Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma tean,ma olen hot!

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 00:01

Amy??Äkki ikka Skyler?

"Kui sa viitsid Siberi minna siis palun väga.Mina isiklikult ei viitsi."Väitis poiss ja väristas kergelt õlgu.Siberis on väga külm.Jamie jäi Venemaal vahele ja Butin saatis Jamie siberisse.Jamie'le see ei meeldinud.Jace muidu külastas teda Moskav kus ta esialgu oli.Venelastest ei saanud muhkugi aru.Muudkui sädistavad.Hiinlastest nad aga hullemad ei ole."Kahju ,et mul kahte relva ei ole.Kui lähme Siganurme siis äkki leian sulle sobiva.Mis on minu omast väiksem ja kergem"Ütles poiss ja kõndis aina edasi.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 00:12

Jah vabandus
Skylar rääkis vaimustunult:"Mina küll tahan terves maailmas käia. Järelikult ka Siberis." "Seal müüakse relvi?" tegi neidis imestunud näo. Tema küll Siganurmes vaateaknal relvi pole märganudki. Äkki Mesinäpus on mingid kummikommi mõõgad?? Nendega küll Sky võidelda ei kavatse.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 00:19

"Liiga külm minu jaoks"Ütles kutt ja mõtles Siberi suurtele lumevallidele ja 40 miinus kraadile.Selle pärast vudistas poiss uuesti õlgu."Sa siis ei tea seal olevat võlurit kes neid müüb?"Küsis Jace imestunult."Seal on terve arsenal relvi,need on küll kallimad aga kvaliteetsed."Rääkis poiss.Peagi jõudsid nad ukseni mis viis sisse."Saad sa selle jalaga avada?"Küsis Jace ja pööras end nii,et neidis saaks enda jalaga linki vajutada."Teeksin seda küll ise aga noh..ma hoian sinust kinni" vabandas kutt.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 00:24

Sky muigas. "Mida kõike ma veel ei tea." pomises tüdruk. "Ja jah.Odavatel niikui nii kohe kui kätte võtad kukub tera ära." ta pole asjatundja. Neidis noogutas poisi sõnade peale aga avas ukse siiski käega. Mugavam.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 00:34

"Ma arvan,et palju...."Poiss jäi poole lause pealt vait kuna teadis ,et see ei või neidisele meeldida."Võib küll juhtuda"Kinnitas poiss.Jace astus uksest sisse ning sulges selle nii ,et lõi seda kannaga ja uks lendas pauguga kinni"See läks vist veidikeliiga kõvasti"Sõnas poiss,kehitas õlgu ja jalutas tüdrukuga edasi.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 11:25

"Nojah. Hiina keelt näiteks." tõdes tüdruk. Sky kinnitas, et tema küll siis odavat ei osta. "Jap" nõustus Shira ja toetas pea poisi õlale. Mõnus.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 11:54

"Hiina keel on mõttetu,ma ei tahaks seda keel õppida"Tõdes poiss,Jace oskas ainult kahte keele rääkida.JB aitab valida siis,muidu tüdruk ostabki omale kas liiga odava või liiga kalli mis ei tasu ära.HP meenutab veidike Surmavat Arsenali.HP's on võlukepid ning SA on steled aga mõlemad teevad samad tööd.Võluvad."Kuhu me edasi suundume?"Küsis poiss ning jäi seisma.Koridor nende eest läks kaheks ning poiss ei teadnud kuhu neidis tahaks minna.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 12:00

"Ma küll tahaks kõikimaaailma keeli osata." tõdes Sky. Jah. Tüdruk ju päris võhik. Pärast ostab ei tea, mis vale. Võib-olla aga sellega sarnasused piirduvad. Shira silmitses hoolikalt mõlemat koridori ja kehitas siis õlgu. Ta ei osanud valida. "Sinu jalad sinu valik" lausus neidis.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 12:20

"Vana-Kreeka ja sellised keeled oleksid lahedad."Tunnistas poiss.Ostab ülikalli raha ,eest mingi parsa mõõga mis peagi lagunema hakkab."Millal me järgmine kord,Siganurme lähme?".Poiss võttis suuna paremale poole ja kõndis neiu seljas edasi."On sul mugav?"
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 12:29

"Jah. Koolis võiks näiteks võlukunsti ajaloo asemel see tund olla." pakkus Sky. Jah ja pärast ei osteta seda tagsi ja ongi rahast ilma. "Ma ei tea. Puhketoa stendil kuupäevi pole." mainis neidis ja silmitses maale, mis olid koridori seintel. Nagu Sigatüükas ikka maalidel inimesed liikusid. Mõned lehvitasid Shirale ja tüdruk lehvitas vastu. Need on ikka nii lahedad. "Jaa. Kui sa mind enam tarida ei jäksa ütle ainult." vastas ta. Neiu kartis, et ta on poisi jaoks liiga raske.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 12:50

"Ma vihkan ajaloo tundi,hea ,et mul seda ei ole"Lausus poiss.Vana-Kreeka üldse need vanaja keeled oleksid jumala lahedad.Jace käiks siis kindlasti seal tunnis."Ma ise pole veel vaadanud kas seal on kirjas aga kui saame siis lähme esimesel võimalusel,eks?"Küsis poiss.Jace jäi korraks seisma.Ta tegi nii ,et tüdruk hüppas tema seljas korraks üles ja siis alla tagasi.Skylar hakkas juba alla vajuma.Siis aga liikus poiss edasi ja vaatas sammuti maale.Ühel pildil olid kaks daami kes vaatasid Jace'i ja Sky'd ning laususid:"Vaata Victoria kui kena paarike".Minu arust pildid ju rääkisid ka?.Jace naeratas laialt selle peale ja liikus edasi."Sa oled ju nii kerge.Küll ma jaksan"
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 13:00

"Mul pole ka seda." mainis Shira. Ka tema paneks end kindlapeale kirja. Sky noogutas poisi küsimuse peale. Muidugi lähevad. Siis tuli talle meeelde, et poiss ei näe teda ja vastas jaatavalt. Shira kiljatas korraks kui poiss teda sättis. Tead küll seda hirmu kui tundub, et kukud. See oli korraks ka neidisel. Skylar kummardus poisi kõrva juurde korraks ja sosistas:"Ma vihkan seliseid inimesi kes räägivad asjadest millest nad midagi ei tea." Jah, rääkisid küll. "Mis sa meelitad." muigas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 13:21

"Tore,ma loodan ,et sul on vähemalt nõiajoogid on,sest see on minu lemmik tund."Ütles poiss.Tegelikult Jace tundis kuidas neidis noogutas.See oli kuidagi arusaada ning neidis poleks pidanud veel sõnaliselt kinnitama.Jace naeris selle peale kui tüdruk kiljatas."Vabandust aga sa hakkasid libisema"Seletas poiss kõndimise pealt.See on halb tunne.Nagu terve sisikond tõuseks südame juurde ja lendaks kohe välja."Mis teha,me näeme kahekesi nii head välja ju"Vastas poiss tavalise häälega."Sa oled ju kerge"Vastas poiss selle peale."Kuule,läheks sööma?"Pakkus poiss.Temal oli küll kõht tühjaks läinud vahepeal.Peagi meenus ka poisile ,et ta jättis oma rätiku järvejuurde.Ah hiljem võtan,mõtles poiss.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 13:31

"See tund on mul küll." vastas tüdruk ja küsis, "miks see su lemmik tund on?" "Muidugi mis teha!" puhkes tüdruk naerma. "Oi aitäh" tänas neidis. "Jah. Lähme kööki. Niikui nii on majahaldjad nii lahked ja annavad süüa." rääkis Sky. Ka tema tundis väikest kõhu tühjust.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 14:01

"Ma ei tea,see on mulle alati meeldinud"Väitis Jace ja kehitas ka samal ajal õlgu.Võibolla selle pärast ,et selles tunnis saab erinevaid asju kokku klopsida ja kui midagi valesti läheb võib sellele järgneda üks suur ja tore pauk.Poiss noogutas ja võttis suuna köögi poole.Peagi nad ka sinna jõudsid.Neid võtsid vastu 2 majahaldjat.Jace lasi neidise vaikelt maha ,et Sky haiget ei saaks.Haldjad juhatasid Jace ja Sky lauda nind üks küsis mida nad soovivad."Amm...mulle üks burger,üks õun,tükk meekooki ning üks apelsiinimahl".Kõik see mida poiss ütles kirjutati üles ja siis ootati neiu oma.Jah,Jace tellis palju süüa.Kõht tühi ju.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 14:12

Sky noogutas. See on jah lahe. Kui nad puuvilu kujutava maali juurde jõudsid kõdistas neidis pirni ja see muutus ukselingiks. Shira avas maali käega ja nad olidki köögis. Imelik oli olla ja jälle ma jalgadel. neidis sirutas end sest kondid olid kangeks jäänud. Majahaldjad muidugi sibasid kohe nende ümber küsisid mida nad soovivad. "Üks Caesari salat, üks banaan, üks küpsise magustoit ja õunamahl." esitas ka Skylar oma soovid ja vajus ühe laua taha istuma jälgides majahaldjate toimetamist.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 14:21

Jace istus ka laua taha ning jäi ootama kuni ka neiu istub.Majahaldjad lahkusid kiiresti ning hakkasid toimetama.Poiss lösutas tooli peal ja peagi tegi ka tema kõht häält."Ole vait,kohe saad süüa"Lausus poiss endaette ja patsutas enda kõhtu.Poiss viis enda pilgu Sky'le ja vaatad teda veidike.Peagi tulid haldjad tagasi.Üks haldjatest andis poisile kõik mis ta oli tellinud ja lahkus siis."Neil käib see kõik nii kiiresti"Sõnas Ceawlin.Koheselt hakkas ta enda sööki sööma.Mmmm...nii hea on ikka süüa üle pikka aja ,midagi head.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 14:28

Sky muigas poisi kõhu peale. Tema kõht veel õnneks selliseid trikke ei teinud. Istudes märkas ta, et poiss vaatab teda. "Mida sa vaatad? Kas midagi on viga küsis" tüdruk kulmu kortsutades ja võttis beanie peast. Nad oli ju nüüd siseruumides. "Jah" noogutas Shira. Peagi toodi ka neidise söök. Ta võttis kõige pealt suure sõõmu mahla, sest õues oli janu tekkinud. Seejärel hakkas ta sööma oma salatit. Tema lemmik.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 14:36

Jace muigas ainult ja ütles:"Ei midagi"Vastas poiss ning sõi enda burgerit.See oli tõsiselt hea.Vahepeal lonksas ta ka mahla peale."Oled sa kunagi varem mõõgaga midagi teinud?Oled sa seda üldse käes hoidnud?"Päris poiss ja vahetas teemat.Ceawlin hakkas juba mõtlema millist mõõka on tüdrukule vaja osta.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 14:40

Shira kehitas poisi vastuse peale õlgu. "Ei kui mitte arvestada seda kui käisin perega ükskord mingis mugude linnuses või koolis nalja pärast raudrüült võetud mõõka ehk ei." Ega neidise salatki kehvem polnud ma arvan.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 14:48

"Siis peab sul esialgu olema kergem relv"Arutles poiss ja sõi enda toitu.Peagi jõudis ta burgeriga lõppuni ning asus koogi kallale."Raskema ja ohtlikuma relva saad hiljem,siis kui oled juba osavam ja suudad raskemaga käsitleda."Lisas veel poiss juurde.Oma kodus oli poisile terve arsenal relvi ning salaja õpetas ta ka enda õde.Ema ei pidanud seda õigeks ,et ka Beth õpiks relva käsitlema.Liiga ohtlik ja bla bla bla.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 15:01

"Eks sina tead." ütles Sky. Talle üldse ei meldinud tunne, et ta ei tea mingist asjast mitte midagi. Poisi teiste sõnade peale ta ainult noogutas. Äkki on raamatukogus mingeid raamatuid relvadest?Peks neid võtma ja veidi sirvima. Siis ei peaks ta ainult võhiklikult kuulama. Shira ainuke relv oli pisargaas ja seda vist relvaks nimetada ei saa. Jah jälle see sajandite tagune jama, et tüdrukud i tohi midagi teha. Nüüd on selle üle võtnud emad meestelt. Neidis vihkas seda, sest ta oma ema käitus ka mõnikord nii.....mõnikord...ei tegelikult üsna harva.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 15:16

"Jah ma tean"Vastas pois täissuuga ja siis ei olnud vist eriti aru saada mida poiss ütles.Raamatukogus võib isegi neid raamatuid olla.Ceawlin'il olid juba enamus asjad pähe kulunud aastatega."Sa tahad onju roosat mõõka?"Küsis poiss narrides.Tegelikult ta arvas ,et Sky ei taha roosat aga küsima peab ikkagi.Äkki ikka tahab roosat.Pisaragaas ei olnud tõesti relv,see on pigem....enesekaitse vahend.Mõõk aga ründamis,kaitse ja surmav relv,sama moodi nagu ka püstolid.Sajandite jooksul on tekkinud mingid ideaalid millest koguaeg kinni hoitakse.Aga kui muutub aeg,muutuvad kombed,usud,inimesed,mälestused ja ka keskkond.Kunagi ei püsi asjad sellistena nagu need loodi.Ikka on olemas midagi mis neid asju muudavad.Jace õde,Beth,aga tahtis sama moodi õppida nagu õppis ka tema vend.Kui Beth oma ema nõusse ei saanud ,et onu teda õppetaks ,palus õde venda.Ning Jace oli muidugi sellega nõus.Kes saaks ära öelda enda õele.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 15:26

Ei olnud jah aga Sky arvas, et mõistab mida poiss ütles siiski ei suutnud ta vastu panna ja pütles:"Tead, et seda oli praegu vastik vaadata." "Jaa kindlasti. Kas Barbiet on ka võimalik terale maalida? Ma nii tahaks!" iroonitses tüdruk ja puhkes siis naerama. Ja jah. Ka Shira oli oma salatiga lõpetanud ja asus küpsise magustoidu kallale. Jumalik. See peab küll jumalate tehtud olema.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 EmptyEsm Juun 16 2014, 15:36

Jace tõstis oma ühte kulmu ja lausus siis juba tühja suuga:"Siis sulge silmad ja ära vaata".Ceawlin hakkas naerma ja lausus:"Kui sa väga tahad siis võime ka seda teha".Skylar hakkab koletisi tappma oma roosa Barbie mõõgaga.JB hakaks uuesti naerma."Sa lähed sellele sünnipäevale mis varsti toimub?Bretti omale?"Küsis poiss ja sõi ikka veel enda kooki.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma tean,ma olen hot!
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
» Traat(Ma tean et see on imelik nimi)
» Ma olen nii õnnelik.
» Kas ma olen piisavalt peidus?
» Muhaha, ma siin olen niisama...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: