Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Gryffindor'i puhketuba EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Gryffindor'i puhketuba EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Gryffindor'i puhketuba EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Gryffindor'i puhketuba EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Gryffindor'i puhketuba EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Gryffindor'i puhketuba EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Gryffindor'i puhketuba EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Gryffindor'i puhketuba EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Gryffindor'i puhketuba EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Gryffindor'i puhketuba

Go down 
3 posters
AutorTeade
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba EmptyTeis Apr 26 2011, 20:23

Öeldes parooli Paksule Naisele, laseb ta Sind Gryffindor'i puhketuppa, mis on ummargune ja täis pehmeid tugitoole. Tuba asub tornis. Mõlemale poole üles keerduvad keerdtrepid viivad teid vastavalt tüdrukute ja poiste magamistubadesse.
Poisid ei saa siseneda tüdrukute magamistubadesse.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba EmptyKolm Apr 27 2011, 21:44

Kertu kõndis puhketoa kamina poole. Ta viskus ühe pehme tugitooli peale ja jäi unelema. ,,Ma pean kirja valmis kirjutama!" pomises ta endale mõttes ja haaras kamina juurest oma koolikoti. Ta võttis sealt välja tindi, sule ja pärgamendi ning hakkas kirjutama:

Rikkie!

Südamlikud õnnesoovid Meie poolt! Muide, millal sa kavatsed meile külla tulla?? Kõik igatsevad sind. ( JAAA, Alec ka =) Mulle tundub koguaeg nagu see oleks toimunud eile ;O Oh, kui ma saaksin ajas tagasi minna ... Kuidas sul muidu läheb?? Kuidas sul asjad Jay´ga on?? Ma loodan, et ta selle viimase asja pärast ära ei pööranud. Ära muretse, ma maksin Alec´ile kätte, kuigi ta proovis mulle omakorda kättemaksuks mu voodit trepist alla lükata, mis tal ka peaaegu õnnestus, kui ema ei oleks just koju tulnud. Haha, ema pööras täiesti ära! Enivei, kas sa said prantsuse keele lõpuks selgeks? ( sa ei pea mulle kirjutama selles keeles, kuna ma ei saa nagunii midagi aru. ) Kuule, kas see on tõsi mida Alec selle kirja kohta räägib?? Ma tean, et ta räägib koguaeg mingit pas.ka, aga tuleb tõdeda, et tal on tihti paljudes asjades õigus Smile Aga, kui see on tõesti tõsi, siis sa pead iga üksikasja mulle rääkima! Ma pinnin selle sult nagunii mingiaeg välja Smile Ma saadan koos selle kirjaga mõned kingid ( oeh, ma loodan, et see öökull jõuab neid tassida ) Igatahes, ma soovin sulle veelkord õnne ja palun, kirjuta vastu, kui sul aega on!

Kertu =)


Kertu pani pärgamendi laua nurga peale kuivama, tindi & sule kotti ning jäi kaminat silmitsema, kuni ühel hetkel tal silmad kinni vajusid ja ta magama jäi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba EmptyLaup Apr 30 2011, 13:01

alica mõtleb mida täna öösel teha.otsustab kasuks niisama ringi kolamise ja keeltud metsas käimise.hakkab kirjutama oma raamatut:
Noh ja siis küsis Laisy.See on ajaraisk.Tulge ruttu!Keida,Laisy,Deisa!
äkitsel kuuleb alica kuidas puhketuba on vait.kell on just kesköö.alica lähenb magamistuppa.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba EmptyNelj Mai 12 2011, 21:09

Isis tuli väsinult astronoomja tornist ja prantsatas diivanile. Nägu patjades jäi tüdruk mõttesse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba EmptyTeis Mai 31 2011, 22:31

Alica tuli puhketuppa ja kukkus surmväsinult diivanile.Ta pidi tegema ühe asja ja ta võttis pärgamendi,sule ja tindi ning hakkas kirjutama.kirjas seisis:


ema!
ma lisan kirjale ka kingituse.ma sain lendluudpalli võistkonda ja sain ühe tüdrukuga sõbraks.muundamises sain ma esimeses tunnis enda arust päris hästi hakkama.mustade jõudude vastases kaitses olin enda arust väga halb.imperiuse needuse maharaputamine on üsna raske.mind sõõlati kõigele liskas griffindorri ja nüüd olen ma 10.põlvkonnas griffindoris.loodan et teiega on kõik hästi.
Alica

Alica sidus kirja ühe paki külge ja läks jälle ära et öökullimajja minna
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba EmptyPüh Juun 19 2011, 01:03

Sirius tuli puhketuppa.Ta istus ühte tugitooli ja jäi sinna mõtisklema
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba EmptyPüh Juun 19 2011, 10:12

Alica tuli tüdrukute magamistoast puhketuppa.Ta oli vist mitu tundi maganud.Alica võttis põranda pealt võlukepi mis ta taskust oli kukkunud ja läks portreeavast välja
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba EmptyPüh Juun 19 2011, 12:58

Isis prantsatas väsinult diivanile ja pani silmad väsinult kinni pea kamina poole suunatud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Gryffindor'i puhketuba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindor'i puhketuba   Gryffindor'i puhketuba Empty

Tagasi üles Go down
 
Gryffindor'i puhketuba
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ravenclaw'i puhketuba
» Gryffindor'i puhketuba
» Hufflepuff'i puhketuba
» Slytherin'i puhketuba
» Slytherin'i puhketuba

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: