Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Öised ahvatlused, EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Öised ahvatlused, EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Öised ahvatlused, EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Öised ahvatlused, EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Öised ahvatlused, EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Öised ahvatlused, EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Öised ahvatlused, EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Öised ahvatlused, EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Öised ahvatlused, EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Öised ahvatlused,

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 16:16

Tyler oli end keset laupäeva ööd voodist ringutades välja ajanud, mõne lühikese momendi veel oma toakaaslasi jälginud, ning siis end riidesse toppinud. Kuna tegemist oli siiski laupäeva õhtuga ei kavatsenudki ta jääda vahele poolalasti. Püksid, ning triiksärgi selga vedanud libistas ta juba paljast harjumusest ka lipsu üle oma kaela, ning kinnitas selle siis. Vest oli hetkel üleliia, ning peale vedas ta oma musta rüü, mille sisetaskus rippus kindlalt võlukepp. Kätega laisalt üle oma näo vedanud haigutas ta veel häälekalt, ning liikus siis juba vangikoobastest välja. Treppidest üles, ning otsejoones köögi suunas. Üks soe tee, mõned pirukad, ning siis tuli juba minna uuesti raamatukogusse, et nüüd sealt vähemalt see teos leida, mida noormees ei suutnud eelmisel päeval sugugi. Siiski liikus ta piisavalt vaikselt, et hetkel kus ta oma käe vastu kiviseina lõi pidi ta jalad paigale jätma. Keegi justkui oleks samuti liikunud, kuid kindel noormees selles sugugi polnud. Pead raputanud, ning ohanud astus ta kööki sisse, ning asus omale üsna vaikselt teed valmistama. Ukse oli ta kindlalt sulgenud, ning nüüd ei saanud kellegi sisenemine talle märkamatuks jääda.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 16:51

Serena oli õhtul üsna vara magama läinud ja maganud väga hästi, kuni ta keset ööd värisedes üles ärkas. Tüdruk avastas üllatusega, et tal oli väga külm. Ta muretses, et ehk hakkab ta haigeks jääma. Oli ju ikkagi suvi ja magamistubades oli üldiselt soe, aga mis seal siis ikka. Neiu kohendas tekke ja üritas ka loitsude abil sooja saada, kuid see ei aidanud. Ehk oligi ta järves ujudes külma saanud. Ser üritas kõigest hoolimata uuesti magama jääda, kuid teda segas lisaks külmale ka kaaslase norskamine. Norskamisest sai neiu vaigistava loitsu abil lahti, kuid und ei tulnud siiski. Pahuralt ajas ta end püsti, tõmbas selga hommikumantli ja pani jalga sussid ning tatsas uniselt köögi poole. Tal oli täiesti kama kaks, kas keegi teda märkab või ei, sest ta arvas, et saaks läbi vabandades, et on haige. Neidis needis seda külma kooli maapõhja ja unistas üle pika aja oma soojast kodust. Köögini jõudes tõmbas Serena ukse suure hooga lahti ja lõi selle ka pauguga kinni. Mõni hetk hiljem märkas neiu üllatusega, et köök polnudki tühi, nagu ta oli oodanud ja jäi hetkeks poissi jõllitades keset kööki seisma.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 17:00

Tyler oli jõudnud juba tee tõmbama panna, ning esimese tassi omale ka valada. Pirukad oli ta mõned minutid tagasi üles soojendanud, ning need aurasid keset pisikest lauda, mis keset kööki seisis. Sel hetkel, kui uks lahti liikus kortsutas noormees hetkeks oma kulmusid, ning kui see pauguga kinni lendas suutis ta niivõrd palju ehmatada, et tass ta käes koos kuuma teega maha lendas, ning kildudeks purunes. Kingi vedelikust puhtaks raputanud keeras kutt oma sinisilmad segaduse tekitajale, ning ristas oma käed rinnal. ''See pauk ei olnud absoluutselt vajalik,'' teatas ta tähtsalt, kui tulijas kuuendiku, kes rawes käis ära tundis. Ilmselgelt olid neil mõned tunnid koos olnud, kui noormees ei olnud temaga varem nii otseselt suhelnud. ''Kõht läks tühjaks?'' Küsis ta seejuures, kui võlukepi viipega põranda ära koristas, ning uue tassi omale kapipealt haaras. Pisikesed elanikud, kes köögis muidu toimetasid saatsid noortele vaid küsivaid pilke, kuid ei seganud end vestlusesse. Tyler oli nendega üldjuhul alati läbi saanud, ta oli tihti öösel köögis - sest öö oli ainuke aeg kus ta sai rahus ja vaikuses oma õppimisega tegeleda. Pealegi ei tahtnud ta, et teised sellest väga midagi teaksid. ''Ma tegin teed, aga noh üks tassitäis juba kadus. Tahad ka?'' Esitas ta tüdrukule küsimuse üsnagi sõbralikult olenemata sellest, et tegelikkuses ei tahtnud ta väga hetkel kellegi seltskonda. Vast suudab end hiljem välja sellest olukorrast nihverdada. Ja alles siis märkas ta mis riietuses neiu teda jõllitas. ''Khmm, pole just eriti mõistlik lossis keset ööd hommikumantlis ja sussides liikuda. Või sa ei arva nii?'' Valas ta tee ka teise tassi, ning istus siis oma rüüd vabastades viimaks mõtlikult lauataha. Noormees võttis esimese lonksu ja haaras sõrmedele ka piruka.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 17:37

Serena võpatas veidi, kuid teetass maha kukkus. Tüdruk seisis õnneks piisavalt kaugel, et kuumast teest pääseda. "Vabandust, et sind ehmatasin, ma ei arvanud, et keegi peale majahaldjate võiks siin olla," vabandas neiu, "kuid ei olnud vajalik ka teetassi maha visata, ise sa oled kohmakas." Kui Ser poleks olnud nii unine ja torssis, oleks ta ilmselt vaid vabandusega piirdunud. Samas oli tal juba kohmakatest inimestest, kes kuumi jooke maha ajavad suhteliselt kõrini. Alles oli üks Slytherini tütarlaps hommikusöögi ajal kuuma kohvi neiu raamatule ajanud. "Te slytherinlased olete vist kõik kohmakad," lisas neidis vaikselt ja potsatas lähima tooli peale istuma, sest püsti seismine nõudis liiga palju pingutust. Serena oli üllatunud, et poiss ise süüa teeb, tavaliselt ei tahtnud majahaldjad sellest midagi kuulda, aga ehk ei olnud neil hilise tunni tõttu selle vastu midagi. Ser ei sattunud just tihti öösiti kööki. "Ei läinud, külm hakkas," vastas tüdruk poisi küsimusele. "Teed sooviks tõesti," lausus neiu juba natuke naeratades. Ta oli poisi lahkusest üllatunud. Isegi tüdruk ise polnud keset ööd just kõige toredam ja ta teadis, et too poiss käis Slytherinis. See maja polnud just oma lahkuse tõttu tuntud. Neiu ise ilmselt ei oleks praktiliselt võõrale keset ööd teed pakkunud. "Miks ei ole mõistlik?" ei saanud Serena aru. Ta ei arvanud, et ta kedagi näeb, nii et ta ei saanud aru, mis mõte oleks olnud riideid vahetada.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 18:22

Tyler ei pööranud aga sellele vabandusele erilist tähelepanu. Tal oli hetkel targematki teha, kui hakata selle neiuga kohe vaidlema. Ilmselgelt ei oleks ta seda niisama jätnud, kui tegemist oleks päevaga, ning nende arutelu keegi pealt kuulaks, kuid see selleks. Alati ei pidanud ju ka nõme ja egoist olema. Peaasi, et see talle lihtsalt hiljem kätte ei maksa. ''Kohmakad on natuke palju öeldud, ma arvan.'' Vangutas kutt mõtlikult pead, ning asetas tassi uuesti oma huultele. Vastuse peale pidi mees aga kiirelt turtsatama. ''Külm? No siis ei taha sa vangikoobastes vist üldse olla?'' Seletas ta rahulikult, ning naeratas isegi kergelt. ''Hetkel on siin küll soe, äkki oled sa hoopis haige?'' Kortsus noormehe kulm küsivalt, kui ta pirukast ampsu võttis, ning siis kiirelt noogutas. ''Sest see ei jäta sinust eriti head muljet, kui sa keset ööd kellegile hommikumantlis vastu jalutad - ja sa pole slytherinlane ka, et sinust niigi ei arvataks midagi.'' Seletas kutt kiirelt, ning lükkas taldrikut koos pirukatega neiu suunas, kes tema vastu end istuma oli sättinud. No ilmselgelt oli see uksele kõige lähim vaba koht ka nii, et midagi ei saanud hetkel pahaks panna. ''Äkki peaks sulle hoopis ravimteed tegema?'' Avas noormees peale esimest pirukat uuesti oma suu, ning jäi küsivalt Serenat silmitsema.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 18:57

Serena ei oodanudki oma vabandusele vastust. Ta ei oleks arvanud, et poisil jututuju on, aga nüüd kui neiu natuke rohkem ärkama hakkas, ei olnud tal natukese rääkimise vastu midagi. Poisi kohmakuse kommentaari peale tahtis Ser juba küsida, et kuidas poiss siis ise ütleks, aga otsustas, et hoiab keele hammaste taga. Ehk tekiks veel konflikt ja kes ikka viitsib keset ööd tülitseda. Pealegi oli poiss siiani väga tore olnud. "Vangikoobastesse ei ole ma kuigi palju sattunud jah. Ma ei tea mida ma teie puhketoas teeksin, seal on kindlasti palju külmem," lausus külmavaresest neiu ja väristas selle mõtte peale õlgu. Taaskord kiitis ta end mõttes selle eest, et oli Slytherini asemel Ravenclawi valinud. Kuigi tüdruk ei tundnud end oma majja kuuluvat, siis arvas ta nüüd, et vähemalt on nende puhketuba soojem kui roheliste oma. "Ma võin vabalt haige olla," ohkas neidis, "ma olin loll ja käisin külmas järves ujumas." Ser oli lootnud, et Jaggeriga puhketoas kuuma kakao joomine päästab teda külmetusest, aga ju siis oli seda palju loota. Tüdruk tõstis teetassi enda ette lauale ja võttis sellest paar suurt lonksu. Päris hästi maitses, poiss oskas teed teha küll.  "Ei jäta või?" päris Ser lõbustatult. "Millise mulje see siis minust jätab?" küsis ta ja muigas laialt, oodates selgitust. Ta sa aru küll, mida poiss mõtles, aga tal oli liiga lõbus, et see teema hüljata. Kui Tyler pirukad tema poole lükkas, võttis Ser viisakusest ühe, pani selle enda ette taldrikule ja tänas poissi. Kõht tal tegelikult tühi ei olnud. "Võib-olla peaks jah," ütles neiu ravimtee kohta veidi kahtlustavalt. Ta ei uskunud, et poiss pakuks end ise seda tegema. Isegi Serena ei osanud ise korralikku ravimteed keeta, seega ei arvanud ta, et ka Tyler oskas. Pluss jällegi oleks see kahtlaselt lahke.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 19:28

Tyler kehitas vaid üsna kiirelt oma õlgasid, kui järgmise piruka kiirelt teega alla loputas, ning siis käeseljaga oma suu puhtaks pühkis. Saiapuru suutis siiski igalepoole jääda, ning tekitada ebamugavaid olukordi. Tyler armastas puhtust, ning ilmselgelt hoolitses ta piisavalt enda eest, et isegi keset ööd mitte omale sellist murjami nägu mitte lubada. ''Ega ma ei oska väga kaasa rääkida, minujaoks ei ole kusagil piisavalt jahe.'' Pidi ta nentima, kui silmad hetkeks neiule viis. Kiirelt turtsatanud viis ta silmad kaugemale kööginurka, kus majahaldjad enne olnud olid. ''Kas just lolluseks seda nimetada, pole just eriline talv enam - lihtsalt tuleb arvestada, et tuul on endiselt salakaval.'' Arvas seitsmendik, ning tegi oma tassile põhja peale. Silmad olid ta muidugi tagasi neiule kolinud, kui siis end püsti ajades pead raputas. ''Tyler muideks.'' Naeratas ta kentsakalt, ning naeris isegi õrnalt kaasa, kui oma teetassi uuesti täitis. Siis toetas kutt end vastu köögis olevat kappi, ning viis oma silmad kingadele. ''Ma pakuks, et teeks selle ise valmis, aga ma kahtlen, et see tuleks õige - ja noh su tervis niigi halb. Pole mõtet riskida, peame neid toredaid köögielanikke paluma.'' Noogutas noormees kulmi kergelt kortsutades kaasa. Vaba käe taskusse surunud viis ta uuesti teetassi oma ninale, ning jäi muie näol neiut silmitsema. ''See jätab sinust suhteliselt kerge tüki mulje - pealegi jääb mulje nagu sul poleks kommetest aimugi, milles ma kahtlen.'' Kehitas noormees oma õlgu, miks ta olekski pidanud midagi ilustama? Polnud vajadust, siiani polnud kotkas teda ka endast välja ajada suutnud, seega võis suhelda.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 20:40

Tüdruk lonksas tasapisi oma teed edasi. "Selle koha pealt oleme me täiesti erinevad, minu jaoks ei ole kusagil piisavalt soe," ohkas neiu ja unistas soojal maal elamisest. Tema kodu asus küll Inglismaa lõunaosas, aga neiu arvates võiks ka seal soojem olla. "Serena," tutvustas tüdruk ka ennast ja naeratas. Ta võttis oma tassist taas lonksu ja soojendas selle ümber käsi. Taas kergitas neidis poisi lahke vastuse peale kulme. "Mina ei tea ka ravimtee tegemisest midagi, aga nemad kindlasti teavad," lausus Ser ja nõksas peaga majahaldjate poole, kes olid noorte vestlust muidugi kuulanud ja asunud juba tee tarvis vaja minevaid ürte kokku segama või midagi taolist. Üks majahaldjatest isegi naeratas neiule ja viimane tundis end veidi halvasti, et oli öösel nende rahu rikkuma tulnud. Öö peaks olema ainuke aeg, kui nad tööd ei tee. Serena võttis oma pirukast ühe ampsu ja silmitses samuti poissi. "Kerge tüki mulje?" naeris neiu kõva häälega. Väga tabavalt öeldud tegelikult. "Ma tegelikult ei mõelnudki üldse magamistoast väljudes, et mul on kellele mingit muljet jätta. Öösel ei kohta tavaliselt koridorides inimesi. Ma kujutasin ette, et ma tulen kööki, joon oma tassi teed ära ja lähen tagasi magama, ilma, et keegi mind näeks. Aga mul on hea meel, et sa hoolimata mu kohatust hommikumantlist minust hästi arvad," lausus Serena endiselt suu naerul. Talle meeldis, kui inimesed olid otsekohesed. "Kuidas sina siis nii hilisel tunnil kööki jõudsid?" tundis tüdruk huvi ja jõi oma teetassi tühjaks. "Sa teed muideks head teed," kiitis neiu ja naeratas poisile.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 21:49

Tyler üritas neidu kuulata, ning tema jutule ka mingisugust mõistliku nägu peas hoida. Ilmselgelt sai ta hetkel neiuga normaalselt läbi, ning antud olukorras polnud vajalik anda märku, nagu ta eelistaks kusagil mujal olla. Mitte, et ta oleks eelistanud - ta pidi varsti minema õppima. ''Serena,'' lausus ta vaikselt järgi, ning oli sunnitud siis oma silmi samuti nurka viima, kus pisikesed elukad juba toimetasid. Tyler saatis neile põgusa naeratuse, ning surus käe siis uuesti taskusse, kui tassi hetkeks uuesti oma huultele viis. ''Kerge tüki jah.'' Lausus ta rahulikult uuesti. ''Neiu, kes end lihtsalt kõigile soovijatele kätte annab noh.'' Seletas ta isegi, et natuke liiga rahutult ette. Tyler ei mõelnud küll midagi negatiivset, kuid välja kukkus jällegi natuke isemoodi. Oma õlgu kiirelt kehitanud kuulas ta neidu edasi. ''Noh, eks see natuke omamoodi ole tõesti, ning need sussid on ka väga moekad.'' Turtsatas ta kiirelt, ning pani oma tassi kapile. Võttis rüü seljast, ning sammus sellega neiuni, kui siis selle tolle õlgadele pani. ''Nüüd suudad teised ära petta, pealegi öösiti on siin jah liikumist.'' Andis ta justkui teada, et ta ise on tihtipeale öösiti lossis ringi jalutamas, mitte et ta seda päeval ka ei teeks eksole, kuid siis hoopis teistsuguste plaanidega. Päeval tuli ju ometigi oma reputatsiooni üleval hoida. Jason naeratas õrnalt, ning võttis kiirelt tänusõnad vastu. ''Ja sina ajad mõistlikku juttu.'' Pidas nooruk vajalikuks mainida.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 20 2015, 22:38

Serena tegelikult ei oleks absoluudselt pahaks pannud, kui poiss oleks eelistanud olla kuskil mujal ja sellest märku andnud. Ta ei ole üks neist inimestest, kes kogu aeg suhelda tahavad, ta oleks hea meelega oma teed üksinda rahus ja vaikuses joonud, aga poiss ise alustas juttu ja loomulikult polnud tüdrukul selle vastu midagi. "Ma tean, mida sa kerge tüki all mõtlesid," kinnitas neiu kergelt segaduses kulmu kortsutades, kui poiss selle tähendust selgitama hakkas.  Neidise küsimus oli olnud retooriline, üllatust väljendav, aga Ser mõistis, et poiss ei saanud sellest aru. "Aga tore, et see nüüd täpsustatud sai," muigas tüdruk. Kuidagi halvasti ta seda küll ei võtnud, pigem naljaga. Kui keegi Serenat solvata tahab peab kõvasti rohkem pingutama. Üks majahaldjatest asetas tema lauale ravimtee tassi ja Ser tänas teda sõbraliku naeratusega. See lõhnas imeliselt ja neiu võttis kohe mitu lonksu.  "Ma tänan, ma võin sulle samasugused hankida," pakkus neiu lahkelt sussikommentaari kuuldes ja irvitas. Ta kõlgutas jalgu edasi-tagasi, et kauneid susse ikka näha oleks. Ser jõi veel ühe lonksu oma ravimteest ja tundis end juba veidi paremini. Kui poiss Serenale oma rüü andis, jäi tüdrukul lihtsalt suu lahti. "Tä-tänan," kokutas neiu lõpuks. Tyler pidi olema kuutõbine või midagi, otsustas tüdruk. No way, et mingi Slytherini poiss suvakale tüdrukule lihtsalt oma rüü annab. Isegi kõik huffid ei ole nii lahked. Teise variandina kaalus tüdruk, et on ise palju tõsisemalt haige, kui ta arvab, ja kujutab kõike ette. "Kindel, et sul seda ise vaja ei lähe?" küsis Ser ikka kahtlevalt, oodates peaaegu, et Tyler ümber mõtleb ja rüü tagasi võtab. Kui poiss neiu jutu kohta komplimendi tegi, tüdruk naeratas. Ikkagi ravenclawlane, jutt peabki mõislik olema. Ja neiu hindas sellist komplimenti palju rohkem, kui näiteks mõnda komplimenti välimuse kohta.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyNelj Juun 25 2015, 17:06

Tyler raputas vaid kiirelt oma pead, ning hingas üsnagi kiirelt välja. Võis tunduda, nagu oleks ta oma häält puhtaks üritanud köhida, kuid seda ilma turtsatuseta. ''Ilmselgelt on parem asju lahti seletada, kui hiljem kahetseda, et seda ei teinud. Kõikide mõtteid niisama mõista on suhteliselt keeruline,'' pidas ta vajalikuks seda täpsustada, ning siis pidi noormees omale tassi jäänud tee peale tõmbama, kui naerma purskas. ''Jah, need sussid ja mina sobime valatult.'' Raputas kutt oma pead, ning asetas tassi lauanurgale, et seda mitte endale peale ajada. Niivõrd suur kobakäpp seitsmendik ju siiski polnud, ning polnud vaja, et too kotkas seda ka arvama hakkaks. Rüü küsimuse kohta raputas noormees vaid oma pead. ''Ma ei ole südametu uss, minul pole jahe, sinul aga on. Pealegi miks te kõik arvate, et slytherinlased on südametud idioodid? Äkki oleks aeg iganenud arusaamised juba ringi vahetada?'' Kratsis noormees küsivalt oma kukalt, ning raputas siis oma tumedaid juukseid. ''Kui sa seda ei taha siis ütle, mitte ära tee siin nägu nagu ma oleks kuupealt kukkunud.'' Ohkas noormees raskelt. Kas tänane päev oli loodud nii minema? Tyler raputas end kiirelt, ning viis silmad siis õrnalt naeratades majahaldjatele, kes teega valmis olid saanud. ''Mitte, et ma nüüd eriline sõbramaterjal oleks. Ma olen hetkel lihtsalt liiga heas tujus, et omale vaenlasi juurde tekitada.'' Teatas ta hetkeks oma silmi neiule kinnitades.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyNelj Juun 25 2015, 19:10

 "Ma arvan ka," naeris Ser poisi vastuse peale ja jättis selle meelde. Poiss tegi küll nalja, aga neiu otsustas siiski need sussid meelde jätta. Ehk on poisile kunagi vaja jõulu- või sünnipäevakingitust teha ja siis on kohe hea mõte olemas. Sellised asjad tasub alati kõrvataha panna.  "Džiiisas, rahune maha," ehmatas tüdruk kui poiss järsku plahvatas. Kust see veel tuli? Tüdruk polnud oma arust midagi halvasti öelnud. "Ma ei ole öelnud ega mõelnud, et sa südametu uss oled ja keegi ei arva, et slytherinlased on kõik südametud idioodid!" tõstis neiu solvunult häält. Ta võttis seda solvanguna ja tundis, et poiss süüdistab teda ebaõiglaselt. "Sa pead tunnistama, et enamik slytherinlasi pole kõige parema iseloomuga, aga alati on erandeid. Mina saan üldiselt nendega väga hästi läbi, aga see on sellepärast, et ma ei võta asju südamesse ja mul on paks nahk," jätkas Ser kindlalt. Elu on näidanud, et neiul oli õigus. "Ma tean, et majadel põhinevad stereotüübid ei pruugi alati kehtida, aga tavaliselt on neil päris suur tõepõhi all. Sa peaksid praeguseks majapõhiste eelarvamustega harjunud olema," lausus Serena. Ta oli tegelikult poissi alguses küll stereotüüpseks slytherinlaseks pidanud, aga ei öelnud ega teinud midagi, mis oleks sellest teada andnud. Seega ei näinud neiu omal mingit süüd, oma mõtteid ta küll kahetsema ei hakka. "Tahan küll su rüüd, nii et ei ütle ma midagi. Täna sa seda tagasi küll ei saa," teatas Serena ja tõmbas rüüd enda ümber koomale. Täiesti suva, kui poiss seda nüüd tagasi tahab, tüdruk seda nüüd küll enam ära ei annaks. "See rüü asi ei olnud mingi slytherinlase värk. Ma ise näiteks ei annaks mingile võõrale lampi oma rüüd," pomises neiu veel veidi hiljem. Ta pidi tunnistama, et ta oli ka poisi maja peale mõelnud, sest ilmselgelt on see uskumatum, kui slytherinlane tavatult lahke on, kui näiteks hufflepuffi lahkuse puhang. Ser toetas siis selja taas vastu tooli ja rüüpas taas rahustuseks teed. Tee tuleks ruttu ära juua, sest kui suureks vaidluseks läheb, on äkki vaja lahkuda.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyNelj Juun 25 2015, 19:18

Kutt pidi tükk aega oma näolihaseid paigal hoidma, et mitte koheselt naerma hakata. Tema ja närvis, kutt ristas oma käed rinnal, ning jättis silmad tugevalt neidu vaatlema. ''Sina ole ka rahulik,'' oli nooruki nägu küll üsnagi pinges ja tõsine, kuid hääletoon vägagi rahulik ja isegi veidike sõbralik. Ilmselgelt ei saanud keegi kunagi Tyleri tujudest aru, pealegi ei oleks hetkel väga üllatav, kui ta tüdruku lihtsalt oma rüüst välja tõstaks, ning jumal teab kelleks sõimaks. Siiski noormees seda ei teinud, ning järgnevate sõnade peale pidi ta muigama. ''But well, ma siiski olen südametu uss - sa lihtsalt ära hoia seda tänast sõbralikku vestlust kaua oma peas.'' Tekkis kuti näole lai naeratus, ning sellega koos ka põselohud, mis kenast isegi läbi habemesse kasvanud põskede välja paistsid. ''Proovime täna rahulikult olla eksole.'' Tegi ta kiirelt vaherahu pakkumise, ning libistas oma käed üle vesti ja surus need siis pükste taskutesse. Silmad olid endiselt kindlalt neiul, ning siis kerkisid ta kulmud tingitud naeratusest mis kasvas. ''Me käime koos koolis - ma saan su igaltpoolt kätte, pealegi mis sa usside embleemidega kaetud rüüga ikka tarka peale hakkad?'' Noris ta istuma vajudes edasi, kui oma pea kätele toetas, ning auravat ravimteed silmitses. ''Plaanid magama tagasi minna muidu?'' Uuris ta nüüd täiesti suvalisest küljest juttu uuesti alustades.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyNelj Juun 25 2015, 23:30

"Ma olen väga rahulik," kinnitas tüdruk, naeratas armsalt ja rüüpas poisile otsa vaadates vaikselt teed. Neiu arvates jõid kõik rahulikud inimesed kogu aeg teed. "Aa, et nüüd sa siis ikkagi oled südametu uss? Minu meelest sa alles paar minutit tagasi ütlesid, et sa seda ei ole. Oled sa siis valetaja?" uuris Serena armsa süütu häälega üllatavalt rahulikult. Kui poiss otsustas 'rahulik' olla, siis Ser arvas, et tema suudab ka häält tõstmata vestelda ja otsustas asja pigem veidi huumoriga võtta. Poisi jutt hakkas nüüd talle täitsa nalja tegema. "Sa saad mu igalt poolt kätte," naeris neiu, "kas see on ähvardus?" Ta tõusis toolilt, endiselt muiates, ja kõndis teise köögi otsa, kus ta oli küpsiseid näinud. Pirukad täidavad liialt kõhtu, aga tee kõrvale võiks siiski midagi näksida. "Ära muretse oma rüü pärast, ma toon sulle selle esimesel võimalusel tagasi. Kui sa nüüd hästi järele mõtled siis mäletad, et ma ütlesin, et täna sa oma rüüd tagasi ei saa. Ilmselgelt ei hakka ma su rüüd igapäevaselt kandma, mul on oma rüüd ka täitsa olemas. Kuigi roheline sobib mulle oivaliselt," lausus tüdruk, haaras terve paki küpsiseid ja jalutas tagasi oma kohale. "Plaanin muidugi, aga mitte kohe. Praegu söön ma oma küpsiseid," vastas neiu, "aga sina? Uni juba peal?" Ser avas oma küpsisepaki ja hakkas otse pakist sööma, teed kõrvale rüübates.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyNelj Juun 25 2015, 23:41

Tyler raputas kiirelt oma pead. Kuidas koguaeg inimesed temast valesti aru said? Ta ju vähemalt enda arvates käitus täiesti vastavalt oma tujudele, ning sõnadele - siiski suutsid enamus koguaeg kõike valesti mõista. ''Üldjuhul olen ma südametu uss, aga öösiti üsna rahulikult taltsas.'' Mainis ta kiirelt oma hambaid pirukasse lüües. Tema tahtis kõhu just täis süüa, et siis hommikuni vastu pidada. ''Ma ei ähvarda üldiselt kedagi, ja hetkel ma seda ka ei teinud.'' Pidi ta silmapöörituse saatel neiule kinnitama, kui teda oma silmadega saatis. Samas pidi noormees end ka toolil keerama, sest neiu oli otsustanud tema seljataha sammuda ja sealt küpsiseid võtta. ''Eriti sobib see su sussidega kokku.'' Naeris kutt kergelt kaasa, kui uuesti pirukast tüki hammustas, ning end kapini sirutas - sealt tassi kätte saanud vajus ta toolile tagasi. Ka neiu oli uuesti tagasi oma kohale jõudnud, ning nüüd võis rahulikult istuda. Järgnev pani noormehe aga kiirelt naerma. ''Kui küpsised söödud? Minul ei ole und - enam ma magama ei lähe.'' Andis ta üsna kiirelt teada, et uni on temajaoks ülehinnatud asi, ning pigem eelistab kutt kõike muud teha. ''Kui sa arvad, et roheline sulle sobib - siis ilmselt oled sa vales majas?'' Esitas ta küsimuse, ning pistis viimase piruka tüki omale suhu.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyReede Juun 26 2015, 12:41

Serena seadis end mugavamalt istuma ja pistis terve küpsise korraga suhu. "Mis värk selle ööga siis on, et sa öösiti teistsugune oled?" tundis neiu huvi, kui oli oma suu tühjaks söönud. Ta ei tundnud ühtki inimest, kes öösiti iseloomu eriliselt muudaks. Ilmselgelt ta ise oli öösiti pahuram ja pirtsakam, aga see tuli alati sellest, et ta on harjunud öösiti magama ja kui ta seda ei tee siis on ta muidugi väsinud. Fakt, et on öö ja õues on pime ei tee iseenesest midagi. Ähvarduse eitamise peale tüdruk ei vastanud. Kõlas küll nagu ähvardus, aga kui poiss ütleb, et ta seda nii ei mõelnud, siis mis seal ikka. Ta jõi veel veidi oma teed ja naeris sussikommentaari peale ning noogutas. "Mida sa siis teha kavatsed, kui magamine sul plaanis pole?" imestas Ser. Kell oli veel üsna vähe, tema kavatses küll tagasi magama minna. Suvel oli tüdrukul piisavalt palju aega, et kõik oma toimetused päeval ära teha ja öösel siis pikka und nautida. Ta ei saanud aru, miks peaks keegi eelistama magamise asemel midagi muud teha. Kooli ajal kulusid öötunnid tihti küll õppimiseks, aga suvel oli koormus palju väiksem. "Pealegi, sa ei vastanud ennist mu küsimusele. Kuidas sina nii hilisel tunnil üldse kööki jõudsid?" meenus tüdrukule tema varasem küsimus, millele ta vastust ei saanudki. Ta arutles, kas poiss oli meelega vastamata jätnud või juhtus see kogemata. "Mulle sobib sinine ka muidugi suurepäraselt, aga vales majas võin ma olla küll. Sõõlamiskübaral oli väga raske mind sõõlata. Lõpuks kahtles ta Ravenclawi ja Slytherini vahel. Ma avaldasin Ravenclawi soovi," vastas Ser, "mul on selline tunne, et ma ei sobi ühtegi majja täielikult."
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyReede Juun 26 2015, 15:59

Tyler kergitas pisut üllatunult oma kulmi, kui neiu selle küsimusega lagedale oli otsustanud tulla. Kas siis ainult temale meeldis öösiti õppida, sest siis oli täielik vaikus, ning ka teatud olukorrad tunduvalt ohtlikumad. Siiski manas ta näole üsnagi tuima naeratuse, ning libistas oma käed kiirelt põlvedele. ''Öösel on rahulikum, pole seda kisa ja kära. Siis juhtub palju rohkem igasuguseid põnevamaid asju - pealegi siis on väiksem võimalus oma tegemistega kellegile huvi tekitada.'' Kehitas ta kiirelt oma õlgu, nagu oleks see kõige loogilisem asi maamunal - ilmselt kuti endajaoks oli. ''No et seda teada saada, pead sa oma iluunest loobuma, ning minuga liituma - kui see sul muidugi üle jõu ei käi. Nojah,'' mainis ta ettevaatlikult ja hammustas üsnagi agressiivselt uue tüki pirukast. ''Ma soovitan sellisel juhul ka oma välimust natuke kohendada - mulle ei meeldiks, kui me kellegile nii silma jääks.'' Pööritas nooruk oma silmi, kuid seda üsna sooja naeru saatel. Käega kiirelt üle oma habeme libistanud hammustas ta laia naeratuse saatel järgmise tüki, ning ohkas siis raskelt. ''Hommikusöök on päeva tähtsaim eine.'' Seletas ta kiirelt, et selle küsimusega viimaks lõpuni jõuda, ja mitte seda taaskord oma kõrvust mööda lasta. Kuulnud neiu seletust aga vale maja kohta paisusid noormehe silmad kergelt. ''Sa oled vist ainuke, kes midagi sellist reaalselt välja ütleks - et teda taheti slytherini panna, aga nii ei läinud.'' Eeldusel, et neiu muidugi slytherinis ei ole - ussid reeglina uhkustasid sellega, eriti need kes sinna üsna kiirelt valitud said.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 27 2015, 00:09

"Hmh, ma arvasin just, et kui öösiti seda kisa ja kära pole, siis on igav. Mida põnevat öösel ikka juhtuda saab? Enamik ju magavad," kahtles neiu poisi jutus. "Huvitav, mis tegemisi sa siis teed, et sa nendele tähelepanu tõmmata ei taha?" kortsutas Ser kulmu ja muigas veidi. Poiss oli tegelikult sellele juba vastanud ja kutsunud tüdrukut kaasa, et seda välja uurida. Soe voodi oli endiselt ahvatlev, aga uni oli läinud ja uudishimu kasvas. Suva need paar tundi lisaund. Uni ongi nõrkadele. "Ma ei vaja iluund, ma olen niigi ilus," teatas tüdruk naeratades, nagu oleks see ilmselge. "Kui sa nii lahkelt kutsud siis muidugi ma tulen kaasa ja kohendan hea meelega ka oma välimust. Kuigi ma ei saa aru, kellele sa öösel silma kardad jääda. Mina ei näinud siia tulles ühtki inimest," lausus Serena ja jõi oma teed edasi. Temal oleks tegelikult olnud kama kaks, mida temast arvatakse, aga riiete vahetamine polnud neiule vastumeelne. "Hommikusööki süüakse hommikul, mitte öösel. Tahad sa öelda, et sa ärkad alati nii vara?" imestas tüdruk ja kergitas kulme. Ta näksis juba uut küpsist ja sirutas käe, et ka poisile lahkelt küpsisepakki pakkuda. "Miks sa arvad, et ma olen ainuke, kes seda julgeb välja öelda? On selles siis midagi halba?" ei saanud tüdruk taas aru. Tundus, et tema ja Tyler'i mõttemaailmad olid täiesti erinevad. Ta ei olnud selle fakti varjamiseks kunagi midagi teinud. Kui see teema jutuks on tulnud, on tüdruk alati seda kahtluseta maininud.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 27 2015, 00:27

Tyler naeratas rahulolevalt - Serena oli ise selle välja öelnud, ning nüüd vajas see vaid noormehe poolset heakskiitu. Kuti teetass oli vahepeal aga tühjaks saanud, ning kiirelt valas ta viimase kannust omale tassi. Seda hetke silmitsenud viis noormees oma sinised silmad neiule. ''Selles see lõbu ongi, kõik arvavad igav ja magavad. Sa kujutad üldse ette mida siin lossis kõike kokku annab keerata, kui mitte kedagi ei ole?'' Oli noormehe kehast tunda õhkuvat entusiasmi. Siis pidi kutt oma kulmi aga raskelt kokku suruma. ''Ma ei räägi, tahad näha tuled kaasa.'' Vastas ta märgatava tujulangusega, ning pistis uue piruka omale suhu. Seda natuke aega mälunud pidi ta üsnagi kiirelt kaasa noogutama. ''Tõsi tõsi,'' kommenteeris ta vaikselt, ning suunas oma silmad siis uksele. Miks polnud seitsmendik varem kedagi öösiti lossi endaga kaasa vedanud? Õlgu enda mõtte peale kehitanud põimis noormees oma sõrmed ümber teetassi, ning viis selle kiirelt huulteni, et seal üks korralik lonks rüübata. ''Alati peab kõige hullemaks valmis olema, sa ei tea seda siis?'' Oli see alati reaalne võimalus, et keegi kutile keset ööd peale satub, ning siis oleks üsnagi palju paksu pahandust majas. Pealegi oleks siis ka teada see, kes tihtipeale öösiti lossis igasuguseid tempe korraldab, küll aga mitte suuri. ''Sa oled esimene, kes seda minu kuuldes ütleb.'' Täpsustas ta fakti, ning naeratas õrnalt. Selle pirukaga oli ka kõik korras, ning kausist tuli uus võtta. Neiu küpsiste peale raputas ta vaid oma pead. ''Need ei toida.'' Vabandas noormees end välja.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 27 2015, 00:50

"Ega eriti ei kujuta küll, aga ma olen valmis teada saama," lausus Serena entusiastlikult naeratades, jagades ka poisi entusiasmi. Spontaansed võimalikud seiklused olid just tema teema. "Väga salapärane. Igatahes on see siis otsustatud, ma tulen kaasa," kinnitas neiu, kui poisi tuju silmnähtavalt langes ja noogutas. Ta jõi oma ravimteest veel paar viimast lonksu ja tass oligi tühi. Tüdruk tundis ennast palju paremini ja ka külm oli kadunud. "Ma tõepoolest ei ole tavaliselt kõige ettevaatlikum," vastas Ser posisi küsimusele ja kehitas õlgu. Tal oli ilmselt õigus. Ettevaatus ei tee kunagi paha, aga tüdruk oli alati olnud selline riskija tüüpi. "Jah, noh, inimesi pole tavaliselt kuigi raske sõõlata. Enamikel on oma maja kiirelt teada. Ma olengi eriline," lausus tüdruk muiates, kui poiss end täpsustas. Kui Tyler küpsiseid ei soovinud, võttis Serena pakist veel ühe küpsise ja viis siis pooltühja paki tagasi sinna, kust ta selle oli võtnud. "Mina igatahes olen valmis minema. Kas sa ootad siin, kuni ma lähen ja riided ära vahetan või lähme koos mu puhketoast läbi?" uuris neiu, kes oli valmis tegutsema, magamismõtted ammu unustatud ja näksis veel viimast küpsist.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 27 2015, 13:08

Tyler noogutas mõttele kaasa, ning sõi üsnagi isukalt oma pirukat. Kõht hakkas täis saama, ning ka teetass oli juba pooleldi täis. ''Julge neiu,'' muheles ta endamisi, ning täitis suu uuesti pirukaga. Seda mäludes jälgis ta üsnagi kindlameelselt neiut. ''Ma lõpetan ka kohe ja siis võime minupoolest liikuda.'' Kehitas ta oma õlgu, ning jõi tassi tühjaks. Selle kolksatusega lauale surunud pistis ta pirukast alles jäänud tüki omale suhu, ning ajas end kiirelt püsti. ''Lähme siis,'' jalutas ta ennatlikult ukseni, ning avas selle. Ise peatus ta muidugi end vaikselt uksenajale isegi toetades, et peale Serenat sealt alles väljuda. ''Millist muusikat sa kuulad?'' Esitas ta täiesti lihtsa küsimuse, ning eelistas sellele ka üsna kokkuvõtvat vastust kuulata. Samas ütles muusikamaitse inimese kohta juba palju. Siiski poleks see vastus olnud eriti rahuldav, kui sealt oleks tulnud vastus seinast-seina ning õnneks neiu ei tundunud ka selline tüüpiline olevat. Tyler surus oma käed taskutesse, ning viis oma silmad neiule.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 27 2015, 17:10

Tüdruk ootas veidi, kuni Tyler söömise lõpetas ja näksis veel samal ajal oma viimast küpsist. Kui viimane küpsis söödud, pühkis neiu käed puhtaks. "Lähme," vastas ta nõusoleku märgiks, kui poiss lõpetas. Ta tõstis oma teetassi kraanikaussi, naeratas korraks veel tänutäheks majahaldjatele ning astus köögiuksest välja. Talle meeldis see, et poiss teda enda ees uksest välja lasi, seega naeratas ta poisile, kui uksest välja astus. Kõik poisid ei ole nii viisakad. Slytherinlase küsimusele muusika kohta oli tüdrukul tegelikult üsna raske vastada. See, mis muusikat ta kuulas, sõltus päris palju neidise hetketujust. "Enamjaolt hip-hopi," vastas Serena mõne hetke pärast. Seda oli ta just viimasel ajal kõige rohkem kuulanud. "Aga sina?" küsis neiu vastu ja kohendas poisi rüüd enda ümber, et see hommikumantli enam-vähem ära kataks. Rahulikult hakkas ta oma puhketoa poole jalutama ja teritas kuulmist, et mingit liikumist vajadusel kindlasti kuulda.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 27 2015, 17:55

Kiirelt oma peas midagi mõtlema hakanud hingas ta kiirelt sisse, ning kuulas neiu vastuse ära. ''Kas see mitte tantsustiil polnud?'' Kortsutas noormees oma kulmi ja üritas nüüd mõelda. Endiselt samad vastused ning tänu sellele ta ka liikudes oma käe juustesse libistas, püsides muidugi kenasti tüdruku kõrval. Samm oli samuti üsna aeglane, et mitte kellegile otsa joosta. ''No enamjaolt sellist raskemat muusikat - kui sa mõistad. Ja kui seda ei kuula siis räpi.'' Kinnitas ta naerulsui neiule, ning kuulis kuidas köögi uks alles nüüd vaikselt kinni klõpsati. ''Peale seda, kui mu hommikusöök on valmis keeravad nad alati ukse lukku - nagu sellest oleks eriti palju kasu.'' Teadis ilmselt iga lossis peatuv elanik loitsu, ning oskas kasutada seda. Lukkude avamine oli ka Tyleri puhul esimeseks osutunud, ning nüüdseks piisas vaid väiksest viipest. ''Seega oled sa liikuv inimene, kui sellist muusikat armastad.'' Silmitses ta neidu enda kõrval ning teritas viimaks samuti oma kuulmist, mis muutis koheselt noormehe hääle ka vaiksemaks.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 27 2015, 18:33

"On küll," naeris neiu, "aga see on ka muusikastiil." Hiphop-tantsust ei teadnud ta täpselt midagi, sest see oli levinud mugude hulgas. Võlurid ei tundunud taolisest tantsust eriti lugu pidavat. Aga ravenclawlane teadis, et see on olemas ja et see on päris lahe. "Ma olen märganud jah, et aegajalt on see uks lukus, kuigi see loomulikult kedagi tagasi ei hoia," vastas Ser. Ka tüdruk rääkis nüüd vaiksemalt ja üritas pehmemalt astuda. Mitte et see susse kandes kuigi raske oleks olnud, päris trampida nendega ei saagi. Ta ronis ilma erilise raskuseta treppidest üles poole. Ravenclawi puhketuba oli mitu korrust köögist kõrgemal. "Jah, võib öelda küll, et ma liikuv inimene olen," nõustus tüdruk. "Sa oskad muusikamaitse põhjal inimest lugeda?" küsis Ser trepist rahulikult üles ronides. Ta teadis küll, et muusikamaitsed võivad inimese iseloomu kohta palju öelda. Tüdruku iseloom oli üsna kirju ja muutlik nagu tema muusikamaitsegi. "Mida sa enda, raske muusika ja räpi kuulaja, kohta ütleksid?" päris Serena ja kergitas lõbustatult kulmi. Ta arvas, et oleks huvitav teada, mida poisi muusikamaitse tema arvates tema enda kohta ütleb. Kui paar korrust ronitud sai ja paar tükki veel ronida oli, arvas tüdruk, et ta kuulis midagi korrus kõrgemal. Neiu jäi keset treppi seisma. "Kas sa kuulsid midagi?" sosistas Ser ja kuulatas.
Tagasi üles Go down
Tyler Kent
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Tyler Kent


Postituste arv : 74
Join date : 18/06/2015

Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, EmptyLaup Juun 27 2015, 18:45

Tyler naeris neiuga kaasa, kuid sellegipoolest vedas ta oma näole kiirelt mossitava ilme. ''Ei naera mu üle eksole,'' jätkas ta seejärel koheselt ise naermisega. Nojah, juhtub ka parimatel eksole - olenemata sellest, et Tyler oligi parim. Ukse kohapealt neiu temaga nõustus ning see pani kuti näole veelgi laiema naeratuse seda näolappi ehtima. Seitsmendiku sinised silmad liikusid üsnagi kiirelt mööda koridori edasi - tagasi, et miski talle märkamatuks ei jääks. Siis oli noormees sunnitud aga jällegi oma kulmi kortsutama. ''Üldjuhul, aga mitte alati.'' Kehitas ta pisut enda õlgu ning liikus Serenaga üsna rahulikult kaasa. Hetkel polnud küll väga põhjust millegi pärast oluliselt karta. ''Samas on kõige põhjal võimalik kedagi lugeda - kehahoiak, käitumine, suhtlemine ja muu taoline värk.'' Oli isa ka selle lugemise oskuse kutile kaasa andnud. Nüüd jäi vaid üle isale sellega uhkust tuua ning teda mitte alt vedada. ''Enda kohta?'' Üllatus kutt kiirelt ja jäi siis arutlema. ''Raske muusika ja räp, no need on pigem kujunenud välja selliste iseloomult raskete inimeste pärusmaaks. Nagu muusika isegi, üldiselt on nad vaoshoitud, kuid ka seda mitte alati. Pahaseks ajada pole neid väga mõtet.'' Ei vastanud ka kõik kuti enda kohta, kuid siiski suurelt osalt oli see tõsi. ''Ennast ei saa kunagi vabalt iseloomustada, keegi pole enda suhtes aus.'' Arvas ta rahulikult pilku neiule viies, kui too peatus. ''Ei, sa kuulsid midagi?'' Oli Tyleril tegemist enda mõtetega, ning ilmselgelt ta oli natuke kõvemalt rääkima ka hakanud, kuid seda mitte oluliselt. Silmad neiu järel ülespoole viinud hakkas noormees aeglaselt sinna liikuma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öised ahvatlused, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öised ahvatlused,   Öised ahvatlused, Empty

Tagasi üles Go down
 
Öised ahvatlused,
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Esimene korrus :: Köök-
Hüppa: