Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Uustulnukaga EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Uustulnukaga EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Uustulnukaga EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Uustulnukaga EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Uustulnukaga EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Uustulnukaga EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Uustulnukaga EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Uustulnukaga EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Uustulnukaga EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Uustulnukaga

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:33

Chanelle, olles äsja Gryffide puhketoast väljunud, astus nüüd mööda seitsmenda korruse koridori, pilk enda käes olevale lossi plaanile kinnitatud. Ta oli siin lossis uus, alles täna hommikul oli siia saabunud. Ning tegelikult oli tal plaan minna lossiga tutvuma. Kui ta ainult oleks teadnud, kust alustada. Noh, kõht oli reisimisest veidi tühjaks läinud. Huvitav, mis kell siin söögiajad olid? Peale kella kuute õhtul ei saanud ta ju ometi süüa. Ebatervislik. Neidis sättis juuksed üle oma parema õla ning toetas ennast siis korraks vastu koridoris olevat aknalauda. Tüdruk otsustas nüüd lossi kaardil kindlaks teha, kus tema asus, ning mis kohad seal lossis veel olid.

OT: Kõik on oodatud, Smile
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:36

"Chanelle?" oli Regan üllatunud. See inimene nägi kahtlaselt tema sugulase moodi välja. Reg oli niisama jalutanud mööda kooli, polnud midagi paremat teha. Siinne elu oli vahepeal väga igav ja ausaltöeldes polnud Regan ka suurem seltskonnainimene.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:41

Chanelle tõstis oma pilgu lossi kaardilt ning nägi akna peegelduses oma nõbu. "Regan!" lausus Chanel naeratades ning pööras ennast tüdruku poole. Ta polnud küll eriline kallistaja, kuid Regan'it nähes oli neidis paari sammuga sugulase juures ning kallistas teda tervituseks. Polnud ikkagi päris pikka aega näinud. "Ma teadsin, et ma teid siit eest leian," lausus Elle, mõeldes 'teie' all nii Regan'it kui Alexa't.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:42

OT: Ma oletan, et selle teema tegevus toimub enne valentinipidu? Peale seda pidu oleks kõigil tuju suht nullis ja paras tragöödia käimas, eks. Very Happy

Sydney, kellel oli mingi ime läbi päris hea tuju, jalutas mööda koridore, mõeldes enda tavapäraseid mõtteid, mida ta isegi ei mõistnud. Ta oli lahti saanud Madeleine'st, kes teda varem pidevalt jälitanud oli. Ei tea, kuhu see tüdruk kadus.
Syd peatus hetkeks, et ringi vaadata, ning avastas ennast seitsmendalt korruselt. Millal ta veel sinna jõudis sattuda? Vahet pole. Igal pool võib aega veeta, kui seal on keegi, kellega rääkida. Ja eemal seisid kaks blondiini, ühel kaart käes ning teine temaga rääkimas. Sydney tõmbas käed teksade taskutest välja, kõndis nende juurde, ja lausus lihtsalt: "Tere teile."
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:45

OT: Ahjaa, kurat, selle peoga peaks ka edasi liikuma ju. Very Happy

"Ee... Tere?" lausus Chanel, kui oli sugulase kallistusest lahti lasknud ning üht võõrast tüdrukut näinud. Ta oli päris kindel, et ei tundnud seda tüdrukut. Ning tegelikult jäi talle üsna arusaamatuks, kas too neiu oli ikka neid kõnetanud. Kas Sigatüükas olidki inimesed nii... Sõbralikud?
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:46

Megan sammus üsna rõõmsalt mööda üht suvalist koridori. Jälle see rõõmuhaigus kallal? Ei, seekord oli see loomulik rõõm, mitte haigus. Peas olid ainult rõõmsad mõtted ning halvad asjad olid sel päeval olematud. Kolme tüdrukut märgates, pidi Megan loomulikult seisma jääma ning nendega juttu puhuma. Siis pole vähemalt vaja karta, et kehv tuju naaseb. Mõeldud, tehtud! Neidis naeratas rõõmsalt ning sammus tüdrukute poole, öeldes neile entusialistlikult hei.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:49

Sydney ei jõudnud võõrastele midagi rohkemat öelda. Enne seda ilmus sinna Megan, kellel tundus ka täna hea tuju olevat. "Tere, Megan," sõnas Syd rõõmsalt. Kedagi tuttavat on vahelduseks hea näha.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:49

Chanel vaikis hetke, veel üht võõrast silmitsedes. "Hei," lausus ta siis mõtlikult ning vaatas kolme tüdruku poole, kes seal koridoris nüüd olid. Kas ta oleks pidanud ennast tutvustama? Sest ta päris kindlasti ei tundnud neid kõiki.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:51

Ot: mis seal peol juhtus siis?

Loomulikult kallistas ta nõbu vastu. "Tere," tervitas Reg mõlemat nendega liitunud tüdrukut ja noogutas peaga. Tüdruk vaatas aknast välja ja siis uuesti sugulase poole. "Ma vean kihla, et sa ei saa sellest kaardist mitte muhvigi aru," lausus ta raudkindlalt Chanelle'ile, esiteks temal endal oli alguses samasugune jama olnud, teiseks ta nõbu oli blondiin.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 19:55

Regan oli ka blondiin. "Eksid," lausus Chanel kaalutlevalt. Ta oli üpris kindel, et oli leidnud koha, kus nad praegu seisid ning ta asetas oma näpu sinna. "Ära võrdle mind oma õega. Kõik blondiinid pole ühesugused," lausus Chanel monotoonselt. Ei, ta sai Alexa'ga üsna hästi läbi, kuid neiu ei jätnud kunagi oma arvamust avaldamata.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:00

"Kui sind minu õega võrrelda, siis tuleb välja, et teie olete küll üsna sarnased, ehk väikene pikkuste vahe.." lausus Regan mõtlikult ja asetas käe lõua alla, nagu mõtlevad inimesed ikka teevad.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:06

Chanel'i huulile ilmus muie, mis tegelikult oli üsna sunnitud. Hea meelega oleks ta midagi vastu öelnud, kuid ta ei kavatsenud nõbule midagi nähvama hakata. Harukordne juhus, kui ta suudab ennast talitseda. "Ütle seda Alexa'le," lausus ta rahulikult. "Ilmselt ta ta oleks õnnelik, et sa nii arvad," lisas tüdruk. Alexa tahtis tema moodi olla, ta võis ju nii arvata.
"Mina olen Chanel," pöördus Elle siis kahe võõra tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:12

Ot: üks küsimus, kummaga Chanelle paremini läbi saab Regani või Alexaga?
ja see ka, et Regani suhetes on kirjas, et nad on Meganiga head sõbrad orsmth, kas nad tunnevad üksteist?
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:12

"Sydney," lausus tüdruk automaatselt. Siis jäi ta mõtlema selle üle, mida blondiinid rääkinud olid. "Oot, Alexa? Te tunnete teda?"
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:13

Megan muigas. "Milline nimi." Alles pandi lastele nimeks Aadu ja Maimu, nüüd juba Chanel. Tase. "Aa, ma olen Megan," lisas ta.

OT: Btw, ta arvabki, et ta täisnimi on Chanel.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:14

OT: Ma ei oska öelda. Ma isegi arvan, et Regan'iga. Very Happy

Chanel noogutas lühidalt. "Ma olen ise ka sellega rahul, tänan," lausus ta veidi külmemalt, kui enne. Aadust ja Maimust oli küll asi kaugel jah. "Ja...?" ta pöördus teise võõra tüdruku poole. Mis tema nimi siis ka oli?
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:15

OT: Ma tegin seal vahepeal posti, kus Syd ka ennast tutvustas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:17

OT: Ups. Very Happy Ma ei näinud.

Ahah, Sydney, õigus. Tüdruk oli seda just öelnud. "Alexa? Jah, ta on selle väikse blondiini õde siin," lausus Chanel, kui Syd seda ei teadnud. "Ja ühtlasi minu nõbu," lisas neidis.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 20:17

"Regan," lausus tüdruk igaksjuhuks enda nime ka, tema väga hästi teisi tüdrukuid ei teadnud.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 21:51

"Te tunnete Alexa't?" lausus Chanel, tegelikult oli see vist fakt. Noh, Regan'ile see küsimus mõeldud polnud.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyEsm Veeb 20 2012, 22:01

"Kuule jah, tead, ta on mu õde, kusagilt olen vist kuulnud," lausus Regan sarkasmiga. Tegelikult sai tüdruk väga hästi aru, et see küsimus talle polnud mõeldud, milline lollpea ei tunneks oma õde.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyTeis Veeb 21 2012, 19:39

Chanel ei pööranud nõbu sõnadele erilist tähelepanu. Regan oli tarkpea, tundis oma õde. "Keegi oskab mulle öelda, kus siin söömine toimub? Ainult köögis?" uuris Roxy tüdrukutelt. Kööki minemine ei tundunud eriti ahvatlev, seal olid kindlasti mingid kokad ja teenijad. Chanel oleks eelistanud söömise ajal üksindust.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyTeis Veeb 21 2012, 19:44

"Me käime saalis söömas," lausus Regan, kuigi seal küll eriti mingit üksindust polnud. Pigem just vastupidi, majahaldjad köögis sai kuidagi minema peletada, söövate inimestega on seda kindlasti palju raskem teha.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 28

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyTeis Veeb 21 2012, 19:48

Sööma võis hiljem minna, siis oli üksindus. "Okei...," lausus Elle ning otsis üles saali oma kaardi pealt. "Mis te siis teete, kui tunde pole ning söömine on läbi?" uuris neidis edasi. "Nagu vabal ajal? On siin üldse midagi teha?"
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga EmptyTeis Veeb 21 2012, 19:52

"Seda ära minult küsi, mina ei osale ballidel ja pidudel, mina õpin või söön või magan," lausus Regan, ta tõesti polnud viimasel ajal pea millestki osa võtnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Uustulnukaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uustulnukaga   Uustulnukaga Empty

Tagasi üles Go down
 
Uustulnukaga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: