Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Homojutud - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Homojutud - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Homojutud - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Homojutud - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Homojutud - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Homojutud - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Homojutud - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Homojutud - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Homojutud - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Homojutud

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 EmptyLaup Juun 14 2014, 18:36

Raina naeris kergelt ka selle kuuldu peale. "Armas," mainis neidis nende sõnade peale. "Aga jumal tänatud, et sa gei oled, sest mul on vaja sinusugust sõpra," lisas ta järgmisel hetkel. Sellise avameelse vestluse vastu polnud neiul midagi. Destin oli üldse üks vähestest inimestest, kelle juuresolekul Raina ennast päris vabalt suutis tunda. Ainult et Raina ei suutnud ette kujutada Destinit heterona ning seepärast ta ainult muigas, kuid ei öelnud midagi enamat.
"Me pidime vanematega Hawaiile minema ning seal oma jõulud veetma. Aga see reis jäi ära ning selle kompenseerimiseks sain ma hunniku ebavajalikke asju," vastas Raina küsimusele küllaltki ebamääraselt. Võib-olla sellepärast, et ta ei pidanud neid kingitusi vajalikuks ning ühtgi spetsiaalset asja ta nende hulgast samuti esile ei osanud tõsta. "See tähendab, nad teavad, et mulle ei meeldi kingitused, aga nad teevad neid ikkagi," lisas ta õlgu kehitades. "Aga sa ise?" küsis Rain vastu ka.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 EmptyLaup Juun 14 2014, 20:34

Destin naeris Raina jutu peale põgusalt ja noogutas siis. Ta oli Raina-suguse sõbra üle ka väga õnnelik ja kui ta oleks hetero olnud.. Noh, ütleme nii et see oleks talle ilmselt kuradima raske olnud, nii et kõik oli väga ok just täpselt nii, nagu need parasjagu olidki.
Zane noogutas mõistvalt ja oskamata tüdruku loole midagi lisada asus ta lihtsalt kohe asja kallale. "Ma sain öökulli!" kuulutas poiss rõõmsalt. Muud asjad olid Missy kõrval ikka väga ebaolulised - paar ehet ja riibehilpe peamiselt. Kingituse oli teinud tema kaksikutest tädilapsed, kes teadsid liiga hästi kui sissevõetud nende nõbu lindudest oli. "Ta nimi on Miss Shadow, ma otsin praegu veidi ifnot selle kohta, kuidas teda kasvatama peaks," jutustas Inzane õndsalt.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 EmptyLaup Juun 14 2014, 21:15

Raina naeratas, kui kuulis Destini vastust ja märkas, kui rõõmus poiss öökulli saamise üle oli. "Oo," mainis neidis heakskiitvalt. "Äge nimi," arvas näitsik öökulli nime kuuldes ning noogutas, kui Destin lisas, et ta otsis hetkel infot öökulli kasvatamise kohta. See seletas siis neid raamatuid, mis laual olid. "Milline ta on?" tahtis Raina teada. Ta eriline öökulliekspert polnud ning nende liikidest ei teadnud ta suurt midagi, aga kui Destin talle linnu välimust oleks kirjeldanud, oleks neiu mingi ülevaate ilmselt saanud. "Sa pead mulle teda millalgi näitama ka," lisas Gin.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 EmptyLaup Juun 14 2014, 22:47

"Aitäh. Plikad panid talle juba ise nime, enne kui ma ta kätte sain, aga ta reageerib rohkem Missyle kui täisnimele," jutustas Destin panemata tähelegi, et ta kaksikute kohta lihtsalt plikad ütles ning eriti täpsemalt selgitama ka ei vaevunud.
"Ta on hästi pehmete mustade sulgedega ja kollaste silmadega, aga mul ei ole õrna aimugi, mis liigist ta on," jätkas poiss kõige täiega teemasse sisse elades "Ma pole ta iseloomust veel väga palju sotti saanud, aga üldiselt ta kipub mitte sallima inimesi, keda ka mina ei salli. Ta läks mu vennale kohe esimesel õhtul kallale ja meil oli kupees ka üks tüütu Gryffindori poiss, kellele ta noka sõrme kinni lõi."
"Kindlasit näitan," noogutas Zane rõõmsalt. Vaevalt Raina ka parima tahtmise juures saaks Missy nägemisest hoiduda.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 21:29

Raina noogutas, kui Destin öökulli nimest rääkis. "Millised plikad?" uuris neiu, sest see oli talle kõrvu jäänud. Ta arvas, et ju need olid keegi poisi perekonnast, kuid lähemalt küsida võis ju ikkagi.
Rain kuulas ka linnu välimuse kirjelduse ära ning kujutas täitsa ette, milline see öökull välja võis näha. "On ta alles väike lind?" tundis neidis veel huvi, et täit ettekujutust saada. Võib-olla see oli neiust õel, aga talle pakkus nalja see, kuidas poisi sõnade kohaselt ei sallinud Missy inimesi, kes Destinilegi ei meeldinud. Nii oli linnust ju lisaks kirjade saatmisele veel rohkemgi kasu. "Selle järgi peaks mina temaga päris hästi läbi saama," arvas näitsik siis. Kuigi eks seda näeb alles siis, kui ta linnuga kokku juhtub. Gin tahtis küll lindu näha, kuigi ta polnud kindel, kui hea läbisaamine tal üldiselt loomadega oli. Kodus tal ühtegi looma või lindu peale perele kuuluva lumekaku polnud.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 EmptyPüh Juun 15 2014, 21:39

"Kaksikud, minuga ühevanused, nõbud. Kui ma noorem olin siis me mängisime tihti koos, aga nüüd nad õpivad DAs ja me kohtume ainult vaheaegadel," jutustas Destin lühidalt, olles üpris kindel, et ta oli võib-olla ka kunagi varem tüdrukuid Rainale maininud, aga ega kordamine liiga ei teinud.
"Mhm, ta on päris pisike, umbes poolteist kuud tagasi koorus alles, aga ta kasvab kiiresti ja sööb ka meeletult," noogutas poiss rahulolevalt. "Tjah, loodaks küll," nõustus Inzane. Võib-olla üks asi, mis Dessyle kõige rohkem lindude ja tegelikult ka kasside juures meeldis, oli see, et neil oli iseloomu ja nad said enamasti ise kenasti hakkama, mitte nagu koerad, kes sul koguaeg sabas sörkisid. Mitte, et ta eriline koeravihkaja oleks olnud, tal ei olnud eriti mitte ühegi looma vastu midagi, lihtsalt osad ikka meeldisid veidi rohkem kui teised, eksju.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 EmptyEsm Juun 16 2014, 13:59

Rainale tegelikult meenus Destini jutu käigus küll, et poiss oli ilmselt ka kunagi varem kaksikutest juttu teinud. Sest see jutt oli kõlanud veidi tuttavalt. Seepärast ta noogutas ainult, hakkamata midagi jurde lisama või küsima.
"Armas," lausus neidis, kui Destin veel talle öökullist rääkis. "Aga ma jätan su nüüd siia neid raamatuid uurima, ja lähen ise vaatan, kas ma leian kuskilt infot Longbow tunniplaani kohta," lausus Raina ning libistas ennast järgmisel hetkel laualt maha, kui ta endiselt seal veel istus. Raamatukogus käis ta üldse harva ning praegu ei pakkunud talle just erilist huvi ka öökullide kohta uurida, sest endal tal lindu polnud. Kuigi Destinit oleks ju võinud aidata.. Aga küllap saab poiss ise ka hakkama. "Hiljem näeme, eks," lausus Gin, viipas siis Destinile ning suundus ukse poole.

OT: ma mõtlesin, et kui see teema ära lõpetada, siis millalgi saab teha äkki selle, kus nad seda veritaseerumit otsima lähevad?
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 EmptyEsm Juun 16 2014, 19:21

"Mhm, okay, edu sulle!" noogutas Destin põgusalt tüdrukule naeratades ja siis juba esimest raamatut, pealkirjaga "Öökullide väljaõpetamine" enda poole tõmmates. "Tadaa," lehvitas poiss veel, kui Gin talle viipas ja lõi siis raamatu lahti. Oh see jumalik vanade raamatute lõhn mis talle alati ravenclawlaste ja tarkusega seostus.

OT: Mhm, me peaksime selle Longbowga ka siis veidi rääkima? Et kus ta nagu hoiab janii ja kas tal on äkki vastupandamatu soov meile peale sattuda Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Homojutud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Homojutud   Homojutud - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Homojutud
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: