Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

Something important

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 35

PostitaminePealkiri: Something important   Teis Märts 12 2013, 21:35

Rise otsis kotist kirja ja lükkas ukse lahti. Ta astus vaikselt valge öökulli juurde ja andis talle kirja. Öökull võttis kirja ja lendas järjest kaugemale ja kaugemale... Rose toetas ennast ääre najale ja vaatas öökulli lendu.

TO:Riley
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 1719

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Teis Märts 12 2013, 21:41

Kira kõndis mööda koridori öökullimaja poole, käes pärgamendirull kirjaga. Neidis sisenes hääletult majja, jäädes korraks ukse juurde seisma, kui võõrast tüdrukut märkas. Hetke pärast suundus ta ühe kooli öökulli poole ning pakkus talle öökullimaiust, et linnu poolehoidu võita, enne kui ta oma kirja öökulli jala külge seob.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Teis Märts 12 2013, 21:46

Rose vaatas vaikselt tüdruku toimetusi. Temaga olud küll kõik loomad sõbralikud... Ta oli natuke vaikne, kuid siis lausus;"Tere, ma olen Rose. Ja sina?" ta naeratas vaikselt ja hakkas jalalt jalale tammuma. Tüdruk nägi temaga samavana välja ja Rose lootis et iseloom on sana ilus, kui välimus...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Teis Märts 12 2013, 21:52

Kira pööras oma tähelepanu hetkeks tüdrukule, kui too teda kõnetas. Ta vaatas hindavalt Rose'i poole ning naeratas siis isegi kergelt. Tavaliselt ei sõbrustanud Kira suvaliste inimestega, kellega ta kooli peal kohtus. Aga too tüdruk tundus liiga normaalne ja Rose oli teda esimesena kõnetanud. Julgust Kira inimestes hindas. "Hei," lausus Kira ning andis öökullile veel ühe maiuse. "Kira," vastas ta Rose'i küsimusele, suunates pilgu uuesti tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Teis Märts 12 2013, 21:57

Rose naeratas ja hakkas Kira poole liikuma. Ta seisis talle üsna lähedale, kuid siis astus ta kõrvale ja jälle toetas ennast äärele. "Aga mis maja ja klass?" Küsis Rose naeratades"ja ma oletan, et sa oled 16 või 17" Rose naeratas jälle ja hakkas kotis sobrama. Sealt võttis ta ülihe pähklishoksi ja avas selle. Pakkus seda siis ka Kirale

TO:lähen pessu, tlen mingi 20min pärast Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Teis Märts 12 2013, 22:01

Paistis, et öökull oli Kira omaks võtnud ning rõõmsalt huigates lasi lind endale kirja ümber jala siduda. Kira viis öökulli akna juurde ning lasi tal minema lennata. Siis suundus ta tagasi sinna, kus Rose oli. "Sul on õigus, 17," vastas Kira noogutuse saatel. Rose paistis temaga umbes sama vana. "Sa oled ka 17?" pakkus neiu, kuigi ta oli kahevahel. Ta võttis tüdruku pakutud šokolaadist ühe tüki, tänades. "Aga ma olen kuuendas. Ja Ravenclaw'is," vastas neiu teise küsimuse peale. "Las ma arvan, sina Ravenclaw'ist pole, eks? Ja Slytherin'ist ka ilmselt mitte?" arvas neiu. "Siis ilmselt Gryffindor või Hufflepuff?" oletas ta ning naeratas sõbralikult.

OT: Ma lähen ka tänaseks. Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Teis Märts 12 2013, 22:25

Rose naeratas ja pärast väikest mõttepausi vastas"Jap, olen 17, täitsa vanamutt valmis" Rose hakkas naerma ja siis rääkis edasi. Päris täpne oled. Gryffindoris olen" Rose naeratas ja siis mõtles natuke ja siis sõnas"No kui tavaliselt algavad vestlused ilmast, siis mina teen ka sellega algust. No mida sa arvad tänasest ilmast." Rose muigas ja vaatas taevasse. Täna oli päike väljas, mida ei juhtunud just tihti. Rose pööras oma näo paikese poole ja sulges silmad. Õnneks oli üsna vaikne ja rahulik. Siis aga pööras ta ennast näoga jälle Kira poole ja ootas vastust.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 13:20

Kira muigas, kui Rose mõista andis, et ta ennast vanamutiks peab. Tema ise arvas, et 17 aastane inimene oli veel üsna noor. Kuulnud neiu maja, Kira noogutas. Tal polnud üldiselt gryffindorlaste vastu midagi, mitte nagu teatud maja esindajatel. Kira naeratas neiu järgmise lause peale. "Hmm..," tegi ta hetkeks mõtliku näo pähe. "Päike on hea. Palju soojem on ka juba väljas, mõnus kevadine ilm," arvas Kira ning pööras oma pilgu Rose'ile. "Aga see on ilmselge. Me ei pea ilmast rääkima," lausus ta kergelt naerdes. Liiga viisakas algus. "Räägi parem, oled sa kogu aeg siin koolis käinud? Sest ma pole sind varem tähele pannud," lausus Keira. Kuigi võibolla ta lihtsalt ei olnud varem eriti gryffindorlastega kokku puutunud. Neiu isegi tuli siia kooli alles selle õppeaasta alguses.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 14:21

Rose naeratas. "Läks vist jah jutt liiga viisakaks" Rose vaatas siis jälle taevasse ja ohkas. Nii ilusat ilma polnud juba ammu olnud. Kuuldes siis aga teist küsimust pööras jälle Rose ennast Kira suunas ja vastas siis"Ma tulin siia otse kuuendasse, niiet jah ma olen esimest aasrat siin" Rose naeratas ja tegi kõrval olevale öökullile pai. Siis tas naeratas. Rose naeratas tihti. Kohe näha, lapsel hea tuju. Ta küsis siis"Ja sina, esimene aasta või?" Rose jäi mõtlema. Ta lootis, et leiab endale nüüd tõeliselt laheda sõbra.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 20:24

Rose paistis jah koguaeg positiivse tujuga inimene olevat. Kira noogutas selle peale, et jutt oli viisakaks läinud. Nad olid siiski ühevanused, võisid vabamalt suhelda janii. "Kokkusattumus. Ma olen ka esimest aastat siin. Selle õppeaasta alguses tulin..," lausus neidis. Ta ei hakanud hetkel täpsustama, miks ta alles nüüd siia kooli oli tulnud ja millega ta varem tegelenud oli. Selle asemel otsustas ta vestlust edasi arendada. "Meeldib sulle siin?" uuris Kira Rose'ilt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 20:54

Rose naeratas(jälle) ja siis vastas"Jap, üsna tore in, aga kui alguses tulla, siis sõpru pole, see on miinus" Rose vaatas jälle taevasse ja naeratas, lõpuks oli tal sõber jeeee. Rose urris siis ka Kira kohta"Ja sina? Kas sõpru on? kas sulle meeldub siin?" Rose vaatas jälle tüdrukule otsa.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 20:57

"Siin on ilus. Mul peaks midagi tõsist viga olema, kui mulle siin ei meeldiks," arvas Kira. Sest koht oli maaliline ja kool iseenesest oli ka tore. Sõprade küsimuse peale kehitas ta õlgu. "Ma olen vist rohkem omaette olev inimene. Ma olen siin kõigest pool aastat olnud ka. Võibolla on see normaalne, et mul erilisi sõpru tekkinud pole...," lausus Kira mõtlikult. Ega ta eriti aktiivselt ise uusi sõpru ei otsinud ka. "Ma saan inimestega läbi küll. Ma lihtsalt pole kindel, kes on mu sõbrad ja kes mitte..," kehitas neidis uuesti õlgu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:12

"Nojah, sul on õigus. Me käime maailma kõige ägedamas ja ilusamas koolis ja tahaks näha, kus koolis tegeletakse võlukunstiga... ja tahaks näha, kus koolis võidakse lihtsalt maha istuda ja piknikku pidada" Rose muigas sellepeale. Tüdrukul oli tõesti õigus. Rose ka ei osanud eristada sõpru ja lihtsalt inimesi. Aga kuna Rose polnud ka just mingi terve elu sigatüükas käinud, siis oli see normaalbe.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:16

"Täpselt," noogutas Kira ning naeratas Rose'i lause peale. Ta küll polnud koolis veel piknikku pidanud. Samas teisi võlukunsti koole oli ka olemas, aga Sigatüügas oli ikkagi igas mõttes eriline koht. "Aga sa ise? Sul on palju sõpru?" uuris neiu. Sest Rose tõesti paistis sõbraliku ja positiivse inimesena. Sellisel isiksusel ei saa ju ometi vähe sõpru olla? Kira oli selles kindel.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:22

"Einoh, eriti ei ole. Enamus inimesed siin on üsna kinnised, aga Isis on ja sina ja... Mdea praegu rohkem vist sõpru pole" Rose oli muidugi kurb, sest vanas koolis oli ta väga populaarne. Aga ta tegi alles algust selles koolis. Minetea, äkki tõuseb helge tähena taevasse. Õnneks oli Rose kindlameelne ja rahulik, ei tee sellest kohe huge draamat. Meil on aega veel...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:31

Kõigil on aega veel.. "Okei," noogutas Kira, olles veidi üllatunud, et Rose teda juba sõbraks pidas. Samas oli see tore. Kuigi see oli käinud kähku. See tutuvumine. "Inimesed on siin tegelikult sõbralikud," arvas neiu. "Aga jah, kinnised," selles osas pidi Kira nõustuma.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:37

Rose lootis, et see sõbravärk liiga ootamatult ei tulnud."Jah, aga ma pean ütlema, Isis on natule imelik. Mitte halvas mõttes. Lõbusas mõttes." Sõnas Rose ja naeris. Nojah, Isisega piknikul oli päris tore... Aga Kira tundus normaalne, kes ei lähe kohe kituma. Niiöelda klatšima kohe pärast sellist lauset..
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:42

Kira kergitas kulme. "Ma ei tunne teda eriti," lausus neidis. Nende kohtumised olid ilmselt piirdunud koolis toimuvate üritustega. Rääkinud polnud nad vist Isis'ega kunagi. Aga see lause Isis'e kohta tekitas temas uudishimu. "Miks ta imelik tundub siis? Mis tal viga on?" küsis Kira, jutujätkuks. Ja see veidi huvitas teda isegi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:50

"No tal ei ole otseselt midagi viga, aga kui sa temaga räägid, suhtled, siis sa saad aru, et midagi on valesti. Ta on natuke kiiksuga rõõmsameelne tüdruk" sõnas Rose mõtlikult. Huvitav oli see, et Kira ei teadnud eriti Isisest midagi. Nad olid leidnud huvitava jututeema millest rääkida. Muidugi Isisest...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:53

"Hmm... Ja see on hea, sa ütlesid?" muigas Kira. Tema arust tundus see lihtsalt imelik. Jah, Kira ei suhelnud just eriti palju teiste majade õpilastega. Ta lihtsalt veetis päris palju aega oma puhketoas. "'Kiiksuga rõõmsameelne' ei kõla just eriti hästi..," arvas Kira, kuid samas see oli ainult tema arvamus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 21:57

"Eino võibolla ma ei oska ennast lihtsalt tõlgendada. Sa pead temaga ise suhtlema, siis sa mõistad mida ma öelda tahan" lausus Rose ja muigas. Ta ei olnud just väga hea tõlgendaja. See mida ta ütles, võis kõlada liiga kahtlaselt, aga Rose ongi mõnes mõttes kahtlane. Aga see ei heidutanud Rosei tal oli kõik suurepärane
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 22:01

Kira naeris selle peale kergelt. Ta pani käed vaheliti, kuna lühikeste varrukatega oli pikalt öökullimajas viibides siiski jahe hakanud. "Eks ma pean temaga siis kohtuma," arvas Kira selle teema lõpetuseks. Siis vaatas ta korraks öökullimajas ringi. "Siin on veidi jahe.. Kui sul midagi teha pole, siis võiks kuhugi mujale minna? Või..," pakkus Kira, kuigi ta polnud kindel. Äkki oli Rose'il midagi paremat teha kui temaga lihtsalt tšillida?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 22:18

Siis märkas Rose ka, et päris jahedaks oli läinud:" Hea idee. Lähme jah tšillime kuskil sees." Rose võttis koti selga ja hakkas ukse poole liikuma:Tuled ka?" küsis ta ust avades.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Kolm Märts 13 2013, 22:22

Kira naeratas, hea meel oli, et Rose nõustus. Sest pikalt õues olles oli siiski veidi jahe hakanud. Kira noogutas küsimuse peale ning suundus samuti ukse poole. Kui nad uksest väljunud olid, jäi Kira hetkeks seisma. "Kuhu?" küsis ta Rose'i arvamust.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Julie Rosie Jetten
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Something important   Nelj Märts 14 2013, 07:07

"Ma ei tea, uitame ringi. Pole küll mingit kindlat lemmikkohta kuhu minna" Rose naeratas, vaatas Kirale natukene aega otsa ja siis välju, hoides Kirale ust lahti...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Something important   

Tagasi üles Go down

Something important
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next