Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sandra järjejutt või looming

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyEsm Apr 30 2012, 07:49

Mina tahan Vanessaga sisse, ma chatis mainisin ka juba ammu. Very Happy Kellegi girlfriendiks onju. Very Happy Ükskõik kelle.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyEsm Apr 30 2012, 12:43

Mina ütlesin esimesena, et ma tahan Louis'e tüdruk olla.. -.-
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyEsm Apr 30 2012, 12:53

Omg xD
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyEsm Apr 30 2012, 15:41

Ma olen siis Liami tüdruk eks.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyEsm Apr 30 2012, 15:42

Oki, ma siis varsti jätkan Very Happy
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyEsm Apr 30 2012, 16:10

Kelle tüdruk Nessa on siis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyEsm Apr 30 2012, 16:24

Harry?
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyEsm Apr 30 2012, 16:28

Sobib.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 EmptyPüh Mai 20 2012, 13:29

Jätkame siis üle pika aja Very Happy Ma kirjutasin nüüd Amanda versioonis. xD


Seisime juba järjekorras. Harry, Zayn ja Liam olid poest väljas meid ootamas. Seisin Niall'i kõrval. Ta oli vist kõige lühem enda sõpradest. Ma olin temast umbes 5 sentimeetrit lühem. Louis seisis meie ees. Tema maksis. Zayn ütles, et Louis on kõige vanem.

Meie kord oli ning Lou andis müüale raha. Tal oli rahakoti vahel umbes kakskümmend 50€. See oli üllatav. Kust ta nii palju raha on saanud?

Lou pani kilekottidesse õlud ja andis kilekoti minu kätte, sest ma pidin selle ikkagist koju viima.
''Me võime su ära viia.'' sõnas Niall paljastades naeratuse saatel enda breketid. Naeratasin tänulikult ''See oleks tore.''

Me kõndisime poest välja ja jalutasime ühe suure bussini mille peal oli suurelt kirjutatud: ONE DIRECTION TOUR BUS. Kergitasin uudishimulikult kulme ja Zayn avas bussi ukse ning nad lasid mu ennem sisse.

Astusin bussi ja nägin seal kahte meest ''Ermm, tere.'' tervitas üks nendest mind. Noogutasin ''Tere.'' ja naeratasin kergelt.
Mulle järgnes Lou ''Hei, see on Amanda. Me viime ta koju, kui see probleeme ei tekita.'' sõnas Lou.
Paksem mees habemega noogutas ''Ja ikka.'' ning jalutas rooli taha ja käivitas bussi.

''Tüdruk, mis su aadress on?'' küsis bussijuht minult. Ma vastasin talle ja istusin suvalisele diivanile ning asetasin kilekoti maha. Tundsin kuidas buss sõitma hakkas. Nüüd ma sain bussis ringi vaadata.
Liam ja Harry läksid enda magamisruumidesse ja ma avastasin ennast Niall'i ja Zayn'i kõrvalt.

Ma ignoreerisin neid natuke aega ja vaatasin bussis ringi. Tumeda värviline buss, topsid ja veepudelid olid laiali ning kaks poolikut limonaadi olid mu ees laua peal. ''Juua soovid?'' uuris Zayn naeratades.

''Ei, aitäh.'' raputasin pead. Ma tegin nõmeda vea, praegu. Ma ei saa koduski piisavalt juua ja praegu oleks mul olnud võimalus enda janu ära saada, aga ma ei tahtnud endast mingi joodiku muljet jätta.

''Miks su isal nii halb iseloom on?'' tundis Niall huvi. Ohkasin selle küsimuse peale ja raputasin pead.
''Isegi ma ei tea.'' ütlesin ausalt ja mõlemad poisid vaatasid mind segaduses muljega. Louis istus põrandal rätsepistmes ning mängis Mario Kart'i.

''Me oleme kohal!'' karjus bussijuht ja ma tundsin kuidas bussi mootor vaiksemaks jäi ja buss ei liikunud enam. Ajasin end püsti ning ka poisid tõusid ka Louis. Liam ja Harry tulid enda ruumidest välja ning ma liikusin bussi ukse poole ''Aitäh.'' noogutasin neile.

''Ma saadan su ukseni ära.'' muigas Niall ja me astusime bussist välja ja jalutasime mu ukse poole. Me jõudsime sinna ja ma sobrasin oma mantli taskus ning leidsin võtmed, kuni ukse avanes ja ma tundsin, kuidas tugev käsi mind sisse tirib. Ma lendasin põrandale ja kuulsin, kuidas uks suure pauguga sulgeb ja pudelid kilekotis purunemas.

See ei olnud hea hääl praegu ''VAATA MIDA SA TEGID, HOOR RAISK!!'' röökis mu isa agressiivselt ning ma ajasin end istuli. Tundsin tema tugevat lööki vastu mu kukalt.

''Mina ei teinud seda!'' suutsin läbi valu öelda. ''ÄRA HAKKA MULLE VASTU!'' karjus ta uuesti ja haaras mu juustest kinni. Sulgesin valust silmad ja suutsin ennast jalule saada.

''AMANDA!'' kuulsin Niall'i häält läbi enda ukse ja teda vastu ust paugutamas. ''Kes see on?!'' küsis mu isa uudishimuga ja vaatas ukse poole. ''Niall.'' vastasin sosinal. Ta tiris mind juustest ukse poole ''NIALL JOOKSE!'' röökisin hirmust. Ma ei taha, et ta Niall'ile haiget teeks. Mina olen ainuke isa peksukott, mitte Niall, Liam, Harry ja teised.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra järjejutt või looming   Sandra järjejutt või looming - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Sandra järjejutt või looming
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Minu järjejutt foorumist
» karmu looming
» Isis'e looming
» Margi looming
» ♥ Hille Looming.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: