Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sara place  EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sara place  EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sara place  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sara place  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sara place  EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sara place  EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sara place  EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sara place  EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sara place  EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 9 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 9 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sara place

Go down 
+3
Daniel R. Worsnop
Benjamin Paul Bruce
Sara Rue
7 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 19:22

Takso sõitis Sara maja ette, tüdruk polnud seda ammu näinud, maja nägi välja suur ja üksik, kuigi tegelikult oli see armas ja hubane kodu, kus tüdruk veetis enamuse oma päevadest. Neiu astus taksost välja ja maksis juhile, sellele järgnes tavaline traditsioon, kotist võtmete otsimine, see võttis umbes 5 minutit, Sara on lootusetu otsija. Siis avas tüdruk ukse. "Minu kodu. Astu sisse ja tunne ennast hästi, ära pane segadust tähele." mainis Sara Jeremyle ja võttis siis ketsid jalast, tore oli kodus olla. Garaažis seisis Sara auto, tüdrukul oli luba sellega sõita ilma täisealise kaaslaseta, eriluba lastekodu lastele.


Spoiler:
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 19:38

Jeremy astus enda kohvriga Sara koju sisse, ise üllatunud nägu peas koguaeg ''Sul on väga ilus kodu.'' sõnas siis Alexander komplimendi ja võttis enda jalanõud jalast.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 21:44

"Aitäh." ütles Sara ja viskas siis oma koti elutuppa diivanile. Alles siis tuli talle meelde, et Jeremy ei tea, kuidas ta kodu välja näeb. Neiu seletas siis maja sisemust. "Emm, sina oled esikus, mina olen elutoas. Kui minna sinna, siis see on köök, mida ma eriti ei kasuta. Paremal on vetsud, üleval on vannituba koos mullivanniga. Väljas on tünn, kuhu saab vett lasta, kui öösel tekib tahtmine vanni minna." naeris Sara. Tegelikult oli ta selle kodu ise valinud ja onu oli talle selle enam vähem ise ostnud, ta ei tahtnud, et Sara tema lähedal elaks. "Üleval on minu tuba, mis on kõige suurem tuba majas, selle kõrval on külalistetuba. Sealt edasi on Vannituba ja selle vastas on lugemistuba." seletas Sara, tegelikult oli maja päris pisike, lihtsalt sellest seletada oli raske. "Emm, ma lähen pakin oma asjad lahti ja näitan sulle tubasid, tule nüüd" ütles neiu ja läks mööds treppi teisele korrusele.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 21:47

Kui Jeremy kuulis sõna 'mullivann' lõid poisi silmad särama ''Mullivann?'' kordas Jeremy ja järgnes enda kohvriga Sara'le.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 21:51

"Mullivann jah." ütles Sara ja avas oma toa ukse. "Ära pane sisustust tähele, mu sõbranna leidis, et see on täpselt minu stiil." ütles Sara. Sõbranna oli selle kunagi ammu sisustanud ja neiu ei viitsinud seda muuta.


Spoiler:
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 21:53

''See on ju... erm ilus.'' ütles siis Jeremy ja vaatas toas ringi ''Ma magan ikka sinuga siin onju?'' küsis Alexander igaksjuhuks üle ''Ja mullivanni tahaks ka minna täna.''
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 21:56

"Jah, sa magad minuga, aga kui sulle ei meelid, siis ma võin su külalisttuppa visata." pakkus Sara. Tavaliselt magas ta külalistetoas Sara kass Laurel, kes polnud juba mitu päeva välja ilmunud. "Lähme praegu mullivanni?" küsis neiu ja naeratas, tore vaheaeg.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:01

''Eiii, ei, ei, ei.'' raputas Jeremy ehmunult pead. Ta tahtis Sara'ga magada ''Okei, aga kas ma pean tulema paljalt või ujukatega?'' irvitas siis Alex.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:05

"Kumba sa tahad?" küsis Sara pead kallutades. "Mis sa arvad, kuidas mina tulen?" küsis tüdruk ja vaatas Jeremyt armsa pilguga.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:08

Nüüd avaldab Jeremy enda, pervertse poole ''Ma loodan, et sa tuled paljalt.'' ütles siis Alex ausalt ''Ma tuleks ka siis.'' muigas Al enda üle ja asetas enda kohvri voodi kõrvale.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:12

Sara viskas Jeremyt padjaga. "Aga vot mina ei tule paljalt. Siis ehk tulen, kui ma oma bikiine üles ei leia, aga muidu peab ootama. " ütles Sara. Ei tea, kes oma bikiinid täna ära kaotab?
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:14

Jeremy siis naeris ja püüdis padja kinni ''Ma tulen ka siis enda ujumispükstega.'' kehitas Jeremy õlgu ja viskas Sara't padjaga tagasi ning avas enda kohvri.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:16

"Kas õues on soe?" mõtles Sara ja kaalus võimalust minna tünni, seal on ka mullid, kui tahta. "Igatahes, ma pean oma bikiine otsima." ütles Sara ja tegi oma kapi ukse lahti. Ta soris oma asjad läbi ja leidis oma õnnebikiinid ka üles. "Kas mullivanni või tünni?" küsis Sara Jeremylt.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:24

''Mullivanni.'' valis siis Jeremy ja leidis ka enda ujumispüksid üles.


OT:
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:32

"Okei." ütles Sara ja tõmbas endale ruttu bikiinid selga. "Ma lähen panen vee jooksma." ütles neiu ja läks vannituppa, keeras sooja vee lahti ja tõi siis külmkapist siidrit, saladuslikul kombel sattunud.



OT:


Spoiler:
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:39

Jeremy lihtsalt vahtis suu lahti Sara't natuke, kui ta oli bikiinid selga saanud ''Aah? Aa jaa, muidugi.'' raputas siis Alex segaduse ilmega pead ning pani ka enda ujumispüksid jalga ja eemaldas sokid ning särgi.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:44

Vann oli juba täis ja vahune, niiet Sara läks Jeremyt otsima. Tüdruk tegi ukse lahti, nüüd jäi tema Jeremyt vahtima. "Emm...ma... et vann on täis." pomises Sara ja vahtis Jeremyt edasi.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:55

''Oh, tore.'' naeratas siis Jeremy rõõmsalt ja jalutas Sara juurde. Jeremy is sexy and he knows it ''Lähme?'' kergitas siis Alexander kulme ja vaatas Sara'le otsa.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 22:59

"Emm, jah." ütles Sara ja vaatas mujale, ebaviisakas natuke jõllitada vist. Sara läks siis vannituppa ja pani ukse seestpoolt lukku, kui Jeremy sisse jõudis, mitte, et ta kedagi kartnud oleks, lihtsalt igaks juhuks.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 23:00

Jeremy siis naeris vaikselt Sara üle ning vaatas mullivanni ''Näeb mõnus välja.'' ütles siis Jeremy ja ootas kuni Sara ennem sisse läheks.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 23:04

"Jah." naeratas Sara ja ronis siis mullivanni sisse. "Tule ka." ütles Sara ja tõmbas Jeremyt kättpidi sisse.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 23:11

Jeremy koperdas ka siis sinna ja istus siis mullivanni. Ta istus Sara kõrvale ''Kas sa võtsid siidrit?'' küsis Jeremy, tundes siidri lõhna.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyReede Aug 24 2012, 23:15

"Võtsin jah." ütles Sara ja ulatas Jeremyle ühe purgi ja võttis endale teise. Siis suudles ta Jeremyt, no nad olid ju mullivannis, see oli päris romantiline hetk.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyLaup Aug 25 2012, 09:49

Jeremy võttis siidri purgi vastu ning suudles Samuti Sara't vastu, pannes enda ühe käe mullivanni äärele. See siis lamas nüüd Sara taga.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  EmptyLaup Aug 25 2012, 10:46

Sara siis pani oma purgi teisele poole vanni äärt ja suudles Jeremyt pikalt. "Mulle meeldib mullivann." ütles Sara ja võttis oma siidrist lonksu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sara place  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sara place    Sara place  Empty

Tagasi üles Go down
 
Sara place
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sad little Sara
» Sara Elena Rue
» Sara Elena suhted
» Lähme Sara juurde
» I just like this place, that's all.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: