Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
MUUDATUSED FOORUMIS EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 9 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 9 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 MUUDATUSED FOORUMIS

Go down 
+6
Holly Evans
Cecilie Montez
Liam Payne
Isis Nigra Nox
Riley Jean Adams
Prof. McGonagall
10 posters
Mine lehele : 1, 2  Next

Millist muudatust pooldad?
Aja edasi lükkamist, uue generatsiooni loomist. (st. praeguste tegelaste lapsed/sugulased jne)
MUUDATUSED FOORUMIS I_vote_lcap22%MUUDATUSED FOORUMIS I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Aja edasi lükkamist, uute kasutajatega otsast alustamist.
MUUDATUSED FOORUMIS I_vote_lcap56%MUUDATUSED FOORUMIS I_vote_rcap
 56% [ 5 ]
Muudatusi koolis, kui kooli võtab üle keegi 'halb'
MUUDATUSED FOORUMIS I_vote_lcap22%MUUDATUSED FOORUMIS I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Kokku Hääli : 9
 

AutorTeade
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 14:58

Et foorum uuesti ellu äratada, on plaanis teha siin mõned muudatused. Seoses sellega oleks vaja teie abi.

Kellel vähegi on huvi seda foorumit uuesti ellu äratada, pange oma mõtted ja ideed siia teemasse kirja. Tooge välja oma nägemused muudatustest, mis siin foorumis võiks toimuda. Üritame tekitada sellest arutelu, äkki jõuame lõpuks ühisele otsusele, mis oleks sellele foorumile parim. Smile
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 19:51

Igatahes, praegu on olemas kaks varianti -

*Lükata rpg's aega edasi, 20 (või rohkem?) aastat, niiet kõik liikmed saaksid võimaluse teha endale uued kasutajad ning kõigiga otsast alustada.
*Teha lihtsalt muudatused kooli personalis, läbi on käinud variant saata kooli näiteks keegi 'halb', kes võtaks kooli oma juhtimise alla (nagu Umbridge tegi, võinii).

Aga ma ei tea, kui palju need ideed foorumile kaasa aitaksid, sellepärast on vaja teie arvamust..

Seega, avaldage julgelt arvamust, kasvõi laitke need mõtted maha ning lihsalt öelde, mida te tahaks siin edaspidi näha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 19:53

See edasi lükkamine jääks vast ära, sest Jack, kuigi ta pole eriti aktiivne olnud siin viimasel ajal.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 19:58

Aga kui ta oleks ainus, kes edasilükkamist ei tahaks, siis jääkski nii? Very Happy
Võibolla peaks lihtsalt enamuse häältega arvestama.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 20:02

Idk tbh? Very Happy
Jah.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 21:18

Mulle meeldis teine varjant.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 21:20

A selle teise variandi juures on see küsimus, et kas teha enne kooli lõpetamine? Või lükata lõpetamine üldse edasi, sest sellel aastal pole kooli eriti olnudki. Very Happy
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 21:23

Ma tahaks lõpetamist ka Very Happy Lihtsalt teeskleme, et on kool olnud Very Happy
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 21:30

Aga siis on jälle nii palju vilistlasi, kelle pole midagi teha. Mis nendest siis saab? Very Happy
Ja kui paljudel on vilistlased, siis ei viitsita endale juurde kasutajaid teha, kes koolis ka käiks, võinii. Ma arvan..? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 21:36

No mulle sobiks ka see teine variant.
No kooli lõpetamine on ka hea idee. Nagunii mul oleks nüüd ainsaks vilistlaseks CeCe. Kõik teised jääksid veel kooli.
Tagasi üles Go down
Holly Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Holly Evans


Postituste arv : 1880
Join date : 29/11/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyPüh Mai 26 2013, 23:10

Mulle meeldiks teine variant. Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyEsm Mai 27 2013, 10:59

Vilistlased lähevad metsavahtideks tbh.
Aga ei, vilistlased võiks pm kooli tagasi ka vabalt mingit pidi tuua. Näiteks jälle mingi surmasööjate jura teha ja siis fööniksi ordu omad kooli ajada. Ja siis osad saaks õpetajateks ka teha, saadame praegused mingi pensile.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyEsm Mai 27 2013, 20:02

Jap, see pmts oleks ka võimalus. Tähendab, mitte see metsavahtide asi, vaid see teine. Very Happy . Õpetajaid võiks vahetada ja.

Okei, kui rohkem ideid ei tule, siis praegu on vist peale jäänud see teine variant, onju. Oleks keegi, kes vabatahtlikult tahaks teha siia mingit kurja õpetajat/drektorit? Minni võib mõne aja pärast ametist tagandada ka, ta võib lihtsalt Ordu juhiks jääda, võinii..
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 01:53

Võiks siiski aega 20 aastat edasi lükata ja tõepoolest uued tegelased teha. Vanade jaoks võiks siiski teha nö mineviku kategooria, et äkki tahetakse mõned lood, mis siiani veel toimunud pole läbi mängida oma eelmise tegelasega vm.
Lisaks võiks olla hästi kindlal ankeedid ja ntks erinevatele maagilistele omadustele taotlemine jne, sest nagu näha, siis see pakub inimestele huvi, et kas nad saavd surmasööjateks või mitte. Ei laseks asju jne nii kergekäeliset aktsepteerida, ehk siis on plot ka pidervas muutumisesja huvitav.
Sõnalimiit peaks ka peal olema, et üks post on ntks min. 100 sõna pikk. va off-topic ofc.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 14:56

lükkaks jah aega edasi ja kõik algaks 1.klassist. Ja muide, võib teha ju nagu kaks klassi vm, nt alakas oled sa kas vilistlane vmidagi ja muidu oled nagu tardunud ühte ja samasse klassi.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 14:58

Vabandust Topeltposti pärast. Teine idee on parem.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 17:17

Ma pean ka siin rohkem selle aja edasi lükkamise poole kalduma. Vanad tegelased on juba liiga igavaks muutunud. Kui kõik uued karakterid looksid, siis oleks jälle mõneks ajaks midagi huvitavat nendega teha.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 17:22

Päris esimesest klassist alustada oleks tüütu, kes ikka tahaks mängida 11-aastaste tegelastega.. Very Happy

Aga mulle meeldivad Tiare mõtted. Tutvustuse ankeedid peaks tegema, ja see maagiliste omaduste taotlemine on ka hea.
Praegu ongi nii käest ära läinud kõik, sellepärast ma midagi muuta tahakski, et kõik korda teha, võinii.

Kui aega edasi lükata, siis kuidas te seda mõtlete, kas nö. uus generatsioon või lihtsalt kõigil uued tegelased janii?
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 17:23

Mulle meeldiks lihtsalt täiesti uued tegelased teha, kes poleks mu vanadega seotud.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 17:27

Ma teen ikkagi küsitluse selle kohta, sest praegu on päris palju eriarvamusi, vist.

Aga uute kasutajate puhul on veel see, et ma tahaks vanad kasutajad alles jätta. Eemaldada nad kõigist gruppidest ning võtta neil postitamise õigused ära. Aga ma ei taha neid kustutada, sest mind häirib, kui arhiivi teemades pole posti kõrval nime ja pilti. Oleks see mõeldav? Seega, kui me siin aega edasi lükkaks, siis kõik teeksid endale uued kasutajad, mitte ei laseks vanu kasutajaid lihtsalt ära muuta.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 17:29

Nii oleks täiesti sobiv.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyKolm Mai 29 2013, 17:35

Nüüd küsitlus ka olemas. Ma jätsin sinna kolm varianti, kuna midagi muud pole vahepeal juurde tulnud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyNelj Mai 30 2013, 16:23

Riley Jean Adams kirjutas:
Aga uute kasutajate puhul on veel see, et ma tahaks vanad kasutajad alles jätta. Eemaldada nad kõigist gruppidest ning võtta neil postitamise õigused ära. Aga ma ei taha neid kustutada, sest mind häirib, kui arhiivi teemades pole posti kõrval nime ja pilti. Oleks see mõeldav? Seega, kui me siin aega edasi lükkaks, siis kõik teeksid endale uued kasutajad, mitte ei laseks vanu kasutajaid lihtsalt ära muuta.

Täpselt minu mõte Hille, täpselt.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyNelj Mai 30 2013, 19:53

Very Happy
Aga. Mis pildiohvritega saab? Jätan vana teema alles ja üritame valida endale uued pildiohvrid või teeme suvaliselt, et võib ka vanu pildiohvreid kasutada? (Kui see praegu arusaadav oli..?)
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS EmptyNelj Mai 30 2013, 20:39

Siis enamus kasutaksid samu vist. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





MUUDATUSED FOORUMIS Empty
PostitaminePealkiri: Re: MUUDATUSED FOORUMIS   MUUDATUSED FOORUMIS Empty

Tagasi üles Go down
 
MUUDATUSED FOORUMIS
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: | rpg chat-
Hüppa: