Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Bella seiklused 1.Osa EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Bella seiklused 1.Osa EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Bella seiklused 1.Osa EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Bella seiklused 1.Osa EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Bella seiklused 1.Osa EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Bella seiklused 1.Osa EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Bella seiklused 1.Osa EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Bella seiklused 1.Osa EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Bella seiklused 1.Osa EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Bella seiklused 1.Osa

Go down 
AutorTeade
Ariana Alyssa Lynx
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariana Alyssa Lynx


Postituste arv : 82
Join date : 02/03/2012
Asukoht : Taevas süsimusta tähe peal magamas

Bella seiklused 1.Osa Empty
PostitaminePealkiri: Bella seiklused 1.Osa   Bella seiklused 1.Osa EmptyReede Märts 02 2012, 16:29

Tere, mina olen Bella, olen 'tüüpiline teismeline' Nagu ütleb minust 2 aastat vanem vend. Tegelikult olen ma 16 aastane! Ema ja isa on mul lahus, no isa on surnud.. Ema elus. Minu vanem vend Alex peab end minust targemaks ja kamandab k o g u a e g. Ema nimi on Susana, tal on tihti palju tööd ja sellepärast peangi poolteist nädalalt veetma oma opakast vennaga. Oi ei, mitte jälle.. Ma vihkan teda, koguaeg "Bella! No kobi alla! Bella tee seda, Bella tee toda!" No ära tüütab juba! Igatahes, minuga on juhtunud viimastel päevadel üpris palju veidrat, kummaline ...

"Bella! Ärka unekott!" Karjus mul keegi kõrva ääres. Ma magasin ja ei tahtnud kuidagi üles tõusta. "Ei taha," Mõmisesin ja keerasin karjujale selja. Järsku löödi mulle kirvega pähe .. No tegelikult ei löödud aga see tundub alati nii kui Alex mulle oma raamatuga pähe virutab. On alles lollakas!. Kolki saades kargasin ma kohe püsti ja vaatasin vihaselt venda. "Haha, peaksid varem ärkama,"Irvitas Alex. Np võivad need vennad ikka jobud olla!. "Ole vait ja too mulle süüa!" Kamandasin ma riidesse pannes. Alex pööritas silmi ja läks alla, ta hüüdis: "Noh, kuidas sul oma peikaga läheb?". Ma olin venna peale tõeliselt vihane! "No kas rutem ei saaks, mul on kõht tühi!" Krajusin ma vihaselt. Jah, sedasi meie hommikud möödusid.... Alt oli kuulda panni maha kukkumist ja ropendamist. "On tema vast äpu," Ütlesin ma endale, pannes samal ajal riidesse. Minu tavariietus olid: Pikad rippuvad mustade kuulidega kõrvakad, mustad plätud, must roosade kauniststega pluus ja kitsad põlvini mustad retuusid. Nojahh, nagu sa aru said ongi mu lemmik värv must. Ma ei tahtnud tegelikult süüa, vaid tegin oma toa akna vaikselt lahti. Ma pugesin aknast välja ja tõmabsin akna tagasi kinni. Õues oli mõnus, kohe väga! Nii hea oli ilma vennata, kuid äkki märkasin musta kass. Sellist valge ninaga. Kass vatas mulle otsa ja tegi näo nagu kutsuks mind kaasa. No ma siis läksin. Ma ei tea kui pika maa me maha kõndisime kuid jõudsime kohta mida ma varem polnud Ghogany külas näinud ja ilmselt polnud ka me Ghogany külas. Kass oli hetkega kadnud ja mina sellle salapärase metsa keskel...
Tagasi üles Go down
 
Bella seiklused 1.Osa
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Bella Wander
» Bella F. Ascot
» Bella suhted
» La vita e bella.
» Icy Bella Dirc

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: