Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma tean,ma olen hot!

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 15:57

"Ma arvan, et sa tead seda ise paremini. Sa oled ju mees."Skylar rõhutas viimast sõna. "Ja kas teine puu saab aru sellest?" uuris tüdruk. Shira pööritas silmi:"Dirty time" See poiss on ikka väga otsekohene mõtles neidis. "Et sul hakkas siis külm?" oäris neiu muiates.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 17:59

"Muidugi olen meeees"Lausus Jace ja veenitas tähe 'e'.Ceawlin vaatas Sky'd nagu neidis oleks tõesti loll."Muidugi saab ta aru.Ega ta sinu sugune totakas ole kes aru ei sa"Ütles poiss solvavalt.Ooojaa, Jace on vägagi otse kohene aga samas võib ka olla ülbe ja teistele sõnadega haiget teha.Mis teha,poiss on selline nagu on."See pole veel mingi 'Dirty time' ",ütles poiss ja vaatas ikkaveel neidist."Kui sa arvad ,et see on dirty siis pole sa arvatavasti näinud õiget 'dirty time'i",arvas JB."Ei,sest sul hakkas külm,Jääkuninganna".
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 18:09

See oli Sky jaoks juba liig. Ta virutas lahtise käega poisile vastu nägu ise vihast puhisedes. Talle keegi nii ei ütle! Jah, Skylar on üsna kuuma vereline peab mainima. "Sina ei tea mida ma olen näinud ja mida pole ja sa ei tule mulle midagi ütlema." sisitas neidis. Ta pööras ümber ja hakkas käed rusikasse pigistatuna minema kõndima. Oi ta oli vihane. Poisi märkus oli ta endast välja viinud.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 18:29

Kui poiss vast nägu sai,tegi see veidike haiget aga poisi näol püsis tema naeratus."Tugev löök"Ütles poiss tüdrukule ennem kui to jõudis midagi ütelda.Ceawlin naeratas siiamaani ning sörksis neidisele järgi,ise samal ajal küsides:"Ja mida sa siis näinud oled?".Võiks arvata ,et poiss narrib neidist aga nii see ei olnud.Tegelikult ei tundud poiss ka süümekaid selle pärast mis ta tüdrukule ütles."Selgita mulle,äkki ma siis saan aru"Lisas poiss.JB kõndis hetkel selgees niiet,nägu oli pööratud tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 18:38

"Mina ei pea midagi selgitama."ütles tüdruk jäise pilguga poisi vaadates. Uuu jälle snowqueen. Shira jäi äkk seisma."Tead kuidas ma tahaks selle naeratuse su nöolt minema pühkida?" Ta äkiline viha oli ikka veel kohal. Sky ei saanud aru kuidas poiss keda ta vaevu pool tundi tunneb saab niimoodi rääkida.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 18:49

"Siis ma peangi ju ise oletama ja kui ma ei pane täppi pole see minu süü"Väitis poiss õlgu kehitades.Poiss märkas neidise jäist pilku ja proovis vastata sooja pilguga.Äkki sulatab neidise külma südant.Vähemalt arvas seda poiss.Kui Sky seisma jäi ja tahtis ka poiss seda teha oleks peaaegu Jace kukkunud.Liiga järsk seisma jäämine.Poiss naeratas hetkel veel laiemalt aga mitte nii ,et hambad oleksid paistund."Miks?Minu arvates on mul väga ilus naeratus."Vastas poiss sellele."Aga sa võid proovida."Lausus ta,"Muide väga hea löök,täpselt pihta."Lausus Jace juurde ja näitas enda põske.Ceawlin'i põsk oli juba punaseks läinud.See küll ei olnud jumala punane aga veidike ikka.Sky pani talle ju paraja litaka vastu nägu.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 19:12

"Sa ei pea midagi."lausus Shira. Ainult see neidise "jäätunud" südant ei soojenda. Ta hakkas edasi lossi poole marssima. "Jaa kindlasti. Ma ei hakka oma kätt sinu poole rohkem kulutama." lausus tüdruk. Tüdruk jäi oma ühte kätt silmitsema."Ma lõhkusin sinu pärast küüne" pomises Skylar nördinult. "Tänan" ütles tüdruk ja lasi hästi korraks suunurkadel kätte.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 19:26

Poiss mõtles veidike neidise esimese lause peale ja kergelt noogutas."Ma ei pea aga ma soovin"Vastas ta ja hakkas neidisele koos kõndima.Nüüd kõndis ta normaalselt ja oli neidise kõrval.Kahju,siis peab vist suuremat tule puhurit kasutama.Sellist millist kasutas Isabelle.(Midagi sellist)
"Kas sa tõesti lõhkusid enda küüne?"Küsis poiss hüüatades ja ka ehmunult.Jace'i hääle toon oli selline nagu neidis oleks öelnud ,et ta pole enam kätt vms."Mul on nii kahju"Lisas ta juurde ja vaatas neidise kätt."Palun"Vastas poiss ja naeratas siiamaani."Mis klassis ja majas sa muidu käid ka?"Pahvatas Ceawlin ühel hetkel peale väikest vaikust.Poiss isegi ei mõistund miks ta seda küsis.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 19:39

Jah. Aga siis vist Sky kõrbeks. "Ei tead. Teen nalja lihtsalt." iroonitses tüdruk. See hääletoo oli jah veidi liig. "Ei tea kas Siganurmes kusagil maniküüri tehakse?" küsis Skylar. Ta polnud sellega kuris aga vist oli veidi vale seda Jace´lt küsida. "Gryffindor, 6.klass" vastas neiu. Tema jälle imestas miks nad seda varem polnud küsinud.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 19:50

Võibolla ainult veidikene kõrbeks."Nii tõsiste asjadega ei teha nalja"Lausus poiss veidike solvunult.Jace kehitas õlgu ja sõnas:"Ma ei tea.Pead uurima,äkki keegi su sõbrannadest oskab seda...".Jace'i ei osanud leida sõna selle kogu protsessi jaoks ja ütles ainult"..värgendust".
"Tere,maja-ja klassikaaslane."Lausus poiss ja sirutas käe ette."Nimelt olen ma ka punane ja käin 6.klassis"Mainis Jace.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 19:58

Ei tea aga parem järele ka ei prooviks. "See ja tõsine asi?" tegi Skylar suured silmad. Ta polnud mingi "Barbie" kelle jaoks küüne murdumine kohe maailma lõpp on. "Jap. Ei tegelikult oskan ma ise ka aga mitte nii ilusti ja professionaalselt." ütles neidis. "Tõesti. Siis sa pead küll nähtamatu olema, et ma sind varem pole märganud" muigas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 20:14

"Kas sul üldse naljasoont ei ole?"Küsis poiss veidike pahaselt.Jace teeb nalja ja neidis võtab seda sõna sõnalt.Ei Sky ei ole Barbia,ta on ju Jääkuninganna,Snoowqueeen."Siis saa saad ju selle ise ära parandada ja pole vaja sul mingi tädi juurde minna ja raha raisata"Arvas JB.Oma jalutamisega olid nad jõudnud kohta kus hakkas mingi aed(ma ei tea kas see HP oli ja ma mõtlen selle ise).Jace avas aia suure värava ehk siis ukse ja jäi seisma ,et Sky saaks ennem minna.Kui tüdruk oli sisse läinud järgnes talle ka poiss."Eks mul ole paremat ka teha kui tüdrukutega sehkendada ja nende eest kekutada."Väitis poiss."Näiteks ma käin joonistamas,luuaga lendamas,keelatud metsas mõõgaga vehkimas jne.".Bane loetles veel asju juurde ega märganud ,et oli öelnud ,et tal on mõõk kaasas.Seda ei tohtinud teda mitte keegi.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 20:39

"Enamasti olen ma märganud, et see siiski on olemas." täheldas neidis. Sky´l polnud hetkel lihtsalt hea tuju. Uus hüüdnimi. "Jah. Ega neid galeoone mul jalaga segada pole." märkis tüdruk. Neid on siiski peres ju 9 last + vanemad. Seda raamatus polnud aga eks nüüd uuemal ajal on uuendusi tehtud. Skylar läks siis väravast sisse. Tüdruk imestas: "Ma pole sind isegi tundides näinud." Shira jäi äkitselt seisma. "Mõõgaga vehkimas?? Koolis???!!!" tegi tüdruk suured silmad. Mitte et see tema arvates halb oleks (n Sky arvas, et see on lahe) lihtsalt sellist asja pole ta varem kuulnud, et keegi koolis teeks.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 21:36

"Ma olen siis vist pime"Lausus poiss endaette.Tõsti?Ma arvasin ,et see on tal juba olemas aga vahet ei ole."Kellel oleks neid jalaga segada.Ega minulgi ei ole neid palju aga siiski piisavalt"Ütles poiss.Ceawlin'il on ainult 1 õde+ ema ja kunagi oli ka isa.Ehk siis oli tal väike perekond.Sky'l on ikka paljusid õdesid ja vendi.Minu mäletamis mööda ka seda filmis ei olnud aga raamatust ma ei tea.Aga äkki tõesti tehti?Seda võib ju ikka ette tulla...ma arvan vähemalt."Ma tavaliselt istun alati kusagil nurgas,kus keegi mind ei näe.Mulle ei meeldi olla kohas ,kus kõik mind näevad"Seletas Jace ning see oli ka tõsi.Tavaliselt istus JB seal kus keegi teda eriti ei tülitanud ja siis ei küsinud ka õpetaja sind eriti.Ceawlin vajus veidike ja kortsutas kulmu."Kurat,ma poleks tohtinud öelda aga jah.Mul on mõõk koolis kaasas."Ütles poiss ja vaatas Skylar'it.Ka JB jäi seisma ja pani käed püksitaskutesse."Aga sa pead lubama ,et sa ei räägi seda ühelegi inimesele."Nõudis Jace.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 21:45

Sky noogutas. Mõlemas pole väravaid jah. Jah sest me mõtlme ju kõik koos praeguse 21. sajandi Sigatüüka. "Ma tundides jah esiritta ei trügi aga muidu just nurgas ka ei istu." rääkis tüdruk. Tunni ajal tagareas istumine Shirat siiski ei aidanud. Õpetaja küsis ikka. Esimesest ehmatusest üle saanuna muutsu Sku uudishimulikuks. "Ainult juhul kui äägid kust sa mõõga said, miks sa treenid ja kuidas sa mõõga kooli toimetasi?" küsis Sky.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 22:07

Ajaga muutuvad asjad,inimesed ja mälestused."Teine kord istu minu kõrvale ja saad teada kui hea on olla taga.Peaaegu üksi õpetaja ei küsi sind tunniajal.Vähemalt mind pole küsitud"Ütles poiss.See oli Jace arvates hea kuna siis ei ole ohtu ,et vastad valesti ja häbistad ennast.Saab ka lösutada ja tegeleda sellega millega enamasti tahad."Ja kui ma ei räägi,siis sibad kohe õpetajate juurde?"Päris poiss.
JB oli tegelikult nõus rääkima aga tõesti aina juhul kui neidis hoiab seda saladuses."Kust ma selle sain?-Mu isa pärandas selle mulle.Tema arvates peab iga meie suguvõsas olev meessoost isik,oskama käsitseda relva.Ja ma sain ainsa pojana enda isa relva endale kui olin 12."Vastas poiss tüdruku esimesele küsimusele.Jace toetas ennast värava uksele kuna see oli lukus ja neidis polnud edasi liikunud."Miks ma treenin vastasin ka juba ära..."Mõtiskles poiss,"Kuidas ma mõõga kooli sain-Kunagi üks sinine soovitas mulle ühte loitsu-mida ma avaldada ei või-millega saab asjad muuta selliseks nagu neid ei oleksi olemas.Samamoodi toimetavad osad kooli kanepit jne"Seletas poiss.Ceawlin vaatas tüdrukut ja küsis:"Veel küsimusi?"
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 22:15

"Ma istun juba tagareas aga mind küsitakse ikka." rääkis Sky teeseldas, et mossitab. Noh võib-olla asi ka selles, et Skylaril oli mõnikord tunni ajal sõbrannadega nii mõndagi tähtsat rääkida. "Arvad, et ma olen selline?" tegi neidis suured silmad. "Oh lahe. Ma tahaks ka osata mõõgaga võidelda" ütles tüdruk Jace jutu peale. "Sinine" muigas tüdruk, "mulgi oleks seda loitsu vahel vaja."mainis ta lõpuks.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 22:50

"Istud minu juures ning sind ei küsita.Katseta seda meie järgmises,ühises tunnis"Soovitas Jace kui muuseas.Jace vaatas Sky silmi ja pani selja vastu värava ust.Ennem oli ta õlaga selle vastas aga see suri ära.Peab ära lõikama ja maha matma."Ma proovin mitte teha ise arvamusi sest siis võid sa jälle solvuda"Selgitaks poiss kui neidis arvas,et Jace arvab Sky's niimoodi.See lööks mis Sky Ceawlan'dile andis ei olnud küll valus aga uuesti seda saada ei tahaks."Ma õppisin seda 3-4 aastat ennem kui sain selle päris selgeks."Ütles JB,"tule minuga järgmine kord keelatud metsa kui harjutama lähen."lisas poiss juurde."Hakkad ka kanepit sisse vedama?"Küsis Bane muiates.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 23:05

"Katsetame" lubas tüdruk. Haha. Sky võib aidata matta. "Ma ei solvunud lihtsalt ma lihtsalt ei salli kui minu kohta ütleb selliseid asju inimene kes mind ei tunne." rääkis neiu. Shira pilgutas silma: "Väga ahvatlev pakkumine aga äkki liiguksime edasi, sest muidu pead sa varsti jääkuju lossi tassima." "Kus ära arvasid?" tegi tüdruk imestunud näo. "Jah. See on üsna tulu toov töö ja näg ma juba mainisin raha meil jalaga segada pole." rääkis Shira tõsiselt ja puhkes siis naerma, "Ei tegelikult lihtsalt läheb äkki kunagi tarvis."
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 23:15

"Katsetame"Kordas Jace vaikselt.Aga meil on siis vaja saagi ja labidat.Ceawlan puutudas korra neidise lõuga ja lubas;"Ma siis rohkem ei tee ja vaikin pigem".JB tuli jalule ja kõndis edasi."Mul poleks selle vastu midagi"Ütles ta ja vaatas tüdrukud ja pani uuesti käed püksitaskutesse,sest vahepeal võttis ta need juba välja."Ma lihtsalt tean" ütles ta ja naeratas."Siis ma võin sinuga kampa lüüa?"Päris poiss.See võib olla niikaua tasuv töö,kui sa pole vahele jäänud.Jääd õpetajale vahele,lendad koolist välja ja raha enam ei ole."Ma võin ju proovida,et õpetan sind aga see sinine kes mind õpetas oli juba kooli lõpetanud ja väga proff."Selgitas poiss.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 23:26

Muretseme kohe! Skylar pööras pea kohe ära kui poiss tema lõuga puudutas. See oli tema jaoks juba liiga intiimne. "Okei siis võid mind niisama ka tassida, sest ma ei viitsi lossi kõndida." ütles tüdruk naljaga. "Jaa" lubas Shira ja sosistas poisi kõrva, "Aga suu pead pidama!" Neiu kaugenes naeratades. "Palun proovi ja kui ei proovi siis pead lihtsalt selle sinise ükskõik kust maailma otsast siia tarima." käskis Skylar.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 23:37

Davaii!"Hüppa selga ja ma tassin"Lausus poiss ja ta ei naljatanud.Kui neidis oleks tahtnud poleks poiss selle vastu olnud.Mis see siis on tassida kerget ja habrast tüdrukut.Titetegu!"Minu suu on kinni,nagu oleks see kinni õmmeldud"Sõnas poiss ennem kui jõudis järeldada,et see on veidike rõve ega ole lahe."See suu õmblemine oli nali"Mainis poiss vaikselt ja muigas selle peale.Ceawlan'd naeris tüdruku viimase lause peale:"Sellega läheb veidike keeruliseks kui tahad,Jamie näha.Ta proovis mugumaailmas sama aga seal see ei õnnestunud nii hästi kui siin ja läks kokaiini pärast vangi."Jutustas JB."Aga ma luban ,et proovin sulle seda õpetada."
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 23:42

Ei no kui on võimalus kasutab Sky seda. Nii ta hüppaski poisile selga. Ta pani jalad ümber poisi rindkere ja käed ümber kaela ning lootis, et poisil pole kavas teda maha pillata. "See on rõve" ütles ta õmblemis jutu peale. "Meil on ju võlukepid nii, et vanglast päästmine on käkitegu." mainis Shira. "Tore" ütles ta laialt naeratades.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 23:50

Jace ootaski seda ning see ei tulnud üllatusena kui neidis temale selga hüppas.Ta pigem pani jalad ümber poisi kõhu kui rindkere.JB haaras tüdruku jalgadest kinni,et Sky alla ei kukkuks.Muidu saab tüdruk tõsiselt haige.J hakkas kõndima ja vastas:"I know!".Ning tegi selle mõtte peale grimassi ja raputas kergelt pead,et see kujutlus pilt silme eest kaoks.Ceawlan naeris kergelt."See võeti talt ära.Ma käisin teda külastamas.Oleksin küll enda oma andud aga mul endal on ka seda vaja juu."Väitis poiss.Tegelikult poleks JB oma võlukeppi küll Jamie'le andud kuna see oleks pahandust toonud."Aga sa tahad ka sisi õppida kuidas,käsitleda mõõka?"Päris poiss
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 23:55

Noh jah, vahet pole. "Ma mõtlesin, et meie saame teda päästa kui ta just Azkabanis pole." selgitas Amy. "Muidugi" kinnitas tüdruk. osata mõõka käsitleda......see oleks nii cool ja samas kasulik.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma tean,ma olen hot!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
» Traat(Ma tean et see on imelik nimi)
» Ma olen nii õnnelik.
» Kas ma olen piisavalt peidus?
» Muhaha, ma siin olen niisama...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: