Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Liigume suvevaheajale

Go down 
+9
Jack Adams
Benjamin Paul Bruce
Sara Rue
Demetri Hunter
Sydney Jenner
Megan Gomez
Chanelle R. Lefèvre
Isis Nigra Nox
Prof. McGonagall
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:09

''Kuhu kupeesse sa lähed?'' uuris siis Ben Chanel'it. Ta kavatses endale eraldi võtta.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:12

Megan pilgutas Alexale vastuse asemel silma. Jack'i märgates, läks neiu poisi juurde. "Palju õnne siis, Jack!" naeratas Ann ning kallistas endist majakaaslast.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:14

Jack märkas Alexa't ning lehvitas talle. Okei, tegelt lehvitamisest ei piisanud. Jack hakkas just Alexa ja Megan'i juurde minema, kui Megan teda kallistama tuli. Loomulikult ta kallistas vastu. "Aitäh, Megan," lausus ta muiates. Paistis, et kõik mis kunagi juhtunud oli, on nüüd unustatud, eks.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:15

"Ega ma ei anna sulle seda lõbusat autosõitu kunagi andeks, aga ilmselt võime sõbrad ikka olla," lausus Megan ning lasi Jack'ist lahti. "Mis sa siis nüüd tegema hakkad?"
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:17

Chanel kehitas õlgu. "Eks ma lähen sinna, kus ruumi on," arvas ta.

Natukese aja pärast jalutas William ka rongijaama, kaasas suur spordikott. Isegi kahju oli lahkuda sellest paigast. Enne rongi peale minemist kavatses ta veel mõningate inimestega hüvasti ka jätta. Ta siis otsis pilguga tuttavaid.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:18

Jamie otsustas, et jätab Wil´iga hüvasti, afterpartyl jättis kutt endast päris vinge mulje eks. Igatahes, naine kõndis noormehe poole ja tervitas teda.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:19

Kylie ei märganud Wil'i ning ta hakkas siis rongi peale enda kassi ja kohvriga minema.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:19

"Ma juba lootsin," lausus Jack pead vangutades. "Aga mis seal ikka," mitte et ta midagi kahetsenud oleks. "Mul on palju plaane," lisas ta muiates.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:21

Wil muigas, kui Jamie teda tervitama tuli. Ta noogutas naisele tervituseks. "Lähed ka rongiga?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:24

"Nende plaanide hulka kuuluvad kindlasti naiste küttimine, joomine ja muu siuke värk, eks," lausus Megan kulmu kergitades. "Sa lähed ka rongiga muidu? Või on rongiga ärasõit onu Jack'i jaoks liiga labane?"
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:25

"Ei, ma arvan, et ma ilmun," ütles Jamie. "Mu sihtpunk ei ole London ka," lisas ta. "Ära siis sina unusta oma imelist lauluhäält tulevikus kasutada, eks," Jamie meenutas Wili laulu, afterpartyl.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:26

"Küttimine, kindlasti," muigas Jack ning noogutas. Siis astus ta Alexa juurde ning kallistas teda ka. "Sinuga kohtume me kindlasti veel, eks," oletas ta. Tegelt ta oli päris kindel, vms. "Autoga lähen, mul pole autot lihtsalt muidu kuhugi panna," lausus Jack. Pealegi, jah, saab kiiremini ka.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:28

"Seda ma ei unusta," muigas Wil. "Kus su sihtpunkt on siis, kui see saladus pole?" küsis ta veel.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:33

"Itaalia, Hawaii, igal pool tegelikult," vastas Jamie. "Ja su enda plaanid?" nõudis Char.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:38

"Aga me näeme veel kunagi, äkki," lausus Chanelle Ben'i poole vaadates. Ben oli tore inimene.

"Mul on plaanid, ütleme nii," lausus Wil aeglaselt. Sellel mehel olid kindlasti suured plaanid, kui ma vaid teaks, mis need olla võiks. "Reisimine, väikse ümbermaailmareisi võiks ette võtta," lausus ta lõpuks midagi.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:39

''Ikka näeme.'' naeratas Ben Chanel'ile rõõmsalt ''Näe, Liam tuleb.'' näitas Ben Liam'i poole, kes kiirustas enda kahe kohvriga rongi poole. Chanel oli ka tore inimene btw ning Ben läks siis rongi.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:40

"See plaan kõlab väga hästi," noogutas Jamie ja ütles, et läheb jätab veel inimestega hüvasti. Ta kallistas poissi ja soovis talle ilusat suve ka. Siis jättis ta poisiga hüvasti ja kõndis kuhugi sinna, kus Jack seisis, et ka temaga hüvasti jätta.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:42

Enne veel, kui Ben rongi läks, kallistas Chanel teda. Ikkagi mingi hüvastijätt, või midagi sellist.
Siis märkas ta Liam'it ning naeratas. Järgmisel hetkel jooksis ta juba poisile vastu. "Kus kurat sa olnud oled? Ma pole sind mitu nädalat(?) näinud!" hüüdis Chanelle.

Wil kallistas Jamie't ka ning soovis temalegi head suve. Siis vaatas mees veel jaamas ringi. Kus Kylie oli?
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:44

Ben kallistas ka muidugi Chanel'it vastu ja siis oligi ta juba läinud.

Liam naeratas ja kallistas Chanel'it ''Ma pole ennast hästi tundnud ja ma olen puhketoas siis aega veetnud.'' ütles Liam midagi kokku. See oli tõsi tegelikult. Kylie oli kupees Ben'iga.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:47

Chanelle kallistas Liam'it ka vastu. "On sinuga ikka kõik korras?" uuris Chanel siis.

Alexa oli Jack'i vastu kallistanud, ammu juba. "Aga ma lähen rongi peale, näeme siis," viipas ta veel teistele ning liikus rongi koos oma kohvriga.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:49

"Näeme," noogutas Jack Alexa'le. Siis vaatas ta kõrvale ning nägi Jamie't. "Ma ei arvanud, et sa õpilasi rongi peale saatma tuled," lausus ta, vms ning astus paar sammu Jamie poole. Syd käitus rihma otsas päris korralikult. See oli tore.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:50

''Nüüd on vist küll.'' noogutas Liam. Ta tunneb vähemalt ennast paremini. Nüüd jõudis ka Liam'i õde poisile järgi.

Ka Fate jõudis lõpuks kohale. Ta kass oli mitu korda ära proovinud joosta, sest kass vihkas rongidega sõita. Fate siis sisenes rongi ja lootis leida kupee, kus on Alex sees.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:52

"Nad pole enam mu õpilased," ütles Jamie, "ma lähen siiski Itaaliasse." Jamie vaatas korra koera poole, kes Jackiga koos oli. Adamsil oli koer? Koolis? "Mis ta nimi on?" küsis Jamie siis, koerale vihjates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:55

Adams'il oli koer, jah. Koolis. Aasta alguses oli kingitud, vms. "Sa siis ei tulegi järgmisel aastal siia?" küsis ta. Jack vaatas ka koera poole. Syd vaatas kindlasti Jamie poole. "She," vastas Jack. "She Syd," lisas ta pika nime, kui see huvitas, või midagi.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 EmptyReede Aug 17 2012, 21:59

"Huvitav nimi," pidi Jamie märkima, ega hakanud küsima, miks see Sydney nimega nii sarnane oli. "Ma oletan, et sa ei lähe rongiga tagasi?" küsis Jamie siis, ta oli jah afterpartyl seda uhket masinat näinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liigume suvevaheajale   Liigume suvevaheajale - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Liigume suvevaheajale
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: