Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
*nothin‘ special* EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
*nothin‘ special* EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
*nothin‘ special* EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
*nothin‘ special* EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
*nothin‘ special* EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
*nothin‘ special* EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
*nothin‘ special* EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
*nothin‘ special* EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
*nothin‘ special* EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 *nothin‘ special*

Go down 
+3
Jeremy Grey
Benjamin Paul Bruce
Sara Rue
7 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 20:31

Sara siis astus sisse, kohvrid järel, ta toppis oma kohvrid kuhugi tooli alla ja pani puuri üles pea kohale. Siis istus tüdruk akna äärde ja ootas inimesi, kes võiksid tulla. Ega Sara eriti kojumineksudt ei unistanud, ta pidi Londonist veel lennukiga New Yorki lendama ja siis üksinda oma pisikeses kodus olema. Ainus hea asi olid vanad sõbrad teistest võlukoolidest. Neid oli küll vähe, aga nendega sai nalja, niimoodi sai suve kuidagi üle elatud.

OT: whoever wants
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 20:46

Jeremy jõudis siis lõpuks Sara'le järgi ning sisenes sinna kupeesse, kus oli Sara ''Hei.'' naeratas Jeremy ja tõmbas enda kohvrid kupeesse sisse ja lükkas need tooli alla ja istus siis Sara kõrvale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 20:50

Aqua astus ka lõpuks siia kupeese sisse. "Hey," lausus tasiis Sara'le ja Jeremy'le. Ta pani oma kohvri siis teise tooli alla ja istus ühele. Tal oli vaja London'ist sõita Los Angelesesse ja sealt minna lastekodusse, kuhu tal polnud kohe üldse plaanis eriti minna aga kuhugi mujale ka polnud minna. Seega pidi ta ikka sinna minema ja selle üle ei olnud ta kohe üldse rõõmus. Ta peab järjekordse suve veetma üksinduses, sest seal pole ta ainsatki sõpra.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 20:52

"Jou" naeratas Sara Jeremyle ja pani oma pea poisi õlale. Teda jääb Sara ka igatsema, võib olla isegi kõige rohkem. "Hei." ütles Sara ka Aquale, kui tüdruk sisse astus. "Kes kuhu läheb?" küsis Sara Aqualt ja Jeremylt.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 20:53

''York'i.'' vastas Jeremy. Yorkshire noh, või mis iganes see oli ''Ja sa?'' küsis Jeremy, pannes enda käe ümber Sara.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 20:55

"Los Angeles," lausus Aqua täiesti tujutult. Lastekodu ta ei hakkanud veel igaks juhuks mainima. Ta on jahm lastekodu laps, miks ta sinna sattus Aqua enam täpselt ei mäletagi.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 20:58

"New York ootab mind." ütles Sara naeratades. "Otse Londonist New Yorki." krimpsutas tüdruk nägu, see on pikk lend, kindlasti hakkab tal igav, kui ühtegi sõpra pole. Ta siis tegi Jeremyle põsemusi, kuna huulteni ta lihtsalt ei ulatunud. "Mulle meeldib Los Angeles, päike, rannad ja shoppamine, lemmik asjad minu suvel." ütles Sara ja oli õnnelik, et tal oli oma korter, muidu elaks ka tema lastekodus, onu oleks ta sinna pannud.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:00

''Aww.'' oskas Jeremy ainult öelda ''Ma pean suvel ilma sinuta olema.'' ütles Jeremy ja tegi Sara'le musi huultele. Jeremy isegi võib-olla oleks saanud ka Sara'ga kaasa minna tegelikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:05

"Yeah, randa vast saaks aga shoppamise võin ma ära unustada," lausus Aqua ja vaatas siis niisama aknast välja. Tal oli tuju täiesti nullis hetkel, et seda paremaks saada on väga raske ja kui see kaua kestab siis võib Aqua jälle hakkata inimesi, enda elust välja tõrjuma nagu ta tegi paar aastat peale oma vanemate surma ja tänu sellele polegi tal lastekodus ühtegi sõpra. Aqua ei teinud Jeremy ja Sara musidest väljagi.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:18

Kas Jeremy oleks tahtnud Saraga kaasa tulla? Sara suudles siis Jeremyt ja toetas oma pea poisi õlale, muidugi ta hakkab poissi igatsema.
"Ma võin ju sulle Los Angelesse millalgi külla tulla, või sa New Yorki." pakkus Sara Aquale. Ka temal oli vähe sõpru olnud, aga kui ta oli kohtunud võluriõpilastega, oli elu üles läinud. Nad said tema annetest aru ja neil oli koos alati lõbur
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:21

''Kui me London'isse jõuame, me võime koos minu isa juurde minna ja mu isa annaks mulle lennupileti raha ja ma saaks isegi sinuga kaasa New York'i tulla.'' sõnas siis Jeremy Sara'le naeratades.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:24

"Mul on väike majake, seal ongi alati nii üksildlane." mõtles Sara poisi pakkumise peale, tegelikult Sara eriti korralik inimene polnud, niiet seagmini oli seal koguaeg. "Me saaks koos piknikel käia." pakkus neiu ja kaalus seda võimalust. "Kas sa kannataksid minuga koos olemist?" küsis Sara.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:25

"Selleks, et New Yorki minna pean ma omale kuskilt raha saama. See varinat oleks parem kui sa sa tuleks Los Angeles'sse," arvas vähemalt nii Aqua. Ta tõesti oli väga vaene, ta vanemad ei jätnud talle eriti midagi päranduseks kui need surid kui Aqua oli kõigest kolmene.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:27

''Muidugi kannataksin!'' ütles Jeremy üllatunult Sara'le ''Aga okei, siis. Ma tulen New York'i sinuga.'' otsustas siis Alex. Raudselt lubab Jeremy isa Jeremy't York'i.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:32

"Ma kindlasti millalgi tulen siis." ütles Sara. Tema vanemad olid jätnud talle arve Gringgottsis, mingis võlurite pangas ja ka mugude maailmas olid nad tüdrukule raha jätnud, osa oli onu sellest ära võtnud, aga suurem raha oli ikkagi tüdrukule jäänud. "Ma ootan Los Angelest. Ma toon paar sõpra kaasa, ühel on ju Los Angeleses maja!" tuli Saralr järsku meelde..

"Ei tea, kas mina sind kannataksin?" teeskles Sara mõtlemist. Muidugi tahaks ta koos poisiga olla. "Millalgi lähen ma Los Angelesse. Võta seda arvesse." ütles Sara, ta võib ju poisi kaasa võtta. "Tule siis koos minuga." ütles Sara.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:34

''Kindlasti tulen.'' noogutas Jeremy naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:35

"Ahah, eks anna siis teada, kui tuled," lausus Aqua ja vaatas taas aknast välja. Tal ei olnud endiselt veel tuju eriti paremaks läinud. Hästi natukene oli aga seegi ei olnud eriti märkatatav.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:38

"Kas me juba liigume?" küsis Sara, ta nimelt keskendus praegu Jeremyle, mitte vaatele.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:41

Jeremy raputas siis pead ''Ei liigu veel.'' sõnas Jeremy ''Kõik pole vist rongil.''
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:43

"Mm, okei." ütles Sara ja vaatas siis ka aknast välja, ta ei tahtnud veel ära minna, ta oli ju alles tulnud, võinii. "Sa siis tuled koos minuga New Yorki? Päriselt?" küsis Sara Jeremylt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:48

Aqua ei öelnud enam midagi, ta vaatas niisama aknast välja. Midagi paremat tal polnud teha.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 21:50

''Muidugi.'' ütles Alexander naeratades. Ta küll ei taha ilma Sara'ta suve veeta.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 22:01

Ega Sara ei taha ka ilma Jeremyta suve veeta, see oleks igav as hell. Sara sii suudles Jeremyt natuke ja vaatas siis Aquat. "Mul tuli meelde, ma tahtsin selle ju sulle anda." ütles Sara ja tõmbas oma kotist välja kee kellaga. "See on sulle." ütles tüdruk ja andis kella Aquale.

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 22:24

"Tänan," lausus Aqua siis korraks naeratades, mis oli vägagi võlts hetkel. Ta võttis loomulikul selle kee vastu ja vaatas seda tükk aega. "Ahjaa, Sara su kleit, mis sa mulle laenasid," tuli järsku Aqua'le meelde, nad polnud üksteist ju peale afterparty't vahepeal näinud. Aqua oli peale seda olnud Rave'de puhketoas ja seal niisama endaga aega veetnud nagu tal vanasti kombeks oli.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* EmptyReede Aug 17 2012, 22:33

"Oh right, ma unustasin selle sinu kätte." naeris Sara. Ta siis pani silmad kinni, tüdruk oli öö läbi suht üleval olnud, ei saa ju viimane öö magada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*nothin‘ special* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *nothin‘ special*   *nothin‘ special* Empty

Tagasi üles Go down
 
*nothin‘ special*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: