Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumil pole ühtegi kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 0 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

I will wait for this moment..

Go down 
AutorTeade
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

Postituste arv : 5115

PostitaminePealkiri: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:17

OT: Sorry, kummitab. Ära pane tähele, eks. Siin on su teema, Jack.

Alexa kõndis aeglaselt mööda koridori, käes võiõllepudel. See oli jäänud pidžaamapeost alles ning tüdruk oli selle endaga kaasa võtnud. Nagu hoiule pannud, aga nüüd oli isu selle järele tekkinud. Tüdruk kõndis koridori otsa. Ahjaa, õhtu oli. Või öö. Pime oli igatahes. Võibolla umbes kesköö. Tüdrukul ei olnud und ning selle asemel oli ta otsustanud jalutama minna. Seega ei liikunud koridoris väga palju rahvast ka.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

Postituste arv : 12197

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:26

OT. See pealkiri oli nagu meelega valitud vms? Very Happy Kummitab ju raudselt, eks.

Jack oli ka veel kooli peal liikvel. Und polnud juba ammu, midagi ei viitsinud teha. Laiskus. Jah oh üllatust, keegi oli veel seal samas koridoris, kus tema. Alexa, tuttav tšikk vähemalt. Ei pea seal üksi passima. "Tervitus," lausus poiss muige saatel ning kõndis tüdruku juurde. "Jood?" no see oli üllatav.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:29

OT: Käi ära. Kummitabki. Ma võin seda muuta, kui sa parema pealkirja pakud. Very Happy

"Jack," lausus Alexa, kui tuttavat häält kuulis. Koridor peaks vist öösiti pime olema, seega ta poissi ennem märganud polnud. "Joon jah," lisas tüdruk. "Mida sa siin teed?" uuris ta poisilt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:33

OT. Aga need kolm punkti, vms? Lause läheb edasi.

"Valvet pean," lausus Jack, ükskõik mida ta vastab ju. "Sul on keelatud öösel koridorides ringi liikuda," lausus poiss nagu möödaminnes, Alexa oli tavaline õpilane. Reeglid kehtisid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:37

OT: Ja mina arvasin, et sa ütlesid, et mina vihjan millelegi. Very Happy

"Ja siis?" küsis Alexa. "Ma ei taha puhketuppa minna, mul pole und, ma tahan siin olla," lausus tüdruk ning istus aknalaua peale. Tüdruk keeras oma pudeli lahti ning pani korgi aknalauale. "Sa võtad mult punkte maha?" uuris neidis.

Viimati muutis seda Alexa Carter (Püh Jan 29 2012, 15:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:41

"Ma ei käskinud sul ära minna," lausus Jack. Ilmselt ei käsi ka. "Miks kõik alati arvavad, et ma peaks punkte maha võtma?" mitte et see poisile ei meeldinud. Aga ikkagi Slytherin. "Miks sa jood?" jätkas poiss ning seisis Alexa ette. Äkki ta tahab ka õlut?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:44

"Väga tore," lausus Alexa noogutuse saatel. Siis ta istub rahus seal koridoris edasi. "Sest sa oled kuri. Ära ütle, et sulle ei meeldi punkte maha võtta?" mainis Lex ära. See oli fakt ju. "Ma tahan juua. See on muideks viimane pudel," lausus tüdruk. Ei olnud Jack'ile anda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:48

Jack kehitas õlgu. Oli fakt, siis oli. "Viimane? Jah, ma ei hakka seda sinu käest ära kiskuma, võid rahulikult edasi juua," täna polnud isu ega tuju, midaiganes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Laup Jan 28 2012, 22:50

Aknalaua peal istudes oli Alexa natuke kõrgemal ka, kui seistes, nii et ta ulatus nüüd Jack'ile vabalt õlale patsutama. Jack oli ju kuskil tema ees seisnud. "Tubli poiss, võõruta ennast jah natuke," lausus tüdruk ning võttis pudeli, et sellest natuke juua.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 20:26

"Midaiganes," vangutas Jack pead. Ta ei võõruta ennast, eks. Lihtsalt jätab Alexa'le tema pudeli alles. Selles pole ju midagi halba?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 20:34

Sellest polnud midagi halba. Alexa lihtsalt pidi seda ütlema ennem. Tüdruk võttis oma käe poisi õlalt ning võttis võiõllest sõõmu. Hea soe oli. "Kas sa kontrollid mind, et ma liiga palju ei jooks?" uuris Alexa. "Või miks sa siin oled? Miks sa magama ei lähe?" viimane oli kindlasti väga mõttekas küsimus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 20:40

"Jah, ma kontrollin sind, Alexa," mida muud tal ikka seal teha oli, eks? "Vara veel. Miks sa ise magama ei lähe?" küsis Jack vastu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 20:48

"Ma ei saa magada," teatas Alexa. "Tead, öösel on kooli peal palju lahedam ringi käia," lausus Alexa, järsult teemat vahetades. "Kõik on vaiksem. Oled tähele pannud?" küsis tüdruk ning võttis uue lonksu pudelist.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 20:52

Hea teemavahetus tõesti. "Öösel on kõik pimedam ka, oled tähele pannud?" küsis Jack vastu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 20:57

Oligi. Alexa kortsutas kulmu. "Ah ära nori," lausus ta Jack'ile. Tema oli katsunud ilusti teemaga alustada ning siis rikub Jack selle ära. Nii vähemalt tundus. "Öösel ongi pime," lisas tüdruk pomisedes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 21:14

Polnud plaanis midagi ära rikkuda. Ärgu võtku südamesse. "Ära ärritu," või solvu või midaiganes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 21:24

"Ei ärritugi," lausus Alexa ihtsalt. Tüdruk võttis viimase sõõmu võiõllest. Lõpp oli juba paha, sest ta oli liiga palju joonud. Üleliia. Ta pani võiõlle aknalauale ning vaatas siis Jack'ile otsa. "Palun tule nüüd eest, ma tahan siit alla," lausus Lex. Ta istus aknalaual.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Esm Jan 30 2012, 21:34

"Kui ei tuleks, siis sa jääksidki sinna?" küsis Jack. Ta ei kavatsenud ennast liigutada. Kohutavalt raske. Aeganõudev, mida veel. "Kavatsed kuhugi minna?" küsis poiss, kui Alexa sealt alla tahtis, siis oli ilmselt kuhugi minek?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   Teis Jan 31 2012, 20:08

"Jah," lausus Alexa esimesele küsimusele. Midagi muud ei jääks ju üle. "Ei," vastas ta teisele küsimusele. Tegelikult polnud plaanis kuhugi minna.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: I will wait for this moment..   

Tagasi üles Go down

I will wait for this moment..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1