Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 SUMMER PARTY!

Go down 
+21
Luke Lockwood
Amber Ravenwood
Kyle Coma
Daniel Jayden Bolduc
Raina Daugherty
Serena C. Escobar
Harold E. Styles
Jagger Canaan
Aiden Thor
Juliet Winchester
Keitlyn Dever
Beatrice Wood
Luke Hemmings
Ella Watson
Penelope Stark
Noah Clarkson
Xavier Smith
Kelly Wharwood
Alec Ryder
Sydney Jordan
Lilith Hope
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
AutorTeade
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 00:23

"Mis sulle sisse läks?" tegi Kelly suured silmad ja lükkas Luke eemale. "Harry on siinsamas. Ma armastan teda ja ma arvasin, et ma tegin sulle selle selgeks. Sa oled ilmselgelt liiga purjus."
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 00:28

"Ma arvan, et ma nüüd küll nii purjus pole. Ma tean, et sa armastad Harryt aga ma tahtsin lihtsalt ju...ah," ohkas kutt, ta kaotas tasakaalu ning vajus Kellyle peale. Kuti silmad vajusid kinni ning tal hakkas paha.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 00:40

"Ilmselt küll," vastas Serena Davidi esimesele lausele ja ka Slytherini jutule. Ser tänas teda pudeli eest. Neiu jõi pudelist paar lonksu ja otsustas vestlust edasi arendada. "Sõõlamiskübar kahtles päris kaua, kas ma sobin rohkem Slytherini või Ravenclawi, ja ma valisin Ravenclawi. Ma ei ole nii tuupur ega reeglitejärgija, kui enamik ravesid on, aga ma ei ole ka eneseimetleja. Ma olen lihtsalt üsna tark, aga reeglitest ma vist eriti kinni ei pea," jutustas Serena mõtlikult. Talle oli alati tundunud, et ta ei sobi ühtegi majja täielikult. Mingil hetkel tõmbas neiu tähelepanu sõnelemine, mis oligi muutunud kakluseks, just nagu võiski karta. "Slytherin ja Gryffindor pluss alkohol ei ole hea kombinatsioon," pomises neiu, kui märkas, et taaskord olid need kaks maja vastamisi.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 00:41

"Issand jumal," astus Kelly eest ära ja Luke kukkus lihtsalt maha. Kelly tundis, et ta tahtis siit peolt ära minna, aga ta ei saanud Harryt jätta. Ta kõndis tagasi Harry juurde ja otsis midagi, millega vereplekke puhastada.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 00:46

Luke oigas valust kõhust, kui ka mahakukkumisest. Järgmisel hetkel poiss oksendas ning mõne minuti pärast ajas ta end püsti. Tal oli nüüd palju parem ning ta liikus tagasi laua juurde, kust haaras uue pudeli veini. Luke polnud kindel, kas see on hea mõte, aga järgmisel hetkel voolas vedelik kuti kurgust alla.

Beatrice tundis end juba täielikult üleliigsena ning kuna üks tüdruk teda ka passis, hakkas tal veelgi piinlikum. Miks ta üldse siia peole oli tulnud? Keegi ei taha ju Hufflepufflasega rääkida. Tris otsustas, et alkohol teeb asja võib-olla natukene paremaks.
Tagasi üles Go down
Juliet Winchester
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Juliet Winchester


Postituste arv : 61
Join date : 09/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 01:08

Juliet vaatas enda ees toimuvat kerge põlgusega. See on põhjus, miks ta alkoholi ei joo. Two words - hot mess. Kutt, kes oli just maha ropsinud, sebis endale veel lisaks uue pudeli. "Kas sa ei arva, et see on üsna halb idee?" küsis tüdruk kutilt, astudes tema jobist paar sammu eemal. Rõve.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 10:07

Õnneks Harry'l ei hakanud ninast verd jooksma, aga just Kelly pärast ta ei löönud vastu. Ta ei jõudnud ka enam vastu lüüa, sest nad läksid Kelly'ga eemale. Nii kaua kui nad rääkisid, otsustas Harry endale joogi tuua. Tegi tuju vähemalt natuke paremaks. Harry läks endale siis rummi koksi tegema ja märkas, et see poiss oksendas. Harry muigas selle peale ja raputas pead ''Nõrk.'' pomises ta. Ta võttis enda koksi ning läks sellega tagasi Kelly juurde.

Kyle muigas kui Jagger talt komplimenti nurus. See oli samahea, kui ta oleks teinud iseendale komplimendi ''Jah, Jagger sa oled väga kaunis.'' ütles Kyle talle naeratades. Nüüd pööras Kyle enda pilgu Hufflepuff'lasele ''Tere ka sulle.'' ütles ta tüdrukule viisakalt.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 10:12

Kui üks tüdruk Luke'i kõnetas, otustas poiss pudeli selleks ajaks suu juurest eemale võtta. "Arvad? Aga mis su nimi ka on?" Unustas Luke juba eelmise teema. "Sa oled sitaks kena," lisas kutt.

Beatrice oli just joogiga tagasi tulnud, kui Kyle talle tere ütles. Tüdruku põsed tõmbusid punaseks. "Tere jah," lausus ta arglikult ning võttis lonksu oma joogist.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 10:57

Jaggeri poolest oleks Raina vabalt võinud temaga koos Xavieri ahistama tulla, kuid selle asemel otsustas tüdruk jääda tema kaksikvenna ja ühe hufflepufflase juurde. Kummaline valik, aga mis seals ikka! Kutt ise jõudis päris kiiresti sinna, kus tema lemmik slytherinlane koos tema ühe kõige parema sõbraga ennast rõõmsalt täis kaanis. Poiss ei olnud väga kindel, kas talle meeldis Xavier rohkem kainena või purjus. Mõlemat moodi oli päris lõbus.
"Noh, Xavvu, tantsima ka läheme või?" nurrus kutt olles ohvrile piisavalt lähedale jõudnud ja pilgutas talle silma. Go big or go home. "Hei, Sydney!" tervitas ta siis ka oma teist head Slytherini sõbrannat. Teda kuidagi tõmbas selle maja poole vist.
Tagasi üles Go down
Amber Ravenwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amber Ravenwood


Postituste arv : 139
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 11:16

Amber sai peost teada juba mitu päeva tagasi. Tema oli üks esimesi, kes sellest teada said. Enne pidu käis neidis vannis ligunemas ja siis ka korralikult pesemas. Amber'il kulus umbes tund, et valmis saakd tema kerge meik ja lihtne soeng. Juuksed jättis neidis lahti aga tegi neisse kerged lokid. Seljas oli neidisel pikk aga kerge suvine kleit. Jalga pani ta baleriinad. Täispeaga pole hea kontsadel kõndida, peal kõrgem kukkuda.
Amber jõudis peopaika, kui seal kerge melu juba käis. Kõik suhtlesid omavahel ning mõned isegi tantsisid juba. Oli ka kuulda, et mingi bänd mängis. Tavaline tantsumuusika. Ringi vaadates märkas neidis Xav'i kes rääkis teise tüdrukuga aga oma parimat sõpra ta ei leidnud. Võib-olla ta ei tulegi siia. Oma mõtte peale õlgukehitades, suundus tüdruk jookide laua juurde ning võttis endale algatuseks ühe siidri.
Tagasi üles Go down
Juliet Winchester
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Juliet Winchester


Postituste arv : 61
Join date : 09/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 11:20

"Wendy," ütles slyth üleolevalt ning naeratas kutile võltsilt. Võis ka ju veidi nalja teha, õhtu oli alles algamas. "Ma tean." lisas tüdruk, kui kutt talle komplimendi tegi.  Tüdruk lükkas oma blondid juuksed seljale jälgis poissi, kes oli ikkagi otsustanud veel peale juua. Idioot.
Tagasi üles Go down
Luke Lockwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Lockwood


Postituste arv : 91
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 11:35

Luke mõtles kaua kas tulla peole või ei. Lõpuks sai ta otsusele, et miks ka mitte? Ta polnud just suurim pidutseja aga vahepeal võis ka. Punapeal ei läinud kaua aega, et valmis saada. Ian pani selga teksad ning t-särgi ja kammis juuksed ära. Rohkem polnud vaja tal midagi teha.
Kui Luke kohal jõudis, käis pidu juba täiehooga. Nii palju siis varajasest kohale tulemisest. Ringi vaadates märkas poiss, et Jagger on kahe slytherini maja esindaja juures. Pole mõtet minna Jaggeri juurde hetkel, kui too rääkis oma sõpradega. Hiljem on aega küllaga.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 12:20

"Seda me veel vaatame," muigas Xavier Sydney sõnade peale. Ta oli kindel, et kui tüdruk samas tempos pudelite tühjendamist jätkab, on ta varsti purjus. "Kõlab lõbusalt," lausus ta sõbranna järgmise lause peale. Ta ise polnud ennast kunagi nii täis kaaninud, et tal järgmisel päeval sellest mingi mäluauk oleks olnud, aga kes teab, võis ju päris lõbus olla. "Jah, sa oled ju kainenagi peast suht soe, kui palju hullem sa purjus peaga ikka olla saad?" nõustus ta majakaaslasega, ise laialt irvitades. "Sinu õnnetuseks, mulle ei hakka alkohol kergesti pähe. Me võime näiteks shotivõistluse teha ja vaadata, kumb enne purju jääb," pakkus poiss välja, olles oma võidus juba ette täiesti kindel. Jah, Xav oleks tahtnud oma ilusa näolapikese facepalmiga lömastada, kui tuttavat häält end kõnetamas kuulis. "Xavvu?" pöördus ta tülpinud häälega Jaggeri poole, kes kahjuks nende juurde ilmunud oli. "Jaa, sa võid siit heaga minema tantsida."
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 12:38

"Sul on ilus nimi," naeratas Luke ja suudles tüdruku kätt. "Ma olen Luke Hemmings," lisas ta ja hammustas oma alahuulde. ta jälgis, kuidas tüdruk oma juuksed seljataha viskab ning muigas. "Tahad tantsima minna?" Küsis poiss lõpuks ja pani pudeli lauale tagasi.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 12:42

"Miks nii tõre kohe?" irvitas Jagger end vähe mugavamalt seisma sättides. Ta jälgis hea meelega, kuidas Xavier ennast täis joob. "Vaata, et sa liiga palju ei võta, muidu ärkad veel Aleciga ühes voodi," tögas kutt samal ajal korra ringi vaadates, et otsida, kus ta nimetatud majakaaslane üldse on. Kui slytherinlastega liiga igavaks läheb saab alati teda kiusama minna. Selle asemel märkas ta aga kuskil eemal Luke'i. Ta lehvitas kutile rõõmsalt, enne kui tagasi oma madude juurde pöördus.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 12:46

Kelly pani käed ümber Harry kaela, kuid siiski veidi kaugust hoides, et saaks poisile silma vaadata. "Luke on jobu, anna andeks, ta on lihtsalt armukade," rääkis neiu ja silmitses Harryt, kes vaikselt juba alkoholi järgi lõhnama hakkas. Ta lootis lihtsalt, et kui mees jääb purju, ei tee ta midagi lolli.
Tagasi üles Go down
Sydney Jordan
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sydney Jordan


Postituste arv : 51
Join date : 08/06/2015
Age : 23

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 12:49

Sydney'l oli tahtmine Xav'ile küünarnukiga virutada, kuid selle asemel ta lihtsalt naeratas võluvalt . "Sa ei tea, millest sa räägid. Ma olen purjus peaga päris hull. Aga sina seda siiski näha ei saa. Vähemalt mitte täna õhtul," kinnitas tüdruk kiuslikult. "Ja shotivõistlusest ma pean kahjuks keelduma. Me ju mõlemad teame, et sa kaotaksid ja ma ei taha sulle piinlikkust valmistada," lisas Syd teeseldud tõsidusega. Jagger'i ilmudes puhkes ta peaaegu naerma. Ta oleks lahkunud, et need kaks omavahel aega veeta saaks, aga ta ei tahtnud ka millestki ilma jääda. "Tsau, Jagger," lausus neiu rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Xavier Smith
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Xavier Smith


Postituste arv : 144
Join date : 08/06/2015

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:03

"Ma ei ole tõre, ma lihtsalt soovitasin. Ise tahtsid ju tantsida," kehitas Xavier õlgu, viskipudelit taas huulile tõstes ning selle sisu kurgust alla kallates. Kui juba Jagger seal oli, siis oli ka mille pärast juua. "Aleciga?" kortsutas ta ravenclawlase järgmiste sõnade peale kulmu. Polnud kuulnud sellisest. "Kui see mingi teine geipoiss on, siis mine ja sebi parem teda," pakkus noormees lootusrikkalt, viies siis pilku taas Sydneyle. "Mida iganes, sa oled kainest peast ka hull," arvas kutt silmi pööritades. "Ja nagu ma ütlesin, siis seda me veel vaatame." See lause käis taaskord näitsiku purjujäämise kohta. "Ja ma arvan, et sa kardad lihtsalt ise kaotada." See oleks ju loogiline ka olnud. "Kui sa oma võidus nii kindel oleksid, siis sa ära ei ütleks," tegi Wyatt majakaaslasele teadjalt silma, kortsutades siis veel kulmu, kui too Jaggerit nähes naerma puhkes.
Tagasi üles Go down
Jagger Canaan
7. klassi õpilane / Koolivanem
7. klassi õpilane / Koolivanem
Jagger Canaan


Postituste arv : 496
Join date : 08/06/2015
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:06

"Ma ei meeldi talle. Ta kardab mind võimidagi," sõnas Jagger sel Aleci-teemal. Ta polnud kindel, kas see täiesti tõsi ka oli, aga igatahes mitte päris vale. Kutt ei olnud veel kapist väljas. "Ah mis sa nüüd Xavier, me kõik teame ju, et Sydney on Sigatüüka kõige parema alkoholi taluvusega inimene!" astus kutt sõbranna poolele, jalutas ta juurde ning pani käe ka ümber, et oma semulust korralikult väljendada. "Sul veab, et ta nii helde on ja sinu maine kallal võtta ei soovi. Tõeline naine ikkagi!" jätkas ta rõõmsalt. Need kolm shotti ja üks lonks viina veel peale olid ta häälepaeltele juba täitsa viisakalt mõjunud.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:08

Harry muigas. Ta teadis, et ega ta ise Luke'ist parem polnud ''Annan andeks.'' sõnas Harry ja pilgutas Kelly'le silma ning suudles siis teda, pannes enda käed ümber ta puusade. Harry tõmbas Kelly keha vastu enda oma ja asetas enda ühe käe ta kannikale.

Kyle jälgis Hufflepuff'last ja märkas, et tüdrukul läksid põsed punaseks. Kyle kortsutas selle peale kulmu ja muigas ''Ma polegi vist sinuga varem tutvunud. Ma olen Kyle.'' tutvustas Kyle ennast tüdrukule ja ulatas talle enda käe.
Tagasi üles Go down
Sydney Jordan
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sydney Jordan


Postituste arv : 51
Join date : 08/06/2015
Age : 23

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:20

"Ja nagu mina ütlesin, seda ei juhtu," kordas Syd. "Ning muidugi kardan ma kaotada, sest shotivõistluse kaotamine oleks ju mu elu suurim ebaõnnestumine," lisas ta sarkastiliselt ja kallas viimased tilgad oma õllepudelist endale kurku. Siis asetas ta tühja pudeli laua alla murule ja jäi Xav'i silmitsedes seisma, käed rinnal risti. Poisi kulmukortsutust märgates naeratas ta kavala ilmega ja vaatas siis Jagger'ile tänulikult otsa. "Näed, vähemalt tema oskab mind hinnata!" lausus Sydney Xavier'ile etteheitvalt.
Tagasi üles Go down
Beatrice Wood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Beatrice Wood


Postituste arv : 170
Join date : 16/06/2014
Age : 26

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:21

"Ei ole jah," naeratas Beatrice soojalt. "Ma olen Beatrice ehk lühidalt Tris," tutvustas ka tüdruk ennast ja võttis Kyle'i käest kinni. Tüdrukust käisid külmavärinad läbi, sest poisi käsi oli nii soe. Tris raputas nende käsi ja vaatas poisi silmadesse.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:27

"On sul valus kusagilt?" küsis Kelly, kui suudlusest eemaldus. Ta pani ühe käe Harry põsele ning vaatas kutile silma. "Harry, palun ära nori enam kellegagi täna enam tüli." Tüdruk oli tulnud siia sooviga, et õhtu möödub ilma draamata, aga see oli juba ebaõnnestunud.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:48

''Okei, meeldiv tutvuda, Tris.'' sõnas Kyle ja naeratas neiule soojalt. Ta raputas ta kätt ning lasi siis selle lõpuks lahti. Kyle pöördus siis Raina poole, sest tema oli ju ikka veel nendega ''Raina kuidas sul läinud on?'' küsis Kyle siis jutujätkuks. Kyle'il oli suurem huvi tegelikult ju Raina vastu, aga kuigi nad väga hästi läbi pole saanud kunagi, siis praegu üritas Kyle temaga hästi läbi saada.

''Nina natuke valutab küll. Muidu on kõik korras.'' vastas Harry talle ja naeratas selle peale, kui hooliv Kelly oli. Harry ohkas Kelly soovi peale ''Kui Luke'i sugused sind enam sebima ei tule, siis mul pole põhjust kellegiga tüli norida.'' Harry ei olnud tegelikult üldse vägivaldne, aga kui keegi tema naist sebis, siis ta pidi vahele astuma.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 EmptyNelj Juun 11 2015, 13:58

Kelly suudles Harry ninaotsa. "Tead, kuidas ma sulle öelda tahaks, mida ma su vastu tunnen, aga seda on võimatu sõnadesse panna," rääkis Kelly ning pani pea Harry õlale ning tõmbas poisi endale lähemale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SUMMER PARTY! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUMMER PARTY!   SUMMER PARTY! - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
SUMMER PARTY!
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Summer Aldren
» *Party-y-y*
» Let's party!! - massiteema
» Emily birthday party!! -massiteema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Kooli territoorium-
Hüppa: