Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

HomeHome  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

Never thought I'd see you again

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 2308

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   Nelj Juun 11 2015, 20:59

"See jutt tuleb pikk, ütle, kui sa enam kuulata ei viitsi," naeris neidis ning alustas siis seletamist. "Mina ja Harry olime parimad sõbrad, aga mitte päris tavalised sõbrad. I guess meil olid alati üksteise vastu tunded. Aga siis ta hakkas mu õe Kyliega käima ja ma proovisin olla toetav ja puha, aga see oli väga raske. Ma ei suutnud oma tundeid ignoreerida." Kelly neelatas ja tundis, kuidas vanad mälestused talle tagasi pähe hakkasid tulema. "Järgmisel hetkel magasin ma Harryga ja nii ma petsin oma enda õde tema poisiga. See oli jube. Ma jäin oma õest ilma, ta hakkas mind vihkama. Seda osa ma ei taha meenutada. Aga selle kõige kõrvalt saime me Harryga aru, et me armastasime üksteist ja nii oligi." Kelly lisas veel: "See Kylie asi on alati meie suhtes pingeid tekitanud, aga me oleme proovinud sellest üle olla. Hetkel me pole tülis, see on hea asi. Kuigi, kui me lahus vahepeal olime, amelesin ma Lukega, ühe majakaaslasega, ma tunnen rämedaid süümekaid selle tõttu." Siis lõpetas Kelly oma pika juttu, ta oli liiga palju rääkinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alec Ryder
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 193

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   Nelj Juun 11 2015, 21:10

Juliet kuulas Kelly juttu huviga. ''Sa ei peaks oma tegude üle süümekaid tundma. Asju ei saa muuta ja nende pärast pidevalt põdeda ei ole tervisele hea.'' püüdis Juliet tüdrukut lohutada. ''Ning, blood is thicker than water, perekonnasidemeid ei saa nii kergelt lõhkuda.'' Nagu tüdruk midagi perekonnast teaks. Ta vaevu tundis enda oma. Kui tüdruk jõudis Lukega amelemise kohani, Juliet punastas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   Nelj Juun 11 2015, 21:16

"Ma ei ole Kyliet nii ammu näinud, ta tegi mulle selgeks, et ei taha enam minuga kokku puutuda," tunnistas Kelly. Kui Julieti nägu järsku punaseks tõmbus, kergitas Kelly kulmu. "Kas ma ütlesin midagi valesti?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Juliet Winchester
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 61

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   Nelj Juun 11 2015, 21:19

''Ma loodan, et te saate sellest üle.'' ütles Juliet siiralt. ''Ei, sina ei öelnud midagi valesti.'' naeratas Juliet kiiresti. ''Lihtsalt... ma nagu sort of amelesin ka Lukega.. natukene..'' ütles tüdruk veidi aeglasemalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   Nelj Juun 11 2015, 21:27

"Ma ei imesta," naeris Kelly Julesi tunnistuse üle. "Ta tundubki suht seelikukütt olevat. Üldse, viimasel ajal kõik kutid on nii enesekeskseteks muutunud, tahavad ainult püksi pugeda."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Juliet Winchester
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   Nelj Juun 11 2015, 21:32

Juliet naeris Kelly jutu peale. ''Ma panin ta paika.'' ütles ta muiates. ''Kui seksini liikuda tahtis, jätsin ta sinna, all flustered ja läksin ära.'' rääkis tüdruk Kellyle suvepeol juhtunud sündmusest. ''Ja ma ütlesin talle et mu nimi on Wendy.'' lisas ta turtsatusega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   Nelj Juun 11 2015, 22:26

"Sa oled tubli," naeratas Kelly Julietile. "Kuule, ma peangi just Harryga kokku saama, ma tõesti loodan, et me saame mõni teinekord veel rääkida. See siin.. oli tore." Neiu tõusis ning jäi ootama Julieti vastust.

OT: Lõpetaks teema ära?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Juliet Winchester
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   Nelj Juun 11 2015, 22:28

''Jah, muidugi.'' naeratas Juliet ning tõusis samuti. Ta viipas tüdrukule hüvastijätuks ning asus Slytherini puhketoa poole kõndima.

OT: Lõpetatud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Never thought I'd see you again   

Tagasi üles Go down

Never thought I'd see you again
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2