Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jack ja Jamie vol2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jack ja Jamie vol2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jack ja Jamie vol2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jack ja Jamie vol2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jack ja Jamie vol2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jack ja Jamie vol2

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 22:15

Oli sama päeva õhtu, kus eelmine teema pooleli jäi ja Jamie istus lendluudpalli väljaku tribüünil ja ta polnud Jack´iga kokku leppinud, et nad seal kokku saavad, aga Jack ilmub kohe välja ja Jamie on õnnelik kindlasti.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 22:31

Ja Jack ilmuski kohe välja. Oli lihtsalt välja tahtnud minna. Korraks mõtles, et läheb lendama, kuid järele mõeldes polnud tahtmist ikkagi. Jack jalutas üle väljaku. Ta nägi tribüünidel küll kedagi istumas, aga nii kaugelt ei tuvastanud, kes see oli.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 22:35

Aga Jamie kissitas kergelt silmi ja tuvastas Jack´i tema kõnnaku ja heleda pea järgi hõlpsasti ära. Char ei tõusnud püsti, ta oletas, et Jack tuleb ise sinna, kus ta oli vms.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 22:42

Ega Jack jõudiski varsti tribüünile, ronis üles ning läks sinna, kus Jamie oli. Oli ka naise tuvastanud. Kohale jõudnud, istus Jack Jamie kõrvale ning tervitas naist suudlusega, vms.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 22:52

Jamie naeratas laialt. Kuidas nad Jack´iga nii tihti kokku põrkasid? "Mis sa siin nii hilja teed?" küsis Jamie. Ta ise oli oma kõige viimase tunni siin korraldanud oli just hiljuti lõpetanud tunni tarbeks nõiutud labürindi eemaldamise, see oli olnud täis igasuguseid veidrad olendeid ja needusi, idee oli Jamie saanud eelmisest Kolmevõluri turniirist.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:00

"Midagi ei tee. Käisin jalutamas," või midagi. Oli igav olnud. Kell oli palju? "Mis sa ise siin teed? Üksi ka veel?" küsis Jack vastu.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:05

"Mul oli siin tund," ütles Jamie. "Siin oli suur labürint ja õpilased pidid selle läbima, lõbus tund oli," Char oli oma labürindiga tegelikult nii rahul olnud, et lausa kahju oli see ära kaotada.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:08

"Ma oleks ka tahtnud tundi tulla," lausus Jack selle peale. Mitte et talle labürindid väga meeldinud oleks, vms. Aga ju oli see tund teistele klassidele, eks.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:10

"See oli kuuendike tund," ütles Evans ja vaatas taevasse, Sigatüükas oli peaaegu alati tähti näha. Tund toimus ka piisavalt hilisel ajal, et tähti näha, tegelikult oleks labürindis nende järgi orienteeruda saanud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:18

"Arusaadav," noogutas Jack. Ta sättis ennast kuidagi mugavamalt istuma. Need tribüüni toolid polnud võrreldavad Jamie tugitooliga, see on selge, eks. Nähes, et Jamie vaatas taevast, pöörs ka Jack korraks oma pilgu sinna. Thed polnud huvitavad.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:34

Mitte, et Jamie kaua seda taevast oleks vahtinud. "Tahad ma ennustan sulle käte pealt?" mitte, et Char seda tegelikult oskaks, üldse ta ei pidanud ennustamisest lugu. Ta tahtis lihtsalt näha, kas Jack usub seda, mida Jamie talle ennustas. Chari kooliõde oli küll Jamie nõu kuulda võtnud ja oma poe avanud, sest seal pidi ta oma suure õnne leidma...
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:36

"Sa oskad?" küsis Jack irvitades. Mitte et ta üldse ennustamisesse usuks. "Midaiganes, tee proovi," kehitas ta õlgu ning lükkas oma käed ette, tema ei teadnud, mitut kätt ja millist vaja oli, vms.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:40

Jamie vaatas mõnda aega Jack´i käsi ja tegi siis targa näo pähe. "Su tulevik on väga hägune, aga su ellu tuleb keegi võõras naine... Mitte pooltki nii kena, kui mina. Te saate umbes neli last, paar tükki siia sinna. Ja siis ta jätab su ja sa pead üksidna hakkama saama... Oot! Ma näen midagi, mees nimega Logan aitab su hädast välja ja sa sured õnneliku ja vana mehena," mitte, et Jamie teadnud oleks, et Jack´il on sõber Logan. Esimene nimi, mis pähe tuli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:45

Jack noogutas kaasa, raudselt uskus seda, eks. "Kõlab toredasti," arvas Jack. Jamie põhimõtteliselt teadis Logan'it ju, olid mingis tunnis kohtuud, vms. "Logan'i peale võib loota jah, võtan teadmiseks," tegi Jack arusaaja näo pähe. Lepib oma tulevikuga.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:47

Jamie noogutas. "Noh, ennustad mulle ka tuleviku?" Ega Jamie siis pilkases pimeduses saanud elada. Ta pidi ka teadma, kes ta päästja on.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyPüh Juul 08 2012, 23:54

"Ma pole ennustamises hea," raputas Jack pead. Mõte ei jooksnud, midagi tabavat ei tulnud pähe ka. Aga kui ta sisemine või välimine silm, vms kunagi avarduma(?) peaks, siis ta otsib Jamie üles. Või midagi.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 00:23

Kui see kunagi juhtub... "Igatahes, ma mõtlesin, et mis meist saab? Noh, tead, kui sa kooli lõpetad ja ma siit ära lähen?" kooli lõpuni ei olnud ju kaua aega...
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 00:27

Jack vaatas kuskile väljakule, lastes oma pilgul ringi käia. "Kas me peame seda praegu arutama?" küsis ta. Samas jah, millal siis veel?
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 00:56

"Me ei pea sellest rääkima," ütles Jamie, "aga ma ei usu, et seda enam kaua edasi on mõtet venitada." Jack võis otse kõik ära öelda, kui ta suhet ei soovinud, siis see oli ka arusaadav.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 01:06

Jack noogutas. Ta ei osanud oma mõtteid sõnadesse panna, aga oli arusaadav, et see oli mingi tähtis teema, vms. "Ma ei tea. Kui tõsine kogu meie suhe on üldse, praegu?" pöördus ta Jamie poole.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 01:16

"Ma ei tea... Asjale ei aita kaasa see ka, et ma su õpetaja olen," ohkas Jamie ja toetas oma pea Jack´i õlale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 01:18

Jack ohkas samuti. "Sa pole mu õpetaja enam kauaks," lausus ta. Fakt.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 01:33

"Mhmh," nõustus Jamie, "sa ei taha reisima minna, sa võid samal ajal omale lendluudpalli meeskondi otsida, üle maailma?" Pakkumine oli ahvatlev eks ole.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 01:38

Ahvatlev, seda kindlasti. Jack kehitas õlgu. "Ma tahan võimalikult head meeskonda. Sellist, millega ma suudaks tippu jõuda," ja endale nime teha. "Samas, ma ei tea, võib-olla ma ootan endalt liiga palju?" Jack raputas pead.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 EmptyEsm Juul 09 2012, 01:41

"Endale eesmärkide seadmises pole midagi halba," ütles Jamie ja hammustas huulde. Mida ta ise tahtis? Ta teadis, et ta tahtis reisida, tegelikult talle meeldis, kui ta sai erinevate asjadega tegeleda. Vist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jack ja Jamie vol2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jack ja Jamie vol2   Jack ja Jamie vol2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Jack ja Jamie vol2
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jack ja Jamie
» Veritaseerum vol2
» Õhtusel dringil vol2
» Mia ja Sydney album vol2
» Jamie Charlotte Evans

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: