Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sest siin pole veel ühtegi teemat..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 20:14

Riley istus ühe aknalaua peal ning kõigutas jalgu. See võis üsna veider välja näha, sest J oli ikkagi suur tüdruk, mitte mingi esimese klassi põngerjas. Aga ta tahtis seal üleval istuda ja sellepärast ta seal oli ka. Isegi see ei aidanud, et Sigatüüka majahoidja teda sealt minema oli tahtnud ajada. Jah, neiu oli selle koleda vanamehega, kelle nimi oli Filch, kohtunud. Mingi rõõmustav kohtumine see polnud. Mees oli lihtsalt nii kuri ja kole, et see kangesti Riley't naerma ajas. Ja igatahes istus J aknalaual edasi, igavledes, vaadates välja vastasseinas olevast aknast. Akna taga sadas lund, jälle.

OT: Baylee.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 20:19

Baylee´l ei olnud ausalt öeldes mitte tuhkagi Sigatüükas teha. Tunde toimus harva ja on aeg ju lõbutseda. Pool aastat veel koolis käia ja ongi läbi. Plaane tal erilisi ei ole, aga eks tuleb vist ikka siia õpetajaks. Tal ei ole kuhugi mujale minna.
Leidis ta ennast siis esimese korruse koridorist. Seal oli päris vaikne. Nägi ta aga aknalaual ühte tüdrukut. Ei ole väga tuttav.
"Tere, võin siia istuda?" läks Baylee julgelt tüdruku juurde.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 20:26

Riley mõõtis pilguga võõrast tüdrukut, kes teda kõnetas. Riley'l oli küll üsna igav olnud, kuid ega ta suvalisest seltskonnast ka väga huvitatud polnud. Samas, Riley polnud selle pealegi tulnud, et Sigatüükas veel selliseid võib olla, kellele meeldib aknalaudade peal tšillida. Äkki see oligi siin koolis kombeks? "Siin on veel umbes kümme aknalauda, mis on täiesti vabad, muide," lausus Riley, viibates koridori poole. Ja teistel korrustel oli neid veelgi rohkem. "Aga kui just see aknalaud sulle meeldib, siis...," Riley kehitas õlgu, noogutas vastuseks küsimuse peale ja tegi isegi neiule aknalauale rohkem ruumi.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 20:42

"Vabandust, kui sind häirin. Ma võin sinna poole ka minna. Ega mind ei huvita. Mõtlesin, et äkki soovid seltsi."
Tüdruk astus sammu taha poole ja ta nägu muutus veidi õelaks.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 20:48

Riley kortsutas vaevumärgatavalt kulmu. Ta polnud midagi otseselt halvasti mõelnud, aga ilmselt kukkus nii ikkagi välja. Tegelikult Baylee ei häirinud teda. Aga Riley polnud selline, kes nüüd vabandanud oleks, kuna ta endast vale mulje oli jätnud. "Eks sa ise tead," kehitas J õlgu. "Ah. Ükskõik..," pomises neiu omaette, pead raputades. "Mis su nimi on?" küsis Riley.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 20:50

"Baylee." Tüdruk naeris endamisi. "Kohe arusaadav, et Slytherinist. On mul õigus?"
Talle ei meeldi ennasttäis inimesed, aga noh, ega ta ise ka parem pole.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 20:54

"Nii läbinähtav kohe?" küsis Riley, see et ta Slytherin'ist oli. Nojah, ega ta oma iseloomu kellegi eest ei varjanud ka. "Baylee," kordas Riley tüdruku nime, ta polnud seda nime varem kuulnud. "Sina Slytherin'ist pole," mainis J, kuna ta polnud Baylee'd näiteks puhketoas kunagi kohanud.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 20:59

"Ega ei tahaks ka seal olla." Tüdruk istus seina äärde. "Ma saan inimestest väga hästi aru." Ta toetas käed põlvedele ja need omakorda hoidsid tüdruku peast.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:04

"Võinii," Riley istus rahulikult aknalaual edasi. Ei hakanud küsima, mida Baylee sellega mõtles janii.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:05

"Sa oled uus?" pööras Bay pilgu tüdruku poole. "Ja sa ei öelnudki mulle oma nime."
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:07

"Tegelikult, sa ei küsinud," lausus Riley. Sellepärast ta ilmselt oma nime polnud öelnud ka. "Riley. Ja jah, ma olen uus. Päris hiljuti tulin," vastas neidis küsimusele.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:12

"Ma ei pidanud vajalikuks seda küsida." Baylee tõusis. Tal oli sellest vestlusest päris kõrini. Nagu tal kõigest oli. Tal oli üldse selline väike masekas peal.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:15

"Järelikult sa ei tahtnud teada. Aga tegelikult tahtsid ju..," lausus Riley, pigem niisama, et midagi öelda. Ta viis oma pilgu Baylee'le. "Halb tuju?" see ei jäänud talle märkamata. "Ega ometi mina selle põhjustajaks pole?" uuris J. Oleks päris suur saavutus sellise lühikese ajaga kellegi tuju ära rikkuda. Liigagi suur saavutus, arvas Riley.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:20

"Arvasin, et oled ise nii nutikas, et selle peale tuled." Tüdruk tõusis. "Halb aastaaeg. Asi pole sinus, ma lihtsalt ei salli talve. Kõik on nii külm ja valge ja värve pole. Ja õues peab kandma pakse nõmedaid jopesi. Vastik, lihtsalt vastik."
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:25

Riley jättis esimese lause tähelepanuta, kuna ta ei viitsinud pikemalt seletada, mida ta sellest arvas. "Ei olegi minus? Milline pettumus," lausus J pead raputades. Tegelikult ei olnud tal sellest sooja ega külma, kas tema oli halva tuju põhjustajaks, või mitte. "Valge on iseenesest ilus värv," arvas Riley, kui Baylee ütles, et värve pole.Aga külm oli küll jah, väljas. Lossis oli täitsa soe. "Ära mine siis välja, kui sulle ei meeldi?" pakkus J. Jah, ta teadis, kui hea soovitus see oli.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:30

"Hea soovitus küll, aga miks ma peaks sind kuulama? Sorri, ma ütlen välja, nii otsekohane kui ma ka olen, sa tõesti ei meeldi mulle." Tüdruk kergitas kulmu ja paari sekundi pärast hakkas ta oma sõnu kahetsema. Kuradima otsekohesus. Kuradima Baylee.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:33

Riley't ajas see naerma. "See oli natuke rumal, tõesti," arvas J. "Poleks sa seda öelnud, oleks me rõõmsalt lahku läinud ning üksteist terve ülejäänud aasta eiranud," lausus J. Ta libistas ennast aknalaualt maha."Sa tõesti arvad, et sina mulle rohkem meeldid, kui mina sulle?" Riley jättis selle küsimuse õhku, sest selle vastus oli ilmselge.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:48

Ojee, vaenlane juures. "Mind absoluutselt ei koti, sind ka mitte onju? Me võime lihtsalt hüvasti jätta ja mitte kunagi rohkem rääkida."
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:51

"Nii igav," arvas Riley selle peale, kuid kehitas õlgu. "Kui sa nii tahad," temal oli siiralt ükskõik. Baylee polnud ilmselgelt esimene ega viimane inimene, kellega J läbi ei saanud. Vahet polnud.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:53

"Einoh, head aega siis." Baylee heitis veel tüdrukule viimase pilgu ja tõttas siis minema.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. EmptyReede Dets 28 2012, 21:54

Riley ei vaevunud Baylee'le head aega soovima. J siiski ei kavatsenud enam edasi sinna koridori istuma jääda. Seal oli igav olnud. Ta suundus hoopis teises suunas minekule.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole veel ühtegi teemat..   Sest siin pole veel ühtegi teemat.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Sest siin pole veel ühtegi teemat..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sest siin pole teemasi
» Sest maa all on äge olla
» Sest muundamise klass on äge..
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)
» Siin, jah siin ma olen.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: