Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Näljased lapsed EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Näljased lapsed EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Näljased lapsed EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Näljased lapsed EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Näljased lapsed EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Näljased lapsed EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Näljased lapsed EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Näljased lapsed EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Näljased lapsed EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 11 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 11 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Näljased lapsed

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 12:48

Keitlyn oli just ärganud ning tundis kuidas ta kõht korises. Tüdruk pani end riidesse ja liikus kööki, ta võttis laua taga istet ja tõstis enda taldrikule peekonit, praemuna ning kodujuustu. Ta kallas omale klaasi apelsinimahla ning võttis peekonist ja munast ampsu. Keitlyn sai kohe aru, kui näljane ta tegelikult oli olnud. Nii hea oli süüa.

-----
OT: Ella Watson
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 12:59

Ella ärkas äratuskella peale üles ja pani riidesse. Türduk liikus köögi poole, kus ta juba kuulis kolistamist. Ella astus sisse ja hakkas röstsaia tegema. Saia peale pani ta võid, sinki ja tomatit ning istus teise tüdruku kõrvale.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 13:51

"Hei! Oled siin uus?" Tervitas Keitlyn tüdrukut, keda ta siin varem näinud polnud. Salapärane võõras tundus üsna sõbralik olevat, kuigi Keitlyn teda absoluutaelt ei tundnud. Tüdruk jõi mahla ning võttis uued ampsud oma toidust.
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:00

"Jah," naeratas tüdruk." Sina?" Tundis Ella huvi. Ta võttis ühe ampsu enda võileivast ja pööras pilgu maha.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:04

"Jah, ma olen ka uus," naeratas tüdruk. "Mis su nimi on?" Tahtis ta siis teada. "Ja mis klassis sa käid?" Sõi Keitlym toitu edasi.
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:12

"Ma olen Ella Watson," vastas tüdruk. "Ja ma käin viiendas," pani tüdruk juuksed kõrva taha. "Aga sina?" Küsis Ella ja võttis veel ühe ampsu.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:15

"Oh, ma käin ka viiendas," naeratas tüdruk ja lisas," ma olen Keitlyn Dever, naljakas perekonnanimi ma tean ja kas sinu oma mitte ühe näitlejannaga sama pole?"
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:26

"Ei, su perekonnanimi on armas," Muigas Ella. "Ja muide on jah sarnane, mu terve nimi on Emma Watsonile sarnane, aga me pole sugulased ega midagi." Jutustas Ella.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:32

"Ega ma seda polekski arvanud," naeratas Keitlyn ja andis oma mustad nõud majahaldja kätte. "Kas ma saaksin jäätist?" Küsis ta majahaldjalt ning ta lubas selle mõne hetke pärast talle tuua. "Millal sa siis siia tulid?" Pöördus ta jälle Ella poole.
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:39

"Olen siin alles esimest päeva," Ohkas Ella ja sõi enda võileiva lõpuni."Sa ka või...?" Küsis Ella. "Aga kuidas sa üldse sattusid siia?"
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:43

Keitlyn võttis majahaldjalt oma jäätise ning noogutas Ella küsimuse peale. "Ma sain kirja nagu kõik teised," naeris tüdruk. "Aga mu ema ja isa mõlemad on võlurid nii, et ega ma ei imesta. Oled mugu või sul ka keegi perest võlur?
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 14:52

"Jah, mu ema on. Isa ja vend pole." Ulatas Ella oma taldriku Majahaldjale. "Sul õdesid-vendi on?" Naeratas Ella Keitlynile.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 15:30

"Vana su vend on?" Tahtis Keitlyn teada. "Ma ei tahaks sellest vist nii väga rääkida, aga mul oli õde jah," sõi tüdruk oma jäätist edasi ja otsustas, et ei taha sellele sündmusele mõelda, see oli talle juba niigi haiget teinud.
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 15:38

"Mu vend on hetkel vist viiene" Arvutas Ella. "Anna andeks, et ma nii... ma ei tahtnud." Ohkas ta ja tundis piinlikust.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 15:44

"Ta on kindlasti väga armas, arvestades sind," naeratas Keitlyn. "Eh, pole hullu...lihtsalt sa ju ei teadnud," vastas Keitlyn ja sõi veel oma jäätist.
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 15:51

"No ega ma väga enda vennaga ei ole suhelnud. Ma pole just selline, kes armastaks lapsi." Lausus tüdruk. "Mis täna plaanis muidu?" Uuris Ella.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 15:53

"On selleks ka mingi põhjus või ei?" Uuris Keitlyn. "Eem..ma ei teagi veel, pole midagi plaaninud. Võime ju koos maja avastada või kelleltki abi küsida, et ta näitaks," pakkus plika välja.
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 16:07

"Mingit erilist põhjendust sellele küll pole" tõdes Ella. "Äkki läheks kahekesi uudistama? Oleks veidi huvitavam või mis?" Pakkus tüdruk.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 16:12

"Hmm...okei," mõtiskles ta natuke Ella ja ta venna üle. Arvatavasti on nad siiski väga armsad koos. "Jah, see oleks vist parem mõte küll jah," nõustus Keitlyn ja sõi viimase jäätise ampsu ära. "Läheme siis kohe või seedime natuke?"
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 16:27

"Kuidas sa ise soovid." Vastas tüdruk ja silmitses Keitlyni lähemalt. Tüdruk tundus hästi korralik ja sõbralik. Igatahes oli Keitlyn Ellale hea esmamulje jätnud.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 16:37

Noah jalutas sisse kööki, kohta, kus poisi enamus vaba aeg möödus. Siin polnud palju inimesi ja siin oli toitu. Miks ei oleks see pidanud kuti lemmikkoht olema? Täna märkas ta kohe seal oma majakaaslasi. "Oo, Ella, Keitlyn, kõhud tühjad?" sõnas ta, proovides rahulikuks jääda, kuigi tal on major crush Keitlyni vastu. Tüdruk oli lihtsalt vastupandamatu, see on uskumatu.
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 16:48

"Oh, hei!" Naeratas Keitlyn Noahile. "Me mõtlesime just minema hakata, aga kui soovid, võime me veel natukeseks siia jääda, et sa üksi ei peaks olema," pakkus Keitlyn välja ja vaatas Ella poole, sest ta polnud kindel, kas see talle sobiks.
Tagasi üles Go down
Ella Watson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ella Watson


Postituste arv : 28
Join date : 28/05/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 16:53

"Jah, mulle sobib." Naeratas Ella ja tal oli hea meel jälle Noah'i näha. "Tegelikult me pidime küll maja peale minema, aga eks sa siis tuled meiega." Lausus neiu.
Tagasi üles Go down
Noah Clarkson
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Noah Clarkson


Postituste arv : 70
Join date : 10/06/2015

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 19:11

"Ma ei tea, mis plaanid teil on, aga mina tahaks süüa," ütles Noah ning krabas laua peal oleval kausist õuna. Siiski ei saanud ta ära öelda võimalusest, mil ta sai Keitlyniga koos aega veeta. "Mis te täpsemalt teha tahaksite?"
Tagasi üles Go down
Keitlyn Dever
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Keitlyn Dever


Postituste arv : 51
Join date : 09/06/2015
Age : 25

Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed EmptyKolm Juun 10 2015, 20:26

"Ma arvan, et me võime sind siis natuke oodata," pakkus Keitlyn välja. "Me mõtlesime, et kuna me siin ikkagi üpris uued, võiksime me maja uudistama minna," lausus tüdruk ja võttis ühel toolil istet.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Näljased lapsed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näljased lapsed   Näljased lapsed Empty

Tagasi üles Go down
 
Näljased lapsed
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lapsed järve ääres

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Esimene korrus :: Köök-
Hüppa: