Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Where have you been? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Where have you been? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Where have you been? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Where have you been? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Where have you been? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Where have you been? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Where have you been? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Where have you been? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Where have you been? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Where have you been?

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Where have you been?   Where have you been? EmptyPüh Juun 15 2014, 23:58

Vaheaeg oli läbi ja Harry'l oli peal meeletu igatsus. Muidugi mitte kooli igatsus, vaid Kelly Wharwood'i igatsus. Terve vaheaeg, kui ta Kelly't ei näinud, oli tal halb tuju ja tekkis tunne, et Kelly vältis teda. Rongi peal oli tal ka väga halb tuju, kuigi ta tuju oli natuke parem, sest ta sai nüüd lõpuks Kelly't koolis näha. Paar päeva oli kool juba kestnud ja Harry oli tulnud kooli peale jalutama. Ta lootis näha Kelly't, sest ta polnud teda kooli jõudmisest peale ikka veel näinud mitte kuskil. Harry jõudis enda jalutuskäiguga trofee tuppa. Ta sulges enda järgi ukse ja jalutas seal ringi.

OT: Kelly.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 00:07

Kelly, pidi tunnistama, et oli muutunud väga pärast nende tüli. Ta ei suhelnud enam nii väga, peod polnud justkui temale. Aga neiu oli uue endaga harjunud. Vähemalt polnud ta mingi lits. Harryle ta proovis mitte mõelda. Too tõi ainult liiga palju lahtiseid küsimusi ta mõtetesse. Neidisel tuli aga suitsutuju ja ta suundus trofee tuppa, kus ta teadis, kedagi ei olnud. Tuba oli pime, kuna oli õhtu, aga lumesaju tekitas heledat kuma. Neidis ohkas, kui sulges ukse enda selja tagant. Märgates seal Harryt, tardus ta paigale. Ehk tundis ta alles praegu, kuidas ta tegelikult oli teda igatsenud.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 00:12

Kuuldes, et keegi oli trofee tuppa tulnud, vaatas ta automaatselt ukse poole ja märkas seal seda tüdrukut, kes oli tal alati südames olnud. ''Kelly.'' sosistas kutt. See hetk oli väga mingi romantilise filmi moodi. Harry ei teadnud mida teha. Ta ei oodanud Kelly't nüüd näha ja ta ei osanud sellele reageerida. Harry jalutas aeglaselt tema poole ''Kelly, ma...'' Harry oli umbes meeter nüüd Kelly'st kaugemal ''Ma ei tahtnud, et niimoodi läheks.'' ta mõtles seda tüli, mis neil olnud oli. ''Kelly, ma armastan sind. Ma ei ole suutnud lõpetada sinu peale mõtlemist, kui vaheaeg algas. Siiamaani ma olen koguaeg igatsenud sind.'' rääkis Harry. Ta hääl muutus vaiksemaks ja ta vaatas korraks maha, minnes uuesti Kelly'le lähemale.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 00:14

Tüdruk pani silmad kinni, mitte soovides selles momendis hetkel olla. Ta astus sammu tagasi, nii, et ta ehmunult ukse vastu potsatas. "Harry," ütles Kelly vastu pungivalt. "Palun ära tee.." ei tahtnud ta poissi vaadata. Pidi tal suitsuisu tulema? Ta oli proovinud terve kuu või kauemgi Harryt kuidagi unustada ja südamevalu mitte tunda aga nüüd see?
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 00:17

Kui Kelly taganes, siis Harry läks natuke närvi. Ta astus Kelly ette ja pani enda käed mõlemale poole Kelly't, et Kelly kuhugi põgeneda ei saaks. ''Kelly, vaata mulle otsa.'' ütles Harry tõsise tooniga ja vaatas Kelly't. Ta oli üle pika aja Kelly'le nii lähedal ja ta ei tahtnud, et miski selle hetke ära rikuks praegu. ''Palun.'' lisas Harry.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 00:21

Kelly raputas peas ja proovis end ümber pöörata, et kuidagi ust avada, aga ta oli siiski Harry kätte vahel lõksus. Neidis püsis püsimatult. "Harry, ma ei suuda seda enam teha. Mitte pärast seda kõike," pomises ta, langetades lauba vastu ust. Ta proovis olla tugev ja samas mitte poisile haiget teha, kuid nii või naa see juhtus.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 00:24

Harry neelatas ja püüdis aru saada, mida Kelly ootas temalt ''Kelly, ma luban, et sellist asja enam ei juhtu.'' Harry tahtis tegelikult lisada, et kui Kelly talle andeks ei anna, siis Harry hakkab talle igapäev peale käima, et Kelly talle andeks annaks jne. Harry pani enda käed nüüd ümber Kelly puusade ja tugevdas enda haaret, et Kelly kuidagi pääseda ei saaks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 00:29

Tüdruk keeras uuesti poisi poole, kuid aeglaselt. Nad olid üksteisele liigagi lähedal ja muidu tekib veel kiusatus. "See oli minu süü. Pealegi, Harry, sa ei armasta mind. Ma tean, et sa ei armasta. See kõik, meie suhe, mis tegelikult ei olegi suhe, on teinud nii paljudele, kaasaarvatud meile valu ja kannatusi. Tähed pole lihtsalt meie kasuks. Kui me oleks õigel ajal ja õiges kohas, ehk..."
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 13:02

See vihastas Harry't, et Kelly väitis, et Harry ei armastanud teda ''Kelly, ma armastan sind ja kui ma ütleks, et ei armasta, siis ma valetaks iseendale.'' Harry püüdis Kelly'st aru saada ''Kellele see siis haiget on teinud? Kui sa teed sellele lõpu praegu, siis sa teed veel ühele inimesele haiget ja see on ka meie suhte pärast.'' Harry pidas silmas seda ühte inimest enda all.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 13:25

"Ben'ile ja Kylie'le ja loomulikult meile. Kas sa tead, et ma ei ole Kyliega terve see aeg rääkinud? Ta vihkab mind. Ma võtsin talle kalli inimese temalt ära, sest ma olin isekas. Ma olin isekas, et ma sinusse nii kuradi raskelt armusin ja ilma sinuta olla ei suutnud, Harry!" karjus Kelly juba lõpuks.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 15:15

Harry võpatas ja vaatas üllatunult Kelly'le otsa. Harry vihastas ''Kylie'il on ju Ben!'' karjus Harry Kelly'le vastu ''Ma lõpetasin Kylie'iga sebimise, sest Ben'ile meeldib Kylie si*aks!'' Harry tugevdas veel rohkem enda haaret Kelly ümber.
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 15:20

Kelly oli vait ja proovis pisaraid tagasi hoida. "Ma tean," ütles ta vaikselt. "Harry, mida ma tegema pean? Mida sa minult tahad?" hakkas Kelly juba peaaegu nutma. Ta oleks soovinud kas esiteks, Harryt lihtsalt suudelda ja kõik jama ära unustada ja lihtsalt keppida või teiseks, siit trofee toast jalga lasta.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 15:22

Harry vaatas Kelly'le lolli näoga otsa, sest Kelly esitas lolle küsimusi ''Kelly, ma tahan, et sa minuga koos oleksid terve elu.'' vastas Harry ja vaatas Kelly'le otsa. Isegi Harry silmad olid märjad, aga ta suutis pisaraid tagasi hoida.
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 15:25

Kelly oli vait ja pani ühe käe Harry põsele. Ta läks talle võimalikult lähedale ning toetas enda lauba Harry oma vastu. Ta ei osanud enam midagi öelda ka. Ta kartis ja uskus, et nende suhe on liiga keeruline ja ei jääks püsima aga ta ei saanud Harryle vastu vaielda.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 15:28

Harry hoidis ikka veel enda käsi ümber Kelly ''Palun anna andeks. Ma ei taha sind kaotada.'' ütles Harry, vaadates Kelly'le silma. Harry hingamine oli rahulikumaks muutunud ja ta lihtsalt tahtis enda huuled vastu Kelly omasid suruda, aga ta ei teadnud, kas see oleks õige tegu praegu, nii et ta ei teinud seda praegu igaksjuhuks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyEsm Juun 16 2014, 15:38

Kelly pani käed ümber Harry kaela. Oleks olnud päris vale teda hetkel suudelda, isegi kui ta seda väga teha tahtis. Ta kallistas poissi. "Ära jäta mind kunagi," sõnas Kelly ja hoidis tugevasti Harryst kinni, mitte tahtes temast lahti lasta.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyTeis Juun 17 2014, 07:54

Harry naeratas rahulolevalt ''Ma luban, et ei jäta.'' Harry kallistas Kelly't, tundes neiu head lõhna. ''Ma armastan sind.'' ütles Harry Kelly'le.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyTeis Juun 17 2014, 10:30

"Ma armastan sind ka," lasi neidis Kelly Harry embusest lahti. Järgnes hetk vaikust. "Suudle mind juba," sosistas neidis ja lasi keelega üle enda huulte. Ta käed olid Harry puusadele vajunud ning ta vaatas poissi pingsalt.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyTeis Juun 17 2014, 13:15

Harry naeratas, kui Kelly sundis Harry't teda suudlema. Harry asetas enda huuled Kelly omadele ja siis tuli see hetk, mida Harry oli juba väga pikka aega oodanud. Harry hakkas suudlema Kelly't, võttes enda sõrmedega ta särgist kinni. Kutt oli õnnelik, et suutis Kelly'ga ära leppida.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyTeis Juun 17 2014, 15:57

Tüdruk oigas õrnalt, kui poiss enda külmad sõrmed tema kõhu vastu pani. Neidis suunas poisi huuled enda kaelale, ise jalad ümber Harry puusa pandes. Ta oli seda nii väga igatsenud ja iga koht, kuhu Harry enda huuled pani, tekitas talle liblikaid.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyTeis Juun 17 2014, 16:27

Harry suudles Kelly kaela ja näksis seda kergelt, hoides Kelly jalgadest ka kinni, et neiu põrandale ei kukuks. Kui Harry Kelly keha sai katsuda, siis ka Harry'l tekkisid liblikad.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyTeis Juun 17 2014, 17:17

"Oota, Harry, me peame rääkima," pomises Kelly, samal ajal kui Harry ta kaela suudles. Tüdruk lisas veel: "Tegelt ka, musi." Talle meeldis öelda Harryle musi, kuna keegi teine ei saanud Harryle nii öelda peale Kelly.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyTeis Juun 17 2014, 23:07

Harry lõpetas kohe Kelly kaela suudlemise, kui neiu teatas, et nad peavad veel rääkima. Harry pilk muutus automaatselt tõsiseks"Millest?" küsis kutt ja lasi Kelly jalad põrandale ning võttis siis Kelly'lt ümbert kinni.
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyTeis Juun 17 2014, 23:26

"Harry, palun saa minust aru ja võta seda asja rahulikult.." proovis Kelly veidi Harryst kaugeneda. "Aga ma ei suuda avalikuse ees... seda teha." Neidis vaatas alla ja lootis, et Harry sai aru, mida tüdruk sellega mõtles.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? EmptyKolm Juun 18 2014, 10:39

Harry kuulas Kelly soovi "Selge." noogutas Harry ja muigas kavalalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Where have you been? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Where have you been?   Where have you been? Empty

Tagasi üles Go down
 
Where have you been?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: