõbrannalt irvitades. "Ja kust sa võtad seda üldse? Oled ise minust sellist unenägu näinud?" Poiss jälgis näitsikut, kui too ringi vaatas, ning taipas, kuhupoole too oma pilguga sihtis. "Kui jood, ära uju," lausus Wyatt teadjalt, ise seejuures viskipudelit taas huulile tõstes. "Tahad tekitame sulle siia oma titade basseini?" uuris kutt laialt irvitades. See seal eemal oli vist juba lastebassein, aga mine tea, äkki väikesel Sydikesel õnnestuks sinna ka ära uppuda.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 11:44

''Naist? Muidugi!'' ütles Ben naeratades ja asetas ka enda õlle pudeli laua peale. Ben andis Tris'ile soola ''Tee enda käsi ilaga natuke märjaks ja raputa sinna soola.'' hakkas Ben teda õpetama. Ben tegi seda sama ''Laku sool ära, võta shot ja söö sidrunit peale.'' Ben tegi selle kõik ära juba ja ta tundis, kuidas tal seest soojast läks ''Ohh see oli mõnus.'' nüüd ta ootas, kuni Tris enda shoti võtaks.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 12:10

Beatrice kuulas Beni õpetust ja tegi nii nagu ta käskis. Tris lakkus soola ära, jõi shoti ja sõi sidrunit peale. Tüdruk ei osanud sellest midagi arvata, kuid kange kraam oli see tõesti. "Oh, see...," ei leidnud tüdruk sõnu ning hakkas hoopis naerma. "Teeb seest soojaks," lisas ta.

"Kui ma teid ei sega, siis loomulikult," naeratas Keitlyn ning võttis oma taldrikule mõned uued näksid, siis kõndis Noahi järel selle Lilithi juurde. Ta oli seda roosade juustega tüdrukut küll näinud, kuid rääkima polnud kunagi läinud. Keity teadis vaid seda, et talle meeldivad tüdrukud.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 12:21

Ben jälgis huvi ja naeratusega, kuidas Tris tequila shotte esimest korda jõi ning muigas ta kommentaari peale ''Oli mõnus onju?'' küsis Ben ja kallas juba uued shotid valmis. Ben kavatses küll väga täis jääda.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 12:23

"Jah, see oli super," naeratas tüdruk ja valmistus juba teiseks. Ta raputas soola käe peale ära ja ootas, kuni Ben uued shotid valmis saab. "See hakkab juba mõjuma," naeris ta ning lükkas oma blondid juuksed selja taha.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 12:29

Raina Daugherty kirjutas:
Raina vahtis hetke Kyle'i, kui tema sõnu kuulis, sest millegipärast suutis tüüp teda oma sõnadega ärritada. "Mida sa sellega öelda tahad?" küsis Raina pisut sõjakalt. Kyle oli ju imestunud selle üle, kuidas Raina tüdrukut taluda oli suutnud. Häh. Kui Coma talle järgmisel hetkel suitsu pakkus, võttiski Raina pakist ühe ja astus Kyle'ile korraks lähemale ka, et tüüp saaks tema oma ka süüdata. Kuti järgmised sõnad ajasid aga Rainat naerma ja ta ei saanud sinna midagi parata. "Sa pole temaga varem suhelnud?" muigas neiu ja turtsatas lõbustatult. Siis oligi Rainal enne peaaegu õigus ju olnud. Tüüp justkui ei teadnudki varem Trisi olemasolust. Siis ei teadnud ta ammugi ka sellest, et ta neiule meeldis. Vot see oli lõbus. Seejärel võttis Raina oma kokteilist lonksu, viies pilgu korraks Beni ja Beatrice'i poole. Ei tea, kas peaks Kyle'ile mainima, et ta Trisile meeldis...?

''Seda, et sa oled tõeline Slyth ja, et sul on raske leida inimest, kellega hästi läbi saada.'' ütles Kyle ausalt välja, aga see ei olnud mõeldud solvanguna. Kyle süütas Raina suitsu ka ning pani siis paki ja zippo enda tagi taskusse tagasi. Kui Raina naerma hakkas, kergitas Kyle kulme üllatunult. Ta polnud tükk aega kuulnud Rain'i naermas ''Ei ole jah. Mis selles nalja pakub?'' ei saanud Kyle aru. Kui Rain juba naeris, siis see pidi olema ju põhjusega ikka.


Ben'il oli heameel, et Tris'ile need shotid meeldisid. Ta pani enda käe peale soola ja andis siis soola Tris'ile. ''Juba mõjub?'' oli Ben üllatunud ''Lucky you.'' Ben'il läks alati aega, et täis jääda ja ta kadestas neid, kellele alkohol kergelt pähe jäi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 12:40

Raina vahtis taas Kyle'i hetke üsna nõutul pilgul, kui tema vastust kuulis. "Mul on inimesi, kellega ma hästi läbi saan!" lausus Raina. Noh, näiteks Jagger ja Luke ja... noh, küllap leidus mõni veel! Siis tõmbas Rain oma suitsust mahvi ja oli hetke vait. "See väike hufflepufflane on sinust ilmselgelt sissevõetud ju. Ja kui sa seda ei näe, siis sa oled ikka eriliselt pime," teatas Raina seejärel küsimusele vastuseks, ise lõbusalt muiates.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 12:45

''Ma tean, et on.'' ütles Kyle naeratades ja tõmbas enda suitsu. Kuuldes Raina järgmisi lauseid, kortsutas Kyle kulmu ja muigas siis ''Ma vist ei taha seda näha siis.'' arvas kutt ning viis enda pilgu Beatrice'i ja Ben'i poole. Ta raputas enda pead ja vaatas Rain'i ''Mh, talle ilmselgelt Ben ju.'' lõi Kyle käega. Kyle sai aru küll, et ta meeldis Tris'ile, aga ta ei tahtnud olla kuri kutt ja korvi anda.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 12:50

Vähemalt kinnitasid Kyle'i sõnad nüüd seda, et ta polnud oma eelnevaid sõnu solvanguna mõelnud. Pealegi muidugi tüüp teadis, et Rain ja näiteks tema enda kaksikvend hästi läbi said. Seejärel kergitas Rain kulmu, ent vaatas ka Beni ja huffi poole, kes koos midagi jooma olid hakanud. "Tema ja Ben on sõbrad... kuigi võib-olla ta tahab teid mõlemaid? Päris vaimukas," mõtles Rain valjult ja jõi siis lonksu oma kokteilist. "Ma lõbustasin ennast enne veidi ja ütlesin Beatrice'ile, et tal pole sinuga võimalustki, sest ta pole sinu tüüp," teatas Raina järgmisel hetkel nagu muuseas. "Ära ütle, et mul oligi õigus?" küsis ta siis muiates.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 13:03

Tänu Jagger'ile teadiski Kyle paljusid asju Raina'st. Kyle naeris, kui Raina arvas, et Tris tahab korraga teda ja Ben'i ''Äkki ta tahab hoopis Jagger'it.'' muigas kutt ning mõtles, et see oleks üpris naljakas olukord. ''Tegelt? No aitäh, vähemalt ei pidanud mina seda ütlema.'' ta ei olnud kurigi, et Raina seda Tris'ile ütles, sest see oli nii tüüpiline käitumine Raina puhul ''Sul oli õigus.'' sõnas Kyle ning jõi viimase lonksu enda viski koksist.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 13:45

Beatrice Wood kirjutas:

"Kui ma teid ei sega, siis loomulikult," naeratas Keitlyn ning võttis oma taldrikule mõned uued näksid, siis kõndis Noahi järel selle Lilithi juurde. Ta oli seda roosade juustega tüdrukut küll näinud, kuid rääkima polnud kunagi läinud. Keity teadis vaid seda, et talle meeldivad tüdrukud.

Seega naases Noah tagasi basseini juurde koos Keitlyniga ning seekord võttis Noah Lily juures istet. "Ma loodan, et sul midagi selle vastu pole, et ma meile seltsi tõin," sõnas kutt ja silmitses Lilithit, öeldes oma pilguga, et neidis loodetavasti midagi piinliku Noahi crushi kohta ei piiksata.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 15:18

Amber oli enda siidri juba tühjaks joonund ning ta suundus uue järele. Siiamaani polnud ta kellegagi eriti suhelnud. Polnud viitsimist ega tahtmist. Jõudnud joogi laua juurde ning haaranud sealt ühe kangema joogi, märkas ta ,et tema kallis klassivend istub üksinda laua all. Tüdruk otsustas temaga ühineda. "Mis jood üksinda?" päris Amber ning potsatas tema kõrvale.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 15:22

Ryderi pudel oli juba tühjaks saamas ning poiss oli kergelt purjus. Järsku istus ta kõrvale Amber. Tore, ta polnud õhtu jooksul väga kellegiga rääkinud. "Keegi on Jaggeri ketist lahti lasknud," ütles Alec ning võdistas ennast.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 16:37

"Kui ta Jaggerit tahaks, siis oleks ta küll äärmiselt rumal," lausus Raina, sest vaevalt mõni tüdruk suudaks Jaggeri sirgeks väänata. "Oota, mida? Ma rääkisin talle oma lõbuks igast jama kokku ja nüüd sa veel tänad mind selle eest?" küsis neidis ja taaskord oli see selline hetk, mis talle nalja pakkus. "Aga ma ütlesin talle veel, et ta võib ju proovida sind ära võluda, nii et man up ja ütle talle ise, kui sa seda ei soovi," pidi Rain lisama. Seejärel tõmbas neidis veel paar mahvi ja jõi oma kokteili, enne kui uuesti suu avas. "Ahjaa, ja siis teda huvitas veel, et millist tüüpi tüdrukud sulle siis meeldivad, aga seda ei osanud ma talle öelda," mainis Rain.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 17:57

Kyle noogutas ''Jah seda küll.'' naeris ta. Kyle'il oli tegelikult varasemaid kogemusi tüdrukutega, kes teda sebisid, et nad vahepeal olid läinud Jagger'iga rääkima, arvates, et too on Kyle. Nii võis ka Tris'il ju juhtuda. ''No muidugi. Beatrice ei ole minu maitse ja ma ei näe temaga mingit tulevikku kahjuks.'' seletas Kyle, et miks ta tänas Raina't selle eest. Kyle muigas ''Ma ei usu, et ta enam mind võluma tuleb.'' kutt võttis nüüd endale õlle ja jõi sealt paar lonksu, tõmmates suitsu peale. Kyle naeratas selle peale. Ta oleks nii väga tahtnud öelda Raina'le, et Kyle'ile meeldisidki Raina tüüpi tüdrukud, aga ta ei hakanud veel seda ütlema. Tema ja Raina vahelised suhted peaksid ennem natuke paranema ja siis võis ta Rain'ile kõik välja rääkida ''Vähemalt selle kohta sa jama ei ajanud.'' ütles Kyle naerdes, võttis enda suitsust viimase mahvi ja viskas siis selle maha.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 18:04

Jagger püüdis keskenduda Xavieri ja Sydi jutuvadale, kuid korraga tundus talle hoopis põnevamana see, mis kostus laua alt, kuna keegi mainis ta nime, ilmselgelt. "Vabandage mind, daamid," sõnas kutt, enne kui laua ette kükitas ja selle alla piilus, märgates kahte majakaaslast seal aega veetmas. "Tere Alec, tere Amber," sõnas kutt, olles uhke, et ta ka tüdruku nime oli suutnud meelde jätte. "Mis sebite siin? Alec pole veel piisavalt täis?" uuris ta siis. Tal oli nagu mingi mälestus sellest, et see purjus kutt kippus unustama, kui sügaval kapis ta täpselt on iga kord kui ta alkoholi kätte sai. Siiski, kui nüüd teine pilk poisile heita tundus ta küll juba piisavalt tarvitanud olevat.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 18:13

Noah Clarkson kirjutas:
Beatrice Wood kirjutas:

"Kui ma teid ei sega, siis loomulikult," naeratas Keitlyn ning võttis oma taldrikule mõned uued näksid, siis kõndis Noahi järel selle Lilithi juurde. Ta oli seda roosade juustega tüdrukut küll näinud, kuid rääkima polnud kunagi läinud. Keity teadis vaid seda, et talle meeldivad tüdrukud.

Seega naases Noah tagasi basseini juurde koos Keitlyniga ning seekord võttis Noah Lily juures istet. "Ma loodan, et sul midagi selle vastu pole, et ma meile seltsi tõin," sõnas kutt ja silmitses Lilithit, öeldes oma pilguga, et neidis loodetavasti midagi piinliku Noahi crushi kohta ei piiksata.

Lily mõtles juba hakata end püsti ajama ja uut seltskonda otsima, kuid siis tuli Noah ikkagi tagasi, koos tolle ilusa Gryffindori tüdrukuga, kellest nad ennem rääkinud olid. "Ei ole," raputas Lily naeratades pead. "Tere Keitlyn, ma olen Lilith," tutvustas ta siis ennast hoolimata sellest, et ta mäletas, et Noah tüdrukule ta nime ennem maininud oli.
Tagasi üles Go down
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alec Ryder


Postituste arv : 193
Join date : 10/06/2015
Asukoht : Austraalia

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 18:15

"Hey, sugar tits." hõikas Alec Jaggerile. Tema tuju oli viimase kümne minuti jooksul märkimisväärselt tõusnud ning kutt tundis ennast päris hästi. Tõenäoliselt oli see alkohol, Ryder jäi alati kiiresti purju. ''Kuidas sa mu üles leidsid?'' vingus ta. Laua alla minna oli tema tänase päeva geniaalsem idee, kõik oli ilmselgelt Amberi süü.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 18:17

"Vaene tüdruk," vangutas Raina pead, kui Kyle mainis, et ta tõepoolest ei näinud endal ja Beatrice'il tulevikku. Tegelikult Rainal tüdrukust muidugi kahju polnud. Kui üldse, siis oli tal temast õige pisut hale. "Kuule, ma ei ole nii hull ka, et ainult valetaks," märkis Rain kuti viimaste sõnade peale. "Ma ei suutnud lihtsalt otsustada, kas öelda talle, et sulle meeldivad pisikesed punapead või pikad brünetid," teatas neidis järgmisel hetkel siiski õlgu kehitades. Okei, mis toimus? Kuidas see võimalik oli, et nad suutsid praegu Comaga nii rääkida, et üks neist teise peale ei ärritunud ega karjuma ei hakanud? "Ma ajasin Jaggeri täna kogemata sinuga segamini. Nägin teda tüdrukute pesuruumis, mõtlesin, et see oled sina, ja karjusin ta peale natuke, enne kui ma sellest aru sain," rääkis Raina veel, täpselt teadmata miks, ja tegi oma suitsu edasi, juues vahepeal topsis oleva kokteili ka ära.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 25

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 18:18

"Ma ei teagi, vist jah," naeris tüdruk Beni küsimuse peale. "Sulle siis veel mitte? See ju üsna kange kraam," lisas ta ja jõi uue shoti peale ning hammustas ka sidrunit. "Huh," viskas ta koore maha. "See läheb iga korraga aina paremaks."

"Tere, ma olen Keitlyn," tutvustas ka Keitlyn end. "Noah juba enne mainis su nime," lisas neiu ja võttis ühel kivil istet, mis basseini kõrval oli. "Sa oled Hufflepuffist eks?" Uuris ta ja vaatas siis korraks Noahi poole.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 EmptyReede Juun 12 2015, 18:27

Jagger muigas tahtmatult, kui Alec teda sugar titsideks kutsus. Poiss oli ilmselgelt juba liiga palju joonud. Tal oli võib-olla et isegi pisut hale, kuid see ei takistanud kahtlemata teda majakaaslast kiusamast. "Mul on selline supervõime, et ma kuulen kui keegi kolme kilomeetri raadiuses mu nime mainib," lausus kutt tehtud tõsisusega noogutades. Vaevalt see pisike tegelane praegu aru saab, et ta segast peksab, mis oligi kõige toredam.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SUMMER PARTY! - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 9 Empty

Tagasi üles Go down
 
SUMMER PARTY!
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Summer Aldren
» *Party-y-y*
» Let's party!! - massiteema
» Emily birthday party!! -massiteema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Kooli territoorium-
Hüppa: