Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Hei, õps! - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Hei, õps! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Hei, õps! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Hei, õps! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Hei, õps! - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 18 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 18 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Hei, õps!

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyReede Juun 20 2014, 15:55

Jace vaatas neidisele otsa ja sõnas:"Hahaha.Väga naljakas".Poiss võib hea õpetaja olla aga kui neidis ise mõnest asjast aru ei sa siis pole midagi teha.Jonathan võttis tavalise poosi sisse ega olnud enam pinges kui tüdruk ütles,et ei proovi enam ega tee ennast lolliks."Jumal tänatud ,et sa tegid õige otsuse.Ma õpetan sind muide samamoodi kuidas isa õpetas mind."Lausus poiss,"Minul noorena läks kauem aega ,et mõista seda,et kui sa ei oska siis pole mõtet niisama tühja karata ning hetkel tahtsin ma tead kui kiiresti Sina sellele pihta saad."Seletas poiss.Jace jalutas tüdrukule lähemale.Selle asja mõtte oli see,et kui kiiresti suudab tüdruk ära tabada selle,et pole mõtet rünnata kui sa seda ei oska.

OT:Issand mul ei ole hetkel ideesid kuidas Jace võiks Skylarit õpetada Very Happy
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyReede Juun 20 2014, 20:59

"Lasid lõdvaks?" muigas Shira. Tüdruk küsis Jace´lt: "Ja kuidas su isa sind siis õpetas?" Hea õpetus."
OT: Sorry et nii lühike. Mõte ei jookse eriti praegu.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyReede Juun 20 2014, 21:28

"Jah,proovi ise koguaeg pinges olla,see ei ole kõige kergem amet."Lausus Jace siis vastu.Jonathan pani käed rinnale risti."Tahad teada?"Küsis ta siis aga vastu.Nüüd hakkas Ceawlin tüdrukut päriselt õpetama ja näitas talle erinevaid asju.Kuidas rünnata ja ennast kaitsta.Möödunud oli 2 tundi ja kell oli 7:00 hommikul.Söögini oli veel aega.
........"Said sellest ikka aru?Käsi pead sa hoidma niimoodi ja siis tegema nii".Seletas poiss ja näitas tüdrukule viimast kaitsmise võtet.Ceawlin vaatas neidisele vastu ja ootas tüdruku vastust.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyReede Juun 20 2014, 22:13

Sky noogutas innukalt ja alustas siis ränkrasket tundi.
"Jaaaa" pomises neidis pahaselt aga siiski rõõmalt. Ta polnud uskunud, et ühe tunniga jõuab nii palju õppida. Aga väga hea õpetaja Jace küll polnud. Shira´le käis närvidele see kui poiss sada korda üle küsis, et kas ta sai aru. Nüüd trennist veidi higisena kartis Sky külma saada. Majaemanda särtsujook paneb küll sind hästi tundma aga see on ikka väga imelik, et peale seda tuleb kõrvadest auru. Neidis vihkas seda kõdi tunnet.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyReede Juun 20 2014, 22:39

Ja miks siis Jace hea õpetaja ei olnud?Selle pärast ,et tahtis kindel olla,et neidis ikka õigesti aru saab."Sa torised nii palju"Mainis poiss kui neidis jällegi pahaselt pomises."Ma tahan ju ainult,et sa ikka õigetest asjadest aru saad ja teeksid asju õigesti.Mina olen seda õppinud rohkem kui 3 aastat ja ma kunagi ei õppinud ühe päevaga niipaljusid asju ning sa teed seda hetkel.Ma võisin kõike neid asju õppida selliseid asju umbes 1 kuuga või isegi rohkem.Kuigi jah mina õppisin neid põhjalikumalt."Seletas Jace neidisele ja seisis tema ees,käed rinnal ristis ja nägu tõsine.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyReede Juun 20 2014, 22:51

"Kas sa arvad, et ma ei saa aru? Saan küll, et peab kaua õppima. Ja nüüd ei tohi poriseda ka enam? Jäta mulle seegi rõõm." laiutas neidis käsi. "Ma tean, et pean kõike kordama ka veel." lisas Sky.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyLaup Juun 21 2014, 08:42

"Ja just seda peadki sina tegema.Õppima!Mitte porisema iga asja üle mida mina sinult küsin või ütlen sulle."Lausus Jace kõvemini.Temalegi hakkas juba närvidele see,et neidis porises nii palju ja siis kui poiss seda mainib,nõuab ,et tal oleks see rõõmki veel.Jonathan haaras enda jakki maast ja tõmbas selle selga.Ta ka kohendas enda relva tuppe seljal kuna see oli veidike viltu."Kui sulle ei meeldi minuga õppida,siis otsi,äkki leiad endale järgmise lamba kellega tegeleda,"Sõnas poiss ja vaatas neidst,"Sa peaksid oma süütusega neid,ju kiiresti leidma".Salvas Ceawllin veel lisaks.Jonathan kõndis neiu juurde ning haaras enda mõõga.Tema mõõt on juba täis,sellest porisemisest.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyLaup Juun 21 2014, 23:58

"Nagu mida?? Rahulikult ei oska rääkida?" hüüatas Shira. Ta oli ainult ju 2-3 korda porisenud enda arvates. "Ma tegin ainult nalja. Nüüd tuleb välja või, et ainult oma naljade üle naeradki ja mõistad neid. Teiste koha pealt pole huumori suunda olemaski." nähvas tüdruk. Ta jutt muutus vahepeal ärritusest segaseks. "Tore võtsid nüüd aru pähe ja saad isegi aru, et oled igavene lammas." laiutas Skylar käsi. Kui paistis, et poiss lahkub lausus neiu külmalt: "Minema jooksmine lahendab kõik probleemid. Eks? Mina sulle igatahes järgi ei jookse ja paluma ei hakka." Viimast ütles ta otsustavalt ja pani käed rinnale risti Jace põrnitsedes.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 00:08

"Ma ju räägin aga sina ei kuula!"Hüüatas poiss.Jace vaatas neidist ja sõnas:"Hahaha..Palun,ma naersin end nüüd surnuks ja sain sinu naljale nii pihta,et kohe valus"Lausus poiss sarkastiliselt(?).Nüüd naeris poiss küll ja vastas siis ka:"Vähemalt ma tean,kes ma olen.Sina seda ju ei tea".Ceawlin tõmbas käega üle mõõga tera kuna see oli veidike must ja porine.Kuidas see küll juhtus?Ei saanud poiss aru.Kas neidis lõi mõõgaga siis maase kui poiss seda ei näinud.Jace'i pilk jäi pidama tähtedel T.S.B.Tema Vaarvaarvaarvaar(?)vana isa nimi."Ma lootsin ,et sina kerid kus kurat enda peika juurde keda sa metsa ääres musitamas käid ja jätad mu siia harjutama."Ütles poiss veelgi külmemalt kui neidis."Aga kui sa ise ei lähe,siis pean ma sinu siit minema ajama ,selleks ,et saaksin rahulikult harjutada.Ilma ,et keegi siis koguaeg kaagutaks",lisas Bane veel juurde.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 00:16

"Mina ei kuula???" karjatas (ei leidnud paremat sõna) Sky. Oi varsti võib poiss jälle tou saada. "SINA OLED SIIN MINGI ÜTLEJA???? KUIDAS MA EI TEA??" võib öelda tüdruk karjus seda teisele peaaegu kõrva. Nüüd jäi neidis sõnatuks. "Mida kuradit sa ajad?? Mul pole poissigi." lausus ta. Talle ei tulnud pähegi, et keegi teda Lukega nägid. "kaagutaks" see oli juba liig. Sky virutas poisile vastu põske täiest jõust.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 00:23

"Jah sina ei kuula"Ütles poiss ega karjunud siis enam.Oi,seda tahaks näha."Aga äkki olengi"Lausus poiss ja tegi üllatunud nägu.Jace ei seisnud neidisest just eriti kaugel.Õnneks neidis seda ei teinud ,sest muidu oleks poiss kurt,ja seda igaveseks."Kas ta ise seda teab?"Küsis Jace Sky'lt.Täpselt nagu 'The Mortal Instruments' filmis,see koht kus Clary ja Jace koos on Very Happy :DJace esitas täpselt sama küsimuse mille mina just kirjutasin.Aga vaata Jace nägi.See päev pidi ta just õhtupole harjutama ja sattus peale kui Luke Sky'd suudles.Alguses ei teinud poiss sellest välja aga just nüüd talle see meenud ning ta pidi selle välja ütlema.Õnneks või kahjuks-kuidas kellelegi-jõudis poiss mõõga ette panna ja neidis virutas vastu kõva mõõga tera.Võis olla ka nii,et neidise käel mõni haav kuna mõõga tera liikus ja see võis neidise käela haavad teha.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 01:03

"Kes? Midaiganes. Millest sa üldse räägid?" uuris neidis. Oi see oli valus. Põris hull haav ja verd jooksis jne. Jube valus oli. Sky hoidis valu pisaraid kinni mis tahtsid silma tükkida. "Näed kui tubli õpetaja." pomises neidis.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 01:14

"Kas tema ikka teab,et ei ole sinu poisssõber?"Täpsustas poiss enda lauset.Kui neidis käe ära tõmbas ning poiss nägi mis juhtus,viskas ta relva koheselt maha ning läks tüdruku juurde."Näita siia"Ütles Jace karmilt ja võttis tüdruku käe."Kes see tahtis mind virutada"Lausus poiss kohe vastu.Ceawlin haaras elja pealt enda mõõga tuppe ning hakkas sealt midagi koukima.Peagi ilmusid sealt välja sidemed,plaastrid ja mingi vedelik millega saab haavu puhastada.Neid meditsiini asju ei olnud palju aga siiski parajalt.Jace võttis uuesti tüdruku käe ja uuri haava.Poiss pihustas seda vedeliku haavale.See võis hetkel valus ja kibe olla."Vabandust"Pomises poiss samal ajal kui haavaga tegeles ja ka nii vaikselt,et seda polnud peaaegu kuulda.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 16:36

"Kes? Ma ei saa aru." vangutas neidis pead. See pihustis oli veel valusam. Neidisel tuli üks valupisar silma aga ta pühkis selle kähku ära. "Kas haiglatiiba ei peaks minema? Majaemand teeks selle ühe võlukepi viibutusega terveks." mainis neidis ja jälgis valuliku ilmega poissi.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 16:51

Jace ei viitsinud enam sellel teemal vaielda ja seega ei vastanud midagi vaid tegeles tüdruku käega.Ceawlin vaatas tüdrukut aga viis kiiresti pilgu neidise käele tagasi."Peaks küll,aga sa ei saa ju niikaua kui sinna lähed sellise käega ringi jalutada"Ütles poiss ja hakkas sidet neidise käe ümber panema."Aga samas sa ei pea kui ei taha.See haav paraneb ise kiiresti ära.Ainult teeb veidike valu"Väitis Jace ja sidus viimast korda sidet tüdruku käe külge.Poiss tegi sideme katki ja peitis selle teiste sidemete alla ,et see lahti ei tuleks.Bane vaatas tüdrukut ja hoidis neidise kätt siiamaani enda käte vahel.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 20:56

Ega Sky´gi ei tahtnud vaielda. Tüdrukut lihtsalt huvitas mida poiss selle all mõtles "MIda sa mõtlesdi sellega, et nägid mind....?" jättis ta lause pooleli. "Nojah. Äkki jooksen verest tühjaks vahepeal." muigas ta. Sky mainis: "Majaemand hakkas kohe pärima ka, et mis juhtus jne." Shira jäi oma kätt silmitsema. See tundus sidemetes nii võõras ja suur.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 21:08

"Ma nägin sind teise poisiga metsaääres suudlemas"Vastas poiss tüdrukule ja silmitses neidise kätt.Nüüd vaatas Jace tüdrukut ja pani enda käed enda jaki taskusse.Poisile meenus ka enda mõõk.Ceawlin haaras mõõga järele ja kui ta selle üles võttis oli see ka veidike verine.Jace pühkis vere enda jakki varuka peale ja pani selle siis ära."Ta hakkaks tõesti pärima,kust sa sellise haava said."
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 21:11

"Metsa ääres...." jäi neidis sõnatuks. Ta poleks arvanud, et keegi neid nägi. "See polnud mingi suudlus. Tema tahtis aga mina eemaldusin." rääkis Sky. Ta jäi mõtlema, et miks seda Jace´le räägib. Ah ükskõik. Shira vaatas vastikusega relva. Tema veri.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 21:18

"Jah,metsa ääres.Ma nägin teid.See õhtu pidin ma hiljemharjutama ja kui ma lahkusin siis te..tähendab tema suudles sind"Ütles kutt,"Ja sul ei olnud selle vastu nagu midagi",lisas poiss veel juurde.Ega mõõk siis süüdi ole,tema ei teinud ju midagi.Varsti võib Sky mõõga peal olla ka kellegi veri.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 21:25

"Jah. Ma ei ole selline, kes poistega esimesel päeval suudleb." ütles neidis ja põikas küsimusest kõrvale. Talle jah natuke meedlsi see. Asi oli võib-olla selles, et ta polnud ammu kellegilt normaalselt suudlust saanud. Poisist oli ta ju pool aastat tagasi lahku läinud.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 21:34

"Oo...siis on minulgi veel lööki"Lausus poiss muiates ja vaatas tüdrukut ja naeratas.Ceawlin ei esitanud selle kohta ka enam küsimusi."Hakkame minema?"Küsis ta neidiselt.Bane võttis enda käed taskust ja kõndis veidike edasi.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyTeis Juun 24 2014, 18:53

Skylar kergitas kulmu aga ei öelnud selle peale midagi. "Jah" noogutas tüdruk. Ta tõusis püsti kuna oli enne kukkunud. Kurat, püksid olid märjad aga pohh. Ta järgnes Jace´le.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyTeis Juun 24 2014, 19:04

Poiss noogutas ja kõndis edasi.Jace ei osanud midagi öelda seega ta lihtsalt kõndis ja vaatas enda ette.Varsti jõudsid nad ka metsast välja ja jalutasid nüüd koolipoole.Näha oli ka seda,et päike hakkab vaikselt tõusma.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyTeis Juun 24 2014, 19:12

"Saab sööma." püüdis neidis naeratada valikult. Käsi polnud ikka kõige parem. Sky silmitses oma kätt. Paistis, et Jace oskas esmaabi anda hästi. Ebatavaline. Oli ta seda kusagilt õppinud, mõtiskles neiu.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 EmptyTeis Juun 24 2014, 19:20

"Mhm," lausus poiss vastu ja noogutas aeglaselt pead."Sa enda kindad ja asjad võtsid?"küsis poiss ja tõmbas endale,enda nahkkindad kätte. Isegi kui kell oli 7 hommikul oli õhk ikkagi külm ja jäine. Jace oskab kõike,tegelt mitte päris kõike. Näiteks ei osanud poiss süüa teha. Seda ta vist ei peagi oskama?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hei, õps! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hei, õps!   Hei, õps! - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Hei, õps!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: